5 geriausi VPN Dubajuje ir JAE – saugumui, srautiniam perdavimui ir greičiui 2020 m


Jei buvote Dubajuje per pastaruosius penkerius metus arba jau ten gyvenate, galbūt žinosite apie VPN populiarumą JAE. Nuo „Skype“ iki „Netflix“ jie buvo naudojami apeiti cenzūrą ir atblokuoti visų rūšių ribotą turinį.

Deja, viskas pasikeitė skirtas VPN vartotojams Persijos įlankos valstybėje. Šiandien yra daug sunkiau rasti patikimą Dubajaus paslaugą - ir nors VPN naudojimas išlieka populiarus, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti, ir didelis iššūkis, kurį reikia įveikti.

Mes jums padėsime su kruopščiai ištirtu ir atnaujintu geriausių VPN paslaugų, kuriomis galite pasikliauti Dubajuje, sąraše. (ir bet kurioje kitoje JAE vietoje), nesvarbu, ar esate ilgalaikis gyventojas, ar tiesiog lankotės. Taip pat apžvelgsime kai kurias pagrindines problemas, susijusias su VPN naudojimu JAE, taip pat apžvelgsime kelis mitus apie VPN ir jų teisėtumą..

Pradėsime nuo greito geriausių VPN, kuriuos šiuo metu galite gauti Dubajuje, panaikinimo. Pasilikite daugiau vertingos informacijos ir išsamios apžvalgos!

Žvilgtelėjimas: Geriausi Dubajaus VPT

 1. „ExpressVPN“
  Dėl „slaptų“ serverių „ExpressVPN“ siūlo patikimą VPN blokų problemos sprendimą. Pridėkite universalų serverių tinklą, lengvą sąranką ir nepaprastą greitį, ir jūs turite vieną įspūdingiausių VPN paslaugų rinkoje..
 2. „NordVPN“
  „NordVPN“ turi tūkstančius serverių ir neprilygstamų saugos funkcijų - tačiau svarbiausia, kad tai leidžia jums užmaskuoti ryšį dviem skirtingais būdais, kad būtumėte nepastebėti. Jei ieškote tobulo našumo ir privatumo derinio, šis yra aiškus mėgstamiausias.
 3. VyprVPN
  Dėl „Chameleon“ protokolo „VyprVPN“ yra puikus įrankis kovojant su gilaus paketo tikrinimu. Tačiau šis VPN yra ne tik slaptas - turėsite didžiulį serverių pasirinkimą, greitą greitį ir visas reikiamas funkcijas, sujungtas į vieną galingą klientą..
 4. „AirVPN“
  „AirVPN“ gali neatrodyti per daug prašmatniai, tačiau tai yra vienas iš daugiausiai funkcijų turinčių VPN rinkoje. Tai reikalauja tam tikrų įgūdžių, tačiau galų gale turėsite patikimą Dubajaus VPN kartu su viskuo, ko reikia saugiam, privačiam naršymui..
 5. „AstrillVPN“
  Populiari Kinijoje ir naudinga daugelyje šalių, kuriose labai cenzūruojama, „Astrill VPN“ su patentuotais protokolais gali patekti į visų rūšių VPN blokus. Naudojamas jo „Windows“ klientas - atsižvelgiant į tai, šis VPN turi tam tikrų trūkumų, apie kuriuos sužinosite išsamioje apžvalgoje.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

Kodėl jums reikia VPN Dubajuje

Prieš atidžiau pažvelgdami į savo galimybes, turite žinoti keletą dalykų apie VPN situaciją Dubajuje.

Nuo 2017 m. Vidurio Telekomunikacijų reguliavimo tarnyba (TRA) ir pagrindiniai telekomunikacijų operatoriai imasi priemonių mažinti JAE VPT.. To priežastys turi daug bendro su religija ir verslu.

