Kaip 2020 m. Lengvai transliuoti SBS Australiją iš bet kurios vietos


Kai pradedate transliuoti „Safe Harbor“ ar bet kurią kitą puikią SBS laidą, paskutinis dalykas, kurį norite pamatyti, yra šis labai erzinantis pranešimas: „Atsiprašome, kad dėl leidybos teisių turinys, kurį bandote žiūrėti, yra šiuo metu neprieinamas už Australijos ribų.“

Deja, „SBS“ naudoja geografinio blokavimo technologiją, tai reiškia, kad tinklo turiniui galite pasiekti tik iš Australijos IP adreso. Tačiau yra gerų naujienų - a „premium VPN“ gali lengvai apeiti šiuos blokus ir suteikti jums nenutrūkstamą prieigą per kelias minutes!

Paprasčiausias dalykas yra surasti saugų naudoti VPN ir užtikrinti reikiamą ryšio greitį sklandžiam srautiniam perdavimui. Jokių rūpesčių, mate! Išbandėme šimtus VPN rasti tuos, kurie leidžia lengvai žiūrėti aukštos kokybės SBS bet kurioje pasaulio vietoje.

Kaip žiūrėti „SBS Australia“: Trumpas vadovas

Tiesiog dabar atlikite šiuos paprastus veiksmus, kad dabar pasiektumėte „SBS Australia“.

  1. Pasirinkite aukštos kokybės VPT su serveriais Australijoje. „NordVPN“niekada jūsų nenuvils, o toliau pateiksime dar dvi puikias galimybes.
  2. Prisiregistruokite prie VPN paslaugos arba pasinaudokite nemokama bandomąja versija. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programą.
  3. Prisijunkite prie Australijos serverio ir eikite į www.sbs.com.au/ondemand
  4. Prisijunkite arba susikurkite nemokamą sąskaitą ir pradėkite žiūrėti!

Žiūrėkite su „NordVPN“ DABAR!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti SBS už Australijos ribų

Nuo „Food Safari“ iki „Living with the Enemy“, SBS turinys yra geografiškai apribotas Australijoje. SBS svetainė ir programa neleis jums pasiekti srautų, jei jūsų IP parodys, kad esate už šalies ribų, net jei atostogaujate Australijos pilietis.

Saugiai prijungdami jus prie nuotolinio serverio, a VPN keičia jūsų IP adresą įtikinti SBS, kad prisijungiate iš Australijos. Kaip ir jūs, būsite nepertraukiami prieiga prie kiekvienos SBS laidos, nuo tiesioginių transliacijų iki praeities epizodų, skirtų besaikiam žiūrėjimui.

Tačiau norint, kad šis triukas veiktų, jums reikės VPT, turinčio serverius Australijoje. Taip pat įsitikinkite, kad jūsų VPN siūlo neribotas pralaidumas ir dideliu greičiu, taigi galite žiūrėti be buferio ar kitų vaizdo transliacijų erzinančių šaltinių.

geriausi VPT teikėjai eikite dar toliau, naudodamiesi patobulintais nesupratimais, kad jūsų VPN srautas atrodytų kaip įprastas perdavimas internetu. Štai kaip jie suteiks jums prieigą net prie labai saugomų svetainių, tokių kaip JAV „Netflix“, to, ko negali padaryti dauguma VPN.

Be to, premium VPN paslauga visiškai užšifruos jūsų duomenis, kad jūsų naršymas būtų saugus ir anoniminis, ir apsaugoti jus nuo visų rūšių elektroninių nusikaltimų. Tai taip pat neleis IPT, vyriausybei ir paieškos sistemoms sekti jūsų veiklą.

Vien tik ši apsauga ir privatumas yra puiki priežastis naudoti VPN, kai esate prisijungę. Tiesiog žinokite tai nemokami VPN yra daugiau problemų, nei jie verti. Daugelis jų neturi pakankamai greitos transliacijos, ir daugelis iš tikrųjų renka jūsų duomenis.

Mūsų VPN testavimas apima ne tik srautinius bandymus, bet ir išsamią kiekvieno teikėjo privatumo politikos analizę, siekiant įsitikinti, kad mes rekomenduojame tik tokius VPN, kurie niekada nesukels pavojaus jūsų duomenims ar įrenginiams.

