Ką jūsų IPT gali sužinoti apie jus ir kaip apsisaugoti


Jei visos naujienos apie interneto paslaugų teikėjus (IPT) šnipinėja vartotojus jei nerimaujate, norime, kad galėtume pasakyti, kad nėra jokio pagrindo nerimauti. Deja, realybė gali būti dar blogesnė nei gandai.

Viskas, ką darote internetu, išsaugoma serveryje kažkur. Tai reiškia, kad kiekvienas duomenų srautas, praeinantis per jūsų maršrutizatorių, yra surinko ir saugojo jūsų IPT.

Jūsų IPT žino tiksliai kokias svetaines jūs naršote, kokias programas naudojate ir ką skaitote. IPT robotai žino, kokius vaizdo įrašus žiūrėjote ir kiek laiko, kartu su visomis kitomis jūsų interneto veiklos detalėmis.

Laikui bėgant, IPT naudoja naršymo ir paieškos istorijas, kad sukurtų profilį, kuriame yra asmeninė, asmeninė informacija - informacija, kuria niekada nenorėtumėte dalintis.

Geriausias būdas užkirsti kelią IPT duomenų kaupimui yra Apsaugokite viską, ką darote internetu, naudodami šifravimą, dar vadinamas tuneliu. Geriausias būdas šifruoti yra naudoti prekę VPT.

Geriausi VPT, apsaugantys jus nuo IPT šnipinėjimo - trumpasis sąrašas

Svarbu žinoti, kad ne visi VPT yra skirti apsaugoti jūsų privatumą. Daugybė nemokamų paslaugų iš tikrųjų saugo tai, ką darai internete, ir dalijasi savo duomenimis su trečiosiomis šalimis, kaip tai daro interneto paslaugų teikėjai.

Štai kodėl mes išbandėme šimtus VPN ir tyrėme jų privatumo politiką, kad rastume geriausias paslaugas, apsaugančias jus nuo IPT šnipinėjimo. Šie VPN nesaugo jokios informacijos, kuri susieja jūsų srautą su jumis ir yra nėra privatumo pažeidimų istorijos.

 1. „NordVPN“
  Pažangus saugumas, patogi vartotojui sąsaja, sklandus srautinis perdavimas ir lengvas kankinimas yra tik kelios priežastys, kodėl „NordVPN“ viršija mūsų sąrašą. Mėgaukitės didžiuliu 5 143 serverių tinklu 62 šalyse ir griežta neprisijungimo politika, kad užtikrintumėte visišką anonimiškumą, ir jūs turite VPN, kuriame praktiškai nėra trūkumų.
 2. „CyberGhost“
  Pradėta kurti vokiečių inžinierių, „CyberGhost“ savo būstine pasirinko Rumuniją, nes ji yra labiausiai privatumą ribojanti šalis Europoje - iš tikrųjų Rumunijos teismai atvirai paneigia ES duomenų saugojimo įstatymus.
 3. „ExpressVPN“
  Šis ypač greitas VPN neaukoja privatumo, kad pasiektų savo pramonėje didžiausią greitį. 2016 m. Turkijos valdžios institucijos stebėjo žudiko IP adresą į „ExpressVPN“ serverį. Jie gavo prieigą prie serverio duomenų žurnalų. Ar žinote, ką jie rado? Nieko! Tai politika, kuria negalite prisijungti, kuria galite pasitikėti.
 4. HMA
  Turėdamas serverių tinklą, apimantį daugybę 190 šalių, HMA yra vienas iš geriausių jūsų pasirinkimų apsisaugoti nuo IPT stebėjimo. Jos programos yra paprastos ir intuityvios, jose yra laisvės režimas, kuris automatiškai nukreipia srautą per artimiausią serverį šalyje, kuriame kalbama laisvai.
 5. „PrivateVPN“
  „PrivateVPN“ naudoja 2048 bitų šifravimą su AES-256, kad būtų užmaskuota kiekviena iš maršrutizatoriaus išeinanti informacija - informacija, kuri paprastai patektų į jūsų IPT serverius. Tai lengva įdiegti ir naudoti bet kurioje platformoje ir siūlo įspūdingą greitį.

Slėpkite savo veiklą nuo savo IPT dabar!

