5 geriausi VPN, skirti „eBay Stealth“ – išbandyti veikti 2020 m


Laikinai sustabdžius „eBay“ sąskaitą, gali būti neįtikėtinai nelinksma, ypač jei nežinote, kodėl, arba jūsų sustabdymas atsirado dėl įsilaužimo į jūsų sąskaitą.

Jei vykdote savo verslą iš „eBay“, pasekmės gali būti dar rimtesnės. „eBay“ sustabdymai dažnai būna nuolatiniai ir gali prireikti klientų aptarnavimo mėnesių, kad galėtų išsiaiškinti jūsų atvejį. Tai yra mėnesiai nejudančių akcijų ir a didžiulis prarastas uždarbis.

Norėdami išvengti nesąžiningų „eBay“ sustabdymų, daugelis vartotojų kreipiasi į „eBay“ slaptas paskyras.

Kai jūsų sąskaita bus sustabdyta, visą su ta sąskaita susijusią informaciją registruoja „eBay“ - įskaitant jūsų vardą, adresą ir IP adresą. Taip siekiama užkirsti kelią sustabdytiems vartotojams sukurti pakaitinę paskyrą su ta pačia informacija.

„EBay“ slapta sąskaita yra visiškai nauja sąskaita sukurtas naudojant naują vardą, adresą ir net naują IP adresą. Tu gali susimokėkite už paruoštą slaptą sąskaitą arba susikurkite ją patys.

Bet kuriuo budu, jums reikės gero VPN.

Geriausi „eBay Stealth“ VPN: trumpas vadovas

 1. „NordVPN“ - paprasta naudoti, saugi ir prieinama „NordVPN“ yra mūsų pagrindinė rekomendacija.
 2. „ExpressVPN“ - greičiausias VPT, „ExpressVPN“ užtikrins, kad nepraleisite jokių pardavimų.
 3. „CyberGhost“ - „CyberGhost“ yra gerai įkainota ir aprūpinta funkcijomis, puikiai tinkančiomis ir naujiems, ir patyrusiems VPN vartotojams.
 4. „Surfshark“ - greitas ir patogus „Surfshark“ siūlo neribotą prietaiso ryšį, kad galėtumėte pirkti ir parduoti keliaudami.
 5. „PrivateVPN“ - puikus VPN turintiems biudžetą. „PrivateVPN“ yra viena saugiausių paslaugų, kurią rasite.

Kodėl jums reikia „VPN“ „eBay Stealth“

Yra keletas priežasčių, kodėl norint naudoti „eBay“ slaptažodžiu yra labai svarbu naudoti VPN.

Pirma, tu negali nustatyti naujos „eBay“ paskyros su IP adresu, kuris jau susietas su sustabdyta paskyra.  Jei norite sukurti naują slaptą sąskaitą, jums reikės naujo IP adreso.

VPN serveris veikia kaip tarpininkas tarp jūsų kompiuterio ir jūsų lankomos svetainės - šiuo atveju „eBay“. Kai prisijungiate prie „eBay“ per VPN, el. prekybos svetainėje nebus matomas jūsų IP adresas. Tai matys tik VPN serverio IP adresą, per kurį nukreipiamas jūsų srautas.

Kadangi „eBay“ nemato jūsų tikrojo IP adreso, ji neužregistruos, kad esate tas pats vartotojas ir netrukdys jums sukurti naujos paskyros.

Antra, verta atsiminti, kad slaptos sąskaitos iš esmės prieštarauja „eBay“ taisyklėms ir nuostatoms.

Jei susigaudysite naudodamiesi viena ar daugiau slaptų paskyrų, galite susidurti su teisinėmis problemomis. Naudojant VPN yra vienintelis saugus būdas valdyti slaptas „eBay“ paskyras nes visas VPN srautas yra visiškai užšifruotas ir privatus.

Tai reiškia, kad nieko, ką darote prisijungę prie VPN, galite sekti, sekti ar stebėti.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Geografinis jūsų IP adreso klastojimas taip pat gali būti naudingas daugeliu kitų būdų.

Kartais „eBay“ elementai skirtinguose regionuose gali būti neprieinami arba įkainoti skirtingai. Jei nuspręsite prisijungti prie VPN serverio kitoje šalyje, tai įvyks atblokuokite regioninę „eBay“ versiją toje šalyje - potencialiai suteikiant jums prieigą prie konkurencingesnių kainų.

VPT taip pat saugokite savo privatumą ir saugumą kol naršote. Tai taip pat apsaugo jus nuo stebėjimo ar sekimo, slepiant savo IP adresą apsaugo jus nuo tiesioginės kovos su kibernetinėmis atakomis.

VPT taip pat paprastai būna tam tikros formos skelbimų ir kenkėjiškų programų blokavimo technologija, padaryti bendrą naršymą daug saugesnį.

Geriausi „eBay Stealth“ VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Didžiulis „NordVPN“ serverių tinklas 5600 ir daugiau serverių 60 šalių yra nuolat atnaujinamas, tai reiškia, kad turėsite daugybę naujų, naujų IP adresų, iš kurių galėsite pasirinkti kurdami „eBay“ slaptą paskyrą..

„NordVPN“ saugumo įrašas taip pat yra puikus. Jis įsikūręs Panamoje ir turi neįrodyta, kad nėra žurnalų, todėl galite būti tikri, kad nė viena jūsų veikla internete nėra registruojama ar stebima. Šį privatumą palaiko karinio lygio AES 256 bitų šifravimas, an automatinis užmušimo jungiklis, ir DNS apsauga nuo nutekėjimo kad slapta paskyra niekada nebus veikiama, net jei prarasite ryšį.

