5 paprasti būdai apsaugoti „iPhone“ ir privatumą 2020 m. NEMOKAMAI


„Apple“ didžiuojasi nustatydama aukštus vartotojų privatumo ir duomenų saugumo standartus kiekviename savo gamintame įrenginyje. Vis dėlto, jūsų „iPhone“ gali būti ne toks saugus, kaip jūs manote.

Tiesa, „iPhone“ yra sunkiau nulaužti nei kitus mobiliuosius įrenginius, nes juos gamina vienas gamintojas, skirtas jų saugumui. Dešimtys kompanijų gamina „Android“ įrenginius, o tai reiškia didesnę pažeidžiamumo riziką.

Vis dėlto, įsilaužėliai rado kūrybingų būdų pavogti jūsų neskelbtinus duomenis iš „iPhone“ programų, renkančių ją kasdien. Jie gali patraukti jūsų naršymo istoriją, asmeninius vaizdus, ​​dabartinę vietą ir net slaptažodžius, to niekada nežinodami.

Kas daugiau, „Apple“ nekontroliuoja, kur keliauja jūsų informacija, kai ją surinks programos. Kai kurie programų tiekėjai renka ir parduoda jūsų duomenis, o tai reiškia, kad „iPhone“ rūpesčiai dėl privatumo yra žymiai didesni už įsilaužimo pavojų.

Laimei, jų yra daug žingsnių, kuriuos galite atlikti, kad sumažintumėte riziką, ir visi jie yra NEMOKAMAI arba labai pigiai. Žemiau mes išsamiai aprašysime geriausius jūsų „iPhone“ privatumo apsaugos būdus, kad nė vienas jūsų neskelbtini duomenys nepatektų į netinkamas rankas..

Kodėl svarbu išlaikyti „iPhone“ privatų

Galimybė kas nors jus stebi arba dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais apie jus be jūsų žinios mažiausiai trikdo, o blogiausiu atveju yra pavojingas. Deja, gali nutikti ir tai tik vienas iš daugelio būdų, kaip jūsų „iPhone“ gali kelti pavojų jūsų privatumui.

Įsilaužimų ir kenkėjiškų programų rizika

Saugumo tyrėjas Feliksas Krause'as tai atrado įsilaužėliai gali šnipinėti jus per „iPhone“ fotoaparatą, jų sukurtų programų dėka piktnaudžiaujant „iOS“ leidimų nustatymais.

Kai atsisiunčiate programą, ji prašo jūsų leidimo pasiekti įvairius „iPhone“ komponentus - fotoaparatą, nuotraukas, vietos nustatymus ir kt. Suteikę leidimą programai, ji gali pasiekti tuos komponentus kiekvieną kartą paleidus programą.

Tai reiškia, kad įsilaužėlių uždrausta programa gali tyliai fotografuoti ir įrašyti jūsų vaizdo įrašus ar net paleisti veido atpažinimo programinė įranga bandant pavogti jūsų tapatybę.

Pažeistos programos gali ne tik pakenkti šnipinėjimui, bet ir užkrėsti jūsų „iPhone“ kenkėjiška programa. „Kalėjimas laužant“ „iPhone“, kad atsisiųstumėte trečiųjų šalių programas, kurių nesiūlo „Apple Store“ nepaprastai padidina įsilaužimo ar kenkėjiškų programų išpuolių riziką.

Pirmasis žingsnis siekiant apsaugoti savo duomenis ir įrenginį yra paprastas, nes viskas, ką turite padaryti, yra nieko: Negalima kalėti savo iPhone.

Įrenginio vagystė

Mes visi patyrėme blaškymosi akimirkas, net nesuprasdami, kad palikome mobiliuosius telefonus kavinėje ar maisto parduotuvėje iki kelių valandų. Tada įsigalės teroras. Leidimo kodai ir pirštų atspaudų atpažinimo kodas turėtų užkirsti kelią telefono vagiui pasiekti jūsų duomenis, tačiau ar jie tikrai?

Nepaisant šių saugumo priemonių, yra tikimybė nesąžiningas asmuo, radęs jūsų „iPhone“, gali patekti į viską - jūsų kontaktų sąrašai, pranešimai ir dar daugiau.