Kokią informaciją apie jus renka jūsų interneto paslaugų teikėjas?

Jūsų IPT gali pamatyti ir analizuoti viso nešifruoto srauto kuris eina per jūsų maršrutizatorių. Į šiuos duomenis įeina kiekvienas jūsų aplankytas URL, visas skaitomų puslapių turinys, tai, kiek laiko esate bet kurioje svetainėje ir kokius įrenginius naudojate.

IPT parduoti surinktą informaciją rinkodaros įmonėms, o tos įmonės savo ruožtu tiekia jums taikomus skelbimus. Šalyse, kuriose galioja duomenų saugojimo įstatymai, IPT taip pat saugo jūsų duomenis teisėsaugos institucijų peržiūra.

Privatumo gynėjai visame pasaulyje kasdien kovoja, kad sumažintų ar panaikintų IPT duomenų kaupimą, tačiau IPT kovoja lygiai taip pat sunku išlaikyti jų galią naudoti ir piktnaudžiauti savo informacija.

Tiesą sakant, daugelio šalių IPT nori išplėsti savo galimybes ir rinkti dar daugiau informacijos apie jų vartotojus. Jie daro didelį spaudimą vyriausybėms, o įstatymų leidėjai pernelyg dažnai vykdo jų įsakymus.

Buvęs JAV federalinės komunikacijos komisijos (FCC) pirmininkas Tomas Wheeleris pabrėžė, kad Amerikos IPT gali nutapyti tikslią informaciją asmeninio gyvenimo nuotrauka, įskaitant net „lėtinę sveikatos būklę ar finansines problemas“.

Atsakydamas į tai, FCC pasiūlė taisykles, įpareigojančias interneto paslaugų teikėjus paprašyti jūsų leidimo dalytis jūsų duomenimis su trečiosiomis šalimis. Bet IPT lobistai įtikino JAV Kongresą atmesti naujas privatumo taisykles.

Kelios JAV valstijos, tarp jų Delaveras ir Minesota, sukilo sukūrusios savo įstatymus, ginančius piliečių privatumą. Vis dėlto, dauguma interneto vartotojų JAV - visoje 14 akių teritorijoje ir už jos ribų - likti visiškai veikiami į IPT šnipinėti.

Trumpai tariant, kai kurios vyriausybės reikalauja, kad interneto paslaugų teikėjai gerbtų jūsų privatumo pasirinkimus, tačiau per daug jų to nedaro. Ir būtent taip IPT nori, kad viskas išliktų.

Ką daryti, jei nedėsiu asmeninės informacijos internete?

Galbūt vengiate dėti asmeninius duomenis į savo „Facebook“ profilį ir naudojate „Chrome“ inkognito režimą, kad „Google“ neišsaugotų jūsų naršymo istorijos. Deja, šios strategijos neišleis jūsų IPT iš jūsų duomenų ar gyvenimo.

Jei jūsų duomenys nėra užšifruoti prieš išeinant iš maršrutizatoriaus, jūsų IPT gauna VISUS.

Jie saugo, suskirsto į kategorijas ir parduoda. Ir net jei jie neparduoda, daugelio šalių IPT privalo Paverskite valdžios institucijomis viską, ką jie žino apie jus ar žvalgybos agentūroms, jei jų paprašoma tai padaryti.

Patogiausias ir prieinamas būdas apsisaugok nuo šių nuolatinių privatumo pažeidimų yra užšifruokite visą savo veiklą naudojant puikų VPT tarnyba.

Ko reikia ieškoti VPN, norint užkirsti kelią IPT stebėjimui

Iš viso yra šimtai VPT, ir daugelis jų teigia turintys tas pačias funkcijas. Tačiau tik nedaugelis jų siūlo saugumas ir privatumo apsauga turite apsaugoti savo veiklą nuo savo IPT.

Norėsite griežto VPN ne žurnalų politika, tai reiškia, kad jame nėra saugomi jokie jūsų naršymo seansų duomenys. Karinio laipsnio šifravimas kartu su labai saugia yra būtina „OpenVPN“ ir „IKEv2“ protokolus.

Kitas kritinis bruožas yra automatinis užmušimo jungiklis, kuris sustabdo bet kokį srautą bet kada, kai prarandate VPN ryšį, neleidžiant bet kokiems duomenims nutekėti į jūsų IPT serverius.

