5 geriausi „Xbox One“ VPN ir kaip srautiniu būdu perduoti VPN


Kai reikia patobulinti „Xbox One“ žaidimų patirtį, jūs negalite automatiškai galvoti apie VPN naudojimą. Tačiau su didėja saugumo rizika ir dar ir dar turinys ribojamas pagal regioną, Daugelis žaidėjų kreipiasi į VPT, kad padėtų tokiomis problemomis kaip latencija, geoblokuoti žaidimai, ir kibernetinis kitų žaidėjų išpuoliai.

Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl turėtumėte naudoti VPN su „Xbox One“, kaip nustatyti ir kokius VPN rekomenduojame.

5 geriausi „Xbox One“ VPN: trumpas vadovas

 1. „ExpressVPN“ - geriausias „ExpressVPN“ pasirinkimas, pasižymintis žaibišku greičiu ir specialia „Xbox“ suderinama „MediaStreamer“ programa.
 2. „NordVPN“ - „NordVPN“ puikiai tinka žaidimams su pridėta DDoS apsauga ir gausiais 6 prisijungimais pagal vieną licenciją.
 3. „CyberGhost“ - viena iš labiau prieinamų ir lengvai naudojamų žaidimų parinkčių, „CyberGhost“ siūlo puikų greitį ir 7 vienalaikius ryšius.
 4. „Hotspot Shield“ - „Hotspot Shield“ „Catapult Hydra“ protokolas kovoja su delsimu, o skirti srautiniai serveriai suteikia puikų greitį.
 5. „PrivateVPN“ - optimizuotas kankinančioms ir P2P jungtims, „PrivateVPN“ ypač tinka žaidžiant dideliu greičiu ir iki 6 jungčių naudojant vieną licenciją.

Pradėkite žaisti su „ExpressVPN“!

Kodėl jums reikia „Xbox One“ VPN?

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl žaidėjai naudojasi VPN, yra pasiekti žaidimus ar turinį, kurio nėra jų vietoje. Nesvarbu, ar tai susiję su laiko skirtumu, darančiu įtaką naujai išleistam žaidimui, ar skirtingomis išleidimo dienomis regionuose, kai kurie vartotojai gali naudotis daugeliu žaidimų prieš kitus.

VPT bus užmaskuokite savo IP adresą, pakeisite srautą per serverį kitoje vietoje ir pasirinksite, kad vietoj to esate. Jei pasirinksite serverį teisingoje šalyje, VPN pasirinks suteiks jums prieigą prie bet kokio geografiškai apriboto turinio į tą plotą.

Tas pats pasakytina ir apie tai, jei naudojate „Xbox One“ transliuoti mėgstamiausias laidas. Srautinis perdavimas naudojant „Xbox One“ su VPN leis jums tai padaryti žiūrėti turinį, kuris gali būti neprieinamas jūsų šalyje dėl regioninių apribojimų tokiose svetainėse kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Prime“.

Jei esate internetinių žaidimų gerbėjas, taip pat turite atsižvelgti į savo saugumą. Žaisti „Xbox Live“ gali suteikti jums daugybę galimybių kibernetinio saugumo grėsmės iš kitų žaidėjų.

Kai esate prisijungę prie „Xbox Live“, kiti vartotojai gali matyti jūsų IP adresą. Tai palieka jus pažeidžiami DoS ir DDoS išpuoliai nuo kenksmingų vartotojų, norinčių atkeršyti ar įgyti pranašumų žaidime.

Sudėtingesni įsilaužėliai netgi gali panaudoti jūsų informaciją nustatyti tikrąją savo vietą, sukelia dar rimtesnius išpuolius, tokius kaip prakaitavimas.

Jei naudojate VPN su „Xbox One“, galite gauti papildomas saugumo ir saugos lygis nes piktybiški vartotojai negalės sužinoti nei jūsų tikrojo, nei IP adreso.

Nereikia jaudintis ir dėl VPN, turinčio įtakos jūsų ryšio greičiui. Iš tikrųjų geriausius VPN turi skirti žaidimų ir transliacijų serveriai vietose, esančiose arčiau žaidimų serverių nei jūs. Tai iš tikrųjų gali pagerinkite greitį ir sumažinkite delsą, suteiks jums sklandesnį ir mažiau varginantį žaidimų potyrį.

