IEEE kompiuterių visuomenė – tai ne tik technologijos


IEEE yra didžiausia pasaulyje technikos profesionalų organizacija, siekianti tobulinti technologijas, o jos kompiuterių draugija yra didžiausia IEEE visuomenė. Jos narių interesų sritys apima visas pagrindines skaičiavimo ir informacinių technologijų sritis, įskaitant kompiuterių aparatinę, programinę įrangą, daugialypės terpės, IT, saugumo, tinklų kūrimo, mobiliųjų kompiuterių ir kitas sritis..

Dvi sritys, kurios per pastaruosius 15 metų įgijo didelį populiarumą ir svarbą, yra saugumas ir privatumas. Mums pasisekė, kad galėjome pabendrauti su „IEEE Computer Society“ vykdomąja direktore Angela Burgess ir aptarti saugumą, privatumą ir jų įtaką technologijos ateičiai..

Prašau papasakok man šiek tiek apie save ir savo aplinkybes.

Mano patirtis ir mokymasis yra žurnalistika. Tik po kelerių metų įstojau į IEEE kompiuterių draugiją, o po to prieš dešimt metų tapau vykdančiuoju direktoriumi.

Kas tiksliai yra IEEE? Kokie yra jos tikslai? Kaip į tai telpa kompiuterių visuomenė?

IEEE yra Elektros ir elektronikos inžinierių institutas. Tai yra didžiausia pasaulyje profesionalų profesinė visuomenė ir ne pelno organizacija, skirta tiesiogiai aptarnauti savo narius. IEEE sudaro daugybė skirtingų bendruomenių. Kompiuterių draugija palaiko skaičiavimo profesionalų bendruomenę ir tai daro per leidinius, konferencijas ir standartus.

Kiek aktyvių narių turite šiandien? Kur jie daugiausia yra?

Visoje IEEE yra apie 425 000 narių. Kompiuterių draugija yra didžiausia IEEE visuomenė, turinti apie 60 000 narių. Visi mūsų nariai yra visame pasaulyje.

Anksčiau buvote labai įtrauktas į „IEEE Computer Society“ leidinius, pirmiausia kaip vykdomasis redaktorius, o po to kaip leidėjas. Kokie buvo pagrindiniai jūsų tikslai tose pozicijose?

Taip, aš atėjau per IEEE organizaciją, pradedant nuo vykdomojo redaktoriaus, o po to kaip bendra Kompiuterių visuomenės leidėja. Kai pradėjau prieš 20 metų, mes pajutome, kad turime išplėsti savo aprėpties sritis ir rengti leidinius naujesnėse technologijos srityse. Dvi pagrindinės publikacijos, iš kurių kilo šis supratimas, buvo „IT profesionalas“ ir „Saugumas“ & Privatumo žurnalas. Abi šios publikacijos ir toliau buvo labai populiarios tarp mūsų narių. Kitas didelis iššūkis buvo skaitmeninės revoliucijos sprendimas - konkrečiai, kaip mes tvarkome internetines publikacijas. Nors šioje srityje nuėjome ilgą kelią, tai vis dar yra darbas.

IEEE kompiuterių draugija skamba taip, kaip ji daro daug tų pačių dalykų, kaip ir ACM (asociacija kompiuterių mašinoms). Ar matai juos kaip konkurentus??

Viena vertus, tarp mūsų tikrai yra tam tikros konkurencijos, tačiau, kita vertus, mes su jais dažnai bendradarbiaujame oportunistiniu pagrindu. Kai kurios veiklos, kuriose mes bendradarbiausime, yra:

  • Konferencijos
  • Leidiniai
  • Mokymo programos rengimas (kompiuterių mokslo programoms)

Manau, kad teisinga ir tikslu sakyti, kad ACM yra labiau akademiškas ir labiau susijęs su technologijomis ir detalėmis (pvz., Algoritmais), o IEEE yra „praktiškesnis“ ir orientuotas į dalykų kūrimą. Juk mūsų nariai yra inžinieriai.

„IEEE Computer Society“ turi žurnalą, skirtą saugumui ir privatumui. Ką tu gali man pasakyti apie tą leidinį?

Yra labai įdomi to leidinio istorija. Iš pradžių ji buvo pasiūlyta 2000 m., Ir ji veikė patvirtinimo proceso metu. Bet tada įvyko rugsėjo 11 d. Ir staiga atsirado kur kas didesnis skubos jausmas. Patvirtinimo procesas buvo pagreitintas ir jis faktiškai pradėjo veikti 2001 m. Kaip mūsų žurnalo „Computer“ priedas, tik kad galėtume jį kuo greičiau išvežti. Oficialiai jis buvo pradėtas leisti kaip savarankiškas leidinys 2002 m. Saugumas & Žurnalas „Privatumas“ nuolat palaikė labai aukštą kokybės lygį ir pasirodė esąs vienas populiariausių mūsų leidinių. Ji apima platų susijusių temų spektrą, įskaitant saugumą, atsakomybę ir patentabilumą. Čia pateikiama įvairių formatų informacija, tokia kaip:

  • Tyrimų darbai
  • Atvejo analizė
  • Pamokos
  • Stulpeliai

Tokiu būdu žurnale visada yra kažkas visiems. IEEE kompiuterių visuomenė - tai ne tik technologijos

Taip pat turite metinį saugumo ir privatumo simpoziumą. Kiek lankytojų tai paprastai pritraukia? Kokios konkrečios temos paprastai nagrinėjamos?

