Kaip 2020 m. Iš bet kur gauti Hondūro IP adresą [+ VIDEO]


Jūs galite turėti sunku naudotis jūsų Hondūro banko sąskaita ar žiūrėti laidas „Canal 11“ jei esate ne Hondūre. Taip yra todėl, kad svetainės skaito jūsų IP adresą norėdami pamatyti, kur esate. Jei nesate Hondūre, įjungiami apribojimai, vadinami geoblokais, siekiant apriboti jūsų prieigą.

Galite išspręsti šią problemą gavę IP adresą Hondūre. Saugiausias ir lengviausias būdas gauti Hondūro IP adresą yra naudoti virtualų privatų tinklą (VPN).

Parodysime, kaip lengva užsiprenumeruoti VPN ir prisijungti. Naršysite internete taip, lyg būtumėte be Tegucigalpos.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Hondūro IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Hondūre. HMA VPN yra mūsų pasirinkimas Nr. 1.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį ar kitą įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Hondūre.
 4. Patikrinkite savo naują IP adresą naudodami specialų įrankį.

Turinys

 • Kaip VPT gali jums suteikti Hondūro IP adresą
 • VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską
 • Ko reikia ieškoti VPN
 • Geriausi VPT gauti Hondūro IP adresą

Kaip VPT gali jums suteikti Hondūro IP adresą

A VPN jungia jūsų įrenginį su saugiu serveriu jūsų pasirinktoje vietoje. Prieš pasiekdamas galutinį tikslą, jūsų interneto srautas bus nukreiptas per VPN serverį. Šio proceso, vadinamo VPN tuneliu, rezultatas yra toks svetainės mato serverio IP, o ne jūsų.

Tiesiog pasirinkite serverį Hondūre, ir jis pasirodys taip, lyg jūs naršytumėte iš šalies. Su pora paspaudimų, tu turėsi prieiga prie Hondūro svetainių, kuriomis norite naudotis.

Vienintelis faktas yra tai, kad labai nedaug VPT turi Hondūro serverius. Mūsų ekspertai gilinosi, norėdami rasti du patikimus tiekėjus, kurie akimirksniu gali jums suteikti Hondūro IP.

Galimybė užmaskuoti jūsų buvimo vietą yra tik viena iš daugelio įspūdingų gero VPN savybių. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kiek daugiau tinkamas VPN gali padaryti už jus. Mes jums tai taip pat pateiksime patarimai, kaip išsirinkti sau geriausią VPN.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Jei atliksite banko ar verslo operacijas internetu, ypač jei naudojatės viešuoju belaidžiu internetu, rizikuojate, kad įsilaužėliai ar kitos trečiosios šalys pavogs jūsų neskelbtiną informaciją. Kokybės VPN naudoja stiprų šifravimą, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų saugūs visą laiką.

Kasdien didėjant grėsmei žurnalistams ir socialinės žiniasklaidos vartotojams Hondūre, interneto saugumas yra labai svarbus. Jei naudojate savo Hondūro IP bendraudami su artimaisiais šalyje, manykite, kad taip jūsų pranešimai ir skambučiai gali būti stebimi.

Įsitikinkite, kad naudojate VPN su stebėjimo prevencijos technologija, kas tai užtikrins jūsų internetinės komunikacijos negalima atsekti jūsų.

Galima gauti kitą IP adresą iš nemokamo tarpinio serverio arba riboto aptarnavimo nemokamo VPN. Vis dėlto šias paslaugas yra pernelyg rizikinga naudoti tokiai šaliai kaip Hondūras, kur žmonės praranda savo gyvenimą vien dėl to, kad internete pasakė neteisingą dalyką..

 vargšas šifravimas, naudojamas daugelio nemokamų IP keitiklių neapsaugo tavęs nuo įsilaužėlių ar vyriausybės šnipų. Kai kurie nemokami VPT netgi parduoda jūsų duomenis. Ir net jei jūsų duomenys bus apsaugoti, turėsite susidurti su lėtu greičiu ir ribota prieiga prie svetainės, net pakeisdami IP.

Naudodami premium VPN, šių problemų nepatirsite. Kokybės VPN gali apeiti „Proxy IP“ blokavimo technologiją, kad jums tai suteiktų prieiga prie srautinio perdavimo svetainių, tokių kaip JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer, kartu su viskas, ko jums reikia Hondūre.

