Kaip apeiti ratą su „Disney“ [jūsų tėvams nežinant]


Gali būti ratas su „Disney“ veiksmingiausias kada nors sukurtas tėvų kontrolės įtaisas. Naudodamas nusikalstamų įsilaužėlių palankias technikas, jis suteikia tėvams galimybę visiškai kontroliuoti jūsų prieigą prie interneto.

Trumpas „Reddit“ vaizdas rodo, koks galingas yra „Circle with Disney“ įrankis. Piktas, nusivylęs ir beviltiškų paauglių minios forumuose ieško būdų, kaip apeiti šią „demonų dėžę“.

Kai kurie nusprendė fiziškai sunaikinti savo tėvų prietaisą plaktuku. Bet tai sukels tik daugiau problemų, kai jie sužinos, ką padarei.

Sprendimas slapta apeiti „Circle with Disney“ yra iš tikrųjų daug paprasčiau. Įdiegdami galingą VPN savo interneto įrenginyje, galite paslėpti savo veiklą internete ir atgauti nefiltruotą prieigą prie interneto.

Parodysime, kaip lengva tai padaryti nustatykite VPN jūsų tėvams nežinant ir kodėl jums to reikia.

Trumpas vadovas: Kaip apeiti ratą naudojant „Disney“ naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN kurių funkcijos yra pakankamai galingos, kad apeitų „Circle with Disney“. Mes rekomenduojame„NordVPN“.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPT.
 3. Prisijunkite prie serverio už savo namų tinklo ribų. Norėdami gauti greitesnį ryšį, pasirinkite tą, kuris yra arti jūsų fizinės vietos.
 4. Atidarykite savo interneto naršyklę ir dar kartą mėgaukitės neprilygstamu nemokamu internetu.

Apeiti ratą su „Disney“ dabar!

Kas yra „Circle with Disney“?

„Circle with Disney“ skiriasi nuo tradicinių interneto tėvų kontrolės formų. Štai kodėl taip yra didžiulis priešininkas net labiausiai išmanantiems paaugliams.

Dauguma tėvų kontrolės programinės įrangos yra pagrįstos žiniatinklio programomis ir naršyklės plėtiniais atskiruose įrenginiuose. Paprastai juos galite apeiti atlikdami keletą pagrindinių tinklo gudrybių.

„Circle with Disney“ yra fizinis įrenginys, kurį jūsų tėvai jungia prie namų maršrutizatoriaus ir naudokite stebėdami kiekvieną namų tinklo įrenginį. Tai reiškia jūsų interneto ryšys jau filtruojamas ir kontroliuojamas prieš pasiekiant išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, kompiuterį, konsolę ir bet kurį kitą įrenginį, kurį naudojate prisijungdami prie interneto.

Kaip apeiti ratą su „Disney“ [jūsų tėvams nežinant]„Circle with Disney“ tai pasiekia naudojant techniką, vadinamą ARP apgaulė. Neįtikėtinai sudėtinga ir daugumai suaugusiųjų suprantama, ARP klastojimas yra populiari tinklo ataka, kurią naudoja aukštos kvalifikacijos kriminaliniai įsilaužėliai.. „Circle with Disney“ kūrėjai pritaikė šią kenkėjišką praktiką norėdami kontroliuoti ir apriboti jūsų prieigą prie interneto.

Ką visa tai reiškia jums, interneto vartotojui?

Jūsų tėvai, kaip niekad anksčiau, gali kontroliuoti interneto naudojimą. Valdydami ratą su „Disney“ naudodami išmaniojo telefono programą, jie gali įdiegti bet kurį iš šių apribojimų:

 • Svetainių ir programų apribojimai: Jūsų tėvai gali užblokuoti jūsų prieigą prie bet kurios svetainės ar programos, kuri, jų manymu, neturėtų būti naudojama. Jie netgi gali blokuoti visas svetainių kategorijas. Taigi galite prarasti prieigą prie nekenksmingų svetainių neteisingai identifikuotas kaip kažkas pavojingo.
 • Laiko apribojimai: Jie gali sumažinti laiką, kurį galėtumėte prisijungti, iki 1 dienos per dieną. Tai net nėra pakankamai laiko atlikti namų darbus.
 • Suplanuota prieiga: Jūsų tėvai taip pat gali pasirinkti blokuoti visą internetą tam tikru dienos metu. Tai yra populiarus pasirinkimas verčiant tave neprisijungus vakarais, net jei jūs tiesiog kalbasi su draugais.
 • Laikykitės jūsų skirtukų: Kadangi „Circle with Disney“ kontroliuoja visą jūsų veiklą internete, joje taip pat įrašoma viskas, ką darote. Tai reiškia, kad jūsų tėvai gali pamatyti visą jūsų veiklą internete - svetaines, kuriose lankotės, su kuo bendraujate, programas, kurias naudojate, ir dar daugiau. Atsisveikink su privatumu.
 • Momentiniai pranešimai: Kai viršysite terminą ar sulaužysite taisyklę, jūsų tėvai gaus pranešimą savo telefone. Tai atsitinka net išjungus „Circle with Disney“ įrenginį - todėl sunaikinti neveiks.
 • Individualus valdymas: Jei prie įvairių prietaisų pridedate unikalų vartotojo profilį, tėvai gali nukreipti jus į tam tikras ribas. Galite susidurti su griežtesniais ir nesąžiningais apribojimais nei tavo vyresnieji broliai ir seserys.
 • Priverstinė saugi paieška: „Circle with Disney“ riboja „Google“ ir „Bing“ paieškas, todėl nėra aiškių ar netinkamų rezultatų. Galite prarasti prieigą prie daugybės interneto sričių, net to nežinodami, pvz daugelis nekaltų svetainių įsikibusios į paieškos rezultatų apribojimą.