Geriausi VPN, galintys bet kur žiūrėti „SBS Australia“

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ siūlo neprilygstamas saugumo funkcijas, kartu teikdamas paprasta naudoti sąsaja ir prieinami planai. „DoubleVPN“ (dviejų sluoksnių) šifravimas ir svogūnų pakeitimas per VPN serverį užtikrina jūsų visiškas privatumas ir anonimiškumas.

Su daugiau nei 200 serverių Australijoje, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas transliuoti SBS, o perpildyti maratonai nekelia problemų neribotas pralaidumas. Vienu metu galėsite mėgautis greitu greičiu net 6 įrenginiuose.

„NordVPN“ „SmartPlay“ funkcija leidžia tai padaryti neįtikėtinai lengva pasiekti srautiniu būdu užblokuotas svetaines. „CyberSec“ saugos komplektas automatiškai blokuos erzinančius skelbimus ir apsaugos jus nuo kenkėjiškų programų.

Galite išbandyti „NordVPN“ užsiprenumeravę ir mėgaudamiesi nerizikinga peržiūra naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kas daro šį VPN geriausiu versle, skaitykite mūsų tikrų „NordVPN“ vartotojų apžvalgų kolekciją.

Žiūrėkite su „NordVPN“ DABAR!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ vartotojai mėgsta lengvai naudojamos tinkintos programos visiems pagrindiniams įrenginiams ir platformas, taip pat stiprią tinklo reputaciją, aplenkiančią net sunkius geografinius blokus tokiose paslaugose kaip „Hulu“ ir „BBC iPlayer“.

„ExpressVPN“ suteikia prieigą prie keliolika Australijos serverių, neribotas pralaidumas, ir greičiausias greitis bet kokio „premium VPN“ - trys pagrindinės sudedamosios dalys, užtikrinančios SBS duomenų srauto sklidimą be vargo.

Interneto privatumo gynėjas „ExpressVPN“ užtikrins saugumą ir anonimiškumą naršant internete ar transliuojant mėgstamas SBS laidas. Jūsų ryšys bus apsaugotas naudojant 256 bitų šifravimą, užmušimo jungiklį ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo.

Galite išbandyti „ExpressVPN“ nerizikuodami naudodami: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, arba išbandykite tai naudodami „iOS“ ar „Android“ įrenginį 7 dienų nemokamas bandymas.

Žiūrėkite naudodami „ExpressVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost VPN“ siūlo platų 3700 serverių tinklą, įskaitant 49 Australijoje, iš kurių daugelis yra optimizuotas konkrečiam VPN naudojimui, pavyzdžiui, srautui ir kankinančios. Gaunate neribotą pralaidumą ir gerą greitį iki 7 skirtingų įrenginių vienu metu.

„CyberGhost“ teikia aukščiausio lygio paslaugas, užtikrinančias karinio lygio saugumą, kartu teikdama vieną iš paprasčiausių VPN vartotojo sąsajų. Su Panaikinkite srautinio perdavimo blokavimą režimu, jūs būsite žiūrėti SBS per kelias sekundes, net jei pirmą kartą naudojate VPN.

Galite išbandyti „CyberGhost“ naudodami 7 dienų nemokamas bandymas „iOS“ ir „Android“. Ilgalaikius planus palaiko dosnūs 45 dienų pinigų grąžinimo garantija politiką, todėl šis VPN yra labai populiarus pasirinkimas.

Žiūrėkite su „CyberGhost“ DABAR!

Santrauka

„SBS Australia“ yra puiki transliacijos paslauga, siūlanti lengvas komedijas, viso pasaulio sporto reportažus ir mintis kurstančius dokumentinius filmus, tokius kaip „Is Australia Sexist“? - viskas NEMOKAMAI! Turėdami gerą VPN galite mėgaukitės visu tuo turiniu bet kurioje Žemės vietoje.

Jei nerimaujate, kiek jums kainuos papildoma VPN paslauga, mes taip pat padėsime! Peržiūrėkite mūsų išskirtinis VPN pardavėjo kuponų kodų sąrašas - negalvosite patikėti, kokie geriausi VPN gali būti įperkami.

Jei jums įdomu, kaip mūsų skaitmeniniai profesionalai išbando VPN, kad nuspręstų, kuriuos rekomenduoti srautiniam SBS transliavimui, jie jums tai paskirs geriausios srautinio perdavimo VPN vadove..

Žiūrėkite su „NordVPN“ DABAR!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me