6 būdai apsisaugoti nuo aklavietės


Privatumui internete buvo padarytas didelis smūgis 2018 m. kovo mėn. pabaigoje, kai beveik 2 222 puslapių biudžeto sąskaitos pabaigoje buvo pridėtas Aiškinamojo teisėto duomenų naudojimo užsienyje (CLOUD) įstatymas.

JAV Kongresas niekada nebalsavo už CLOUD įstatymą ar net peržiūrima. Vietoj to, jis buvo įtrauktas į 1,320 trilijonų dolerių išlaidų sąskaitos, dėl kurios buvo balsuojama kaip apie vieną subjektą, 2 201 puslapį..

Tačiau CLOUD įstatymo padariniai keičia tai, kaip vyriausybės pareigūnai gali gauti jūsų duomenis. Tai suteikia JAV ir užsienio vyriausybėms galimybę prašyti duomenų be orderio.

Nebijok, visos viltys neprarastos, „vpnMentor“ sugalvojome sąrašas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išsaugotumėte savo privatumą ir išlikite anonimi internete.

Kas yra CLOUD įstatymas?

Taigi, kas yra šis privatumą žalojantis įstatymas, kurį Kongresas pajuto poreikį paslėpti nesusijusį įstatymo projektą, kad jis būtų priimtas?

Viskas prasidėjo prieš keletą metų, kai buvo pradėtas ieškinys dėl Airijos piliečio baudžiamojo tyrimo. JAV vyriausybė turėjo orderį ir įpareigojo „Microsoft“ pateikti duomenis, kurie buvo saugomi jų Airijos serveriuose. „Microsoft“ atsisakė perduoti informaciją, teigdama, kad serveriai nebuvo įsikūrę JAV, todėl jie nebuvo įpareigoti gerbti orderio.. Byla vilkosi ketverius metus.

Pagal naująjį „CLOUD“ įstatymą skubiai iki šios dienos JAV vyriausybei nebereikia orderio, o „Microsoft“ turi įvykdyti prašymą ir perduoti duomenis. „Microsoft“ jau užfiksuota, kad šiuo atveju nereikia tęsti kovos, ir jie perduos duomenis valdžios institucijoms.

Įstatymo projekte yra dvi pagrindinės nuostatos:

 1. Leidimas suteikiamas bet kuriai teisėsaugai, nuo vietinės policijos iki federalinių agentūrų, kad būtų galima pasiekti „laidų ar elektroninių ryšių turinį ir bet kokius įrašus ar kitą informaciją“, nepaisant to, kur duomenys yra saugomi. Jei įmonė yra įsikūrusi JAV, jie bus priversti perduoti duomenis, net jei serveris yra užsienio valstybėje.
 2. JAV prezidentas galės sudaryti „vykdomuosius susitarimus“ su kitomis šalimis, suteikiant joms prieigą prie duomenų, saugomų ne JAV, be tinkamo proceso. Tuomet šie duomenys gali būti naudojami įkalti JAV piliečius, net jei jie buvo surinkti be orderio.

Šis įstatymas piliečiams yra gąsdinantis nuo tada tai pažeidžia jūsų privatumą.

Įsivaizduokite, kad užsienio vyriausybė tiria vieną iš jų piliečių ir prašo suteikti prieigą prie jų duomenų socialiniame tinkle, tokiame kaip „Facebook“. „Facebook“ bus įpareigotas perduoti visą informaciją, o joje galėtų būti informacija apie JAV piliečius.

Tuomet užsienio vyriausybė galės tiesiog perduokite visus duomenis savo kolegoms iš JAV be jokio orderio.

Visą „CLOUD Act“ galite perskaityti čia - tiesiog slinkite žemyn iki 2,201 puslapio

CLOUD aktas

Ką tu gali padaryti?

Mes nesame pasirengę atsisakyti savo teisės į privatumą ir tikimės, kad jūs taip pat nesate. Mes surinkome sąrašą patarimų, kurie gali padėti apsaugoti jūsų duomenis nuo skirtingų vyriausybių. Šiame sąraše yra alternatyvų populiarių svetainių ir paslaugų, kurias mes rekomenduojame pradėti naudoti, kad jūsų veikla būtų anoniminė.

 1. Visada naudokite VPN

  Pirmasis žingsnis siekiant apsaugoti jūsų privatumą yra įsigyti kokybišką VPN ir įsitikinti, kad jis įjungtas naršant.

  Naudoti VPN yra svarbiausias dėlionės dalykas, kai reikia apsaugoti jūsų internetinį privatumą nes užmaskuoja jūsų IP adresą, dėl ko jūs internete esate nematomas. Jis taip pat naudos įvairius saugos protokolus, kad užšifruotų jūsų duomenis, todėl vyriausybei bus neįmanoma suprasti informacijos, kurią jos gali rinkti. Čia galite perskaityti daugiau apie tai, ką VPN gali padaryti už jus.

  Ne visi VPN sukurti lygūs, todėl įsitikinkite, kad jūsų naudojamas VPN turi apsaugą nuo nutekėjimo, griežtą nulio registravimo politiką ir yra šalyje, kuri nėra „Penkių akių aljanso“ (arba išplėstų 14 akių) dalis. Mes labai rekomenduojame naudoti „ExpressVPN“, esantį Britanijos Mergelių salose, arba „NordVPN“, įsikūrusį Rumunijoje. Abu VPN teikėjai turi puikius saugos protokolus ir įrodė, kad neprisijungia prie duomenų.

  Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
  Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
  Perskaitykite apžvalgą
  Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
  2 4,9 / 5
  Perskaitykite apžvalgą
  Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
  3 4,8 / 5
  Perskaitykite apžvalgą
  Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
  4 4,8 / 5
  Perskaitykite apžvalgą
  Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
  5 4,7 / 5
  Perskaitykite apžvalgą
  Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
 2. #DeleteFacebook

  „Facebook“ patikimumas per pastaruosius kelis mėnesius sulaukė didžiulės įtakos, nes paaiškėjo vis daugiau ir daugiau „Cambridge Analytica“ skandalo detalių. Neseniai buvo pranešta daugiau nei 87 milijonai „Facebook“ vartotojų netinkamai pasidalino savo asmeniniais duomenimis.

  „Facebook“ duomenys yra tiesioginis aukso kasykla teisėsaugos pareigūnams, norintiems purvo ant galimo įtariamojo. Kažkieno mėgstami draugai, grupės, pokalbiai ir įrašai tikrai gali būti naudojami kaip įrodymai ir atrodo logiška, kad tyrėjai kreiptųsi prašydami duomenų tokio tipo duomenų. Priėmus CLOUD įstatymą, greitai ir lengvai gauti šią informaciją bus lengva. Vienintelis sprendimas yra palikti socialinės žiniasklaidos milžiną ir kuo greičiau ištrinkite „Facebook“ paskyrą.

 3. Atsikratykite „Dropbox“

  „DropBox“ gali būti didžiausias vardas failų bendrinimo erdvėje, tačiau jis toli gražu nėra pats saugiausias. Bendrovė patyrė keletą didelių saugumo pažeidimų per pastaruosius kelerius metus.

  Jei vertinate savo privatumą, sukurkite „SpiderOak“ paskyrą, kuriai pritarė niekas kitas, išskyrus Edwardas Snowdenas. Nepaisant to, kad jie įsikūrę JAV, „SpiderOak“ vartotojai neturi pagrindo bijoti, kad vyriausybė bet kada greitai perskaitys jų dokumentus. Net jei jie apverčia savo serverius, visi failai yra užšifruoti ir tik vartotojas valdo klavišus, kad atrakintų failus.

 4. Venkite saugojimo debesyje

  Debesis, nereikia painioti su „CLOUD Act“, turi keletą puikių savybių. Tai leidžia lengvai pasiekti failus bet kur ir keliuose įrenginiuose. Trūkumas yra tas, kad jūsų dokumentus, nuotraukas ar asmeninius duomenis galima pasiekti daugelyje serverių. Naudodamiesi naujuoju „CLOUD“ įstatymu, bet kuri teisėsauga gali gauti šią informaciją nereikalaudama orderio.

  Jei turite naudotis debesiu, susiraskite tokią paslaugą kaip „Tresorit“, kuri apima „end-to-end“ šifravimą ir yra ne JAV, o šalyje, kuri nėra „Five Eyes“ aljanso dalis. Jei ketinate išvengti debesies, rekomenduojame užšifruoti dokumentus naudojant „VeraCrypt“, kuris sukuria užšifruotas atsargines kopijas vietiniame diske jums..

 5. Pakeiskite „Gmail“ paskyrą „ProtonMail“

  Ar galite įsivaizduoti, jei gausite laišką iš seno kolegos draugo ir dėl to visi jūsų el. Laiškai bus perduoti vyriausybei šiek tiek perskaityti. Štai kas gali nutikti, jei naudositės „Gmail“, „Yahoo“ el. Paštu ar bet kuria kita iš pirmaujančių nemokamų el. Pašto paslaugų. „ProtonMail“ yra visiškai anonimiškas; paskyrai sukurti nėra asmeninės informacijos. Jie neišsaugo IP adresų, o visi el. Pašto adresai yra šifruojami naudojant „end-to-end“ šifravimą.

  Dėl torto apledėjimo įmonė įsikūrusi Šveicarijoje, todėl ją saugo griežti Šveicarijos privatumo įstatymai. „ProtonMail“ kūrėjai taip pat sukūrė „ProtonVPN“, kuris yra tvirtas VPN, kuris gali integruotis su TOR ir užtikrinti labai aukštą anonimiškumo lygį. Čia skaitykite mūsų išsamią „ProtonVPN“ apžvalgą.

 6. Venkite „Google“ paieškos

  „Google“, taip pat „Microsoft“, „Apple“ ir „Facebook“ yra dideli CLOUD įstatymo rėmėjai, o tai reiškia, kad jie bus daugiau nei patenkinti perduoti jūsų duomenis, jei užklausa atvyks į jų biurus. „Google“ tikriausiai pažįsta tave geriau nei tu pats. Kas žino, kokių beprotiškų dalykų galėjai ieškoti, kai vieną vakarą buvai girtas? Ar tikrai norite, kad ta informacija būtų perduota jūsų vietos valdžiai??

  Nors „Google“ neabejotinai vykdo populiariausią paieškos variklį, yra kokybės alternatyvų, tokių kaip „StartPage“ kurie suteiks jums „Google“ rezultatus, tačiau su papildomais saugos ir privatumo sluoksniais. „DuckDuckGo“ yra dar viena puiki alternatyva, nes jie nekaupia jokių vartotojo duomenų ir todėl neturėtų nieko vertinga perduoti, jei būtų pateiktas prašymas.

Saugoti privatumą sunku, bet įmanoma

Tapti anoniminiu internete tampa vis sunkiau, tačiau turint tokius įstatymus kaip „CLOUD Act“, dar labiau svarbu aprėpti jūsų kūrinius..

Mes nesiūlome visiškai atsisakyti tinklelio ir nešioti patarlėmo aliuminio folijos dangtelio. Tiesiog būkite atsargūs ir imkitės reikiamų atsargumo priemonių. Pirmasis žingsnis yra gauti VPN, kuris apsaugotų jūsų anonimiškumą ir suteiktų jums laisvę likti internete nebijojant būti užfiksuotam. Perskaitykite apžvalgas ir raskite geriausią VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me