Apsaugokite savo privatumą internete – viskas, ką turite žinoti


Jei technologija laikoma savaime suprantama, ji turi reikšmės, ypač kai tai reiškia, kad jūs aukojate savo privatumą mainais. Keista, bet ne tik NSA, bet ir viso pasaulio vyriausybės nenuilstamai dirba, kad priimtų įstatymus, suteikiančius joms prieigą stebėti, saugoti ir peržiūrėti kiekvieną telefono skambutį, pranešimą ir el. Laišką. Tai yra gana nerimą keliantis dalykas ir kelia nerimą kiekvienam internete esančiam asmeniui. Jei jums taip pat rūpi apsaugoti savo privatumą internete, štai ko turėsite atsiminti.

Ar šifravimas saugus?

NSA ketinimų sąmoningai panaikinti visuotinius šifravimo standartus ir grėsmės dėl „Heartbleed“ klaidos apreiškimai privertė daugelį žmonių prarasti pasitikėjimą šifravimu. Tai ne tik bloga idėja nuvertinti NSA galimybes pakenkti šifravimo metodams, bet kartu tai yra dar didesnė klaida. Bet vėlgi, šifravimas yra geriausia jūsų gynyba nuo šių nuolatinių atakų, nes šifrai, tokie kaip OpenVPN ir AES, tam tikru mastu yra apsaugoti. Tiesa pasakius, šifravimas yra geriausias jūsų būdas užsitikrinti savo buvimą internete nuo galimų priešininkų, išskyrus NSA.

Nedelsdami pakeiskite savo slaptažodžius

SlaptažodisNuo to laiko, kai buvo panaudotas SSL versijų atvirojo kodo kodas, „Heartbleed“ klaida iki šiol pasirodė esanti katastrofiškiausia iš visų grėsmių interneto saugumui. Turite atsiminti, kad SSL dažniausiai naudojama kaip kriptografinė biblioteka internete. Juo naudojasi ne tik VPT kompanijos ir debesies tarnybos, bet ir bankai. Ši klaida paveikė daugiau nei du trečdalius interneto vartotojų ir ji gana ilgai, pusantrų metų, buvo tiksliai nepastebėta. Ši klaida užpuolikams suteikė galimybę gauti prieigą prie konfidencialios informacijos ir pavogti slaptažodžius. Problema dar labiau paaštrėjo, kai paveiktos įmonės teigė, kad šią problemą ištaisė, nors to nebuvo.

Jei nesate tikri, ar internete teikiama paslauga išsprendė šią problemą, būtų protinga jų paklausti. Jei problemos nėra, turėtumėte nedelsdami pakeisti slaptažodžius.

Galite naudoti šį įrankį sukurti labai saugius slaptažodžius.

Apsaugokite savo naršyklę

žemėInternete yra daugybė kitų galimų pavojų. Kaip minėta anksčiau, be NSA yra ir įvairių organizacijų, kurios nuolat ieško spragų norėdami suvaldyti jūsų informaciją, įskaitant ir reklamuotojus. Šie reklamuotojai naudojasi nesąžininga taktika, kad galėtų sekti jūsų buvimą internete ir parduoti jums daiktus, net jei jums tai neįdomu. Nors dauguma žmonių žino, kaip išvalyti HTTP slapukus, jie vis tiek nėra apsaugoti nuo šių atakų. Dabar dauguma naršyklių palaiko privatų naršymą, kuris suteikia jums galimybę naršyti internete neišsaugant paieškos istorijos, tuo pačiu blokuojant reklamos slapukus. Kol jūsų naršyklė yra saugi, interneto stebėjimo technologijos gali nuveikti labai mažai.

Savo el. Pašto apsauga

pašto logotipasDaugelis el. Pašto paslaugų teikėjų siūlo užšifruotus ryšius tarp el. Pašto serverio pradžios taško ir serverio pabaigos taško. „Google“ taip pat ėmėsi drastiškų žingsnių, kad būtų pašalinti ir visi SSL diegimo trūkumai. Tačiau paaiškėja, kad tai mažai naudinga, jei jūsų elektroninio pašto paslaugų teikėjas NSA vis dar perduoda jūsų informaciją ant sidabrinės plokštelės. Tiesa, kad mažesni el. Pašto paslaugų teikėjai lieka nepaveikti, tačiau tik laiko klausimas, kada jie bus pasiekti stebėjimo organizacijose.

Kadangi el. Pašto šifravimas nebūtinai užšifruoja viską, pavyzdžiui, gavėjo ar siuntėjo el. Pašto adresus ir temos eilutes, jis vis tiek gali padaryti daug žalos netinkamose rankose. Viso to galima išvengti diegiant vieno tipo elektroninio pašto programas, tokias kaip „Pretty Good Privacy“.

Saugūs pokalbiai

PokalbiaiTurite nepamiršti, kad įprasti telefono skambučiai nėra saugūs. Iš esmės jie taip pat negali būti apsaugoti. Tai ne tik NSA, bet ir viso pasaulio vyriausybės entuziastingai registruoja ir kontroliuoja jūsų telefono skambučius. Net jei jūs perkate telefoną su degikliu, jis pasirodo esąs nenaudingas, nes daug informacijos vis tiek kaupiama metaduomenų pavidalu..

Jei norite apsaugoti savo pokalbius, tai galite padaryti naudodamiesi balso perdavimo internetu protokolu (VoIP) su šifravimu nuo galo iki galo. Šie VoIP leidžia siųsti žinutes ir skambinti internetu. Jis ne tik efektyvus, bet ir gana prieinamas.

