9 geriausi (vis dar dirba 2020 m. Sausio mėn.) Kinijos VPT – 3 NEMOKAMAI


Kinija kovoja su VPT. Vyriausybė nori visiškai užblokuoti visas neteisėtas paslaugas. Dauguma turimos informacijos apie VPN Kinijoje yra pasenę, todėl naudokite tik tuos, kurie yra šiame sąraše. Nors kiti gali būti naudingi, mes galime tik garantuoti, kad šie padės jums jus apsaugoti. Visus šiame sąraše esančius VPT išbandėme 2020 m. Sausio mėn., Norėdami įsitikinti, kad jie vis dar dirba Kinijoje.

Kinija turi kai kurias iš griežčiausi pasaulyje cenzūros įstatymai, taigi jums reikės VPN pasiekti įprastas svetaines ir paslaugas. Mes išbandėme daugybę paslaugų, norėdami rasti geriausi Kinijos VPN, kurie tikrai veikia.

Kinijos vyriausybė blokuoja tūkstančius svetainių kuriomis daugelis iš mūsų naudojasi kiekvieną dieną, pavyzdžiui, „Facebook“, „YouTube“ ir „Twitter“. Daugelis pagrindinių naujienų vietų taip pat yra užblokuotos pranešimų programos ir srautinio perdavimo paslaugos.

Jei norite turėti galimybę patikrinti „Gmail“ ar kalbėtis su draugais „WhatsApp“ būdami Kinijoje, jums reikia VPN.

Vis dėlto, dėl vyriausybės susidorojimo su VPN naudojimu daugelis VPN neveikia Kinijoje. Laimei, mes čia norime pasakyti, kuriais VPT galite pasitikėti dirbdami Kinijoje.

Mes asmeniškai išbandėme visus šiame sąraše esančius VPN, norėdami įsitikinti, kad jie gali sėkmingai apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę.

Mes ketiname jus supažindinti su mūsų 6 populiariausios „VPN“ rekomendacijos Kinijai, taip pat 3 nemokami VPN. Nemokami VPN, palyginti su aukščiausios kokybės paslauga, turi daug apribojimų, tačiau jie gali atblokuoti kai kurias jūsų mėgstamas svetaines ir turinį, kai esate Kinijoje..

Taip pat rasite paslaugų, kurių reikia vengti renkantis VPT Kinijai. Daugelis puikių VPT vis dar stengiasi įveikti sunkius Kinijos VPT blokus. Mes padėsime jums išvengti nemalonių netikėtumų, paaiškindami, kurie populiarūs VPT šiuo metu neveikia Kinijoje.

Jei norite žinoti, kad Kinijoje galėsite laisvai naudotis internetu, būtinai iš šio sąrašo pasirinkite VPN. Mes net pasidalysime nedideliu patarimu, kaip jūs galite taupyti pinigus naudojant „premium“ Kinijos VPN - ar net gauti nemokamai.

Geriausi Kinijos VPT

 1. „NordVPN“ - „NordVPN“ turi serverius kaimyninėse šalyse ir gali atblokuoti bet ką (įskaitant JAV „Netflix“). Tai yra populiariausias pasirinkimas visapusiškai naudotis internetu Kinijoje.
 2. „ExpressVPN“ - „ExpressVPN“ siūlo žaibišką greitį ir įrodytas galimybes apeiti Didžiąją užkardą.
 3. VyprVPN - Unikali „Chameleon“ technologija padeda apeiti VPN blokus, išlaikant privatų ir saugų ryšį.
 4. „Surfshark“ - „Surfshark“ gali padėti jums praeiti griežtą cenzūrą ir VPN blokus, tuo pačiu saugiai apsaugant neribotą skaičių įrenginių.
 5. „PrivateVPN“ - Dėl slapto režimo „PrivateVPN“ gali apeiti Didžiąją užkardą ir suteikti prieigą prie mėgstamiausių svetainių.
 6. Astrilo VPT - Įspūdingos saugos funkcijos ir atblokavimo galimybės paverčia „Astrill“ VPN Kinijos vartotojų mėgstamiausiu.

