5 geriausi VPN, skirti UC naršyklei Saugus, greitas naršymas 2020 m


Jei jums patinka „UC naršyklė“ dėl jos greičio ir duomenų taupymo galimybių, tačiau nerimaujate dėl jos pažeidžiamumų, galite saugiai ją naudoti.. Viskas, ko jums reikia, yra su mobiliuoju telefonu suderinamas VPN.

Dėl patogios „UC Browser“ glaudinimo technologijos tai daroma ypač greitas ir puikus duomenų kaupimui. Tai ketvirta populiariausia mobilioji naršyklė pasaulyje, ypač populiarus Pietryčių Azijoje, Indijoje ir Kinijoje.

Deja, naujienos apie pagrindiniai programinės įrangos pažeidžiamumai ir informacijos nutekėjimas padidino vartotojų pasitikėjimą. Pasinaudokite „UC Brower“ galimybėmis, nesijaudinkite dėl savo privatumo, naudodami premium VPN.

Trumpas vadovas: geriausi UC naršyklės VPN

 1. „NordVPN“ - Mūsų bendras aukščiausio lygio VPT „NordVPN“ yra suderinamas su visomis pagrindinėmis mobiliosiomis platformomis ir yra ypač saugus.
 2. „ExpressVPN“ - Jei ieškote nepriekaištingo greičio, „ExpressVPN“ yra greičiausias VPN su dideliu saugumu.
 3. „CyberGhost“ - Itin saugus, tačiau lengvai naudojamas „CyberGhost“ suteikia daug pinigų.
 4. „Surfshark“ - Biudžetui draugiškas ir patikimas „Surfshark“ yra supakuotas su naudingomis saugos funkcijomis.
 5. „PrivateVPN“ - Norėtum, kad viskas būtų paprasta? „PrivateVPN“ yra patogus naudoti vartotojui ir be jokių rūpesčių, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

Saugi UC naršyklė dabar!

Kodėl jums reikia VPN UC naršyklei

Yra rimtas susirūpinimas dėl UC naršyklės programinės įrangos pažeidžiamumo.

Slapta informacija apie vartotojo vietą, MAC adresą ir „wi-fi“ duomenis buvo nutekėję. Pasenę šifravimo ir privatumo trūkumai taip pat paliko „UC Browser“ vartotojus pažeidžiami kibernetinių grėsmių kaip įsilaužimas, sukčiavimas, kenkėjiškos programos, šnipinėjimo programos ir „vidurio manęs“ išpuoliai.

Identifikuojamas vartotojo informacija buvo nutekinta reklamos įmonėms ir analizės įrankiams.

Nepaisant to, kad šie klausimai yra plačiai žinomi, kovojant su jais nedaug padaryta. Pataisos nebuvo išduotos dėl kai kurių pažeidžiamumų, paliekant vartotojams galimybę naudotis visomis šiomis grėsmėmis.

Jei vis tiek norite naudoti „UC“ naršyklę, nepaisant šių trūkumų, tai galite padaryti saugiai naudodami VPN.

VPN gali apsaugoti jus nuo kibernetinių atakų keliais skirtingais būdais. Pirmiausia, VPT paslėps jūsų IP adresą.

Piratai gali naudoti jūsų IP adresą norėdami surengti išpuolius prieš savo įrenginį.

Kai prisijungsite prie VPN, jūsų duomenys pirmiausia praeis per VPN serverį. VPN serveris užmaskuoja jūsų IP adresą savo, tai reiškia, kad jokios kenksmingos trečiosios šalys negali pasiekti jūsų tinklo.

Antra, VPN užšifruos visą jūsų srautą kaip ji yra pakeista. Niekas negalės perimti jūsų duomenų, šnipinėti jūsų judesius ir pavogti jūsų neskelbtinos informacijos.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - geriausi VPT kenkėjiškos programos ir skelbimų blokatoriai. Jei pasirinksite VPN su kenkėjiškų programų programine įranga, jūsų prietaisas galės papildomas apsaugos sluoksnis prieš ataką, kai naudojate UC naršyklę.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Galimybė geografiškai sugadinti savo IP adresą yra naudinga ne tik saugumui, bet ir kitiems dalykams. Tai taip pat leidžia jums atblokuoti geografiniu požiūriu apribotą turinį.

Prisijungę prie kitos šalies VPN serverio, galite pasiekti visą toje lokalėje esantį geografiškai ribotą turinį.

Pvz., „Netflix“ atblokavimas skirtinguose regionuose atveria visiškai naują skirtingų „Netflix“ bibliotekų pasaulį turinio, kuris kitu atveju jūsų šalyje negalimas.

Jei jūs gyvenate šalyje, kurioje griežta vyriausybės cenzūra, galite naudoti VPN apeiti vyriausybės užkardas.

Geriausi UC naršyklės VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ yra mūsų geriausiai įvertintas VPN dėl puikios saugos, suderinamumo ir ypač greito greičio.

