Kaip aš sutikau tavo motiną „Netflix“! Štai kaip žiūrėti 2020 m


HIMYM gali būti baigtas gerai, tačiau tam nereikia sutrukdyti vėl mėgautis Tedo ir jo draugų nuotykiais (arba pirmą kartą nardyti ir nardyti).!

Gera žinia ta galite žiūrėti, kaip aš sutikau tavo motiną „Netflix“. Bloga žinia ta, kad yra pasiekiama tik JK ir Kanados žiūrovams.

Norite žiūrėti HIMYM iš kažkur? Viskas, ko tau reikia, yra pakankamai stiprus VPN, kad būtų galima apeiti „Netflix“ blokus. Kadangi VPN leidžia jums geografiškai apgauti savo buvimo vietą, tai gali jums padėti apgaudinėkite „Netflix“, kad galvotumėte, kad žiūrite iš kito regiono.

Kaip žiūrėti, kaip aš sutikau tavo motiną „Netflix“: Trumpas vadovas

 • Prenumeruokite a VPN, kuris gali atblokuoti „Netflix“ ir tai turi serveriai JK ar Kanadoje. „NordVPN“ yra mūsų mėgstamiausias.
 • Atsisiųskite ir įdiekite jūsų įrenginio VPN programa.
 • Prisijunkite prie serverio JK ar Kanadoje.
 • Prisiregistruokite arba prisijunkite prie „Netflix“ ir pradėkite transliaciją. Savarankiškai penki!

Pradėkite transliaciją, kaip aš dabar sutikau jūsų motiną!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte stebėti, kaip aš sutikau jūsų motiną

„Netflix“ turi blokuoti dalį savo turinio kad būtų laikomasi tarptautinių autorių teisių įstatymų. Tai naudoja jūsų IP adresą jūsų buvimo vietai aptikti ir neleis jums žiūrėti turinio, kurio neleidžiama rodyti jūsų šalyje.

Vienintelis būdas apeiti šiuos geografinius apribojimus yra: naudokite VPN, kad sugadintumėte savo vietą.

VPN veikia nukreipdamas jūsų internetinį srautą per vieną iš savo serverių. Kai prisijungsite prie „Netflix“ per VPN, srautinio perdavimo svetainė bus vietoj jūsų tikrosios informacijos peržiūrėkite VPN serverio IP adresą ir vietą.

Tokiu atveju, jei prisijungsite prie VPN serverio JK ar Kanadoje, „Netflix“ pamanys, kad gyvenate toje šalyje, ir ten jus sujungs su „Netflix“. Jūs galėsite srautas HIMYM iškart.

Vis dėlto turėsite rasti VPN, galintį atblokuoti „Netflix“. Srautinės transliacijos svetainė naudoja stipri VPN programinė įranga į juodąjį sąrašą VPN serverių. Tik a VPN su nuolat atnaujinamu tinklu galės išvengti visiško įtraukimo į juodąjį sąrašą.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPN ne tik padeda atblokuoti geografiškai apribotą turinį, bet ir suteikia visiškai saugus ir privatus būdas naršyti internete.

Kad ir ką darytumėte internetu, jūs visada esate pažeidžiamas sekimo. Įmonės registruok savo elgesį internete parduoti jums produktus tikslinėje reklamoje. Savo interneto paslaugų teikėją galite stebėkite savo ryšį; jei jie aptinka sunkią informaciją, pavyzdžiui, srautinį perdavimą ar kankinimą, jie gali net sumažinkite pralaidumą.

Kai naudojate VPN, trečiosios šalys negali jūsų stebėti ir sekti.

VPN srautas yra visiškai užšifruotas, kartais net su dvigubu šifravimu, kad niekas negalėtų sužinoti, kad jūs apskritai naudojate VPN. Viskas, ką darote naudodamiesi VPN, bus visiškai privati ​​ir neatsekiama.

