Kaip 2020 m. Lengvai transliuoti „ProSieben“ Vokietiją


Kai tik pradedate transliuoti „Joko gegen Klaas“ per „ProSieben“, pasirodo pranešimas: „Dieses Video Steht in Ihrem Land aus urheberrechtlichen gründen nicht zur Verfügung“ - Šis vaizdo įrašas jūsų šalyje negalimas dėl autorių teisių priežasčių..

Garsas pažįstamas?

Kaip Vokietijos televizijos gerbėjas, jūs ne vienas savo kovoje. „ProSieben“, antrasis pagal dydį privačios televizijos tinklas Vokietijoje, yra vienas iš daugybė vokiečių kanalų, kurie geografiškai riboja jų turinį. Dėl šių blokų beveik neįmanoma žiūrėti tinklų už Vokietijos ribų.

Tačiau yra greitas ir lengvas sprendimas aplink sistemą - naudojant VPN, norint gauti prieigą prie vokiško IP adreso.

Žemiau rasite nuoseklų vadovą, kaip greitai ir lengvai žiūrėti „ProSieben Germany“ iš bet kurios vietos, naudojant geriausius darbo VPN. Tokiu būdu gali tapti „ProSieben“ devizas „Mes mėgstame jus linksminti“, Mes mėgstame jus linksminti, nesvarbu, kur esate!

Kaip transliuoti „ProSieben“ iš bet kurios vietos: trumpas vadovas

  1. Prisiregistruokite naudodami aukščiausio lygio VPN ir atsisiųskite savo prietaiso programą. Mes rekomenduojame „NordVPN“bet apie kitas galimybes galite perskaityti toliau.
  2. Prisijunkite prie serverio Vokietijoje.
  3. Eikite į www.prosieben.de ir užsiregistruokite nemokamai.
  4. Spustelėkite Pilni epizodai žiūrėti mėgstamiausias laidas arba Gyvai transliuoti tiesioginę transliaciją!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

Kodėl jums reikia VPN, kad galėtumėte žiūrėti „ProSieben Germany“

Visi „ProSieben Germany“ svetainės turinys yra geografiškai apribotas, taigi užblokuotas, jei bandysite žiūrėti per užsienio IP adresą. Geografiniai blokavimai paprastai egzistuoja dėl licencijavimo apribojimų, kurie neleidžia tinklams transliuoti turinio už nustatyto regiono ribų.

Jei norite apeiti „ProSieben“ geografinius blokus, naudokite VPN - tai greičiausias ir saugiausias būdas pasiekti mėgstamiausias Vokietijos TV laidas - tai reiškia, kad jums niekada nereikės praleisti kito Vokietijos sekančio populiariausio modelio ar Alle Gegen 1.

Suteikdamas jums naują IP adresą, pagrįstą jūsų pasirinktu serveriu, VPT priverčia „ProSieben“ svetainę galvoti, kad žiūrite iš Vokietijos. Svarbiausia yra pasirinkti VPN, siūlantį didelį serverių tinklą, įskaitant kelis serverius Vokietijoje.

Greitas susisiekimas yra būtinas transliuoti mėgstamas laidas be pertraukų, todėl mes rekomenduojame tik tuos VPT, kurie yra geriausi mūsų greičio testų dalyviai.

Kai kurios nemokamos arba nebrangios VPN paslaugos gali padėti jums prisijungti prie „ProSieben Germany“, tačiau jos kainuoja lėtais ryšiais, naudojimo apribojimais, nestabiliais tinklais ar net pakenkimu jūsų internetinei saugai..

Iš tikrųjų nemažas skaičius rasta nemokamų VPN, kuriuose yra kenkėjiškų programų. Kenkėjiška programinė įranga dažniausiai siejama su prieglobos reklama, kurią daro dauguma nemokamų VPT teikėjų, nes neturi jokio kito pajamų šaltinio.

Priešingai, a Aukščiausio lygio VPN apsaugos jūsų privatumą internete su šifravimu nuo galo iki galo ir kitomis saugumo priemonėmis. Jūsų naršymo veikla ir duomenys visada bus apsaugoti nuo IPT šnipinėjimo, vyriausybės stebėjimo ir trečiųjų šalių duomenų rinkimo.

Geriausi „VPS“ žiūrint „ProSieben Germany“

Šie VPT teikėjai yra geriausi, kuriuos mes radome, kad būtų galima kokybiškai transliuoti ir lengvai apeiti „ProSieben“ geografinius blokus..

