5 geriausi Vengrijos VPT – saugumui, transliacijai ir greičiui 2020 m


Kibernetinis saugumas kelia didelį susirūpinimą Vengrijoje, daugybė vartotojų tampa grobikais, įsilaužėliais, kurie vagia jų asmeninę informaciją: kredito kortelės informaciją, asmens tapatybės numerius ir dar daugiau. Be to, nors vyriausybė neužsiima internetiniu turinio filtravimu ar blokavimu, turinio pobūdis (jei šmeižiamas) gali pateksite į bėdą su valdžia.

Tačiau yra geras būdas tai padaryti užsitikrinkite internetinę veiklą kad niekas, įskaitant Vengrijos vyriausybę, nematytų, ką jūs darote internete ir kuriose svetainėse lankotės: geras VPT.

VPT saugo jūsų privatumą, o tai ypač svarbu, jei planuojate naudoti neapsaugotos „wi-fi“ interneto prieigos taškai Vengrijoje.

Jeigu nori pasiekti riboto srauto transliavimo paslaugas pvz., „Hulu“ ir „Netflix USA“, būdami šalyje, galite naudoti VPN, kad apeitumėte geoblokus.

Jei esate Vengrijos gyventojas, keliaujate į užsienį, ir to norėtumėte transliuoti mėgstamus Vengrijos televizijos kanalus pvz., nuo M1 iki M4, VPN gali suteikti jums prieigą, net jei esate už sienų.

Svarbu pasirinkti VPN su visomis jums reikalingomis funkcijomis, o mūsų ekspertai sudarė jų sąrašą geriausi turimi. Taip pat išryškinsime svarbias savybes, kurių turėtumėte ieškoti.

Geriausi Vengrijos VPT

Šiomis dienomis rinkoje yra daug VPN, tačiau ne visi sukurti lygūs. Pasinaudojome savo patirtimi atrinkdami geriausius Vengrijos VPT.

 1. „NordVPN“
  Dėl neprilygstamų saugos funkcijų ir žaibiško greičio šis VPT gali apeiti pažangiausius geoblokus.
 2. „ExpressVPN“
  Vienas greičiausių VPN ten, turintis puikias šifravimo ir saugos funkcijas.
 3. „CyberGhost“
  Dėl patogios vartotojo sąsajos jis yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, turintiems skirtus serverius srautiniam perdavimui ir kankinimui.
 4. „PrivateVPN“
  Šis VPN leidžia vienu metu prijungti iki 6 įrenginių, o kartu su juo taikoma griežta „neprisijungimo“ politika.
 5. HMA
  Tai gali turėti juokingą vardą, tačiau šis VPN rimtai vertina jūsų privatumą ir saugumą.

Išbandykite „NordVPN“ dabar nerizikinga!

Ko reikėtų ieškoti Vengrijos VPT?

Žinios, kokių svarbių funkcijų reikia ieškoti savo VPN, padės protingai pasirinkti. Būtinai atsižvelkite į šias savybes:

 1. Serverio aprėptis - Jei norite turėti prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų būdami Vengrijoje, įsitikinkite, kad jūsų VPN turi serverius atitinkamose šalyse (pavyzdžiui, norint prisijungti prie „Netflix USA“, jums reikės serverių JAV) .Jei norite pasiekti Vengrijos svetainės ir kanalai būdami už šalies ribų būtinai įsigykite VPN su serveriais Vengrijoje.
 2. Didelis greitis - Dėl šifravimo proceso VPN gali sulėtinti jūsų ryšį. Turėdami gerą greitą VPN, vos pastebėsite skirtumą.
 3. Atblokavimo galimybės - Šiomis dienomis ne visi VPN gali praeiti VPT blokus, kuriuos nustatė „Netflix“, „Hulu“ ir kitos srautinio perdavimo paslaugos, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris suteikia jums prieigą prie norimo turinio.
 4. Lengva naudoti - Ypač, jei dar nesate prisijungę prie VPN, norite jų lengvai atsisiųsti ir įdiegti, naudodami intuityvią ir patogią sąsają..
 5. Keli jungimai - Geras VPN paprastai leis sujungti kelis įrenginius su viena sąskaita.
 6. Privatumo politika - Jei jums svarbus jūsų internetinis privatumas, būtinai įsigykite VPN su griežta nerašymo politika.