Geriausi nemokami Kinijos VPT

 1. „Hotspot“ skydas suteikia vartotojams 500 MB duomenų kiekvieną dieną nemokamai.
 2. Aprašymas siūlo nemokamas paskyras 10 GB duomenų per mėnesį.
 3. „TunnelBear“ leidžia nemokamoms paskyroms per mėnesį naudoti 500 MB duomenų.

SVARBU! Prieš keliaudami į Kiniją, turite įdiegti VPN visuose savo įrenginiuose. Kai nusileisite, negalėsite atsisiųsti ir įdiegti jokios VPN programinės įrangos.

Didžioji Kinijos ugniasienė

Mes visi žinome Didžiąją Kinijos sieną kaip vieną garsiausių orientyrų pasaulyje, tačiau kas yra Didžioji Kinijos ugniasienė.?

Šis terminas reiškia įstatymų ir kitų teisės aktų, kuriais naudojasi Kinijos vyriausybė, grupę reguliuoti internetą Kinijoje.

Didžioji ugniasienė niekam Kinijoje neleidžia patekti į ilgą užsienio svetainių sąrašą, įskaitant „Google“, „Facebook“, „Twitter“ ir daugelį kitų.

Didžioji ugniasienė taip pat gali tikslingai sulėtinti interneto srautą į bet kurias užsienio svetaines, net jei jos nėra užblokuotos.

Jei bandysite Kinijoje pasiekti internetą be VPN, dėl didžiosios ugniasienės negalėsite pasiekti daugumos savo mėgstamų svetainių. sunki cenzūra.

VPN blokavimas Kinijoje

Neužilgo Kinijos vyriausybė suprato, kad žmonės naudoja VPT, norėdami apeiti Didžiosios ugniasienės cenzūrą ir pasiekti blokuotas svetaines.

Nuo to laiko vyriausybė ėmėsi priemonių aptikti ir blokuoti VPN naudojimą šalyje. Štai kodėl praktiškai neįmanoma rasti VPN su serveriais žemyninėje Kinijoje.

Didžioji ugniasienė dabar ieško ir blokuoja daugelį įprastų VPN šifravimo protokolų, įskaitant „OpenVPN“.

Nors VPT kompanijos Kinijoje gali veikti be vyriausybės pritarimo, tai prieštarauja įstatymams, VPN naudojimas vis dar yra teisėtas.

Tačiau ne vienas VPT gali sėkmingai apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę. Štai kodėl tai svarbu Pasirinkite patikimą VPN, kuris buvo patikrintas, kad patvirtintumėte, jog jis gali patikimai dirbti Kinijoje.

Ką reikia žinoti apie VPT Kinijoje, prieš keliaujant

 • Dabar, dauguma VPT neveikia Kinijoje - net ir tuos, kurie ten dirbo praeityje.
 • Kinija pašalino beveik visas VPN programas iš „Apple App Store“. „Google Play“, kaip ir dauguma kitų „Google“ paslaugų, yra užblokuota.
 • Kaip naudoti VPN Kinijoje: PRIVALOTI įdiegti savo VPN savo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje PRIEŠ jį nuvykę. Atvykę į Kiniją negalėsite įdiegti VPN.
 • Be VPN negalėsite pasiekti ilgo populiarių svetainių sąrašo. Spustelėkite čia, norėdami patikrinti, ar Kinijoje nėra užblokuota svetainė.

Negalima rizikuoti Kinijos vyriausybeGriežti interneto įstatymai ir jų vykdymas. Ne tik garantuojama, kad jūsų sąraše esantys VPN duos jums neribota prieiga prie interneto. Jie taip pat turi geriausios saugos funkcijos.

Naudojant VPN Kinijoje yra vienintelis būdas užtikrinti saugumą internete. Naršyti internete Kinijoje be VPN apsaugos yra iš tikrųjų pavojinga. Štai kodėl mes sudarėme geriausių ir saugiausių Kinijos VPT sąrašą. Geras VPN užmaskuos jūsų tapatybę ir užšifruos visą jūsų internetinę veiklą, saugoti savo duomenis iš smalsių vyriausybės ir kitų trečiųjų šalių akių.

