Ar mano išmanusis telefonas veiks duomenims Kinijoje? Kaip sužinoti


Įsivaizduokite, kad nulipote nuo lėktuvo ir sužinojote, kad jūs negali naudoti savo išmaniojo telefono Kinijoje skambinti, siųsti žinutes ar naršyti internete. Atrodytų, kad neturite galimybės naudotis vietinėmis paslaugomis ar palaikyti ryšį su savo šeima ir draugais.

Šiame vadove mes paaiškinsime kodėl kai kurie mobilieji telefonai Kinijoje tiesiog neveikia, ir kaip patikrinti, ar tavo prieš keliaudami ten.

Net jei jūsų išmanusis telefonas suderinamas su Kinijos tinklais, jūsų teikėjo tarptinklinio ryšio mokesčiai gali būti labai brangūs. Taigi mes taip pat parodysime, kaip tinkama SIM kortelė gali sutaupyti daug pinigų.

Galiausiai, kadangi vyriausybės šnipinėjimas ir svetainių blokavimas kelia didelę grėsmę jūsų privatumui ir prieigai prie interneto Kinijoje, mes jums parodysime kaip apsaugoti savo prietaisą nuo skaitmeninio stebėjimo ir apeiti Kinijos cenzūrą užkardą.

Kodėl ne visi mobilieji įrenginiai veikia Kinijoje?

Kai skambinate, siųskite tekstą ar naršykite internete, jūsų išmanusis telefonas naudoja radijo bangas bendrauti su artimiausiu kameros bokštu. Tada šis bokštas perduos jūsų pranešimus, skambučius ir duomenų užklausas per kitus tinklo bokštus.

Skirtingi šalys naudoja skirtingus radijo bangų dažnius tačiau jų belaidžiams tinklams. Kad jūsų telefonas veiktų jums keliaujant, jis turi turėti galimybę siųsti ir gauti duomenis apie lankomoje šalyje naudojamus dažnius..

Išmaniųjų telefonų gamintojai gamina konkrečiam regionui skirtus telefonus, kad atitiktų konkrečių šalių dažnio reikalavimus. Kinijoje neveiks daug telefonų, skirtų kitiems regionams, nes Kinijos mobiliojo tinklo dažnis skiriasi nuo dažnio kitose šalyse.

Štai kur dar sudėtingiau: visi trys pagrindiniai mobiliųjų telefonų nešėjai Kinijoje veikia skirtingais dažniais. Taigi jūsų telefonas gali veikti su „China Mobile“, bet ne su „China Unicom“, arba su „China Unicom“, bet ne su „China Telecom“.

Žemiau esančioje lentelėje pateikiami dažnumai, kuriuos naudoja trys pagrindiniai Kinijos mobiliųjų paslaugų teikėjai. (Mes neįtraukėme informacijos apie 2G dažnius, nes 2G yra pasenęs, o duomenų perdavimas tais dažniais yra labai lėtas ir nepatikimas.)

Pagrindinių Kinijos mobiliųjų paslaugų teikėjų naudojami dažniai

VEŽĖJAS 3G DAŽNIAI 4G LTE DAŽNIAI 
KINIJA MOBILI Negalima įsigyti ne kinų telefonuose * 1,9 GHz, 2,3 GHz, 2,5 GHz
KINIJA UNICOM 21000 MHz 1800 MHz, 2,3 GHz, 2,5 GHz
KINIJOS TELEKOMAS  Nepasiekiamas 1800 MHz, 2,3 GHz, 2,5 GHz

* „China Mobile“ teikia 3G tik per TD-SCDMA protokolą, tai yra nesuderinamas su užsienio telefonais.

Šiuo metu 4G yra geriausias pasirinkimas greitųjų duomenų tarnybai Kinijoje. Tačiau daugelis šalies regionų nėra 4G ląstelių bokšto aprėpties. Jei planuojate naudoti 4G dažnius, pasitarkite su savo paslaugų teikėju ir įsitikinkite, kad 4G paslauga pasiekiama jūsų lankomoje vietoje..

Kaip sužinoti, ar mano telefonas veiks Kinijoje?

Norėdami išsiaiškinti, ar jūsų telefonas veiks, turite palyginkite jo dažnių juostos suderinamumą su aukščiau esančioje lentelėje nurodytais dažniais. Šią informaciją galite rasti vartotojo vadove, kurį gavote kartu su savo telefonu, arba gamintojo svetainėje.

Jei dažniai sutampa, galite naudotis savo išmaniuoju telefonu Kinijoje!

Jei kyla problemų ieškant telefono dažnių juostų, susisiekite su gamintojo arba telefono paslaugų teikėjo klientų aptarnavimo tarnyba ir paprašykite pasikalbėti su agentu, kuris specializuojasi telefonų suderinamumo klausimais Kinijoje.

Kai žinai, kad kelionėje galėsi naudotis telefonu, kitas klausimas - ar turėtum laikyti tą pačią SIM kortelę.

Ar man reikia kitokios SIM kortelės??

