Žiūrėkite naująjį Amsterdamo 2 sezoną bet kur! | Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn


Dr Maxas Goodwinas grįžta į seniausią Amerikos valstybinę ligoninę 2 sezonas apie Naujasis Amsterdamas, į kurią grįžtama NBC tai Rugsėjo mėn. Deja, NBC naudoja geoblokai ir Naujasis Amsterdamas yra prieinamas tik žiūrovams Jungtinės Valstijos.

Bet yra paprastas būdas žiūrėti laidą NBC, nesvarbu, kur esate. Tu gali naudokite premium VPN į apeiti geografinius apribojimus. Tai leidžia peržiūrėti turinį NBC iš jūsų pasirinkta šalis.

Ne tik VPT leidžia jums išvengti geografinių apribojimų; jie taip pat apsaugoti savo naršymą ir transliacija užtikrinant aukšto lygio apsaugą.

Šiame straipsnyje mes pateiksime sąrašą 3 VPN, kurie idealiai tinka žiūrėti Naująjį Amsterdamo 2 sezoną apie NBC.

Trumpas vadovas: Kaip žiūrėti naują Amsterdamą, 2 sezonas per NBC

 1. Pasirinkite tokį VPN teikia serverius JAV. Mes rekomenduojame „NordVPN“ dėl jo patogi paslauga, konkurencingas greitis, ir tvirtos apsaugos savybės.
 2. parsisiųsti ir diegti jūsų pasirinktas VPN.
 3. Prisijunkite prie a serveris Jungtinėse Amerikos Valstijose.
 4. Prisijungti į savo NBC sąskaitą ir pradėkite žiūrėti Naujasis Amsterdamo 2 sezonas!

Žiūrėkite „New Amsterdam Now“!

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti naująjį Amsterdamo 2 sezoną

Jei bandysite patekti į NBC iš ne JAV, greičiausiai atsitrenksite į plytų sieną. Taip yra todėl, kad NBC pripažįsta, kad turite ne JAV IP adresas ir blokuoja tave žiūrint tokias laidas kaip Naujasis Amsterdamas.

Naudodamiesi VPN galite tai padaryti apeiti šiuos apribojimus ir duoda visiška prieiga iš bet kurios vietos.

Tai daro maskuodamas savo IP adresas, nukreipti srautą per saugų serverį jūsų pasirinktoje šalyje ir priskirdamas jums naują IP adresą iš tos šalies, todėl atrodo, kad žiūrite iš ten.

Jei prisijungsite prie serverio JAV, jums bus suteiktas JAV IP adresas ir galėsite atrakinkite NBC turinį.

Tačiau kai kurie tinklai, tokie kaip NBC, pasinaudojo VPN ir naudoti anti-VPN technologiją už jų transliacijos paslaugas. Anti-VPN technologija nustato ir blokai kai kurie VPT.

Geriausias būdas išspręsti anti-VPN problemą yra reguliariai naudojant aukštos kokybės VPN atnaujina savo serverių IP adresus kad būtų išvengta aptikimo.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

VPN atveria visą srautinių transliacijų galimybių pasaulį, tačiau jie taip pat gali padaryti daug daugiau, įskaitant saugant internetą veikla.

Atsižvelgiant į didėjančią grėsmę skaitmeniniam privatumui, turite apsisaugoti nuo smalsių akių. A VPN užkoduoja jūsų srautą kol tu naršyti ir srautas. Kaip rezultatas, trečiosios šalys negali stebėti arba takelis jūs internete.

VPN taip pat apsaugo jus, kai prisijungiate viešasis wi-fi.

Geriausi VPT taip pat yra įmontuota apsauga nuo kenkėjiškų programų ir reklaminių programų sistemos, kurios apsaugo jus nuo kibernetinių grėsmių, kaip įsilaužimas, sukčiavimas, ir šnipinėjimo programos.

Vis dėlto tai dar ne viskas. VPT taip pat gali paspartinkite naršymą ir transliacija veikla.

Kai kurie interneto paslaugų teikėjai (IPT) droselio pralaidumas jei jie aptinka sunkiai duomenų reikalaujančią veiklą, pavyzdžiui, srautinį perdavimą. VPN slepia srautinius įpročius iš savo IPT ir neleidžia droselinis Proceso eigoje.

Rezultatas rodo, kad gausite geriausi jungties greičiai.

3 geriausi VPN, žiūrintys naują Amsterdamo 2 sezoną

1. „NordVPN“

Žiūrėkite naująjį Amsterdamo 2 sezoną bet kur! | Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn

Paprasta naudoti ir siūlo daugybė įspūdingų funkcijų, „NordVPN“ yra mūsų geriausias pasirinkimas žiūrint Naująjį Amsterdamo 2 sezoną.

Su „NordVPN“ galite pasirinkti iš 5500+ serveriai į 60 skirtingų šalių, daugiau nei 1800 iš kurių yra Jungtinės Valstijos.