Ko reikia ieškoti Kinijos VPN

Jūs jau žinote, kad jums reikia VPT, jei norite laisvai naudotis internetu Kinijoje. Jūs taip pat tai žinote ne visi VPT dirba Kinijoje, todėl reikia atidžiai pasirinkti tą, kuris tiks apeiti cenzūros įstatymus ir apsaugoti jus.

Kai bandėme rasti geriausius Kinijos VPT, tai buvo mūsų kriterijai:

 • Galimybė apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę. Ši ugniasienė yra viena pažangiausių cenzūros sistemų pasaulyje. Tai apeiti yra iššūkis (jei ne visiškai neįmanoma) daugumai VPN. Mūsų rekomendacijos suteikia neribotą prieigą prie „Gmail“, „Facebook“, „WhatsApp“, „Google“, „YouTube“, tarptautinių naujienų svetainių ir dar daugiau.
 • Didelis greitis. Neribota prieiga prie interneto nereiškia žiūrėti į tuščią ekraną, kol laukiate, kol įkeliamos jūsų mėgstamos svetainės. Kai kurie VPT labai sulėtina jūsų ryšį Kinijoje, todėl įsitikinome, kad pasirinkome tik tas paslaugas, kurios išlaikė griežtus greičio testus.
 • Serveriai kaimyninėse šalyse. Vienas geriausių būdų užtikrinti greitą ryšį Kinijoje yra prisijungimas prie serverio netoliese esančioje šalyje, pavyzdžiui, Japonijoje ar Honkonge (kuriame nėra tų pačių interneto įstatymų)..
 • Išplėstinis šifravimas. Jūs turite žinoti, kad jūsų tapatybė ir asmeninė informacija lieka slapta. Vidutinė, pasenusi šifravimo technologija nėra pakankamai gera, kad jus saugotų Kinija.
 • Nužudyk jungiklį. Ši svarbi apsaugos funkcija akimirksniu atitrauks jus nuo interneto, jei jūsų VPN atsijungs. Tai visada užtikrins jūsų tapatybės ir IP adreso apsaugą.
 • Lengva naudoti. Mūsų sąraše esantys VPN yra patogūs vartotojui ir intuityvūs, todėl turėsite patirties be streso, net jei dar esate naujokas. Juos visus lengva įdiegti ir nustatyti - nereikia jokių techninių duomenų.

6 geriausi VPN, kuriais galite tikėtis dirbdami Kinijoje

Mes išbandėme ir patikrinome visus mūsų rekomenduojamus VPN. Galite jomis pasikliauti saugi ir nevaržoma interneto prieiga Kinijoje. Jums reikia tik Pekino VPN, Šanchajaus VPN ar tiesiog apsisaugoti keliaujant šie VPN saugos jus.

Pro patarimas: jei keliaujate į Kiniją mažiau nei mėnesį, galite tai padaryti pasinaudokite pinigų grąžinimo garantijomis, kurias siūlo aukščiausi VPN, kad gautumėte nemokamą priemoką VPN savo kelionei.

1. „NordVPN“ - VPN reitingas Nr. 1

9 geriausi (vis dar dirba 2020 m. Sausio mėn.) Kinijos VPT - 3 NEMOKAMAI

Argumentai už:

 • Iki 6 jungčių vienu metu
 • Dedikuoti P2P serveriai
 • Aukščiausi saugumo standartai
 • 24/7 tiesioginių pokalbių klientų palaikymas
 • Svetainė prieinama supaprastinta kinų kalba

Minusai:

 • „iOS“ programa šiuo metu negali pasiekti netinkamų serverių

Su savo karinio lygio šifravimas ir galimybė lengvai apeiti Didžiąją užkardą, „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas norint patekti į internetą Kinijoje.

Šis ypač patikimas VPN turi Daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje, įskaitant daugybę serverių Azijos ir Ramiojo vandenyno šalyse netoli Kinijos, pavyzdžiui, Honkonge ir Japonijoje. Tai reiškia, kad garantuojate greitą ryšio greitį.