IEEE saugumo ir privatumo simpoziumas iš tikrųjų yra vienas iš mūsų vainikiausių papuošalų konferencijose. Mes jau esame suplanavę ir užtikrinę vietą iki 2021 m. Paprastai pritraukiame (ir ribojame ją) 600 dalyvių. Konferencija laikoma viena geriausių vietų tyrėjams paskelbti savo darbus kenkėjiškų programų, naudojimo, kriptovaliutų, mobiliojo ryšio saugumo ir daugelio kitų susijusių temų srityse. Siūlomų pranešimų / pranešimų priėmimo lygis yra neįprastai mažas - paaugliams - dėl konferencijos populiarumo ir dėl aukšto kokybės standarto, kuris buvo nustatytas.

Kaip matote saugumą ir privatumą klausimai ir politika vystosi ateinančiais metais?

Mes labai įsitraukiame į politikos klausimus - ne tik dėl technologijos. Tai atsispindi IEEE etikečių eilutėje: Pažangios technologijos žmonijai Aš labai įsitraukiau į IEEE kibernetinio saugumo iniciatyvą, kuri yra visų IEEE narių publikacijų ir konferencijų skėtis. Apskritai vyriausybėms sunku išlaikyti nepaprastai greitą technologijos tempą, todėl jos dabar bandys sutelkti dėmesį į savo piliečių apsaugą, o ne bandys spręsti, kas bus toliau. Kita vertus, technologijų įmonės turi būti aktyvesnės valdyme ir politikoje, nes jos yra atsakingos ir daryti žinoti, kas bus ateityje. Šiuo tikslu IEEE stengiasi padėti įmonėms kurti saugumą nuo pat jų projektavimo pradžios. Pvz., Mes sukūrėme šį labai praktiškų gairių dokumentą, kuriame buvo išvengta 10 geriausių programinės įrangos saugumo projektavimo trūkumų. Dienos pabaigoje vyriausybės ir pramonė turi dirbti kartu užtikrinant saugumą ir privatumą.

ieee-cs saugus dizainas

Kodėl debesų kompiuterija daro įtaką saugumui ir privatumui, jei tokių yra??

Debesų kompiuterija iš esmės priklauso nuo duomenų saugojimo ir to, kaip sąveikauja skirtingi debesų kompiuterijos elementai. Tai reiškia, kad viskas, kas yra debesyje, - kaip ir bet kuri kita technologija, turi būti apsaugota nuo saugumo ir privatumo. Mes dirbame kurdami debesų ir debesų programų kūrimo gaires, kurios sumažintų jų pažeidžiamumą.

IEEE daug dėmesio skiriama studentams ir švietimui. Jei jūsų būtų paprašyta nurodyti 2017 metų mokyklos baigimo adresą, kokia būtų jūsų žinia jiems?

Man labai patinka šis klausimas! Aš daug laiko praleidžiu kalbėdamas su studentais, visame pasaulyje. Aš pabrėžiu etinis dizainas ateityje. Kalbama ne tik apie technologijas. Klausimai, kuriuos turime užduoti toliau, yra ne tik apie technologijas ar ką gali programinė įranga gali tai padaryti. Turime klausti, ko turėtų programinė įranga daro ir kaip ar turėtų tai padaryti. Jei pažvelgtume į programas mobiliesiems šiandien ir paklaustume, kiek naujų technologijų slypi už šių programų, atsakymas yra „ne tiek jau daug“. Tačiau jų poveikis yra didžiulis. Tas pats pasakytina apie ateities technologijas ir pokyčius. Tikrosios problemos yra susijusios su poveikiu, o ne su technologijomis. Šiandienos diplomuoti inžinieriai, priešingai nei bet kuri kita ankstesnė karta, dirbs ir gyvens globalioje bendruomenėje ir ekonomikoje, todėl jiems reikės mąstyti ne tik apie jų vietinę bendruomenę..

Kiek valandų per dieną jūs paprastai dirbate? Ką mėgsti daryti, kai nedirbi?

Aš paprastai dirbu 10 valandų per dieną, o kartais ir šiek tiek per savaitgalį. Aš mėgstu leisti laiką su savo vyru ir augintiniais (bent jau tiek, kiek mano vyras ...). Mano vyrui ir man patinka keliauti drauge ir mums pasisekė, kad sugebėjau tai padaryti.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me