Kaip 2020 m. Iš bet kur gauti Ekvadoro IP adresą [+ VIDEO]


Sudėtinga patekti į Ekvadorą turinčias svetaines, jei nesate šalyje. Taigi, ką jūs darote, jei norite naujienos Kečua, tikslią informaciją apie Sopladoros hidroelektrinę arba galimybę tvarkykite savo banko sąskaitas Ekvadore?

O galbūt tiesiog norite sugebėti transliuoti naujausią Pablo Agüero filmą tuo metu, kai ji bus prieinama Ekvadore. Galite būti užblokuoti nedaryti bet kurio iš šių veiksmų, jei prisijungiate prie interneto iš IP adreso užsienio valstybėje.

Norėdami saugiai gauti Ekvadoro IP adresą, jums tiesiog reikia pasirinkti tinkamą VPN. Atlikdami keturis paprastus veiksmus, turėsite neribotą prieigą prie bet kokio pasaulio turinio, kurio norite.

Trumpas vadovas: Kaip gauti Ekvadoro IP adresą naudojant VPN

 1. Pasirinkite VPN su serveriais Ekvadore. „ExpressVPN“yra mūsų pasirinkimas # 1.
 2. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo kompiuterį / įrenginį.
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite prie serverio Ekvadore.
 4. Patikrinkite savo naują IP adresą naudodamiesi lengvu internetiniu įrankiu.

Turinys

 • Kaip VPN gali suteikti jums Ekvadoro IP adresą
 • VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską
 • Ko reikia ieškoti VPN
 • Geriausi VPT gauti Ekvadoro IP adresą

Kaip VPN gali suteikti jums Ekvadoro IP adresą

Kai prisijungiate prie VPN serverio Ekvadore, jūsų interneto srautas padidėja pažymėtas serverio Ekvadoro IP adresu, o tavo tikrasis IP yra užmaskuotas. Niekas negali atsekti jūsų veiklos nuo jūsų, jūsų įrenginio ar tikrosios jūsų vietos.

Tuo pačiu metu, aukščiausios kokybės VPN šifruoja jūsų duomenis apsaugoti slaptą informaciją pvz., jūsų vartotojo vardai, slaptažodžiai ir sąskaitos numeriai. Tai dar tik pradžia to, ką geriausi VPN gali padaryti už jus.

VPN taip pat saugo jus & Leidžia jums transliuoti beveik viską

Naudojant tinkamą VPN, užtenka vos kelių minučių, kad apsaugotumėte savo duomenis ir pakeistumėte IP adresą, kad gautumėte tokią pačią interneto prieigą kaip kažkas Kitas. Gausite Į Ekvadorą orientuotos antraštės savo naujienų kanale ir Ekvadoro pagrindu sukurti paieškos rezultatai.

Net jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros atnaujins naujausią veiklą Ekvadore. Be to, visi naršymai, kuriuos darote prisijungę prie VPN, bus anonimas ir privatumas, net jei tu srautas Ecuavisa iš viešos interneto kavinės.

Jei esate žurnalistas, mokytojas ar bet kuris kitas, reiškiantis nuomonę kad Ekvadoro vyriausybė galėtų prieštarauti, įsitikinkite, kad pasirinksite geriausią VPN, kad paslėptumėte savo tapatybę. Galėsite laisvai bendrauti, nesijaudindami, kad jūsų pranešimus buvo galima perimti.

Jūsų artimieji Ekvadore taip pat gali užsitikrinti ryšius naudodami patikimą VPN. Tai yra pigus ir paprastas būdas jiems saugokitės nuo stebėjimo, cenzūros ir elektroninių nusikaltimų.

Nemokami VPN nesiūlo tokios pačios apsaugos ar tokios pačios prieigos prie geografiškai užblokuotų svetainių, kaip ir premium VPN. Jums teks užstrigti dėl lėto greičio, neišsamios prieigos prie svetainių, kuriomis labiausiai norite naudotis, ir pralaidumo apribojimų. Daug nemokami IP keitikliai taip pat renka ir parduoda jūsų duomenis.

Norėdami gauti norimą turinį ir reikalingą apsaugą, gaukite savo Ekvadoro IP adresą iš VPN teikėjo, naudodamiesi šiomis pagrindinėmis funkcijomis..

Ko reikia ieškoti VPN

 • Serverio vieta: Bent vienas serveris turi būti Ekvadore, jei norite Ekvadoro IP adreso.
 • Srautinės transliacijos našumas: Greitaeigiai serveriai, patikimi ryšiai ir neribotas pralaidumas - visa tai svarbu sklandžiam srautiniam perdavimui.
 • Saugumas: Nuotėkio nepraleidžiantis tinklas, įmontuotas užmigdymo jungiklis ir be atminties esantys serveriai yra visi VPN požymiai, apsaugantys jus bet kurioje situacijoje, net kai naudojate viešą „Wi-Fi“.
 • Lengva naudoti: Programas turėtų būti lengva nustatyti ir naudoti visuose jūsų įrenginiuose.
 • Pinigų gražinimo garantija: Ilgalaikė VPN prenumerata yra didelis įsipareigojimas. Jūs nusipelnėte galimybės pirmiausia išbandyti paslaugą nerizikuodami.