Su neribotas pralaidumas, žaibiški ryšiai ir galimybė atblokuoti beveik bet kurią svetainę, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas transliacijai. Taip pat galite naudoti „NordVPN“ „SmartPlay“ funkcija automatiškai apeiti srautinių svetainių geografinius apribojimus.

Jei kyla problemų jungiantis, galite įgalinti Pašalinti serveriai nustatymų meniu. Tai atidarys alternatyvus serverių sąrašas specialiai sukonfigūruotas sunkiai apribotoms vietoms.

draugiškas 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas visada šalia ir mielai padeda. Nenuostabu, kad šis VPN yra toks populiarus tarp vartotojų.

Jei vis dar nežinote, ar „NordVPN“ jums tinka, pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir išbandykite tai nerizikingai.

Serveriai netoli Kinijos:

 • Greitieji serveriai Honkonge (52), Taivane (7), Vietname (4), Japonijoje (111), Pietų Korėjoje (10) ir Tailande (7)

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Gmail“, „YouTube“, „Facebook“, „Google“, „WhatsApp“, naujienų svetaines ir populiarias srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, HBO, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“..

Dedicated torrenting profile:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

 Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“ - greičiausias VPN

išreikšti pardavėjo įvaizdį

Argumentai už:

 • Nuosekliai užima pirmą vietą per savaitės greičio testus
 • P2P palaikomas visuose serveriuose
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Puikus pažangus saugumas

Minusai:

 • Kainos yra geresnės nei kiti VPN (bet jūs gaunate geriausią kainos ir kokybės santykį)
 • Tik 5 jungtys vienu metu

„ExpressVPN“ yra labai populiarus pasirinkimas Kinijoje. Tai turi dideliu greičiu ir nuosekliai aplenkia Didžiąją Kinijos ugniasienę.

Šis įspūdingas VPN serverių tinklas apima 148 ir daugiau vietų visame pasaulyje, įskaitant daugybę serverių netoli Kinijos. Tai užtikrins greitesnį ryšio greitį.

Be to, šis „ExpressVPN“ labai rimtai vertina jūsų privatumą, naudodamas patobulintos saugos funkcijos ir a griežta politika be žurnalų. Tai taip pat siūlo klientų aptarnavimas keliomis kalbomis, tai tampa mėgstamiausiu vartotoju visame pasaulyje.

„ExpressVPN“ turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija su politika be klausimų, taigi galite nemokamai išbandyti vieną iš geriausių VPN.

Serveriai netoli Kinijos:

 • Greitieji serveriai Honkonge, Taivane, Vietname, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Tailande

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:

 • Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. VyprVPN - patikimiausias Kinijoje

9 geriausi (vis dar dirba 2020 m. Sausio mėn.) Kinijos VPT - 3 NEMOKAMAI

Argumentai už:

 • Iki 5 jungčių vienu metu
 • Unikali „Chameleon“ technologija
 • Tvirtas saugumas
 • Klientų palaikymas visą parą

Minusai:

 • „Torrenting“ nepalaikomas

VyprVPN yra dar vienas puikus pasirinkimas Kinijai dėl savo patentuotų prekių Chameleono technologija. Tai iššifruoja „OpenVPN“ metaduomenis, kad įsitikintumėte, jog jų negalima atpažinti atliekant giluminį paketų patikrinimą (DPI).

Nepriklausomai kalbant, tai reiškia tai gali slėpti tai, kad naudojate VPN, kad lengvai apeitumėte Didžiąją Kinijos ugniasienę.

„Chameleon“ technologija veikia taip gerai, kad „VyprVPN“ gali pateikti kai kurias iš šių funkcijų patikimiausios jungtys Kinijoje.

Pardavėjas turi 700 ir daugiau greitųjų serverių visame pasaulyje, įskaitant daugybę vietų netoli Kinijos, kad būtų galima greitai susisiekti. Jūs taip pat gaunate prieigą prie neribotas pralaidumas ir saugios, patogios naudoti programos.