VPN taip pat paslėps jūsų veiklą nuo jūsų interneto paslaugų teikėjo, užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui sumažinti jūsų pralaidumą ir sulėtindamas tave.

Kaip transliuoti „Xbox One“ naudojant VPN

VPN nėra linkę teikti programų, suderinamų su „Xbox One“ tokiu būdu, kokį jie daro su kitais prietaisais. Tačiau vis dar yra keletas būdų, kaip galite prijungti „Xbox One“ per VPN.

 1. Įdiekite VPN tiesiai į savo maršrutizatorių - Nors daugelis VPN siūlo atskiras programas visuose jūsų įvairiuose įrenginiuose, daugumą VPN taip pat galima įdiegti tiesiai į jūsų maršrutizatorių.
  Naudojant VPN maršrutizatorių reiškia, kad visas jūsų tinklo srautas yra automatiškai nukreipiamas per VPN, nereikia atidaryti atskirų klientų kiekviename įrenginyje. Tiesiog prijunkite „Xbox One“ prie maršrutizatoriaus ir būsite iškart apsaugoti bei galėsite atblokuoti turinį. VPN maršrutizatorius galima nusipirkti iš anksto sukonfigūravus arba nustatyti naudojant esamą maršrutizatorių - sužinokite daugiau mūsų vadove, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje.
 2. Neautomatiškai prijunkite „Xbox One“ prie apsaugoto kompiuterio ar „Mac“ - „Xbox One“ yra su eterneto prievadu, tai reiškia, kad galite jį prijungti naudodami savo kompiuterio interneto ryšį. Jei jūsų kompiuterio ar „Mac“ ryšį apsaugo VPN, tai taip pat automatiškai apsaugo ir „Xbox One“ ryšį.

5 geriausi „Xbox One“ VPN

Priklausomai nuo to, kaip norite prisijungti prie pasirinkto VPN ir kam norite jį naudoti, yra keletas pagrindinių funkcijų, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis..

 1. Suderinamas su P2P
 2. Neribotas pralaidumas
 3. Žaibiškas greitis
 4. Žaidimams ar srautams pritaikyti serveriai
 5. Didelis serverių tinklas
 6. Mažas delsimas
 7. Keli vienu metu jungiami ryšiai
 8. Maršrutizatorių suderinamumas

Čia yra mūsų 5 populiariausios VPN naudojimo su „Xbox One“ rekomendacijos:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ Bulgarijai

Nors „Xbox One“ VPN programų iš tikrųjų nėra, „ExpressVPN“ siūlo unikalią „Xbox One“ suderinama „MediaStreamer“ programa.

„MediaStreamer“ yra specializuota programa, leidžianti jums tai padaryti srautinį turinį bet kuriame regione neužšifruodami savo duomenų. Atlikę šifravimo žingsnį, sumažinsite bet kokį ryšio atsilikimą, pasiūlę greičiausią galimą transliacijos greitį. Čia rasite išsamų „MediaStreamer“ nustatymo su „Xbox One“ vadovą.

Jei saugumas kelia didesnį susirūpinimą, „ExpressVPN“ vis dar yra puikus pasirinkimas. Tai maršrutizatorius suderinamas su didžiuliu 3000 ir daugiau serverių 94 skirtingose ​​šalyse ir suteikia a saugu, stabilus ir žaibiškas ryšys žaidimams. Nenuostabu, kad jis toks populiarus tarp mūsų vartotojų.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Pradėkite žaisti su „ExpressVPN“!

2. „NordVPN“

„Bulgarijos“ „NordVPN“

Su įspūdingu tinklu 5000 ir daugiau serverių 60 šalių, „NordVPN“ tikrai gali konkuruoti su „ExpressVPN“, kai kalbama apie greitį, net jei jis neturi savo „Xbox One“ transliacijos programos. „NordVPN“ palaiko P2P ryšius ir gali pasigirti specializuotais užmaskuotais serveriais, galinčiais atblokuoti turinį visose pagrindinėse srautinio perdavimo svetainėse.