Taigi, kaip jums apeiti visa tai?

Pirmasis, pats paprasčiausias žingsnis yra slėpkite savo veiklą internete nuo „Circle with Disney“. Tai galite pasiekti naudodami VPN.

Apeiti ratą su „Disney“ dabar!

Kodėl jums reikia VPN, norint apeiti ratą su „Disney“

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra programinė įranga, skirta užtikrinti didesnį saugumą ir privatumą internete. Įdiegdami VPN, galite užšifruoti visus savo interneto duomenis. Tai slepia jūsų veiklą internete iš išorinio pasaulio, vis tiek naudojant viešąjį ar privatųjį tinklą.

VPT to pasiekia įvairiais būdais. Teikėjams patinka„NordVPN“Norėdami sukurti apsauginį tunelį aplink savo eismą, išmeskite jį iš namų tinklo, naudokite karinio lygio AES-256 šifravimo standartus. Tada prisijungiate prie jūsų pasirinkto išorinio serverio - dažnai kitoje šalyje. Užuot pasiekę savo namų tinklo svetaines ir programas, galite prieiti prie jų per VPN serverius.

Tokiu būdu, VPT apeina ratą naudodamas nuosavą „Disney“ tinklą ir svetainių filtrus. Jūs atgausite visišką prieigą prie interneto. Jie taip pat neturi jokios jūsų internetinės veiklos apskaitos, taigi niekas, net ne VPN, nežino, ką darai internete.

VPN iš tikrųjų yra vienas iš pagrindinių įrankių, kuriuos rekomenduoja interneto saugumo ekspertai, siekiant apsaugoti jus nuo kenksmingo ARP klastojimo. Pati technika „Circle with Disney“ naudojama norint apriboti jūsų prieigą prie interneto.

Tai tik viena priežastis, kodėl mes rekomenduojame VPN kovoti su „Circle with Disney“.

Apeiti ratą su „Disney“ dabar!

Geriausias VPN apeiti ratą su „Disney“

„Circle with Disney“ žino viską apie VPN. Ji taip pat žino, kad dauguma tėvų, būdami technologijos linkę, lengvai nusveria savo paauglius vaikus.

Kiekvienas „Disney“ įrenginio ratas turi įmontuota anti-VPN technologija užkirsti kelią jums naudoti vieną. Norėdami tai apeiti, jums reikia labai galingo VPN, kuris nuolat tobulinamas, kad atitiktų ir išlaikytų „Circle with Disney“ ir išliktų priekyje.

Yra 1 000 VPN galima rasti internete. Jie visi žada suteikti išskirtinį privatumą ir sugadinti net griežčiausius interneto filtrus. Tačiau dauguma jų žlunga.

Mes išbandėme kiekvieną VPN teikėją ir nustatėme„NordVPN“yra pats galingiausias rinkoje. Tai taip pat populiariausias tarp mūsų skaitytojų. Mes tikime, kad „NordVPN“ apeis „Circle“ su „Disney“ filtrais ir duos jums atgal valdyti savo internetą.

„NordVPN“ įrenginiai

Vaizdas: Norint apeiti „Circle with Disney“, „NordVPN“ gali būti įdiegtas daugelyje prietaisų

Be populiariausių duomenų šifravimo ir privatumo įrankių, „NordVPN“ turi 5600 serverių 59 šalyse. Šitie yra optimizuotas ne tik greičiui, bet ir apeinant interneto apribojimus bei ugniasienes. Kaip ir tie, kuriuos naudoja „Circle with Disney“.

Perskaitykite viską apie nuostabius „NordVPN“ pranašumus ir savybes visa mūsų apžvalga. 

Apeiti ratą su „Disney“ dabar!

Santrauka

VPN diegimas yra pirmasis veiksmas, atimantis jūsų interneto valdymą. Galite tai išbandyti patys, nerizikuodami ir naudodami„NordVPN“30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Circle with Disney“ visada ieškos naujų būdų, kaip apriboti jūsų veiklą internete. Mes toliau bandysime naujus metodus, susijusius su tuo ir atnaujinkite šį vadovą, kai juos randame.

Taigi, jei pastebėsite, kad jūsų interneto laisvė vėl buvo nesąžiningai suvaržyta, patikrinkite, ar nėra naujų instrukcijų.

Apeiti ratą su „Disney“ dabar!

Papildoma literatūra

Kažkas mokykloje ar darbe užkerta kelią jums žaisti „Fortnite“? Trumpas vadovas parodys jums sprendimą.

Jei norite sužinoti daugiau apie VPN naudojimo pranašumus, turime išsamų vadovą pradedantiesiems.

Mes taip pat galime padėti išsirinkti geriausius VPN pradedantiesiems.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me