VyprVPN siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taigi galite išbandyti jų paslaugą nerizikuodami. Taip pat galite sužinoti, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „VyprVPN“.

Serveriai netoli Kinijos:

 • Serveriai Honkonge, Taivane, Vietname, Japonijoje ir Pietų Korėjoje

Srautinio transliavimo paslaugos, kurias „VyprVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„VyprVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ pasiūlymus

4. „Surfshark“ - geriausias šeimoms

„surfshark“ prietaisai

Argumentai už:

 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • P2P palaikomas visuose serveriuose
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Kamufliažo ir „NoBorders“ režimai padeda išvengti cenzūros

Minusai:

 • Naujesnis tiekėjas, todėl nėra taip plačiai įrodytas, kaip kai kurie

Kinijos vartotojai praeityje turėjo problemų su „Surfshark“, tačiau laimei VPN dabar gali patikimai apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę. Surfshark turi 1041+ serverių 61 ir daugiau šalių, įskaitant daugybę greitųjų serverių netoli Kinijos.

„Surfshark“ leidžia neribotas vienalaikis ryšys naudojant vieną sąskaitą, kuri puikiai tinka šeimoms, turinčioms daugybę įrenginių.

VPT „NoBorders“ režimas puikiai tinka vartotojams Kinijoje. Įjungus režimą, jis automatiškai prisijungs prie serverio su neribota prieiga prie interneto, kad būtų išvengta cenzūros Kinijoje.

Visi „Surfshark“ serveriai yra suderinami su VPN Kamufliažo režimas, kuris slepia faktą, kad naudojate VPN, ir leidžia sėkmingai apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę.

„Surfshark“ „CyberWeb“ funkcija saugos jūsų įrenginius nuo skelbimų, stebėjimo priemonių, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo bandymų. Tu taip pat gali į sąrašą įtrauktų konkrečių programų ir svetainių, kad būtų apeinamas VPN, Tai naudinga Kinijoje, kai galbūt norėsite patekti į kai kurias šalies vietines svetaines ir toliau žiūrėti necenzūruotą internetą.

Galite perskaityti tai, ką turi pasakyti tikri vartotojai, arba pasinaudoti „Surfshark“ teikiamomis galimybėmis 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti paslaugą nerizikingai.

Serveriai netoli Kinijos:

 • Serveriai Honkonge, Taivane, Vietname, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Tailande

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Dedicated torrenting profile:

 • Ne, bet visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Peržiūrėkite „Surfshark“ pasiūlymus

5. „PrivateVPN“ - geriausias privatumo reikalavimas

9 geriausi (vis dar dirba 2020 m. Sausio mėn.) Kinijos VPT - 3 NEMOKAMAI

Argumentai už:

 • Iki 6 jungčių vienu metu
 • P2P draugiškas (rekomenduojami Švedijos serveriai)
 • Specialus slaptas režimas, kuris gali apeiti Didžiąją Kinijos užkardą
 • Neregistravimo politika ir stiprus saugumas

Minusai:

 • Mažas serverių tinklas
 • Ne taip greitai, kaip kai kurie šio sąrašo teikėjai

„PrivateVPN“ teikia tinkamas greitis ir patobulintas šifravimas. Pardavėjas turi aplink 150 serverių 60 šalių. Yra saujelė serveriai vietinėse šalyse, įskaitant netoliese esantį Honkongą, Japoniją ir Taivaną.

Nors „PrivateVPN“ nesiūlo tiek daug funkcijų, kaip kiti šiame sąraše esantys VPN, ji vis tiek gali apeiti Kinijos užkardą, ir tai nėra mažas žygdarbis. „PrivateVPN“ programoje yra slaptasis režimas, slepiantis jūsų VPN srautą, leidžiantis jums apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę.

Kadangi yra gana mažas serverių tinklas, patartina prieš kelionę susisiekti su klientų palaikymo tarnyba ir tiksliai paklausti, kurie serveriai šiuo metu teikia patikimiausius ryšius Kinijoje.