Kalbėdami apie serverius, taip pat norėsite VPN, turinčio platus serverių tinklas duoti tau stabilus ryšio greitis nesvarbu, kur esate. Perkrauti serveriai mažuose VPN tinkluose sulėtins jūsų naršymą iki nuskaitymo.

Geriausi VPT, kad srautas būtų paslėptas nuo jūsų IPT

Atsižvelgdami į tinklo saugumą, privatumo apsaugos priemones ir bendrą našumą, mūsų ekspertai paruošė VPT sąrašą, kuriais galite pasitikėti, kad jūsų IPT nepatektų į interneto verslą..

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ pelnė savo vietą kaip populiariausia VPN paslauga visame pasaulyje, darydama viską, ką turėtų daryti VPN, ir tai darydama gerai. Tai suteikia patobulintos saugos funkcijos, žvaigždžių greitį ir didžiausias serverių tinklas bet kokio premium VPN.

„NordVPN“ yra taip investuotas į jūsų saugumą, kad siūlo „DoubleVPN“ - funkciją, kuri siunčia jūsų tinklo srautą per du serverius ir du šifravimo raundai.

Pagrindinės „NordVPN“ funkcijos:

 • 2048 bitų šifravimas su karinio lygio AES-256 raktais
 • Automatinis užmušimo jungiklis
 • „OpenVPN“, „IKEv2“ ir keleto papildomų tuneliavimo protokolų palaikymas
 • Galimas dvigubas VPN
 • Griežta privatumo politika be žurnalų
 • Apsauga ne daugiau kaip 6 įrenginiams vienu metu vienoje prenumeratoje
 • Prieiga prie daugiau nei 5000 serverių 62 šalyse
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

2009 m. Rumunijos Konstitucinis Teismas paskelbė, kad ES Duomenų saugojimo direktyva yra antikonstitucinė ir tai daro didelę baudą už šalį. Teismas tai dar kartą padarė 2014 m.

Kodėl tai svarbu? Nes „CyberGhost“ pasirinko Rumuniją savo operacijų bazei būtent tam, kad pasinaudotų šalies galimybėmis įsipareigojimas užtikrinti interneto vartotojų privatumą.

„CyberGhost“ vartotojai kartu su ja vertina patikrintą nulinio žurnalo politiką AES-256 šifravimas ir nužudymo jungiklis kad galėtumėte keliauti internetu kaip virtualus vaiduoklis.

Taip pat rasite, kad „CyberGhost“ yra nepaprastai patogus vartotojui, su vaizdine sąsaja, kuria net ir pirmieji VPN vartotojai gali lengvai naršyti.

„CyberGhost“ siūlo puikią apsaugą nuo IPT šnipinėjimo tokiomis funkcijomis kaip:

 • Daugiau nei 3000 serverių 60-yje šalių, netrukus jų plėtra
 • Nulinių žinių serveriai, kurie nefiksuoja, kas ar kur esate, arba kur lankotės internete
 • Anoniminis kankinimas
 • Iš anksto nustatyti profiliai, skirti pasiekti populiarias srautinio perdavimo svetaines, tokias kaip „Netflix“
 • 7 prenumeratos vienu metu jungiami įrenginiai
 • Nemokamas bandymas „Windows“ ir programoms mobiliesiems ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

3. „ExpressVPN“

Ką jūsų IPT gali sužinoti apie jus ir kaip apsisaugoti

Mokslas teigia, kad stiprus jūsų duomenų šifravimas sulėtins jūsų ryšį, tačiau „ExpressVPN“, matyt, negavo užrašo. Nepaisant to karinio lygio AES 256-CBC šifravimas, šį VPN šviečia mūsų greičio bandymuose kartas nuo karto.

Teikėjas niekada nelaiko jokių jūsų naudojimo žurnalų ir pasiūlymų serverių beveik 100 šalių.

Vartotojai vertina „ExpressVPN“ kaip viena geriausių transliacijos VPN parinkčių, kankina privačiai arba „Tor“ naršo. Paslauga kainuoja šiek tiek daugiau nei kiti mūsų geriausi VPN, tačiau jos spartą ir saugumą derinti sunku.

