Ar „WireGuard“ yra VPN protokolų ateitis? 2020 m. Saugos atnaujinimas


„WireGuard“ yra naujas atvirojo kodo VPN protokolas, kurio tikslas - supaprastinti duomenų šifravimo procesą. Tai žada būti greitesnis ir lieknesnis nei „OpenVPN“ ir „IKEv2“, plačiai vertinamas kaip du geriausi šiandien galimi protokolai.

„WireGuard“ bandymų metu jau davė teigiamų rezultatų, reikšmingų apatinis ping laikai (bendro tinklo greičio matas) ir stabilesni ryšiai nei „OpenVPN“.

Tiesą sakant, „WireGuard“ gerbėjai drąsiai prognozuoja, kad šis „ateities protokolas“ pralenks visas esamas VPN tuneliavimo galimybes. Vis dėlto tai yra vis dar ankstyvoje vystymosi stadijoje, su daugeliu saitų, kuriuos reikia išsiaiškinti, kad jis galėtų būti plačiai naudojamas.

Kūrėjas Jasonas Donenfeldas turi įspūdingą saugumą internete. Nors jis pirmasis pripažino, kad a stabilios „WireGuard“ versijos dar nėra, potencialiai žaidimą keičiantis naujas protokolas yra labai didelis dalykas VPN pasaulyje.

Perskaitykite išsamų „WireGuard“ privalumus ir trūkumus bei dabartinę jo kūrimo ir įgyvendinimo būklę.

Kuo jaudinantis dėl naujojo protokolo „WireGuard“

Įvairūs VPN naudojami protokolai turi privalumų ir trūkumų (pvz. greitesnis paprastai reiškia mažiau saugų), tačiau galimų „WireGuard“ pranašumų yra daugybė.

Be „OpenVPN“ ir labai greito „IPSec“ protokolo pralenkimo greičio bandymų metu, „WireGuard“ buvo pastatytas atsižvelgiant į patogumą naudoti. Net rankinis tinklo konfigūravimas bus gana paprastas, kai protokolas bus diegiamas dideliu mastu.

Viena iš naujojo protokolo greičio ir paprastumo priežasčių yra: supaprastintas požiūris į šifravimą.

Iš esmės, užuot dirbęs su labai ilgais, paruošti šifravimo metodai, kuriuos naudoja dauguma VPN, „WireGuard“ kūrėjai naujais būdais surenka elementus, kurie sudaro tuos algoritmus (vadinamus „primityvais“). Tikslas yra įgyti greitį neprarandant saugumo.

„WireGuard“ taip pat yra žymiai mažiau išsipūtęs nei „OpenVPN“ su tik 4000 kodo eilučių. Šis kompaktiškas kodavimas užtikrina reguliarų, išsamų auditą ir tobulinimą - tai reiškia, kad mažiau pažeidžiamumų, nei turi kiti protokolai.

Galima rizika naudojant „WireGuard“ dabar

Nepaisant daugybės teigiamų dalykų, prieš pradėdami iškart naudoti „WireGuard“, turėtumėte gerai pagalvoti. Po visko, net pagrindinis kūrėjas vis tiek ją klasifikuoja kaip eksperimentinę.

Tai reiškia, kad jūsų patirtis naudojant „WireGuard“ gali nesutapti dėl šių įspūdingų greičio testų rezultatų galimi stabilumo klausimai. Ir yra nemažai susirūpinimas dėl saugumo šiuo metu.

Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra viena didžiausių naujojo protokolo šalininkų, tačiau ji vis dar yra neleisti atleisti jokių „WireGuard“ klientų dėl reikalingų „Windows“ tvarkyklių trūkumo.

Pats Donenfeldas greitai sugeba atsargiai, VPN vartotojus, nepasikliaukite naujuoju protokolu, pripažįstant, kad dar reikia daug nuveikti, kad stabilią versiją būtų galima paruošti išleidimui.

Taip pat yra trūksta „WireGuard“ komercinės paramos dabar. Taigi, jei nesate tikri, kad tai darysite vien naudodamiesi atvirojo kodo programine įranga ir neturėdami jokios techninės pagalbos saugos tinklo, patartume šiek tiek palaukti, kol išbandysite..

Dabartiniai „WireGuard“ trūkumai:

  • Programos klaidingos.
  • Kūrėjai pataria, kad kodas ir protokolas yra eksperimentiniai.
  • Trūksta palaikymo kitoms platformoms nei Linux.
  • Nebuvo išleista stabili versija, leidžianti įprastus pažeidžiamumus ir pozicijas (CVE) sekti bet kokią galimą saugumo riziką.
  • Dėl šių ir kitų problemų šiuo metu labai mažai komercinių pardavėjų naudojasi.