Perskaitykite, ką vartotojai mano apie „PrivateVPN“. Jei norėtumėte tai išbandyti patys, yra: 7 dienų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Serveriai netoli Kinijos:

 • Serveriai Honkonge, Taivane, Vietname, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Tailande

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Dedicated torrenting profile:

 • Visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Peržiūrėkite „PrivateVPN“ pasiūlymus

6. „Astrill VPN“ - geriausias pradedantiesiems

astrilių įtaisai

Argumentai už:

 • Prijunkite ne daugiau kaip 5 įrenginius vienu metu
 • Palaiko P2P visuose serveriuose
 • Paprastas naudoti programas yra labai lengva naudoti

Minusai:

 • Pranešta apie „iOS“ programos gedimo problemas

„Astrill VPN“ rimtai vertina jūsų privatumą patobulintos saugos funkcijos ir politika be žurnalų. Jame yra keli saugumo protokolai, todėl jis gali jus apsaugoti Kinijoje.

Visi „Astrill“ VPN planai yra pateikti StealthVPN režimas. Šis protokolas yra optimizuotas slėpti faktą, kad naudojate VPN, kuri leis nepastebimai skristi po Didžiąją Kinijos užkardą.

Kita naudinga funkcija yra „Astrill“ VPN Išmanusis režimas, kuris automatiškai naudos jūsų VPN ryšį, norėdamas patekti į tarptautines svetaines, o naudodamas tikrąjį IP adresą vietinėms svetainėms. Tai leidžia lengvai pasiekti Kinijos vietines svetaines, slepiant savo VPN naudojimą.

„Astrill“ VPN tinklas siūlo daugiau 300 ir daugiau serverių 65 ir daugiau šalių, įskaitant netoliese esančias šalis, tokias kaip Honkongas ir Japonija. Paprastai jis sulaukia teigiamų atsiliepimų.

Bendrovė siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, bet, deja, nemokama bandomoji versija negalima Kinijoje.

Čia yra 7 dienų grąžinimo politika, tačiau tik tam tikromis sąlygomis. Jei norite žinoti, kad pinigus susigrąžinsite, geriau rinkitės „NordVPN“ arba vieną iš kitų šiame sąraše esančių VPN.

Serveriai netoli Kinijos:

 • Serveriai Honkonge, Taivane, Vietname, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Tailande

Srautinės paslaugos, kurias „Astrill VPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Video“ ir „BBC iPlayer“

Peržiūrėkite „AstrillVPN“ pasiūlymus

Mūsų rekomenduojami nemokami VPN - gaukite nemokamą Kinijos VPT

Mes taip pat išbandėme keletą nemokamų VPT ir radome tris, kurie veikia Kinijoje. Nors šie trys siūlo priimtiną apsaugą, patariame būti atsargiems. Nemokami VPN nėra tokie saugūs, greiti ir patikimi kaip visiškai apmokamos, aukščiausios kokybės paslaugos.

Jie yra jautresni nutekėjimams ir įsilaužimams, ir negali pasiūlyti tų pačių įspūdingų saugos funkcijų. Paprastai jie riboja serverius, kuriais galite naudotis, ir duomenų kiekį, kurį galite naudoti. Taip pat pastebėsite, kad nemokami VPN paprastai negali pasiekti populiarių srautinių transliacijų svetainių, tokių kaip „Netflix“.

Čia galite pamatyti visą Kinijoje veikiančių nemokamų VPT sąrašą.

1. „Hotspot Shield“ VPN

9 geriausi (vis dar dirba 2020 m. Sausio mėn.) Kinijos VPT - 3 NEMOKAMAI

Argumentai už:

 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Patentuotas „Catapult Hydra“ protokolas pagerina greitį
 • Palaikomas P2P

Minusai:

 • Nemokami vartotojai gali apriboti iki 500 MB duomenų per dieną
 • Nemokamos sąskaitos gali pasiekti tik JAV serverius
 • „Hotspot Shield Free“ negali pasiekti „Netflix“

„Hotspot Shield“ yra vienas iš nedaugelio nemokamų VPN gerai dirba Kinijoje. Teikėjas labai rimtai vertina jūsų privatumą ir jūsų duomenims apsaugoti naudoja šifravimą karinio lygio.

