Kaip 2020 m. Iš bet kur gauti Vietnamo IP adresą [+ VIDEO]


Gali būti sunku pasiekti vietnamiečių muziką ir filmus iš užsienio. Jūsų užsienio IP adresas yra priežastis, kodėl negalite žiūrėti naujausios „Tran Thanh“ komedijos „Netflix Vietnam“ ar dainuoti kartu su naujausiu „Khoi My“ radijo singlu.

Norint pasiekti norimą turinį, reikia Vietnamo IP adreso. Tačiau dėl to, kad vyriausybė griežtai kontroliuoja interneto naudojimą šalyje ( Bambuko užkarda), tu taip pat turite būti atsargūs, kaip gaunate savo naują IP.

Mes jums parodysime, kaip tai padaryti Gauk IP adresą saugiai ir lengvai Vietname naudojant VPN, kurį rekomendavo mūsų ekspertai.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Vietnamo IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Vietname. „CyberGhost“ VPN yra mūsų pasirinkimas # 1.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį / įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Vietname.
 4. Patikrinkite savo naują IP adresą naudodamiesi lengvu internetiniu įrankiu.

Turinys

 • Kaip VPN gali jums suteikti Vietnamo IP adresą
 • VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską
 • Ko reikia ieškoti VPN
 • Geriausi VPT gauti Vietnamo IP adresą

Kaip VPN gali jums suteikti Vietnamo IP adresą

Kai prisijungiate prie VPN serverio Vietname, jūsų interneto srautas keliauja į serverį per paslėptą „tunelį“ sukurtas stiprus šifravimas. Tada serveris iššifruoja jūsų duomenis ir perduoda juos tinklalapiams.

Serveris užmaskuoja jūsų tikrąjį IP adresą ir priskiria savo vietnamiečių IP jūsų internetinei veiklai. Šis procesas leidžia atrodyti, kad naršote iš Vietnamo.

Išnyks geografiniai blokai, neleidžiantys vartotojams iš šalies pasiekti vietnamietiško turinio. Turėsite tik keliais paspaudimais visišką prieigą prie bet kurios vietnamiečių svetainės ar paslaugos norite naudoti.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Geografiškai apriboto turinio atblokavimo pranašumai yra ne tik filmų ir TV programų transliacija. Turėdami Vietnamo IP adresą, galite sekti vietos naujienas ir verslo forumus tyrimų rinkose ir pirmieji sužinokite apie investavimo galimybes.

Jums nebus sunku apsipirkti naudojant dongą, nes geras VPT leidžia be apribojimų naudoti Vietnamo banko sąskaitas. Taip pat galite sutaupyti pinigų kelionei į Vietnamą mokant gyventojams tarifus už viešbučius, automobilių nuomą, ir turai.

Naudodami karinio lygio šifravimą, naudokite geriausius VPN ir įsitikinkite, kad jūsų asmeniniai ir finansiniai duomenys yra visiškai saugūs, net viešajame wi-fi tinkle. Jie taip pat blokuoja jūsų internetinės veiklos stebėjimą, o tai labai svarbu šalyje, kurioje griežta interneto cenzūra ir stebėjimas.

Jei bendraujate su artimaisiais Vietname naudodamiesi pranešimų siuntimo programomis ar „VoIP“, turėtumėte susirūpinti dėl vyriausybės šnipinėjimo. Ryšio nukreipimas per Vietnamo VPN serveris padeda apsaugoti jus ir jūsų šeimą.

Deja, naudojant IP Vietname reiškia, kad susidursime su vyriausybės vykdoma plačia interneto cenzūra, vadinama „Bambuko ugniasiene“.. Daugybė politinių ir naujienų svetainių kuriame daugiausia dėmesio skiriama Vietnamo problemoms yra uždrausti šalies viduje.

Geriausi VPN leidžia neribotą serverio perjungimą, todėl galite naudoti IP kitoje šalyje norėdami pasiekti turinį, kuris yra užblokuotas Vietname. Pakeisdami serverius, galėsite tai padaryti pasiekite JAV „Netflix“, BBC iPlayer, ir kitas populiarus turinys visame pasaulyje.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Griežta nerašymo politika: Pasirinkite VPN, kuriame nėra įrašytos jūsų veiklos ar asmeninių duomenų, todėl negalima atsekti jūsų naudojimosi apribotomis svetainėmis..
 • Užmušimo jungiklis: Ši aukštųjų technologijų funkcija sustabdo bet kokį duomenų perdavimą, jei prarandate ryšį su VPN serveriu. Tai užtikrina, kad jūsų duomenys niekada nebus prieinami šnipams ir įsilaužėliams.
 • DNS apsauga nuo nutekėjimo: Daugelis žemos kokybės ir nemokamų VPT turi nestabilius tinklus, leidžiančius asmeniniams duomenims patekti į viešąjį internetą. Būkite saugūs naudodami puikų VPN su patikrinta nuotėkio prevencija.
 • VPN maskavimas: Tiek vyriausybinės užkardos, tiek griežti populiarių srautinių transliacijų blokų blokai naudoja filtrus, kad sustabdytų VPN naudojimą. Pasirinkite tiekėją, turintį užmaskavimo technologiją, kad galėtumėte praeiti pro VPN ekranus.
 • Keli jungimai: Įsitikinkite, kad viena licencija leidžia užmegzti pakankamą visų norimų naudoti įrenginių jungtį.