Dėl lengvo naudojimo jis tampa mėgstamiausiu vartotojų tarpe. „SmartPlay“ technologija nebereikia rankinės konfigūracijos ir leidžia jums Vienu mygtuko paspaudimu galite pasiekti turinį.

Yra keli prenumeratos planai, kurie visi pateikiami kartu neribotas pralaidumas. Taip pat galite naudoti „NordVPN“ su iki 6 įrenginiai vienu metu.

„NordVPN“ saugos funkcijos yra puikios ir apima dvi skirtingas nužudyti jungiklius, 256 bitų šifravimas, ir a ne žurnalų politika. A 24/7 tiesioginio pokalbio funkcija reiškia, kad kažkas visada gali atsakyti į jūsų klausimus.

Mėgaukitės a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija naudodamiesi „NordVPN“ ir mokėkite mažiau už prenumeratą naudodami mūsų kupono kodą.

70% nuolaida

Sutaupykite 70% savo „NordVPN“ plano šiandien!

Gaukite 3 metų „NordVPN“ planą už 3,49 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • NBC, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėkite naująjį Amsterdamą naudodamiesi „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

Žiūrėkite naująjį Amsterdamo 2 sezoną bet kur! | Atnaujinta 2020 m. Sausio mėn

Su žaibišku greičiu, „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas žiūrint „New Amsterdam Season 2“. Tiesą sakant, tai siūlo keletą greičiausių greičių VPN rinkoje.

Naudodami „ExpressVPN“ galėsite mėgautis prieiga prie 3000 ir daugiau serverių per 160 skirtingų vietų, įskaitant Jungtinės Valstijos

„ExpressVPN“ taip pat siūlo patogus padalijimas tuneliu funkcija, leidžianti vienu metu pasiekti visuotinį ir vietinį turinį.

Aukščiausio lygio saugumo funkcijos apima DNS apsauga nuo nutekėjimo, a įmontuotas nužudymo jungiklis, AES 356 šifravimas, ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio.

„ExpressVPN“ „MediaStreamer“ leidžia transliuoti platformose, nepalaikančiose VPN. „ExpressVPN“ taip pat galite naudoti iki 5 įrenginiai vienu metu.

Mėgaukitės „ExpressVPN“ naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Ir mokėkite mažiau naudodami vieną iš mūsų kuponų kodų.

49% nuolaida

Geriausi greičiai rinkoje su didele nuolaida - sutaupykite iki 49% naudodami „ExpressVPN“!

Sutaupykite 49% savo „ExpressVPN“ plane šiandien!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • NBC, „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėkite naująjį Amsterdamą naudodami „ExpressVPN“!

3. „Surfshark“

„surfshark“ prietaisai

„Surfshark“ devizas yra „apsaugokite savo skaitmeninį gyvenimą,Ir būtent tai galite padaryti naudodami šią populiarią VPN paslaugą.

Šis VPN jums siūlo karinio lygio šifravimas, a ne žurnalų politika, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir automatinis žudikų jungiklis.

Taip pat yra Kamufliažo režimas, o tai neleidžia jūsų interneto tiekėjui žinoti, kad naudojate VPN.

Žiūrint iš transliacijos, „Surfshark“ jus apėmė. Yra 800 ir daugiau serverių į 50 ir daugiau šalių, įskaitant Jungtinės Valstijos. Stebėti Naująjį Amsterdamo 2 sezoną iš bet kur bus lengva.

Kitos funkcijos apima „MultiHop“ kuri suteikia galimybę prisijungti prie kelios šalys vienu metu, kol „CleanWeb“ pašalina sekėjų, sukčiavimas, kenkėjiška programa, ir skelbimus.

Mėgaukitės a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija su „Surfshark“. Sutaupykite pinigų prenumeratai naudodami mūsų kupono kodą.

83% nuolaida

Sutaupykite 83% savo Surfshark plano šiandien!

Gaukite „Surfshark“ VPN 2 metų planą už 1,99 USD / mėn!

Pinigų grąžinimo garantija: 30 dienų

.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „NBC“, „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Žiūrėkite „New Amsterdam With Surfshark Now“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Naujasis Amsterdamo 2 sezonas yra pakeliui į NBC ir jums nereikia praleisti minutės veiksmo. Visi mūsų rekomenduojami VPN leidžia jums žiūrėti turinį NBC ir kitose transliacijos paslaugose iš jūsų pasirinktos šalies.

Nors visi mūsų rekomenduojami VPT apeina NBC geografinius apribojimus, „NordVPN“ atrodo kaip mūsų numeris 1 išsirinkta dėl lengvo naudojimo, didelio greičio, ir gausus serverių pasirinkimas.

Ar jaučiatės pasiekę kitą puikų turinį? Perskaitykite mūsų geriausių VPN, skirtų „Netflix“ ir „Hulu“ atrakinimui, vadovus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me