Geriausi VPT gauti Ekvadoro IP adresą

1. „ExpressVPN“

Bendras įvertinimas: 4.9 - greičiausias VPN, kurį išbandėme Ekvadore

„ExpressVPN“ pranašumai

Nepraleisk to: gaukite 49% nuolaidą Nr. 1 VPN & išbandykite 30 dienų be rizikos

„ExpressVPN“ suteikia jums greičiausi ryšiai iš šimtų išbandytų VPN. Tarnautojai Ekvadore per kelias minutes nuo prisiregistravimo lengvai gaukite Ekvadoro IP adresą.

Beveik bet kokiam įrenginiui yra patogios programos, įskaitant išmaniuosius televizorius ir el. Skaitytuvus. Galite prisijungti iki 5 įrenginių tuo pačiu metu. Naršyklės plėtiniai „Chrome“, „Safari“ ir „Firefox“ palengvinkite naršymą dideliu greičiu, neatsisakydami savo VPN apsaugos.

Klientai nuolat teikia „ExpressVPN“ Pagalba klientams puikūs įvertinimai, ypač labai profesionalūs 24/7 tiesioginių pokalbių paslauga. Išbandykite paslaugą sau naudodami: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „ExpressVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

2. SlėptiMyAss! VPT

Bendras įvertinimas: 4,6 iš 5,0 - „Premium VPN“ su didžiausiu pasauliniu serverių tinklu

„hidemyass“ įrenginys

Paimkite savo 75% nuolaidą Ekvadoro IP adresu naudodami HideMyAss! 

SlėptiMyAss! VPN (HMA) yra didžiausias pasaulyje tinklas tarp asmeninių VPN, įskaitant 2 serveriai Ekvadore. Galite pasirinkti iš 6 IP adresai su nemokamu neribotu perjungimu.

Klientai teigia, kad prisijungti lengva, dėka trijų HMA automatinio ryšio režimai, naudojami įprastiems VPN. Vietos režimas leidžia lengvai prisijungti prie serverio Ekvadore.

Laisvės režimas, kuris automatiškai susieja jus su artimiausios šalies serveriu laisva kalba, yra idealus jūsų draugams ir šeimos nariams Ekvadore.

HMA saugo iki 5 įrenginių vienu metu su programomis visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms. Tu turėsi 30 dienų paprašyti grąžinti pinigus jei nesi laimingas. Tačiau prieš atsisakydami HMA, būtinai apsilankykite 24/7 tiesioginis pokalbis palaikymas atsakant į jūsų klausimus.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „HideMyAss“ ekspertų apžvalga! VPT.

Gaukite „HideMyAss“! Dabar!

3. PureVPN

Bendras įvertinimas: 4.1 - labai tinkinamas VPN su įspūdingu funkcijų rinkiniu

„PureVPN“ įrenginiai

PureVPN turi serveriai 141 šalyje, įskaitant Ekvadorą. Jei dar nesate prisijungę prie VPN, jums patiks galimybė pasirinkti iš anksto nustatytą režimą automatiškai sukonfigūruoja nustatymus kad atitiktų jūsų poreikius. Režimai apima transliaciją, interneto laisvę, failų bendrinimą ir saugumą / privatumą.

„PureVPN“ klientai vertina tinklą dideliu greičiu srautiniam perdavimui ir atsisiuntimui.  Norėdami apsaugoti jus, „PureVPN“ naudoja karinio lygio šifravimą ir palaiko kelis saugumo protokolus.

Pažangios funkcijos, tokios kaip užmigdymo jungiklis ir DNS, IPv6 ir WebRTC apsauga nuo nutekėjimo, tai užtikrina jūsų tapatybė ir duomenys niekada nebus atskleisti.

„PureVPN“ turi daugybę palaikymo kanalų, įskaitant 24/7 tiesioginis pokalbis. Galite prisijungti iki 5 įrenginių pagal savo planą ir turėsite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti paslaugą.

Reikia daugiau informacijos? Čia yra mūsų išsami „PureVPN“ ekspertų apžvalga.

Gaukite „PureVPN“ dabar!

Papildoma literatūra

Peržiūrėkite mūsų geriausių pasiūlymų ir kuponų kolekciją aukščiausio lygio VPN.

Gaukite patarimų, kaip rasti geriausią Ekvadoro mylimų žmonių VPT.

Kas yra VPN? Ar jums to reikia? Naujokų VPN vadovas

Sužinokite, kaip mūsų ekspertai testuoja VPN, kad surastų geriausius VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me