5 geriausi VPN, tiesiogiai transliuojami Ispanijos „La Liga“, 2020 m


Nepaisant Cristiano Ronaldo praradimo, „La Liga“ vis dar tęsiasi stipriai 2018–19. Be abejo, tai išlieka geriausia techninio futbolo lyga pasaulyje. Su Madrido „Real“ kovojo šį sezoną, Madrido „Atletico“ pakilo iššūkis „Barcelona“ dėl titulo.

Tarp populiarių „La Liga“ transliuotojų yra Movistar, Gol, ir BŪTI „LaLiga“ Ispanijoje, Vienuolika sporto šakų Jungtinėje Karalystėje, PRADĖKITE SPORTĄ JAV ir Australijoje, TDN Meksikoje ir „DirecTV Sports“ Argentinoje. Deja, visi jie yra apibrėžti tik savo regionuose.

A geras VPN leis jums apeiti geoblokus ir transliuoti visas rungtynes ant kiekvieno transliuotojo, visur. Parodysime, kaip tai veikia, bet pirmiausia apžvelgsime svarbiausius „VPN“, skirtus žiūrėti „La Liga“, remiantis mūsų testo rezultatais..

Trumpas vadovas - penki geriausi „La Liga“ VPN

 1. „ExpressVPN“
  Norint sklandžiai transliuoti tiesioginį futbolą, jums reikia VPN su greitais ir patikimais ryšiais. „ExpressVPN“ suteikė jums didžiausią bet kurio mūsų išbandyto VPN greitį.
 2. „NordVPN“
  Naudojant „SmartPlay“ režimą, kuris automatiškai jungia jus į geriausią tinklo, kurį norite žiūrėti, serverį, „NordVPN“ gali būti paprasčiausias „L Liga“ srautinio perdavimo variantas..
 3. „IPVanish“
  „IPVanish“ suteikia galimybę gausiai 10 vienu metu sujungti įrenginius per abonementą, todėl tai puikus pasirinkimas, jei visa jūsų šeima užsiima futbolu.
 4. „CyberGhost“
  „VpnMentor“ apdovanojimas už našumą ir prieinamumą, „CyberGhost“ yra vienas geriausių variantų rinkoje pradedantiesiems VPN.
 5. „PrivateVPN“
  Patobulindamas savo paslaugas, „PrivateVPN“ suteikia puikų greitį ir puikų geobloką, aplenkdamas už nepaprastai mažą kainą..

Kaip žiūrėti „La Liga“ naudojant VPN - paprasti triukai

Kai pasirinksite savo VPN teikėją, užtruksite tik keletą žingsnių, kad prisijungtumėte ir pradėtumėte žiūrėti „La Liga“ iš bet kurios vietos.

 1. Atsisiųskite ir įdiekite savo įrenginio VPN programą. Paleiskite programą.
 2. Pasirinkite serverio vietą, atitinkančią „Liga“ transliuotoją, kurį norite žiūrėti (žr transliuotojų sąrašas žemiau).
 3. Eikite į transliuotojo svetainę ir, jei reikia, sukurkite paskyrą.
 4. Pradėkite transliuoti „La Liga“ futbolą!

Pradėkite žiūrėti DABAR!

„La Liga“ transliuotojų ir serverių vietų vadovas

Norėdami žiūrėti „La Liga“ per šiuos transliuotojus ... … Pasirinkite šios šalies VPN serverį
„Movistar“, „Gol“, beIN „LaLiga“ Ispanija
Vienuolika sporto šakų Jungtinė Karalystė
BEIN SPORTS - JAV Jungtinės Valstijos
BEIN SPORTO - AUS Australija
TDN Meksika
„DirecTV Sports“ Argentina

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte žiūrėti „La Liga“

VPN (virtualus privatus tinklas) jungia jus prie interneto per privatų serverį. Tavo serverio ryšys nuo likusio interneto yra paslėptas užšifruotu tuneliu. Faktinis jūsų IP adresas, kuris parodytų jūsų buvimo vietą, pakeičiamas serverio IP adresu.