„Hotspot Shield“ pasiūlymai kelių platformų suderinamumas ir patobulintus saugumo protokolus.

Tačiau nemokama versija turi keletą rimti apribojimai palyginti su mokama versija. Gali nukentėti jūsų greitis apsiribojant tolimais ir perpildytais nemokamais JAV serveriais, ir negalėsite pasiekti populiariausių srautinių transliacijų svetainių, tokių kaip „Netflix“.

Kita vertus, „Hotspot Shield“ vis dar yra geras pasirinkimas, jei ieškote nemokamo, patogaus VPT, kuris leis jums patikrinti „Facebook“ ir naršyti internete be cenzūros viešint Kinijoje.

Nežiūrint į tai, nieko nuostabaus, kad šis nemokamas tiekėjas turi tiek daug teigiamų atsiliepimų.

Peržiūrėkite „Hotspot Shield“ pasiūlymus

2. Aprašykite VPN

9 geriausi (vis dar dirba 2020 m. Sausio mėn.) Kinijos VPT - 3 NEMOKAMAI

Argumentai už:

 • Nemokamos sąskaitos gali pasiekti netoliese esančius Honkongo serverius
 • Stiprus šifravimas ir duomenų apsauga
 • Paskirtuose serveriuose palaikoma P2P

Minusai:

 • Nemokami vartotojai gali apriboti iki 10 GB duomenų per mėnesį
 • „Windscribe Free“ negali pasiekti „Netflix“

„Windscribe“ yra dar vienas retas nemokamo VPN, nuosekliai veikiančio Kinijoje, pavyzdys. Teikėjas turi greiti serveriai visame pasaulyje. Nors nemokama versija riboja, prie kurių iš jų galite prisijungti, tačiau garantuojate, kad turėsite prieigą prie netoliese esančių serverių Honkonge.

„Windscribe“ naudojimo būdai patikimas šifravimas, laikosi savo ne žurnalų politika, ir blokuoja kenkėjišką programą visuose jūsų įrenginiuose, net ir nemokamoms paskyroms. Tai suderinama keliuose įrenginiuose.

Negalėsite pasiekti „Netflix“ naudodami nemokamą sąskaitą, tačiau jums gali pasisekti su kitomis srautinio perdavimo platformomis, tokiomis kaip „Amazon Video“..

Atsižvelgiant į tai, kad šis VPN yra nemokamas, funkcijų, kurias teikia vartotojams, skaičius yra neįprastas. Perskaitykite, ką vartotojai mano apie „Windscribe“ VPN.

Peržiūrėti „Windscribe“ pasiūlymus

3. „TunnelBear“

tuneliniai prietaisai

Argumentai už:

 • Stiprus šifravimas ir saugos funkcijos
 • Geras palaikymas mobiliesiems
 • Palaikomas P2P
 • Nemokami vartotojai gali pasiekti visus serverius, įskaitant netoliese esančius serverius Honkonge ir Japonijoje

Minusai:

 • Nelabai tinka srautui
 • Nemokami vartotojai gali apriboti iki 500 MB duomenų per mėnesį

„Tunnelbear“ yra populiarus VPN, kurio nemokama versija yra nuosekliai dirba Kinijoje. Skirtingai nuo daugelio teikėjų, „Tunnelbear“ suteikia nemokamiems vartotojams galimybę pasiekti visą serverių tinklą. VPT turi serverių daugiau nei 20 vietų aplink pasauli. Vietiniai serveriai Honkonge ir Japonijoje užtikrins spartesnį ryšio greitį būnant Kinijoje.

Negalvokite apie „Tunnelbear“ naudojimąsi srautiniu perdavimu, nes nemokama versija negali pasiekti populiariausių srautinio perdavimo svetainių. Nemokami vartotojai yra tik 500 MB duomenų per mėnesį, kurios vis tiek nepakaktų daug transliuoti.