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serveriai Hondūre: Norint gauti Hondūro IP adresą, jums reikia bent vieno.
 • Neregistravimo politika: VPN, kuris neregistruoja jūsų veiklos, suteikia visišką apsaugą nuo Hondūro interneto stebėjimo.
 • Išplėstinė sauga: Įsitikinkite, kad jūsų VPN turi AES šifravimą, taip pat žudymo jungiklį ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo.
 • Atblokavimo galimybės: Kreipkitės į VPN, kuris gali patekti į geografiškai ribotas svetaines, tokias kaip JAV „Netflix“. VPT, kurios tai gali padaryti, yra patikimiausios galimybės pasiekti turinį Hondūre.
 • Didelės spartos jungtys: Pasirinkite VPN su dideliu greitų serverių tinklu, kad galėtumėte sklandžiai transliuoti ir greitai atsisiųsti.

Geriausi VPT gauti Hondūro IP adresą

1. HMA VPN

Bendras įvertinimas: 4,6 - geriausia visuotinė aprėptis tarp visų „Premium“ VPN

„hidemyass“ įrenginys

SPECIALUS PASIŪLYMAS: PASKIRKITE SAVO 75% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Hondūro IP adresą su HMA DABAR!

HMA turi milžinišką tinklą su serveriai beveik visose pasaulio šalyse, įskaitant 2 Hondūre. Vartotojai mėgsta HMA intuityvi sąsaja su trys išankstiniai režimai pasirinkti iš.

Pasirinkę Vietos režimą, galite gauti savo naujas Hondūro IP adresas vos vienu paspaudimu. Skatinkite savo draugus ir šeimos narius Hondūre akimirksniu naudotis HMA laisvės režimu sujungs jus su šalimi, kurioje yra nemokama žodžio apsauga.

Kitas populiarus HMA bruožas yra jo greito failų įkėlimo paslauga, kuri leidžia nemokamai dalintis dideliais failais. DRedaguoti srautiniai serveriai suteiks jums sklandžią prieigą prie visko, pradedant „Liga Nacional“ rungtynėmis ir baigiant „BBC iPlayer“.

Jei norėtumėte išbandyti HMA patys, pasinaudokite nemokamas bandymas pasiūlymas. Jus taip pat apims a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kai prenumeruojate.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami HMA VPN ekspertų apžvalga.

Gaukite HMA dabar!

2. „PureVPN“

Bendras įvertinimas: 4,1 - saugus VPN naudojant išplėstinį tinklą

„PureVPN“ įrenginiai

SPECIALUS PASIŪLYMAS: SUKURKITE SAVO 88% NUOLAIDĄ, kad gautumėte Hondūro IP adresą naudodamiesi „PureVPN“ DABAR!

„PureVPN“ yra populiarus tiekėjas, turintis tinklą, kuris apima daugiau nei 140 šalių ir apima 6 serveriai Hondūre. Jis naudoja 256 bitų šifravimą, ir jūs galite pritvirtinkite iki 5 įrenginių pagal vieną prenumeratą, kuri puikiai tinka šeimoms.

Retas padalijimo tuneliu funkcija suteikia galimybę siųsti tam tikrus duomenis per savo VPN ir kitą srautą per jūsų IPT ryšį. Tai reiškia, kad galite naudokitės Hondūro vietomis ir palaikykite ryšį su vietinėmis paslaugomis tuo pačiu metu.

Gausite prieigą prie visų „PureVPN“ serverių su bet kokiu prenumeratos planu ir jūs gauti neribotą serverio perjungimą pasiekti turinį visame pasaulyje. Galite patys pamatyti, ką „PureVPN“ siūlo 31 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „PureVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „PureVPN“ dabar!

Papildoma literatūra

Sutaupykite šiek tiek pinigų savo VPN, apsilankę mūsų pasiūlymų puslapyje, kad gautumėte naujausius pasiūlymus.

Sužinokite apie galimus interneto pavojus keliaujant ir kaip jų išvengti.

Sužinokite, kaip galite neatsilikti nuo gyvų sporto šakų ESPN ir ESPN deportacijose naudodami VPN.

Nemanote, kad kas nors šnipinėja jus internete? Pagalvok dar kartą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me