Geriausi VPT gauti Vietnamo IP adresą

1. „CyberGhost“

Bendras įvertinimas: 4,8 - geriausios vertės VPN Vietnamas / Intuityviai sukurta sąsaja momentiniam srautiniam perdavimui

„CyberGhost“ VPN

TIK ribotam laikui - gaukite 73% NEMOKAMAI „CyberGhost“ DABAR!

„CyberGhost“ turi 9 serveriai Hošimine, dalis pasaulinio tinklo, kuriame yra daugiau nei 5700 serverių 90 šalių. Galite prisijungti prie tų serverių iki 7 įrenginių tuo pačiu metu su viena sąskaita.

Nauji VPN vartotojai tikrai vertina „CyberGhost“ iš anksto sukonfigūruoti profiliai, skirti prisijungti vienu paspaudimu. VPN ekspertai gali naudoti intelektualiųjų taisyklių režimą, norėdami tinkinti saugos ir ryšio parametrus.

„CyberGhost“ turi griežta politika be žurnalų. Automatinis užmušimo jungiklis ir DNS bei IP apsauga nuo nutekėjimo užtikrina jūsų tikrąją vieta ir tapatybė niekada nebus matomi.

Palaikymo komanda yra prieinama 24/7 per tiesioginį pokalbį arba el. „CyberGhost“ siūlo 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją mėnesio plane ir dosnią 45 dienų pinigų grąžinimas garantija ilgalaikiams planams.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „CyberGhost“ ekspertų apžvalga.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

2. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 - greičiausias Vietnamo VPN, kurį išbandėme

„ExpressVPN“ pranašumai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą greičiausiam VPN & išbandykite 30 dienų be rizikos!

„ExpressVPN“ neskelbia išsamios informacijos apie serverių numerius įvairiose šalyse. Tačiau mes įsitikinome, kad 2000 ir daugiau serverių 94 šalyse apima vietą Vietname su keli vietnamiečių IP adresai.

Streameriai, žaidėjai ir torrenteriai mėgsta „ExpressVPN“ serverius, kurie laimėk mūsų VPN greičio testus metai po metų. Teikėjo pažadas be žurnalų buvo patikrintas savarankiškai kelis kartus, taip pat ir aukštos priežiūros šalyse.

„ExpressVPN“ naudoja daugelį geriausių šiandien naudojamų saugos funkcijų, įskaitant 256 bitų AES šifravimą, HMAC autentifikavimą, automatiniai užmušimo jungikliai ir „Perfect Forward“ apsauga nuo įsilaužimo į tinklą.

Klientų aptarnavimas, įskaitant 24/7 tiesioginis pokalbis, visada gauna aukštus įvertinimus. Tu gali prijunkite iki 3 įrenginių iš karto, ir ten yra nerizikinga, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „ExpressVPN“ ekspertų apžvalga.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. „NordVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 - bendras # 1 VPN

„NordVPN“ teikia naudos infografiką

SPECIALUS PASIŪLYMAS: PABAIGKITE SAVO 70% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Vietnamo IP adresą naudodamiesi „NordVPN“ DABAR!

„NordVPN“ turi 3 serveriai Vietname kad visi siūlo greitą ir ypač patikimą jungtį. Teikėjo unikalus „CyberSec“ apsaugos rinkinys gina jūsų įrenginį nuo DDoS atakų, kenkėjiškų programų ir pavojingų skelbimų.

Jūsų tapatybė ir duomenys „NordVPN“ visada išliks privatūs griežta politika be žurnalų, automatinis užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga. Dėl lengvai naudojamų programų „NordVPN“ tampa mėgstamiausiu vartotoju. Jei jums kada nors prireiks pagalbos, draugiškas 24/7 palaikymas yra tiesioginių pokalbių spustelėjimas.

„NordVPN“ leidžia jums tai padaryti prijunkite iki 6 įrenginių vienu metu ir siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija naujiems abonentams.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „NordVPN“ ekspertų apžvalga.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

4. „Surfshark“

Bendras įvertinimas: 4,7 - Dešimt populiariausių VPN greičio, vertės ir saugumo

Kaip 2020 m. Iš bet kur gauti Vietnamo IP adresą [+ VIDEO]

„Surfshark“ yra naujokas VPN rinkoje, tačiau jo greitas greitis, puikus geografinio bloko apėjimas ir griežta neprisijungimo politika parodyti, kad ji yra pasirengusi konkuruoti su didžiausiais vardais versle.

„The Surfshark“ „NoBorders“ režimas padeda apeiti cenzūrą ir pabėgti nuo stebėjimo. Jei gyvenate regione, kuriame ribojamas VPN naudojimas, jums patiks kamufliažo režimas, kuris tuo įsitikina net jūsų IPT nežinos, kad naudojate VPN.

„Surfshark“ siūlo patogioms programoms skirtas programas visoms pagrindinėms platformoms, o atnaujinimai visą laiką didina šių programų galią. Klientai mėgsta tai, kad galite prijunkite neribotą skaičių įrenginių ant vienos licencijos.

Galite išbandyti nemokamą „Surfshark“ riziką naudodami: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Norėdami gauti maksimalią naudą iš paslaugų, palaikymo komanda veikia ištisą parą tiesioginiame pokalbyje.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „Surfshark“ ekspertų apžvalga.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Gaukite „Surfshark“ dabar!

Papildoma literatūra

Sutaupykite pinigų naudodamiesi geriausių VPN pasiūlymų rinkiniu.

Ar tu turi Vietname artimuosius? Padėjo jiems išlikti saugiems su penkiais geriausiais Vietnamo VPT.

Kas yra VPN? Kodėl jums to reikia? Sužinokite faktus naudodamiesi mūsų VPN vadovu pradedantiesiems.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me