„Tunnelbear“ vis dar yra tinkamas pasirinkimas, jei jūs tik ieškote nemokamo VPN, kuris padėtų naršyti internete ir atnaujinti jūsų „Twitter“.

Peržiūrėkite „TunnelBear“ pasiūlymus

Šie VPT neveikia Kinijoje

Šiomis dienomis dauguma VPT negali apeiti didžiosios Kinijos užkardos - net kai kurios, anksčiau ten dirbusios. Jei norite būti tikri, turėsite neribotą prieigą prie interneto Kinijoje, šie VPT nėra geriausias pasirinkimas:

 • „CyberGhost“
 • Pasitikėk.Zona
 • PureVPN
 • „IPVanish“
 • Zenmate

Nors kai kurie iš šių populiarių VPT anksčiau dirbo Kinijoje, šiuo metu jie nedirba Kinijoje.

Mes visada rekomenduojame pasirinkti VPN su gera pinigų grąžinimo politika arba nemokamas bandymas naudoti Kinijoje, nes sunku garantuoti, kad bet kuris VPT galės praeiti pro Didžiąją užkardą.

Jei tikrai turite prieigą prie nevaržomo interneto, būdami Kinijoje, taip pat gera idėja pasirinkti antrą VPN, kurį reikia įdiegti kaip atsarginę kopiją prieš kelionę. Tokiu būdu jūs vis tiek turėsite galimybę kreiptis, net jei pastebėsite, kad jūsų pasirinktas VPN neveikia, kai tik atvykstate į Kiniją..

Kadangi dauguma mūsų sąraše esančių VPT turi geras pinigų grąžinimo garantijas, visada galite įsigyti kelias prenumeratas ir tada paprašyti grąžinti lėšas už paslaugas, kurių nenaudojate.

Kaip atblokuoti svetaines be VPN

Jei jau esate Kinijoje, negalėsite atsisiųsti VPN. Laimei, yra keletas kitų būdų, kaip atjungti svetaines Kinijoje. Apie šiuos metodus galite perskaityti čia.

Atminkite, kad VPN yra pats lengviausias, greičiausias ir saugiausias būdas atblokuoti mėgstamiausias Kinijos svetaines..

Santrauka

Jei ieškote nemokamo VPN srautui arba reguliariai naudojatės keliaudami po Kiniją, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti „NordVPN“ nerizikinga pinigų grąžinimo garantija. Tai suteiks nemokamą nemokamų VPN paslaugų mėnesį, kuris puikiai tiks trumpai kelionei į Kiniją.

Turbūt pastebėjote, kad dauguma mūsų sąraše esančių VPT siūlo nemokami bandymai ar pinigų grąžinimo garantijos. Jei keliaujate tik trumpą laiką, visada galite atšaukti prenumeratą grįžę namo.

Tačiau kartą jau priprato visi aukštosios VPN paslaugos pranašumai, galite nuspręsti ir toliau naudoti jį namuose.

Bet kuriuo atveju prieš prisiregistruodami į VPN paslaugą būtinai įsitikinkite patikrink mūsų kupono puslapis visiems šilčiausiems pasiūlymams vyksta VPN šiuo metu.

Jei bandote rasti geriausias VPN, norint gauti Kinijos IP adresą, Pažvelkite į mūsų vadovą.

Jei norite sužinoti daugiau apie VPN, kaip jie veikia ir ką jie gali padaryti jūsų labui, mūsų VPN naujoko vadovas yra puiki vieta pradėti.

Gaukite 75% nuolaidą „NordVPN“ dabar!

Tau taip pat gali patikti:

 • „ExpressVPN“ veikia Kinijoje, tačiau tik tuo atveju, jei tai padarysite
 • Visas Kinijos užblokuotų svetainių sąrašas
 • Išbandykite Didžiąją Kinijos ugniasienę
 • Kodėl VPT yra neteisėti Kinijoje
 • Kaip pasiekti „Facebook“ Kinijoje
 • Kaip naudotis „WhatsApp“ Kinijoje
 • Kaip pasiekti „Dropbox“ Kinijoje
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me