Jei jums patogiau tiesiogiai prisijungti prie kai kurių svetainių, „ExpressVPN“ jus aprėpia. Jos padalijimo tuneliu funkcija leidžia pasirinkti, kurį srautą siunčiate per VPN tunelį, o kurį siunčiate įprastu IPT ryšiu.

„ExpressVPN“ siūlo 7 dienos nemokama programos mobiliesiems bandomoji versija ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija visiems abonentams.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

4. HMA

„hidemyass“ įrenginys

Pavadinkite bet kurią šalį ir tikrai saugi lažintis, kad HMA ten turi serverį. Šis VPN visų pirma sukuria vartotojo privatumą su stipriu šifravimu ir iš anksto nustatyti režimai, užtikrinantys jūsų anonimiškumą.

Pavyzdžiui, į saugiai apeiti vyriausybės cenzūrą savo šalyje tiesiog įjunkite laisvės režimą, kad pasiektumėte artimiausios šalies serverį laisva kalba. Norėdami nedelsdami prisijungti prie greičiausio turimo serverio, pasirinkite momentinį režimą.

Platus HMA tinklas suteikia jums ypač greitus ir stabilius ryšius, kurie puikiai tinka srautui transliuoti, ir jūs galite vienu metu prijungti iki 5 įrenginių.

HMA pripažįsta, kad ji tvarko dalinius žurnalus. Nepaisant to, riboti diagnostikos tikslais užregistruoti duomenys, tokie kaip prisijungimo / atjungimo laikas ir pralaidumo naudojimas niekada neleiskite niekam atsekti jūsų veiklos.

Kitaip tariant, jūsų IPT neturės supratimo, kokias svetaines aplankėte, kokius filmus žiūrėjote, kas yra jūsų kontaktai ar dar ką nors apie tai, ką darėte internete.

Pažiūrėkite, ką HMA gali padaryti su jumis nemokamas 7 dienų bandymas, arba užsiprenumeruokite pasitikėdami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėti HMA pasiūlymus

5. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

„PrivateVPN“ yra dar viena puiki galimybė neleisti jūsų IPT nuo jūsų pėdsakų. Teikėjas derina 256 bitų ir 2048 bitų technologijos užšifruoti viską, ką darote, kartu suteikdami jums įspūdingas greitis ir neribotas pralaidumas.

„PrivateVPN“ vartotojams patinka, kad viena prenumerata leidžia iki 6 vienu metu jungtys ir kad teikėjas netvarko savo veiklos žurnalų.

„PrivateVPN“ programomis yra paprasta naudotis, o įdiegti taip paprasta, kaip tai nutinka dėl Nuotolinės pagalbos komandos peržiūros priemonės, kuri tiesiogiai jungia jus technologijų komanda, kuri jums įdiegia programinę įrangą.

Nors „PrivateVPN“ 100 serverių yra mažas, palyginti su kitais mūsų populiariausiais VPN rinkiniais, tinklas apima 57 šalis. Greitas, saugus susisiekimas beveik bet kuriame norimame pasiekti regione yra vos vienu paspaudimu.

Visos „PrivateVPN“ prenumeratos yra paremtos a 30 dienų grąžinimo politika.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

Santrauka

Kur pasirinkti jūsų duomenys ir kas juos gali pasiekti, turėtų būti jūsų pasirinkimas, ne jūsų IPT. Vis dėlto dauguma mūsų gyvena regionuose, kuriuose IPT turi visą galią. Kokybiškas VPN yra geriausias prieinamas įrankis užmerkti akis į akį jūsų IPT, kai esate prisijungę.

Sąmoningumas didžiulė IPT duomenų rinkimo problema toliau auga visame pasaulyje. Mes tikime, kad šis supratimas galiausiai lems naujus įstatymus, draudžiančius jūsų IPT saugoti ir (arba) dalintis jūsų duomenimis be jūsų sutikimo.

Tačiau kol kas IPT ir toliau laimi lobistines kovas ir plečia savo galias internetinis privatumas faktiškai neegzistuoja. Vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, yra paimti reikalus į savo rankas, naudojant patikimus VPN.

Norėdami padėti tai padaryti, visada suteikiame jums prieigą prie naujausių VPN teikėjų siūlomų pasiūlymų.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me