3 geriausi VPT stebint, kaip aš sutikau tavo motiną

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ yra mūsų geriausiai įvertintas VPN, skirtas transliuoti „Netflix“. Jo unikalus derinys srautiniu būdu optimizuotus serverius ir „SmartPlay“ DNS technologiją leidžia lengvai žiūrėti į HIMYM. Tiesiog spustelėkite šalį, į kurią norite prisijungti, ir „NordVPN“ pasirodys automatiškai išrinkti geriausią „Netflix“ serverį.

Nuolat atnaujinamas 5700+ serverių tinklas 60 šalių reiškia, kad „NordVPN“ greitai ir lengvai gali atblokuoti „Netflix“ žaibišku greičiu užkirs kelią erzinančiam buferiui.

Tokios moderniausios saugumo savybės kaip karinio lygio šifravimas, neprisijungimo politika ir kenkėjiškų programų blokavimo „CyberSec“ technologija saugos jūsų privatumą.

Jūs netgi galite išbandyti „NordVPN“ galimybes be rizikos, naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

„Kaip aš sutikau tavo motiną su„ NordVPN “!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Nėra nieko erzinančio, kaip bandyti žiūrėti mėgstamą laidą, tereikia tik saugotis buferio ir ilgą krovimo laiką. „ExpressVPN“ nutraukia visa tai: mes nustatėme, kad taip yra greičiausias VPN iš visų mūsų išbandytų paslaugų.

Didžiulis „ExpressVPN“ tinklas 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse reiškia, kad apima visus „Netflix“ regionus, įskaitant Kanadą ir JK. VPT turi puikūs atblokavimo sugebėjimai ir daug pritaikymo galimybių, kad galėtumėte jį optimizuoti srautiniam perdavimui.

Saugumu rūpinasi AES 256 bitų šifravimas, a užmušti jungiklį, DNS ir IP apsaugą nuo nutekėjimo, ir a politika be registravimo naudojant „TrustedServer“ technologiją. Nenuostabu, kad šis VPN yra toks populiarus tarp realių vartotojų. Pažiūrėkite, kodėl sau naudokite a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

„Kaip aš sutikau tavo motiną su„ ExpressVPN “!

3. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

Jei norite tik pigaus VPT, kuris leistų žiūrėti „Kaip aš sutikau jūsų motiną“, rinkitės „Surfshark“ ir taip pat neapsigaukite dėl mažų kainų taškų. Tai yra greitas, patogus naudoti vartotojui ir patikimas VPN kad gali pasigirti daugybe funkcijų.

„Surfshark“ tinklas yra mažesnis nei kitų paslaugų, tačiau jis vis tiek yra galintis atblokuoti „Netflix“. Greičiai yra geri pakankamai, kad išvengtumėte erzinančio atsilikimo, ir jums patiks neribotos įrenginių jungtys po vienu profiliu.

Jums nereikės daryti kompromisų dėl išlaidų saugumo: „Surfshark“ tai turi privati ​​DNS kiekviename serveryje, taip pat užmušimo jungiklį, apsaugą nuo DNS nuotėkio ir neprisijungimo politiką. „CleanWeb“ programinė įranga pasirūpins bet kuria kenkėjiškos programos, skelbimai, stebėjimo priemonės ar sukčiavimo bandymai. Pažiūrėkite, ką galvoja tikrieji „Surfshark“ klientai, arba išbandykite dabar naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

„Kaip aš sutikau tavo motiną su„ Surfshark “!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Kai reikia apeiti geografinius apribojimus ir atblokuoti „Netflix“, tinkamas VPN gali būti legendinis ... palaukite ... pieninis! Ar jūs dar susipažinote su „NordVPN“??

Jei norite tęsti ir užsiprenumeruoti mūsų mėgstamą VPN, galite gauti 70% nuolaidą naudodamiesi šiuo „NordVPN“ nuolaidų hacku.

Nori apsižvalgyti? Galite mėgautis pinigais už bet kurį savo pasirinktą VPN naudodami geriausius VPN pasiūlymus ir kuponų kodus.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip žiūrėti HIMYM, skaitykite mūsų išsamų „Netflix“ atblokavimo vadovą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me