Greta a nužudyti jungiklį, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir a griežta jokių žurnalų politika, „NordVPN“ apsaugos jus nuo kibernetinių grėsmių, tokių kaip DDoS išpuoliai unikali „CyberSec“ saugos programinė įranga.

„NordVPN“ taip pat turi savo skirtas maršrutizatoriaus programas ir leidžia vienu metu sujungti 6 įrenginius pagal vieną licenciją - viskas už Gera vertė. Pažiūrėkite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „NordVPN“.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Pradėkite žaisti su „NordVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ Bulgarijai

Kaip sakome apžvalgoje apie šį populiarųjį VPN, „CyberGhost“ stiprybė yra intuityvios programos ir lengvas diegimo procesas “. „CyberGhost“ tikrai yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems VPN ar atsitiktiniams žaidėjams ieškote greito ir lengvo būdo padidinti savo ryšio greitį ir apsaugoti savo IP adresą.

„CyberGhost“ pasiūlymai žaidimams optimizuoti serveriai ir gali būti naudojamas su jūsų maršrutizatoriumi ar vienu metu per 7 įrenginius. Didelis greitis yra didelis 3600+ serverių 60 šalių ir „CyberGhost“ nebus apribotas ar sumažintas pralaidumas. Prieinamos kainos padaryti „CyberGhost“ an puikus pasirinkimas universalus, be sudėtingų konfigūracijų ar konfigūracijų.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Pradėkite žaisti su „CyberGhost“!

4. „PrivateVPN“

Bulgarijos „PrivateVPN“

Iš pradžių sukurta tik kankinančioms ir P2P jungtims, „PrivateVPN“ yra beveik sukurta unikaliai tinkantis internetiniams žaidimams.

Daugiau nei 150 serverių vietų 60 šalių aprūpinti tinkamas greitis žaisti, atsisiųsti ir transliuoti. Taip pat yra „PrivateVPN“ suderinamas su maršrutizatoriumi ir leis jums apsaugoti iki 6 skirtingų prietaisų po vienu profiliu. Neribotas pralaidumas ir lengva nustatyti ir naudoti programos daro „PrivateVPN“ a fantastinis variantas skirtas „Xbox One“ vartotojams. Sužinokite daugiau apie VPN, kuriuos mūsų apžvalgininkai apibūdina kaip „paprastą, bet patikimą“.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Pradėkite žaisti su „PrivateVPN“!

5. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

Dėl unikalaus „Catapult Hydra“ protokolo „Hotspot Shield“ siūlo greičiausias bet kurio VPN greitis mes išbandėme - įspūdinga, kai manote, kad tai taip pat vienas pigiausių VPN prieinama. Taip pat yra suderinamas su maršrutizatoriumi ir leidžia jums Prijunkite iki 5 įrenginių vienu metu.

Įperkamas ir neįtikėtinai paprastas naudoti, Vis dėlto „Hotspot Shield“ kovoja su tam tikrų pagrindinių srautinių transliacijų svetainių atblokavimu. Mes rekomenduojame tai kaip puikų variantą, jei norite greitas, pigus ir paprastas būdas apsisaugoti nuo žaidimų atakų, o ne vien srautui. Sužinokite daugiau apie „Hotspot Shield“ mūsų apžvalgoje.

„Hotspot Shield“ gali atblokuoti:

 • „Hotspot Shield“ nesugeba atblokuoti pagrindinių srautinių svetainių.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„Hotspot Shield“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Pradėkite žaisti su „Hotspot Shield“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

VPN naudojimas nėra labai svarbus žaidžiant „Xbox One“, tačiau tai tikrai gali pagerinti jūsų patirtį ir apsaugoti jus nuo bet kokių kitų žaidėjų kenkėjiškų išpuolių..

Norite naudoti VPN žaidimams kompiuteryje, taip pat „Xbox One“? Peržiūrėkite mūsų 5 geriausių kompiuterinių žaidimų VPN vadovą.

Arba sužinokite, kas suprato mūsų 5 geriausių žaidimų VPN sąraše.

Ar domina tik transliacija? Mes galime rekomenduoti geriausius „Netflix“, „Hulu“, „iPlayer“ ir „Amazon Prime“ VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me