Apskritai, kad visi su unikaliu „CyberSec“ apsaugos nuo kenkėjiškų programų technologija ir nesunku suprasti, kodėl „NordVPN“ yra mūsų vertinamų VPN realių vartotojų. Galite išbandyti nemokamai iki 6 prietaisai, su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Gaukite „eBay Stealth“ naudodami „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Jei norite naudoti „eBay“ snaiperius ir slaptas paskyras, jums reikės greito VPT, kad įsitikintumėte, jog nepraleidžiate jokių sandorių.. „ExpressVPN“ yra greičiausias VPN pagal mūsų greičio testus.

Tai ne tik greitas, bet ir „ExpressVPN“ įspūdis, kalbant apie saugumą. Greta karinio lygio šifravimas, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir a nužudyti jungiklį parinktį, „ExpressVPN“ sukuria savo atsarginę kopiją nėra žurnalų politikos su „TrustedServer“ programinė įranga kas sunaikina savo serverius kiekvieną kartą, kai jie yra išjungiami.

Pažiūrėkite, ką mūsų vartotojai turi pasakyti apie šį greitą VPN, arba išbandykite patys 5 prietaisai su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Gaukite „eBay Stealth“ naudodami „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

Jei ieškote lengvai naudojamo VPN, kuris nepakenktų funkcijoms, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas. Įspūdingas 4600 ir daugiau serverių 60 šalių reiškia, kad turėsite daugybę IP adresų, kuriuos galėsite pasirinkti savo „eBay“ slaptosios paskyros atveju.

Skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatoriai saugos jus naršant. AES 256 bitų šifravimas, an automatinis užmušimo jungiklis, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir a griežta jokių žurnalų politika visi stengsis išlaikyti jūsų tapatybę privačią.

Geriausia, kad „CyberGhost“ suteikia jums labai ilgą laiką 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Išbandykite tai be rizikos 7 vienu metu jungtys, arba sužinokite daugiau mūsų apžvalgose.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Gaukite „eBay Stealth“ naudodami „CyberGhost“ dabar!

4. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

Nors „Surfshark“ nėra tokio didelio tinklo kaip mūsų 3 pagrindiniai VPN, jo nėra žemos kainos taškai, didelis greitis ir įspūdingos savybės kad vis tiek verta pirkti. Be to, ji vis dar turi 800 ir daugiau serverių visame pasaulyje, taigi yra daugybė pasirinkimo galimybių.

„Surfshark“ turi puikų privatumo įrašą. Kiekvienas jo tinklo serveris yra atskirai apsaugotas privačiu DNS ir tai užtikrins jūsų duomenis naudojant nėra žurnalų strategijos, užmušimo jungiklis ir DNS nuotėkio apsauga. „Surfshark“ taip pat gali pasigirti tokiomis įspūdingomis savybėmis kaip „MultiHop“ režimas - kelių serverių ryšio režimas, kuris puikiai tinka nustatyti „eBay“ slaptą „eBay“ paskyrą.

Turbūt geriausias dalykas - „Surfshark“ neribotos jungtys pagal vieną licenciją, taigi galite naudoti „eBay“ visuose savo įrenginiuose. Sužinokite, ką tikrieji vartotojai mano apie šį išmanųjį VPN, arba pirmiausia išbandykite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Gaukite „eBay Stealth“ naudodami „Surfshark“ dabar!

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

„PrivateVPN“ vartotojai tai vertina kaip ypač paprastas naudoti biudžetą užtikrinantis VPN.

Vis dėlto neleiskite, kad paprastumas jus supainioja. Kaip rodo jo pavadinimas, „PrivateVPN“ labai daug dėmesio skiria privatumui. Karinio lygio AES 256 bitų šifravimas susitinka a saugių protokolų diapazonas siekiant užtikrinti jūsų privatumą. Visi saugos parametrai taip pat yra numatytieji, todėl jums nereikia jaudintis dėl jokio sudėtingo sąrankos proceso. Tiesą sakant, jei esate visiškai naujas VPT, „PrivateVPN“ netgi siūlo nuotolinio diegimo paslauga taigi jums nereikia nieko daryti.

„PrivateVPN“ leidžia turėti 6 vienu metu jungtys; išbandykite tai visuose savo įrenginiuose dabar naudodami a 7 dienų nemokamas bandymas arba a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Gaukite „eBay Stealth“ naudodamiesi „PrivateVPN“ dabar!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Nustatyti slaptą „eBay“ sąskaitą yra sudėtinga ir sudėtinga, tačiau to nereikia daryti, kai pasirenkate tinkamą VPN. Tiesiog nepamirškite pasirinkti galingos ir saugios paslaugos, kuri apsaugotų jūsų privatumą ir saugumą.

Norite žengti dar vieną žingsnį savo privatumo srityje? Vykdykite šį vadovą, kaip padaryti jūsų VPN neaptinkamą.

Reikia geografiškai sugadinti ir savo „PayPal“ sąskaitą? Čia yra geriausi „PayPal“ VPN.

Arba, jei dar nesate prisijungę prie VPN ir nesate tikri, kaip pasirinkti geriausią jūsų poreikiams, galite perskaityti mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me