„NordVPN“ turi patogios programos visuose pagrindiniuose mobiliuosiuose įrenginiuose, įskaitant „Android“, „iOS“ ir „Linux“. Karinio lygio šifravimas, dvigubas VPN, 2 naikinimo jungikliai ir DNS apsauga nuo nutekėjimo užtikrina, kad naudojant „UC naršyklę“ jūsų privatūs duomenys būtų privatūs.

Novatoriška „CyberSec“ programinė įranga taip pat apsaugos jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų, skelbimų ir kitų kibernetinių grėsmių. Be to, galite apsaugoti iki 6 įrenginiai vienu metu po vienu profiliu.

Išbandykite mūsų mėgstamą VPN dabar naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Saugi UC naršyklė su „NordVPN“!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei „UC Naršyklė“ jums labiausiai patinka greitas įkėlimas, norite VPN, kuris nepakenktų tiems greičiams. Kur ateina „ExpressVPN“ - tai yra tas greičiausias VPN rinkoje.

Tu gali apsaugokite iki 5 įrenginių vienu metu su aukščiausios kokybės apsaugos funkcijos kaip padalintas tunelis, užmušimo jungiklis, AES 256 bitų šifravimas ir DNS, ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo. „ExpressVPN“ yra daugybė programų suderinamas su „iOS“, „Android“ ir „Linux“.

„ExpressVPN“ gali būti šiek tiek brangesnis nei kitos parinktys, tačiau jis vertas pasaulinės klasės greičio ir saugumo. Bent jau taip sako tikrieji vartotojai. Pažiūrėkite patys su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Saugi UC naršyklė su „ExpressVPN“!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“, siūlantis intelektualias funkcijas, patogias programas, puikų greitį ir saugantį nuo karinio lygio, yra populiarus universalus.

„CyberGhost“ paprasta naudoti, naudojant jungimas vienu paspaudimu į geriausią serverį jūsų poreikiams. Bet kokius UC naršyklės trūkumus sušvelnina karinio lygio šifravimas, automatinis žudymo jungiklis ir įmontuotas skelbimas, kenkėjiška programa ir stebėjimo blokatoriai.

VPT netgi siūlo papildomą „NoSpy“ paketas jei rimtai ketinate apsaugoti savo privatumą.

Išbandykite „CyberGhost“ iki 7 vienu metu jungtys su 24 valandų nemokama bandomąja versija ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip, dedikuotame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Saugi UC naršyklė naudojant „CyberGhost“!

4. „Surfshark“

„Surfshark“

Noriu pigus ir paprastas būdas apsaugoti savo įrenginį kol naudojate UC naršyklę? „Surfshark“ yra viena iš labiausiai prieinamų rekomendacijų.

„Surfshark“ yra ypač mėgstamas, nes suteikia neribota įrenginio apsauga po vienu profiliu. Taigi galite apsaugoti kiekvieną įrenginį, kurį norite naudoti su „UC Browser“.

VPT taip pat gali pasigirti daugybe unikalių saugos funkcijų. „Camouflage Mode“ ir „MultiHop“ suteikia jums papildomas anonimiškumo sluoksnis o „CleanWeb“ technologija blokuoja kenkėjiškas programas, skelbimus, stebėjimo priemones ir sukčiavimo bandymus.

Surfshark turi patogios programos, suderinamos su „Android“, „iOS“ ir „Linux“ įrenginiais. Padarykite dar labiau prieinamą VPN naudodami „Surfshark“ nuolaidos kuponą arba pirmiausia išbandykite jį naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Saugi UC naršyklė su „Surfshark“!

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

„PrivateVPN“ yra paprasta VPN paslauga, kuri nekelia pavojaus saugumui. Aukštą VPN pradedančiųjų vertinimą turinčiam „PrivateVPN“ nereikia sudėtingos konfigūracijos - netgi galite naudoti nuotolinio diegimo paslauga jei jums reikia pagalbos diegiant.

Jums taip pat nereikės rūpintis, kad pasirenkate vieną iš skirtingų saugos parametrų. „PrivateVPN“ pasiūlymai karinio lygio saugumas kaip automatinis numatytasis nustatymas visose programose mobiliesiems.

Greičiai yra greitas ir patikimas ir tu galėsi saugūs 6 įrenginiai po vienu profiliu.

Išbandykite šį patogų ir nepriekaištingą VPN naudodami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją arba 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Saugi UC naršyklė su „PrivateVPN“!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Nereikia visiškai nustoti naudoti „UC“ naršyklės, kad apsaugotumėte savo įrenginį. Viskas, ko jums reikia, yra saugus ir mobiliesiems patogus VPN, pavyzdžiui, „NordVPN“, kad įsitikintumėte, jog nesate pažeidžiami nė vieno naršyklės defekto..

Gerai skamba? Tai darosi geriau: netgi galite gauti pinigų užsiprenumeravę „NordVPN“ nuolaidos kuponą.

Norite sužinoti daugiau apie grėsmes, su kuriomis galite susidurti internete? Čia yra visas kenkėjiškų programų, virusų ir išpirkos programų vadovas.

Arba čia galite sužinoti daugiau apie šnipinėjimo programas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me