Visa tai pasakyta, jei jūs nekenčiate laukti išbandyti naujausias technologijas, galite pasinaudokite vienu iš toliau pateiktų VPN teikėjų, norėdami išbandyti „WireGuard“. Tiesiog žinokite apie riziką ir galbūt venkite ypač jautrių naudojimo būdų, tokių kaip kankinimas.

Kokius VPN naudoja ar palaiko „WireGuard“?

Šie trys VPN yra atsakingi už „WireGuard“ protokolų palaikymą ir įgyvendinimą.

Mažas paukštis mums tai pasakė „NordVPN“, vienas iš mūsų mėgstamiausių, netrukus jį priims - tikrai ko tikėtis.

1. AzireVPN

azirevpn prietaisas

„AzireVPN“ yra kompetentingas paslaugų teikėjas puikus ryšio greitis ir patikima privatumo politika.

Nors tinklas apima tik keletą serverių vietų (Švedijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV), jis naudoja tinklą gali būti naudojamas kartu su „WireGuard“, kaip ir įprastas protokolų asortimentas („OpenVPN“, „IPSec“ ir kt.).

Šis Švedijos teikėjas siūlo plačias internetinio palaikymo galimybes, įskaitant tinklalapį su išsamūs „WireGuard“ diegimo vadovai. Iš tikrųjų įmonė net pasamdė kūrėją iš „WireGuard“ parašyti kodo modulį visiems savo VPN serveriams.

„AzireVPN“ turi puikų vartotojo atsiliepimų balą, todėl tai yra perspektyvus pasirinkimas, jei norite patys išbandyti šią programinę įrangą..

Pinigų gražinimo garantija: 7 dienos
Nemokamas bandymas: 24 valandos

Peržiūrėkite „AzireVPN“ pasiūlymus

2. Privati ​​interneto prieiga

Privatūs interneto prieigos įrenginiai

Šis VPT teikėjas entuziastingai palaiko nuolatinę „WireGuard“ plėtrą. Tačiau PIA dar nesiūlo „WireGuard“ protokolo savo tinkle, pripažindama, kad jis nėra paruoštas plačiam ar profesionaliam naudojimui..

VIP yra vienas didžiausių ir geriausių VPN teikėjų visame pasaulyje, turintis atsidavusių vartotojų 3000 serverių 33 pasaulio šalyse, ir griežtos taisyklės, susijusios su vartotojo duomenimis.

Nepaisant to, kad įsikūrusi JAV, VIP ji turi naudojo įvairias spragas, kad išvengtų privalomų duomenų saugojimo žurnalų pareikalavo vyriausybės „Penkių akių aljansas“.

Nors PIA šiuo metu nesuteiks jums prieigos prie „WireGuard“, norėsite atidžiai stebėti atnaujinimus svetainėje. Beveik neabejotinai tai bus pirmasis didelio masto, aukščiausios kokybės VPN, skirtas protokolui įgyvendinti kai tik išleidžiama stabili versija.

Pinigų gražinimo garantija: 7 dienos
Nemokamas bandymas: Retkarčiais galimas 7 dienų bandymas; susisiekite su klientų palaikymo komanda ir gaukite informacijos

Peržiūrėti VIP pasiūlymus

3. „Algo“ VPN

„Algo“ siūlo visiškai ką kita. Savarankišku VPN serveriu galima naudotis nemokamai, o teikėjas gali pasigirti, kad yra saugus ir lengvai diegiamas.

Sąranka iš tiesų atrodo pakankamai lengva, tačiau sunku įvertinti saugumą, nes atvirojo kodo projektas priklauso nuo asmeninio interneto ryšio.

Dar svarbiau, kad negalime pateikti jokios nuomonės apie „Algo“ saugumą ar našumą, nes mums nebuvo suteikta galimybė išbandyti paslaugos. Jei norite nemokamai eksperimentuoti su „WireGuard“, rekomenduojame naudoti nemokamą „AzireVPN“ bandomąją versiją kaip saugiausią variantą..

Esmė

„WireGuard“ galėtų būti VPN protokolų ateitis, ypač turint daugiau laiko, pinigų ir pastangų investuojant į projektą. Tačiau kai net pirminis kūrėjas visiems sako, kad protokolas nėra paruoštas naudoti bendrai, verta pradėti atsargiai..

Kol kas mes vis dar rekomenduojame „OpenVPN“ kaip geriausias protokolas, naudojamas daugumai tikslų, „IKEv2“ pasirodys greitai, ypač „iOS“ ir „Mac OS“ įrenginiams.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausius VPN, naudojančius šiuos protokolus, sekite toliau pateiktoje lentelėje pateiktas nuorodas. Turime didelę ekspertų ir vartotojų apžvalgų kolekciją, kuri padės rasti jums tinkamiausią.

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me