Daugelio ribojamų svetainių atveju norint išvengti geoblokų, pakanka tiesiog gauti IP šalyje, kurioje yra svetainė. Bet populiariausios transliacijos svetainės daro tai griežtesnes, naudodamos agresyvius VPN tikrinimo įrankius kurie gali aptikti pakeistus IP adresus.

Populiariausi VPT išsisukinėja su VPN blokatoriais, naudodamiesi pažangiausiais užtemimo metodais. Mūsų rekomenduojami tiekėjai pateiks jums prieiga ne tik „La Liga“, bet ir „Premier League“, MLS, JAV „Netflix“, „Hulu“, BBC iPlayer, ir daug daugiau.

VPT taip pat siūlo svarbias privatumo apsaugos priemones, kuriomis neturėtų naudotis nė vienas interneto vartotojas. Jūsų duomenys nebus saugomi įsilaužėlių, ir jūs galėsite naršyti visiškai anonimiškai. Net jūsų interneto paslaugų teikėjas negalės sekti jūsų internetinės veiklos.

Geriausi „VPN“ tinklai transliuoti „La Liga“ - išsamus sąrašas

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Greičiausias aukščiausios kokybės VPN rinkoje „ExpressVPN“ yra idealus srautui „La Liga“. Ačiū neribotas pralaidumas ir 99,9% tinklo veikimo laikas, jums nereikės jaudintis dėl atsilikimo ar buferio svarbiu rungtynių momentu.

„ExpressVPN“ teikia puikų klientų aptarnavimą (įskaitant palaikymą tiesioginiu pokalbiu visą parą) ir aukšto lygio apsaugą, pvz 256 bitų AES šifravimas, užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga. Jis atleidžiamas nuo griežčiausių VPN blokų, kad būtų galima atrakinti turinį visame pasaulyje.

Turėdama daugiau nei 2000 serverių visame pasaulyje, „ExpressVPN“ gali jus sujungti su visais pagrindiniais „La Liga“ transliuotojais. Galite tai išbandyti nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žiūrėkite naudodami „ExpressVPN“ DABAR!

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Dėl didžiulio daugiau nei 5000 serverių tinklo visame pasaulyje jums nebus problemų atjungti kiekvieną „La Liga“ srautą naudojant „NordVPN“. Daugelis paslaugų teikėjo serverių yra JAV, JK, Australijoje ir Ispanijoje optimizuotas sklandžiam tiesioginių sporto transliacijų perdavimui.

Prisijunkite prie geriausio serverio, norėdami žiūrėti savo mėgstamą „La Liga“ transliuotoją, paprasta vienu paspaudimu su įmontuota „SmartPlay“ funkcija. Tuo tarpu, „CyberSec“, dar viena išskirtinė „NordVPN“ funkcija, blokuoja kenkėjiškas programas, skelbimus, kenksmingas svetaines ir stebėjimą.

Jūsų internetinis privatumas užtikrinamas naudojant 256 bitų AES šifravimą, DNS apsauga nuo nutekėjimo, tinkinamą žudymo jungiklį ir tvirtą neprisijungimo politiką. Tu gali Prijunkite iki 6 įrenginių vienu metu su viena prenumerata, o vietinės programos yra prieinamos visoms pagrindinėms platformoms.

„NordVPN“ prenumeratos taip pat apsaugo: 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žiūrėkite su „NordVPN“ DABAR!

3. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

„IPVanish“ yra puikus pasirinkimas transliuoti angliškai „La Liga“, su daugiau nei 500 serverių visoje JAV, 101 JK ir dar 60 serverių Australijoje. Parama iki 10 vienu metu jungčių „IPVanish“ yra puikus namų ūkis, kuriame pilna futbolo gerbėjų.