Kol nešiojatės savo išmanųjį telefoną, visada galėsite būti stebimi. Tai neturi nieko bendra su GPS, tačiau kiekvienas bokštas, kurį jis naudoja, jus stebės. Tokiu atveju vienintelis sprendimas būtų palikti telefoną namuose ir įsitikinti, kad jūsų buvimo vietos istorija yra išjungta.

Internetinės saugyklos užtikrinimas

Internetinis saugojimasKol didėja interneto greitis, įvairios debesų saugojimo paslaugos internete tampa pigesnės. Tačiau tikroji problema yra įsitikinti, kad jūsų debesyje esantys failai yra saugūs. Čia dauguma didžiųjų žaidėjų, tokių kaip „Amazon“, „Apple“ ir „Google“, patyrė nesėkmę savo klientams, nes jie visą laiką dirbo su NSA. Bet vėlgi, tai nebūtinai reiškia, kad jūs palikote džiūti. Vis dar turite būdų įsitikinti, kad jūsų duomenys debesyje yra saugūs. Galite pradėti rankiniu būdu užšifruodami kiekvieną failą, prieš įkeldami juos į debesį. Taip pat išsamiai patariama naudoti automatiškai užšifruotą debesies paslaugą, visų pirma todėl, kad jie užšifruoja jūsų failus už jus.

Apsvarstykite galimybę naudoti paieškos sistemą, kuri jūsų nestebi

„DuckDuckGo_128“Daugelis žmonių nežino to, kad paieškos varikliai, tokie kaip „Google“, seka juos. Užklausos data ir laikas, Vartotojo IP adresas, paieškos terminai ir slapukų ID yra perduodami į specialiai prašomus tinklalapius. Šių tinklalapių savininkai gali naudoti šią informaciją norėdami sukurti netikslų ir gėdinantį jūsų profilį, kuris naudojamas reklamai pritaikyti pagal jūsų teorinius poreikius. Be to, viso pasaulio teismai ir vyriausybės gali lengvai pasiekti jūsų paieškos duomenis, todėl tai tampa daugiau košmaru nei dabar..

To visa galima išvengti naudojant paieškos sistemas, kurios jūsų nestebi. Nuo to laiko, kai buvo parodyta, kad NSA šnipinėja asmenis internete, „DuckDuckGo“ tapo nepaprastai populiari. Paieškos sistemoje apsilankę vartotojai per mažiau nei aštuonias dienas padidėjo nuo dviejų iki trijų milijonų. Be to, šios paieškos sistemos vengia naudoti filtrų burbulus. Kadangi dauguma paieškos variklių naudoja jūsų paieškos istoriją norėdami jus apibūdinti, tai sukuria naujus paieškos terminus, kurie gali jus sudominti. Tačiau taip nėra paieškos sistemose, tokiose kaip „YaCy“, „StartPage“ ir „Gibiru“, ir jie taip pat nestebi jūsų.

Naudokite užkardą, antivirusinę ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų

užkardąNėra geresnio būdo apsaugoti savo buvimą internete nuo tokių atakų, nei naudojant apsaugą nuo kenkėjiškų programų, užkardą ir antivirusinę programinę įrangą. Be to, jums dar svarbiau įsitikinti, kad šios programos visada yra naujausios. Virusai ne tik kenkia jūsų sistemai, bet ir suteikia įsilaužėliams galimybę pasiekti jūsų el. Laiškus, failus ir slaptažodžius. Svarbiausia, kad šias programas galima įdiegti į jūsų mobiliuosius įrenginius, taip pat jos yra labiau linkusios į išpuolius ir dažnai yra ignoruojamos..

Papildomi patarimai ir gudrybės, kuriuos reikėtų atsiminti

Jei ieškote papildomų patarimų ir gudrybių, kaip apsaugoti savo privatumą internete, esate tinkamoje vietoje. Jūs turite suprasti, kad komercine programine įranga bet kuriuo atveju negalima pasitikėti. Galite pradėti saugoti savo buvimą internete, perėję į nekomercinę programinę įrangą ar operacinę sistemą, nes NSA neturi jų galinių durų. Operacinės sistemos, tokios kaip „Ubuntu“, yra gana veiksmingos ir saugios, palyginti su „Windows“.

Kita vertus, savo buvimą internete galite dar labiau apsaugoti naudodamiesi virtualiomis mašinomis. Šios programos imituoja operacinę sistemą taip, tarsi ji veiktų fiziniame kietajame diske. Vienas geriausių šio požiūrio dalykų yra tas, kad pagrindinis kompiuteris yra užpuolikų ir virusų nepasiekiamoje vietoje. Be to, šios virtualios mašinos taip pat gali būti užšifruotos, kad padidintų saugumą.

Išvada

Perskaitę šį straipsnį, galite paklausti savęs, ar galų gale jūsų privatumas yra vertas. Savaime suprantama, kad jūsų privatumas yra pagrindinė žmogaus teisė, tačiau tai kainuoja. Turėsite pasvarstyti apie kompromisus, kuriuos turėsite padaryti norėdami užtikrinti savo privatumą internete. Galite būti tikri, kad nė vienas asmuo nenorėtų, kad kiekvienas el. Laiškas, skambutis ir žinutė būtų įrašomi, peržiūrimi ir išnaudojami. Tačiau išlaikyti savo privatumą ateinančiais metais nebus lengva užduotis. Turėdami omenyje aukščiau išvardintus veiksnius, dabar turite būtinų priemonių savo privatumui internete pagerinti. Tiesa, kai jie sako, kad niekas nėra patikimas, tačiau tai niekada neturėtų kliudyti daryti viską, ką galite padaryti, norėdami sustabdyti kitus nuo įsiveržimo į jūsų gyvenimą..

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me