Duomenų rinkimas ir kitos su privatumu susijusios problemos

Net jei jūsų „iPhone“ saugos funkcijos atlieka savo darbą ir niekas niekada neprieina jūsų telefono be jūsų leidimo, bet kuriuo metu, kai naudojate programą, jūsų privatumui vis tiek kyla pavojus. Programų teikėjai ir jūsų IPT nuolat renka jūsų duomenis, dažnai parduodant jį trečiųjų šalių duomenų makleriams.

Mažiausiai jūsų duomenų pardavimas reiškia, kad turėsite reikalų su tikslinės rinkodaros susierzinimas - ir atsimink, šie reklamuotojai žino jūsų telefono numerį. Tačiau duomenų rinkimas gali būti kur kas blogesnis.

Didelė dalis jūsų surinktų duomenų patenka į agentūras, vykdančias asmens patikrinimus. Taigi, ar informacija tiksli, ar ne, jūsų duomenys gali būti panaudoti prieš jus priimant kritinius gyvenimo sprendimus, pavyzdžiui, nusipirkti namą ar susirasti naują darbą.

Kai kurios svetainės siūlo, kad geriausias būdas apsaugoti jūsų privatumą yra ištrinti visas „iPhone“ programas, tačiau tai iš esmės pavers jūsų 800 USD kainuojantį įrenginį paverstu telefonu. Čia yra keletas praktinių patarimų, kaip apsaugoti „iPhone“ ir savo duomenis.

Penki geriausi būdai apsaugoti „iPhone“

Taigi sunki tiesa yra ta, kad, nors mes norėtume įsivaizduoti „iPhone“ saugos riziką kaip toli pateiktą scenarijų, „iPhone“ turi labai realių pažeidžiamumų. Laimei, nėra jokios priežasties panikuoti.

Šie penki paprasti patarimai bus suteikite savo „iPhone“ apsaugą, reikalingą kovojant su beveik bet kokia saugumo grėsme.

1. Pataisykite „iOS“ nustatymus, kad galėtumėte maksimaliai apsaugoti

Numatytieji „iPhone“ sistemos nustatymai nėra nustatyti taip, kad būtų visiškai apsaugoti. Štai ką turite padaryti, kad juos patobulintumėte.

Protingai rinkitės pagrindinio ekrano valdiklius

pagrindinio ekrano valdiklis

Naujausi „iOS“ atnaujinimai pristatė pagrindinio ekrano valdiklius, kuriuos galite pasiekti įvesdami neįveskite savo slaptažodžio. Ši savybė yra puiki dėl patogumo, tačiau ne taip saugi.

Norėdami pašalinti valdiklius, kurių nenorite, kad kažkas pasiektų be slaptažodžio, perbraukite dešinėn užrakto ekrane ir palieskite Redaguoti pašalinti valdiklius.

Pradinis ekranas-valdikliai-2

Nustatykite stipresnį kodą

Geriausius kodus sudaro skaičiai ir raidės ir jie yra daugiau nei 6 skaitmenų.

Norėdami atnaujinti kodą, eikite į Nustatymai

1 leidimo kodas

tada Palieskite ID & Leidimo kodas

2 leidimo kodas

tada Įjunkite leidimo kodą

3 leidimo kodas

tada pasirinkti Ryšio kodo parinktys → Individualizuotas raidinis ir skaitmeninis kodas

Leidimo kodas-4

tada įveskite savo naują kodą.

5 kodas

Įgalinti dviejų veiksnių autentifikavimą

Net a tikrai stiprus slaptažodis gali būti nulaužtas kvalifikuoto ar paciento įsilaužėlio. Dviejų veiksnių autentifikavimas užrakina jūsų paskyras toliau, kad nepažįstami žmonės negalėtų jų pasiekti, net jei atspėtų jūsų kodą.

Eiti į Nustatymai → Jūsų „Apple ID“ → Slaptažodis & Saugumas. Įveskite „Apple ID“ slaptažodį ir pasirinkite Įjunkite dviejų veiksnių autentifikavimą.

Išjungti vietos stebėjimą

Kai aktyvus vietos stebėjimas, visos programos, turinčios prieigą prie funkcijos tiksliai žinai, kur buvai. Tai yra daugybė asmeninės informacijos, kurios nenorite pateikti duomenų pardavimo rinkoje.

Jei norite išjungti vietos stebėjimą savo programose, eikite į Nustatymai → Privatumas

Vieta-1

tada Vietos paslaugos

Vieta-2

tada Pasirinkite Programos. Pasirinkite, kurios programos turės prieigą prie vietos stebėjimo, o kurios - ne.