JAE pozicija dėl turinio blokavimo draudžia prieigą prie bet kokio turinio, kuris prieštarauja „JAE etikai ir moralei“. Pavyzdžiui, pornografija, azartiniai lošimai ir antireliginės svetainės. Bet tai dar ne viskas - taip pat blokuojama daugybė Vikipedijos straipsnių ir Izraelio svetainių, kaip ir „VoIP“ paslaugos. „Skype“ buvo pagrindinė VPN naudojimo Dubajuje priežastis, tačiau tai daryti šiais laikais pagal JAE įstatymus laikoma nusikaltimu..

Bausmė už tokius elektroninius nusikaltimus yra labai griežta popieriuje. Iš dalies pakeistas 2016 m., Įstatymas dabar nustato „ne mažesnę kaip 500 000 DHs ir neviršijančią 2 000 000 DH“ baudą, kuri reiškia šešių skaitmenų sumos JAV dolerių. Dar blogiau, kad yra ir kalėjimo laiko grėsmė, kurią gali lydėti nesąžininga bauda.

Kita pagrindinė kliūtis yra JAE telekomunikacijų bendrovės. „Etisalat“ ir „du“ yra du pagrindiniai paslaugų teikėjai Dubajuje, ir jie tikrai nemėgsta žmonių, kurie savo tinkluose naudojasi VPN. Taip yra daugiausia todėl, kad šios įmonės praranda daug pajamų, kai vietoj savo paslaugų naudojamos nemokamos „VoIP“ alternatyvos - atsitiktinai, didelis VPT susidorojimas 2017 m. įvyko taip, kaip „Etisalat“ ir „du“ išleido naujas programas kalbėtis su draugais, artimaisiais ir verslo partneriais.

Ar VPN naudojimas legalus Dubajuje?

Tai labai svarbu suprasti nors VPN naudojimas nesąžiningai veiklai yra tikrai neteisėtas, paprasčiausiai VPN naudojimas nėra. Mitas apie tai, kad VPT yra visiškai uždrausti JAE, nėra tikrovė, tačiau turite būti labai atsargūs ir nepažeisti jokių taisyklių, ir tai gali būti sunku padaryti..

Yra ir kitų gandų, susijusių su VPN naudojimu JAE - įstatymai vykdomi labai retai, jūs galite naudotis tik vyriausybės patvirtintais VPN, valdžios institucijoms rūpi tik sunkūs nusikaltimai, užsieniečiams taikoma lengvatinė tvarka ir kt.. Nė vienas iš jų negali objektyviai patvirtinti ar paneigti, todėl geriausia atlikti išsamius tyrimus, perskaityti, ką turi pasakyti kiti VPN vartotojai Dubajuje, ir atsargiai elgtis. Esmė - šie įstatymai egzistuoja, jie yra šiek tiek aiškūs ir gali būti naudojami prieš jus jei tapsite JAE valdžios institucijų taikiniu.

Visa tai lemia labai nepalankią VPN vartotojų padėtį Dubajuje ir visur JAE. Neretai užblokuojamos VPN svetainės, kadangi daugelis praneša, kad jie net negali atsisiųsti VPN paslaugų. Ir nors Persijos įlankos valstybėje vis dar yra stipri VPN bendruomenė, viskas nėra taip paprasta, kaip buvo anksčiau.

Ko turėtumėte ieškoti Dubajaus VPN

Trumpai tariant, Jei norite patikimai naudoti Dubajuje, jums reikės ne tik vidutinio VPN. Štai ko reikia ieškoti:

 • Išplėstinis šifravimas ir nutrynimas. Pagrindinis jūsų prioritetas, žiūrint į Dubajaus VPT, turėtų būti anticenzūrinės priemonės. Platus serverių tinklas ir didelis greitis neturi reikšmės, kai aptinkamas ir užblokuotas jūsų VPN. Ieškokite užmaskuotų serverių, SSL šifravimo ir visko, kas primena „slaptą“ režimą - jums to reikės.
 • Daug serverių. Darant prielaidą, kad rūpiniesi savo prioritetu, turėtum nukreipti paiešką į didelę serverio sąrašą. Turėdami tūkstančius serverių, jūs vis dar naudojate neapdorotą, tačiau veiksmingą sprendimą apeiti VPN blokus. Be to, turėsite daugiau galimybių rasti optimaliausią ir greičiausią serverį jūsų poreikiams.
 • Nemokami bandymai. VPN blokavimas yra kažkas, kas nuolat keičiasi, todėl niekas negali visiškai garantuoti, kad jūsų VPT Dubajuje veiks nepriekaištingai. Norėdami išvengti galvos skausmo ir nešvaistomų pinigų, įsitikinkite, kad jūsų VPT yra ne tik patikimas, bet ir iš anksto teikiantis savo paslaugas. Geriausias būdas tai gauti yra nemokamas bandymas arba pinigų grąžinimo garantija.
 • Serveriai JAE. Jei konkrečiai norite pasiekti savo mėgstamą turinį JAE ar lengvai žiūrėti Dubajaus televiziją būdami užsienyje, norite VPN, kuris JAE siūlo kaip serverio vietą. Kaip visada, kuo daugiau serverių, tuo geriau - tačiau įsitikinkite, kad pirmiausia nepažeidžiate įstatymų, ypač jei esate JAE gyventojas.

O dabar, kad pateikčiau svarbiausią patarimą ...

Gaukite Dubajaus VPN prieš atvykdami

Jei keliaujate į Dubajų, labai gera idėja atsisiųsti, įdiegti ir nustatyti savo VPN, kol jūs vis dar galite tai lengvai padaryti.. Visada rizikuojate tapti taikiniu tiems, kurie stebi VPN atsisiuntimus JAE - šią riziką galima pašalinti, jei būsite pasiruošę.

Kaip minėta, japonų paslaugų teikėjai VPN svetaines reguliariai įtraukia į juodąjį sąrašą, taigi per savo trumpą viešnagę net negalėsite išsiaiškinti šios problemos sprendimo. Jei esate lankytojas, o ne vietinis, prieš išvykdami į Dubajų įsitikinkite, kad jūsų VPT yra paruoštas.

Geriausi Dubajaus VPT - išsamiai

Dabar, kai žinote apie VPN situaciją Dubajuje, laikas rasti paslaugas, kurios padės saugiai ir visiškai privatiai naršyti. Mes paruošėme išsamų penkių populiariausių Dubajaus VPT sąrašą - patikrinkite žemiau.

PASTABA: Kiekvienas iš šių VPN turi vertingų funkcijų ir parametrų, kad būtų galima apeiti cenzūrą. Kai kuriais atvejais reikalinga papildoma konfigūracija. Nors paminėsime reikalingus įrankius, neįtrauksime išsamių instrukcijų, kaip juos nustatyti, nes tikėtina, kad norintys užblokuoti prieigą prie VPN, kontroliuoja su VPN susijusias svetaines ir forumus. Jei jums reikia pagalbos dėl sąrankos ar kyla problemų, primygtinai siūlome ištirti jūsų konkrečią problemą arba susisiekti su savo VPN palaikymo komanda privačiam pokalbiui.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

„ExpressVPN“ yra dar vienas nuostabus pasirinkimas Dubajuje. Svarbiausias šio VPN akcentas yra greitis, tačiau jis siūlo ir aukščiausio lygio paslaugas visais kitais aspektais, įskaitant anticenzūrinės savybės.

„ExpressVPN“ slapti serveriai iš pradžių buvo įdiegti Didžiajai Kinijos užkardai, tačiau jie yra idealus sprendimas bet kuriai vietai, kuriai taikoma cenzūra. Šiuo metu VPN patikimai veikia „du“ tinkluose, tačiau „Etisalat“ yra žinomai sudėtingesnis - gali būti aptiktas vietinis klientas, todėl rekomenduojama atlikti rankinę konfigūraciją..