„IPVanish“ sparta yra daugiau nei pakankamai greita, kad būtų galima tiesiogiai transliuoti tiesioginį sportą, o jūsų duomenys bus saugūs dėl stipraus šifravimo ir pažangių saugos priemonių.. Įperkamos prenumeratos galimybės padėti padaryti „IPVanish“ minią mėgstamą tarp internetinių transliuotojų.

7 dienų pinigų grąžinimo garantija pasiekiamas iš „IPVanish“ yra trumpesnis nei tas, kurį siūlo kiti „premium VPN“ teikėjai, todėl būkite pasirengę greitai nuspręsti, ar norite įsipareigoti.

Žiūrėkite su „IPVanish“ DABAR!

4. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ teikia didelę vertę „La Liga“ gerbėjams Sandorių kainos dėl ilgalaikių planų. Turinti šimtus serverių JAV, JK, Australijoje ir Ispanijoje, „CyberGhost“ suteikia jums greita prieiga prie visų pagrindinių „La Liga“ transliuotojų.

Vartotojo sąsaja yra VPN naujokų svajonė, turinti a iš anksto sukonfigūruotas srautinio perdavimo profilis tai padės jums susisiekti keliais lengvais paspaudimais. Privatumo apsaugos funkcijos apima 256 bitų šifravimą, naikinimo jungiklis ir DNS nuotėkio prevencija.

Su labai dosniai 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, „CyberGhost“ leidžia lengvai išbandyti šį paprastą, efektyvų VPN be rizikos. Kalbant apie dosnią, viena prenumerata palaikys iki 7 įrenginių jungtys tuo momentu.

Žiūrėkite su „CyberGhost“ DABAR!

5. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

Turėdamas apie 100 serverių 56 šalyse, atjungtą tinklą „PrivateVPN“ gali atrodyti netinkamas šiame sąraše. Bet šis VPT mūsų bandymai dar kartą įrodo, kad maži gali būti gražūs.

Nepaprastai greitas greitis ir puikus net labai saugomų svetainių atblokavimo įrašas, „PrivateVPN“ gali jus sujungti su bet kuria „La Liga“ transliacija pasaulyje. Prenumeratos kainos yra vienos pigiausių „premium VPN“ rinkoje.

„PrivateVPN“ programos, skirtos visoms pagrindinėms platformoms, nėra paprasčiausias naudoti, tačiau teikėjas kompensuoja tai naudodamas vienkartinė „Team Viewer“ nuotolinės pagalbos paslauga. Ši paslauga jus tiesiogiai jungia su specialia technikos komanda, kuri įdiegia ir nustato jūsų VPN!

Su 6 vienu metu jungtys leidžiama vienoje prenumeratoje, „PrivateVPN“ siūlo didelę jūsų pinigų kainą. Išbandykite nerizikuodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Žiūrėkite su „PrivateVPN“ DABAR!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Jei esate rimtas futbolo gerbėjas, jums reikia visos prieigos prie „La Liga“ transliacijų - kiekvienose rungtynėse ir visur. Nesvarbu, kur esate, tinkamas VPN leidžia lengvai naudotis susisiekite ir transliuokite „La Liga“ aukštos kokybės naudodami bet kurį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį.

Norėdami gauti daugiau patarimų apie geriausios Ispanijos televizijos ir sporto transliacijų žiūrėjimą, peržiūrėkite mūsų geriausius Ispanijos VPN 2020 m. Neįmanoma patikėti. Jei esate JAV sporto gerbėjas, sužinokite, kaip naudoti VPN ir „Sling TV“, kad galėtumėte žiūrėti viską iš Kovos dėl NBA iki UFC titulo.

Jei nenorite praleisti nė vieno geriausio žemės futbolo, būtinai perskaitykite mūsų vadovą, kaip žiūrėti „Premier“ lygą iš bet kurios pasaulio vietos.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me