3 vieta

Peržiūrėkite programos leidimus

Puikus būdas kontroliuoti asmeninę informaciją yra peržiūrėti visus programos nustatymus, kad pamatytumėte, kurias iš jūsų „iPhone“ funkcijų gali pasiekti kiekviena programa. Tai suteiks jums idėją, kiek duomenų galėtų surinkti kiekvienas programų teikėjas.

Norėdami peržiūrėti programos leidimus, eikite į Nustatymai → Privatumas. Naršykite tokiose funkcijose kaip „Kontaktai“, „Mikrofonas“, „Nuotraukos“ ir kt. Išjunkite programų, kurių nenorite pasiekti konkrečią funkciją, pvz., Fotoaparatų, leidimus..

2. Suaktyvinkite „Find My iPhone“

Surask mano iPhone yra gelbėjimo priemonė, jei jūsų „iPhone“ pasimeta ar yra pavogta. Kai įgalinsite „Find My iPhone“, galėsite ištrinkite visus „iPhone“ duomenis nuotoliniu būdu kad niekas, kuris vagia ar neranda jūsų telefono, neturėtų prieigos prie neskelbtinos informacijos.

„Find-My-iPhone-1“

Naudodami „Find My iPhone“ galite naudoti bet kurį kompiuterį, kad galėtumėte sekti savo „iPhone“ ir išvalyti duomenis iš jo. Norėdami sunaikinti savo telefono duomenis, prisijunkite prie programos „Rasti mano iPhone“ programos ir pasirinkite Pasirinkite „iPhone“ → Veiksmai → Trinti „iPhone“. Patvirtinti jūsų pasirinkimas.

„Find-My-iPhone-2“

Kai kitą kartą jūsų „iPhone“ prisijungs prie interneto, jis automatiškai ištrins visus jūsų duomenis ir užtikrins saugumą, nesvarbu, kas suras jūsų telefoną. Tai duos labai reikalinga ramybė kai jums kyla problemų dėl pamesto įrenginio pakeitimo.

3. Saugokite savo nuotraukas ir vaizdo įrašus

Viena iš „iPhone“ saugos problemų, kuri patiria arčiausiai mūsų širdies, yra tai, kad a įsilaužėlis gali įvesti jūsų „iCloud“ paskyrą ir pasiekti jūsų asmenines nuotraukas ir vaizdo įrašai. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte šio košmaro.

Išjungti nuotraukų bendrinimą

Jūsų „iPhone“ suteikia galimybę dalintis nuotraukomis su pasirinkta žmonių grupe naudojantis nuotraukų bendrinimu. Tačiau yra kur kas saugesni nuotraukų pasidalinimo būdai su draugais ir šeima, todėl svarbu išjungti šią funkciją.

Eiti į Nustatymai → „iCloud“

„Photo-Sharing-2“

tada Nuotraukos. Išjunkite „iCloud“ nuotraukų bendrinimą.

„Photo-Sharing-3“

Išjungti vaizdų atsargines kopijas

Kurkite savo vaizdų atsargines kopijas „iCloud“ yra ypač patogus būdas įsitikinti, kad galite juos atkurti pametę „iPhone“ ar įsigiję naują. Deja, taip pat daro juos prieinamus įsilaužėliams.

Geriau sukurkite atsargines nuotraukų kopijas kompiuteryje ir laikyk juos nuo debesies.

Norėdami išjungti „iCloud“ vaizdo atsargines kopijas, eikite į Nustatymai → „iCloud“ → Tvarkyti saugyklą → Atsarginės kopijos. Pasirinkite reikiamą atsarginę kopiją ir pasirinkite Išjungti fotoaparato ritinį.

4. Įdiekite skelbimų blokavimo ir kenkėjiškų programų apsaugą

Tai, kad „iPhones“ yra labai mažai antivirusinių programų, yra geras dalykas - tai parodo, kokia tikėtina kenkėjiškos programinės įrangos infekcija yra tol, kol nepažeidžiate telefono. (Ar minėjome, kad jūs? visiškai neturėtų jailbreak jums iPhone?)

Tačiau vis tiek labai svarbu apsaugoti „iPhone“ nuo trečiųjų šalių skelbimai, kuriuose gali būti virusų, šnipinėjimo programų, arba išpirkos programinė įranga. Skelbimų blokatoriai gali aptikti ir užblokuoti įtartinus skelbimus prieš pagrobdami jūsų „iPhone“. Kai kurie jų yra nemokami, tačiau pramonėje pirmaujanti programa „Purify“ yra pigesnė nei maždaug 2 USD.