Geriausi Vengrijos VPT

Pažvelkime giliau į geriausi Vengrijos VPT.

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ gali atblokuoti bet ką, suteikiant jums neribotą laiką prieiga prie „Netflix USA“ ir bet kokį kitą jus dominantį turinį. Jo didžiulis pasaulinis tinklas apima 10 serverių Vengrijoje.

Ne tik tai, bet ir bus apsaugokite savo ryšį ir užšifruokite visus savo duomenis, net Vengrijoje naudojant viešąsias „Wi-Fi“ interneto prieigos vietas.

„NordVPN“ palaiko visas pagrindines platformas ir jūs galite prie vienos paskyros prijunkite iki 6 įrenginių.

Su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, nėra jokios priežasties neišbandyti. Sužinokite, kodėl vartotojams tai taip patinka.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ turi serverius daugiau nei 90 šalių, įskaitant Vengriją - taigi, ar norite žiūrėti Vengrijos televizijos kanalus būdami užsienyje, ar norite pasiekite „Hulu“ ir „Netflix USA“ iš Vengrijos, „ExpressVPN“ gali lengvai apeiti bet kokius geografinius blokus, su kuriais galite susidurti pakeliui.

Su savo patobulintos privatumo ir saugos funkcijos ir griežta neprisijungimo politika, „ExpressVPN“ daro jūsų internetinę veiklą tik jūsų pačių verslu. Perskaitykite, kodėl tai yra vartotojų mėgstamiausi.

Bendrovė siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija su politika be klausimų.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ gali lengvai apeiti geografinius blokus, ir patogi vartotojo sąsaja daro jį puikiu pasirinkimu pradedantiesiems. Tai palaiko visas pagrindines platformas ir jūs galite prie vienos paskyros prijunkite iki 7 įrenginių.

Jo serverių tinklas apima 20 serverių Vengrijoje, ir siūlo aukštą šifravimo, „wi-fi“ apsaugos ir griežtos be žurnalų naudojimo politiką.

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte, kodėl ji populiari tarp vartotojų, tačiau turinti daug 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, turėsite ilgą laiką išbandyti ir išsiaiškinti, ar jis tinka jūsų poreikiams.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

„PrivateVPN“ gali pasiekti „Netflix USA“ ir kitas srautinio perdavimo svetaines ir su ja įspūdingas greitis, jums nereikės jaudintis dėl atsilikimo ar buferio.

Siūloma patobulintos saugos funkcijos ir daugybė protokolų, taip pat yra programų visiems pagrindiniams įrenginiams. Tu gali vienu metu prijunkite 6 įrenginius su viena sąskaita.

Jis turi daugiau nei 100 serverių 50 ir daugiau šalių, įskaitant Vengriją.

Perskaitykite, ką kiti galvoja apie tai, ar pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir išbandykite patys.

Gaukite „PrivateVPN“ dabar!

5. HMA VPN

„hidemyass“ įrenginys

HMA yra dar vienas populiarus VPN, kuris siūlo 2 serveriai Vengrijoje. Jis taip pat siūlo dedikuotus serverius, skirtus srautiniam perdavimui ir kankinimui.

HMA rimtai vertina jūsų privatumą pažangus šifravimas ir „Wi-Fi“ apsauga, ir 5 įrenginius galite apsaugoti viena paskyra. Jei kyla kokių problemų, Klientų palaikymas visą parą gali padėti.

Perskaitykite, kodėl HMA yra tokia populiari tarp vartotojų, arba tiesiog atsisiųskite 7 dienų nemokamas bandymas ir pažiūrėkite patys.

Gaukite HMA dabar!

Išvada

Lankantis užsienio valstybėje geras VPN gali būti jūsų vertingiausias kompanionas - turėsite prieigą prie viso norimo turinio iš viso pasaulio ir niekada nereikės nerimauti dėl savo privatumo ir saugumo.

Visi mūsų sąraše esantys VPT siūlo nemokamus bandymus ir (arba) pinigų grąžinimo garantijas, todėl nėra jokios priežasties neišbandyti jų. Norėdami sutaupyti dar daugiau pinigų, nepraleisk mūsų kupono puslapio, kur galite rasti neįtikėtinų pasiūlymų!

Gaukite „NordVPN“ dabar!

Tau taip pat gali patikti:

 • Kaip iš Vengrijos gauti Vengrijos IP adresą
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me