Naudodamiesi „ExpressVPN“ jūs mėgaujatės tūkstančiai serverių daugiau nei 90 šalių, taip pat neprilygstamas greitis ir patogios funkcijos, tokios kaip padalijimas tuneliu. Tiesioginių pokalbių palaikymas yra draugiškas ir reaguoja, o visos programos yra tobulos. Tačiau ne tik žadėkime - pasidomėkite, ką vartotojai turi pasakyti apie šį aukščiausią VPN.

Pinigų gražinimo garantija:

 • 30 dienų, visiškas pasitenkinimas

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. „NordVPN“

5 geriausi VPN Dubajuje ir JAE - saugumui, srautiniam perdavimui ir greičiui 2020 m

„NordVPN“ garsėja savo platus serverių tinklas (šiuo metu daugiau nei 5100 serverių 62 šalyse), taip pat neprilygstamą našumą už savo kainą. Tačiau šis VPT taip pat gali pasiūlyti kovą su cenzūra.

Naudojant užmaskuoti serveriai kliente galite praeiti VPN blokus ir toliau naudoti VPN, kol esate paslėpti nuo IPT. Geriausia yra tai, kad jūs neapsiribojate „Windows“ ar „Mac“ - „NordVPN“ turi puikūs visų pagrindinių platformų klientai, taigi galite ja naudotis ir be rūpesčių ir mobiliajame telefone.

Jūs taip pat gaunate keletas pasenusių serverių JAE, kad galėtumėte visapusiškai naudotis savo mėgstamomis svetainėmis ir paslaugomis namuose, net jei šiuo metu esate toli.

Papildomai, „NordVPN“ galima nustatyti naudojant „Obfsproxy“ - tai „Tor“ sukurtas anticenzūrinis sprendimas. Tam prireiks tam tikrų žinių, tačiau tai turėtų būti paskutinė jūsų išeitis, jei kyla problemų dėl užmaskuotų serverių - ir greičiausiai to nepadarysite.

Galiausiai „NordVPN“ turi puikus klientų aptarnavimas ir reguliariai pristato paslaugų atnaujinimus su naujais serveriais ir vertingais patobulinimais. Tai greitas, pajėgus ir paprastas naudoti, todėl užima pirmą vietą kaip minios mėgstamiausia vieta.

Pinigų gražinimo garantija:

 • 30 dienų, visiškas pasitenkinimas

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. VyprVPN

5 geriausi VPN Dubajuje ir JAE - saugumui, srautiniam perdavimui ir greičiui 2020 m

„VyprVPN“ jau turi gerą reputaciją dėl savo patikimo veikimo ir atblokavimo - ypač Kinijoje. Šis VPN gali jums padėti išlikite saugūs Dubajuje, taip pat.

Viskas susiję su nuosavybės teise Chameleono protokolas čia. Šis „OpenVPN“ pagrįstas protokolas, sukurtas specialiai spręsti giluminių paketų tikrinimo problemą, pateikiamas kartu su „Premium“ planu. Tai padidina VPN kainą, tačiau ji yra labai verta.

Verta paminėti, kad „Chameleon“ protokolo nėra „VyprVPN“ „iOS“ kliente, taigi, jei planuojate pirmiausia naudoti „iPhone“, jums geriau seksis su kitu sąraše esančiu VPN..

Vypras kelia per 700 serverių (iš viso 200 000+ IP adresų) jūsų rankose, su įspūdingas greitis ir visos pagrindinės savybės. Jūs netgi gaunate VPN serveris Dubajuje visiems jūsų atblokavimo poreikiams! Tačiau visa tai kainuoja, o jūs negalite grąžinti pinigų. Vis dėlto, kaip matote mūsų vartotojų apžvalgose, „VyprVPN“ yra gerbiama paslauga.

