Ar Vikipedija užblokuota? Štai kaip tai pasiekti 2020 m. [„Easy Hack]“


Vikipedija yra puikus informacijos šaltinis. Tai praktiškai turi medžiagą visiems įmanomiems dalykams po saule. Tinklalapiu naudojasi beveik visi - nuo studentų iki biurų lankytojų ir nuo buvimo namuose tėvų iki keliautojų.

Vikipedija, turinti daugiau nei 5,5 milijono straipsnių anglų kalba ir 10 redagavimų per sekundę, yra tikriausiai didžiausia pasaulyje informacijos saugykla. Vis dėlto, ji nėra tokia laisvai prieinama, kaip turėtų būti.

Vikipedija užblokuota daugelyje šalių. Pavyzdžiui, Turkija užblokavo Vikipediją, nes svetainė atsisakė ištrinti tam tikrus straipsnius, kuriuose teigiama apie Turkijos vyriausybės ir teroristinių organizacijų ryšius.

Rusija ir Kinija taip pat blokavo Vikipediją skirtingu metu.

Dėl šio bloko vartotojai negali gauti reikiamos informacijos keliomis svarbiomis temomis. Žemiau, parodysime, kaip atblokuoti Vikipediją.

Kaip atblokuoti Vikipediją naudojant VPN

Jei gyvenate Turkijoje ar bet kurioje kitoje šalyje, kurioje Vikipedija yra iš dalies arba visiškai užblokuota, yra paprastas būdas atblokuoti jį naudojant VPN.

VPT keičia jūsų geografinę vietą taip, kad atrodytų, lyg esate kitoje šalyje. Yra daug kitų papildomų funkcijų, kurias teikia VPN. Sužinokite daugiau apie tai čia.

Yra daug žmonių, kurie naudoja anoniminį tarpinį serverį, kad atblokuotų Vikipediją. Tarpinių atstovų problema ta, kad jie nėra stabilūs. Tie, kurie dirbo anksčiau, neveikia dabar, taigi vienintelis perspektyvus sprendimas yra naudoti patikimą VPN.

Rinkoje yra keletas VPT, tačiau jei norite apeiti vyriausybės apribojimus, jums reikia patikimo VPN, kuris neišduos jūsų informacijos. Štai kodėl rekomenduojama naudoti mokamą VPN paslaugą, kuri nelaiko žurnalų ir visiškai slepia jūsų tapatybę.

Kaip VPN leidžia pasiekti Wiki

VPT užkoduoja jūsų srautą ir keičia jūsų IP adresą, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas nematytų atidarytų puslapių.

Vartotojai, kurie bando pasiekti Vikipediją bet kurioje iš šalių, kuriose ji užblokuota, matys pranešimą „Ryšio laikas baigėsi“. Taip nutinka todėl, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas žino, kad bandėte atidaryti užblokuotą puslapį.

Naudodamas VPN, jūsų IPT negali jūsų stebėti, todėl galite lengvai atidaryti bet kurį Vikipedijos puslapį.

Be to, VPT sukuria saugų tunelį visam jūsų srautui, todėl vyriausybė negali sekti jūsų internetinės veiklos. Tai ypač svarbu, jei esate žurnalistas, kuris praneša apie neskelbtiną medžiagą.

Geriausi VPN, skirti atblokuoti Vikipediją

  1. „ExpressVPN“
  2. „NordVPN“
  3. „CyberGhost“
  4. VyprVPN
  5. „PrivateVPN“

Palaikykite ryšį iš bet kurios pasaulio vietos

Turinį cenzūruoja ne tik Turkija. Kelios šalys, įskaitant Šiaurės Korėją, Kiniją, Saudo Arabiją ir Iraną, cenzūruoja savo turinį.

Jei gyvenate šalyje, kurioje neleidžiate prisijungti prie pasaulinio interneto, turėsite rasti būdą apeiti apribojimus. Tai galima padaryti saugiai naudojant VPN.

Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamų VPN be žurnalų sąrašą, kurie gali padėti jums apeiti Vikipedijos bloką Turkijoje ar bet kurioje kitoje šalyje.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me