1. „NordVPN“

Kaip 2020 m. Lengvai transliuoti „ProSieben“ Vokietiją

„NordVPN“ funkcijos a patikimas serverių tinklas, įskaitant apie 300 serverių vien Vokietijoje, todėl tai puiki galimybė transliuoti „ProSieben Germany“. Tai taip pat siūlo „SmartPlay“ technologija sklandžiam ir saugiam srautinio perdavimo srautui.

„NordVPN“ naudojimo akcentas yra neprilygstamos saugos funkcijos, įskaitant unikalią „CyberSec“ funkcija, kuri aptinka ir blokuoja skelbimus, kenkėjiškų programų ir DDoS atakų realiuoju laiku. Niekada nesusidursite su tokiais erzinančiais iššokančiaisiais langais, įprastais srautinėse svetainėse.

Pridėti dvigubas duomenų šifravimas, Apsauga nuo DNS nuotėkio, iki 6 vienalaikių jungčių ir daugybė kitų patobulintų funkcijų, todėl jūs nesigailėsite prisiregistravę prie „NordVPN“, kad galėtumėte transliuoti savo mėgstamą Vokietijos televizijos tinklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „NordVPN“, apsilankykite mūsų ekspertų ir vartotojų apžvalgose.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų
Nemokamas bandymas: 3 dienos

Žiūrėkite su „NordVPN Now“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ kompensuoja šiek tiek aukštesnes kainas su išskirtinai dideliu greičiu tinkle, kuriame yra daugiau nei 2000 serverių 90 šalių. Tik keturi optimizuoti serveriai Vokietijoje yra viskas, ko jums reikia sklandžiam „ProSieben“ transliavimui.

Be to, „ExpressVPN“ atblokuoja platų turinį iš Vokietijos, JAV ir JK, ir niekada nepakenks stabilumui ar saugumui, kad pasiektų neprilygstamą srautinį srautą.

Galėsite naudotis tomis pačiomis privatumo ir saugos funkcijomis, kurias siūlo dauguma aukštos kokybės VPT tiekėjų, pvz., AES-256 šifravimas, užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga, plius reti priedai, tokie kaip dalijimasis tuneliais.

Dėl visų šių galimybių ir patogioms programoms, skirtoms visoms pagrindinėms platformoms ir įrenginiams, nenuostabu, kad vartotojai yra nepaprastai ištikimi šiam VPN, nepaisant jo kainos.

Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų
Nemokamas bandymas: 7 dienos, tik „Android“ ir „iOS“ programos

Žiūrėkite naudodami „ExpressVPN“ DABAR!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Norint gauti patikimą, prieinamą ir lengvai naudojamą VPN, kuris palengvina „ProSieben“ transliaciją, „CyberGhost“ gali būti jūsų geriausias pasirinkimas. Sukurtas vokiečių inžinierių, jo tinklas apima šimtai vokiečių serverių kurie užtikrina pastovų greitą ryšį.

„CyberGhost“ naujai atnaujinta sąsaja sulaukė didelio susidomėjimo su vartotojais. Naujojoje platformoje yra iš anksto sukonfigūruoti profiliai, skirti srautiniam blokuojamam turiniui transliuoti, taip pat papildoma sauga, kai naudojate viešąjį „Wi-Fi“.

Šis labai vertinamas VPN leidžia prisijungti prie iki 7 įrenginiai vienu metu, ir jūs galite patraukti patrauklią kainą pasirašydami ilgalaikį planą.

Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos pagal ilgalaikes prenumeratas; 30 dienų kitaip
Nemokamas bandymas: 7 dienos „iOS“ ir „Android“; „Windows“ galima 1 ar 3 dienų bandomąją versiją

Žiūrėkite su „CyberGhost“ DABAR!

Santrauka

Žiūrėti mėgstamas Vokietijos TV laidas nebūtinai turi būti sunku ir neturėtų reikalauti kelti pavojų jūsų duomenims ir įrenginiams. Naudodami aukščiausio lygio VPT teikėjus, galite saugiai ir lengvai transliuoti „ProSieben Germany“ bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Jei jums įdomu, kaip surasti greičiausius „VPN“ ir kaip išbandyti savo VPN, visą informaciją skaitykite mūsų oficialioje 2020 m. VPN greičio testo ataskaitoje..

VPN, kurie atblokuoja ribojamą turinį visame pasaulyje ir saugo jus internete, yra daugiau nei verta jų kaina, tačiau jums nepakenktų gauti nuolaidą, kai esate joje. Peržiūrėkite mūsų raundą naujausi geriausi geriausi VPN pasiūlymai skirtas žiūrėti geriausią gerąją Vokietijos televiziją!

Pradėkite nemokamą „NordVPN“ bandomąją versiją dabar!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me