Pinigų gražinimo garantija:

 • 3 dienos

„VyperVPN“ gali atblokuoti: 

 • „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„VyperVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ pasiūlymus

4. „AirVPN“

„airvpn“ įrenginys

„AirVPN“ gali nesiūlyti patogiausių paslaugų, tačiau tai yra tikras čempionas techninėje srityje.

Jei norite įsitikinti, kad cenzūra neturi jokios įtakos jums, galite tai padaryti sukonfigūruokite „AirVPN“ dirbti su SSL tuneliu. Tai leidžia „OpenVPN“ protokolui prisijungti per SSL, slepiant jus dar geriau nuo savo IPT ir leidžiant išlaikyti visus „OpenVPN“ pranašumus. Kaina yra nedidelis našumo kritimas.

„AirVPN“ taip pat suteikia jums tinkamas serverių pasirinkimas, patikimas našumas ir lanksti kainodara įskaitant 3 dienų planą. Atsižvelgiant į tai, nėra tiesioginių pokalbių ir VPT nepalengvina dalykų pradedantiesiems, tačiau tai netrukdo vartotojams pagirti jų apžvalgų..

Pinigų gražinimo garantija:

 • 3 dienos, turi būti naudojamas ne daugiau kaip 5 GB pralaidumo

Peržiūrėkite „AirVPN“ pasiūlymus

5. Astrilo VPN

astrilių įtaisai

„Astrill“ VPN yra populiarus Azijoje, daugiausia dėl to, kad į slaptus protokolus žiūrima labai rimtai. Čia turite ne vieną, o dvi galimybes - patentuotas „StealthVPN“ protokolas puikiai veikia prieš cenzūrą, o „OpenWeb“ yra labai efektyvus prieš gilų paketų patikrinimą.

Be kompaktiško, bet gebančio tinklo (330 ir daugiau serverių daugiau nei 60 šalių), „Astrill VPN“ siūlo VIP priedą, kuris pagerina greitį ir sumažina delsą vartotojams Azijoje. Tačiau tai smarkiai padidina sąnaudas - ir šis VPT jau yra brangus. Be to, kiti galimi klientai nėra to paties lygio kaip „Windows“ klientai, todėl galbūt norėsite peržvelgti vieną iš kitų šiame sąraše esančių VPN, jei nesate „Microsoft“ gerbėjas..

Jei galite pagrįsti kainą, „Astrill VPN“ yra vertas VPN Dubajuje. JAE gyventojai užsienyje taip pat įvertins galimi serveriai Dubajei. Jei abejojate, maloniai prašome pasidomėti vartotojų nuomone.

Pinigų gražinimo garantija:

 • 7 dienas, bet tik tuo atveju, jei neišpirko nemokamo bandomojo laikotarpio

Peržiūrėkite „Astrill“ VPN pasiūlymus

Santrauka

VPT vartotojams Dubajuje sunku, tačiau tai nesutrukdė jiems išlaikyti didelį buvimą. Jei žinote riziką, žaisite pagal taisykles ir gausite patikimą VPT, galėsite smagiai leisti laiką bet kurioje JAE vietoje, bet sau leisti savo internetinę veiklą patiems..

ATSAKOMYBĖS PASTABA: Mes nesame teisininkai ar teisės specialistai, pateikiantys JAE įstatymus. Nors mes atidžiai ištyrėme šią temą, kad pateiktume jums šiuolaikiškus sprendimus, tačiau nė vienas šio straipsnio turinys neturėtų būti laikomas teisine konsultacija..

Ieškai aukščiausios klasės VPN už biudžeto kainą? Tikrai rasite tai dabar vykstančiuose karščiausiuose VPN sandėliuose! Nepamirškite dažnai pasitikrinti - visą laiką ateina naujų sandorių.

Įdiekite „ExpressVPN“ dabar

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me