Tačiau atminkite, kad skelbimų blokavimo ir apsaugos nuo kenkėjiškų programų programos siūlo labai ribotą apsaugą. Norint visiškai apsaugoti „iPhone“, reikia VPN, veikiančio kartu su šiomis programomis.

5. Įdiekite VPN

Norint gauti aukščiausio lygio jūsų duomenų apsaugą, reikia „iPhone“ VPN.

Tačiau būkite atsargūs, kurį VPN pasirinksite. Daugelis nemokamų VPN paslaugų iš tikrųjų renka jūsų duomenis ir dalijasi jais su trečiosiomis šalimis. Tai yra paskutinis dalykas, kurio norite, jei privatumas yra jūsų tikslas.

Patikimas VPN NIEKADA nenuims jūsų duomenų ir apsaugos jūsų „iPhone“ iki užšifruodamas visą savo srautą, o tai ypač svarbu, kai naudojate viešąjį „Wi-Fi“. Kaip pagrindinę premiją jūs taip pat turėsite gauti prieigą prie riboto geografinio turinio kaip JAV „Netflix“ ir BBC.

Yra du būdai, kaip įdiegti VPN „iPhone“: atsisiųsti savąją VPN programą, skirtą „iOS“, ir rankinę konfigūraciją. Vietinės programos, kurias teikia aukščiausio lygio VPT teikėjai, leidžia jums vos keliais paspaudimais visiškai apsaugokite „iPhone“ ir savo duomenis.

Rankinė konfigūracija suteikia šiek tiek daugiau kontrolės, tačiau tai reiškia, kad reikia atsisakyti saugos, kurią suteikia a nužudyti jungiklį ir DNS apsauga nuo nutekėjimo. Šios svarbios savybės užtikrina, kad jūsų duomenys niekada nebus matomi interneto šnipams, net jei nutrūks jūsų VPN serverio ryšys.

Dėl šios priežasties mūsų aukščiausi įvertinimai VPT teikėjai rekomenduoja naudoti savo vietines VPN programas skirtas „iPhone“. Tačiau jei turite seną „iOS“ versiją, kuri nepalaiko programų, mūsų rankinis diegimo vadovas padės jums atlikti VPN sąrankos procesą.

Už maksimalų jūsų „iPhone“ saugumą, „ExpressVPN“sunku įveikti. Karinio laipsnio šifravimas ir a griežta nulio registravimo politika užtikrinkite, kad jūsų duomenys ir veikla internete visada būtų privatūs. Be to, greitos „ExpressVPN“ jungtys yra idealios vaizdo transliacijai.

„ExpressVPN“ „iOS“ savąją programą lengva įdiegti ir naudoja ypač saugų „OpenVPN“ kaip numatytąjį protokolą (jūsų pasirinkimas - UDP arba TCP ryšys). Taip pat galite iš karto perjungti į „IKEv2“ ar kitus protokolus, kuriems nereikia rankinės konfigūracijos.

„IPhone“ aprūpinimas aukščiausios kokybės VPN yra pats galingiausias jūsų žingsnis apsaugoti savo vertingą telefoną ir dar vertingesnius duomenis. Geriausia, kad „ExpressVPN“ siūlo 7 dienų nemokamas bandymas iš „iOS“ programos.

Pradėkite nemokamą „ExpressVPN“ bandymą DABAR!

Santrauka

Kalbant apie „iPhone“ saugos problemas, lengva pagalvoti: „Taip niekada nebus su manimi“. Bet kaip parodė Felixas Krause ir kiti, „Apple“ numatytųjų saugos nustatymų nepakanka, kad būtumėte apsaugoti nuo privatumo grėsmių, su kuriomis šiandien susiduriame visi.

Norėdami visiškai apsaugoti „iPhone“ ir privatumą, atlikite aukščiau nurodytus veiksmus ir, svarbiausia, įdiekite aukštos kokybės savąją VPN programą. geriausi VPT siūlo nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas, taigi jūs neturite ko prarasti.

„ExpressVPN“teikia geriausią įmanomą jūsų „iPhone“ apsaugą, tačiau visi pagrindiniai rekomenduojami VPN turi puikias „iPhone“ programas, kad jūsų duomenys niekada nepatektų į tuos, kuriais nepasitikite..

Rangovas Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas 5,0 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 4,9 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 4,8 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 4,7 / 5
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me