Jei jūsų telefonas suderinamas su Kinijos tinklais, greičiausiai turite dvi SIM kortelės parinktis.

1. Tarptautinė tarptinklinio ryšio paslauga

Tu gali saugokite dabartinio mobiliojo telefono operatoriaus SIM kortelę telefone ir naudodamiesi tarptautiniu tarptinkliniu ryšiu, pasiekite internetą, siųskite tekstus ir skambinkite, kai esate Kinijoje.

Daugelis vežėjų yra sudarę tarptautines sutartis, leidžiančias jums naudotis jų paslaugomis užsienyje, bet už didesnę kainą. Kinijai paprastai tai yra daug didesnė kaina.

Ši parinktis gali būti visiškai nemokama, nes ji yra visiškai nemokama geras pasirinkimas trumpai kelionei. Vis dėlto, jei kurį laiką vykstate į Kiniją, mes rekomenduojame 2 variantą, kad išvengtumėte labai nemalonaus netikėtumo, kai ateis jūsų mėnesio sąskaita už mobilųjį telefoną.

Prisimink tai jei jūsų telefonas užrakintas jūsų vietiniame tinkle, turite naudoti 1 parinktį. Užrakintame telefone negalima naudoti kitokios SIM kortelės.

2. Gaukite vietinę SIM kortelę

Jei jūsų telefonas nėra užrakintas, galite tai padaryti naudokitės Kinijos mobiliojo telefono nešikliu kelionės metu. Jums reikės kitokios SIM kortelės, bet ji yra daug pigiau nei mokėti už tarptautines tarptinklinio ryšio paslaugas. Turime paprastą vietinių kiniškų SIM kortelių vadovą, kuris padės.

Išvykdami iš Kinijos galite tiesiog dar kartą perjungti SIM kortelę ir grįžti prie įprastų paslaugų.

Kinijoje „Mano mobilusis įrenginys“ yra saugus?

Nesvarbu, ar naudojate tarptautinį tarptinklinį ryšį, ar Kinijos mobiliųjų telefonų nešėją, viskas, ką darote savo telefone Kinijoje, bus kontroliuojama vyriausybės ir bus cenzūruojama.

blokuoti tokias populiarias svetaines kaip „Facebook“ ir „Google“ į VoIP skambučių ir pranešimų stebėjimas, Kinijos vyriausybė įsiterpia į bet kokį netizens gyvenimo aspektą. Naudokite mūsų ugniasienės testavimo įrankį, kad patikrintumėte, ar jūsų naudojamos svetainės nėra užblokuotos Kinijoje.

Jūs netgi galite susidurti sunkios pasekmės kritikuojant Kinijos politinius lyderius, net jei jūs padarysite pastabą asmeninėje žinutėje draugui.

Naudojant geras VPN yra geriausias būdas išlaikyti privačią skaitmeninę veiklą Kinijoje, leidžianti laisvai bendrauti su artimaisiais namuose. VPT taip pat apeiti cenzūrą ir geoblokus, kad suteiktumėte neribotą prieigą prie mėgstamų svetainių.

Autorius maskuoti savo IP adresą, patikimas VPT leis jums atrodyti taip, tarsi jūs prieigą prie interneto iš Kinijos ribų. Visi jūsų duomenys bus užšifruoti apsaugoti nuo įsilaužėlių ir vyriausybės šnipų.

Tačiau būkite atsargūs rinkdamiesi VPN. Didžioji dauguma VPN paslaugų neveikia Kinijoje. Mūsų ekspertai sudarė išsamų Kinijos VPT vadovą, kuris padės rasti patikimu.

Patikimiausi Kinijos VPT

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,4 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,2 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

SVARBU: Būtinai atsisiųskite ir įdiekite savo VPN programą prieš atvykdami į Kiniją, nes dauguma VPN teikėjų svetainių yra užblokuotos šalies viduje.

Santrauka

Norėdami išvengti atostogų ar verslo kelionių košmaro, prieš keliaudami išsiaiškinkite, ar jūsų išmanusis telefonas veiks Kinijoje. Ir atminkite, kad būdami Kinijoje turėtumėte manyti, kad viskas jūsų veikla telefone bus stebima - nebent naudojate VPN.

Taigi patikrinkite savo telefono suderinamumą su Kinijos tinklais ruošiantis kelionei, atsisiųskite Kinijoje veikiantį VPN.

Be to, būtinai patikrinkite tarptautinius savo operatoriaus tarptinklinio ryšio tarifus Kinijoje, kad nesukauptumėte didelių mokesčių, nesuvokdami to. Nepamiršk, tu gali venkite tarptinklinio mokesčio įsigydami patikimą vietinę kinų SIM kortelę.

Norėdami sutaupyti dar daugiau pinigų kelionėje į Kiniją, apsilankykite mūsų svetainėje viešai neatskleista informacija norėdami pamatyti visus geriausius VPN geriausius pasiūlymus ir kuponus.

Pradėkite nemokamą „NordVPN“ bandymą DABAR!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me