5 geriausi Ukrainos VPT – už saugumą, transliaciją ir greitį 2020 m


Cenzūra kelia vis didesnį susirūpinimą Ukrainoje. Nors daugelis svetainių, tokių kaip „Facebook“, „YouTube“, „Google“, yra lengvai prieinamos, kitos - ne.

Taip pat kai kurių populiarių svetainių apribojimai, interneto vartotojų Ukrainoje susiduria su cenzūra dėl to, ką jie skelbia. Kiti sunkiau Ukrainoje padaryti dalykai yra prieiga prie geografiškai užblokuotų kanalų ir programų.

Laimei, VPN gali padėti spręsti šias ir kitas problemas.

Tačiau turėdami tokį platų VPN asortimentą, kaip jūs žinote, kurie yra geriausi Ukrainos VPT? Norėdami tai padėti, mūsų ekspertai surinko penkių geriausių Ukrainos VPT sąrašą.

Ko turėtumėte ieškoti Ukrainos VPT

„Freedom on the Net 2017“ ataskaitoje „Laisvės namai“ Ukraina įvertinta kaip „iš dalies laisva“. Tai reiškia, kad nors internetas paprastai yra prieinamas šalies viduje, yra tam tikra cenzūra dėl turinio. Kalbant apie svetaines, į kurias galima patekti, ir apie tai, ką galima paskelbti prieinamose svetainėse. Didžioji dalis cenzūros yra susijusi su turiniu, kuris yra politiškai jautrus, bet kokiu būdu susijęs su vykstančiais konfliktais rajone arba skatina žalingus įpročius., įskaitant rūkymą, alkoholizmą, narkomaniją ir pornografiją. Kai kurios vietinės, ypač Rusijos, socialinės žiniasklaidos svetainės yra uždraustos Ukrainoje, ypač „Vkontakte“ ir „Odnoklassniki“..

Tai taip pat apsaugo jūsų ryšį ir apsaugo jus nuo įsilaužėlių, virusų ir valdžios sekimo keičiant IP adresą, naudodamiesi VPN taip pat galite pasiekti svetaines ir srautinio perdavimo svetaines iš visų pasaulio šalių.

Norėdami tai pasiekti ir dar daugiau naudodami VPN Ukrainoje, turite rasti:

 • Turi serverių Ukrainoje - Jei pasirinksite VPN su serveriais Ukrainoje, turėsite privačią ir saugią prieigą prie populiarių srautinių kanalų, tokių kaip „Novy TV“, „Inter Television“ ir „112 Ukraina“..
 • Leidžia kankintis - nors iš Ukrainos veikia keletas kankinančių svetainių, kurios paprastai nepastebimos asmeniniam naudojimui, VPT užtikrina, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti ir kankinantis ryšys būtų saugus..
 • Turi serverių JAV / JK - Jei norite pasiekti srautiniu būdu apribotas transliavimo svetaines, tokias kaip „Hulu“ ir „Netflix“, tada JAV serveriai yra ypač svarbūs. VPT taip pat turi būti vienu žingsniu priekyje griežčiausių blokų, kuriuos naudoja tokios svetainės kaip „Netflix“, kad sustabdytų VPN vartotojams prieigą prie turinio iš skirtingų regionų.
 • Patogus naudoti - Gimtosios kalbos palaikymas neturi būti kliūtis saugiam interneto ryšiui su VPN, kuris siūlo paprastus atsisiuntimus, vieno spustelėjimo savąsias programas, paprastus atsisiuntimus ir lengvai vykdomas instrukcijas.
 • Turi geras klientų aptarnavimo paslaugas - geriausi VPT tiekėjai teikia paramą klientams ištisą parą, įskaitant tiesioginius pokalbius ir išsamius vadovus savo svetainėse, kad palaikytų jus kiekviename žingsnyje.

Geriausi Ukrainos VPT

1. „NordVPN“

„NordVPN“ teikia naudos infografikąPirmasis Ukrainos VPT

„NordVPN“ saugos funkcijos yra šios neprilygstamą kitų teikėjų ir apima apsaugą nuo DNS nuotėkio, dvigubą VPN, 2048 bitų AES šifravimą ir protokolų pasirinkimą. „NordVPN“ taip pat turi griežtai laikomasi neprisijungimo politikos, tai reiškia galite naršyti, transliuoti ir torrent žinodami, kad jūsų ryšys yra saugus ir kad jūsų privatumas yra apsaugotas. „NordVPN“ Ukrainoje turi serverius, kurie leidžia vartotojams saugiai torrent ir yra vienas iš nedaugelio geriausių VPN, kuris gali apeiti griežtus geografinius blokus kad Netflix turi savo vietą.

 • 4000 daugiau serverių, iš jų 6 Ukrainoje
 • Puikus klientų aptarnavimas visą parą
 • Puikios saugumo funkcijos ir daugybė protokolų - 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėti pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiaiGreičiausias galimas VPN

„ExpressVPN“ yra vienas greičiausių VPT, neleidžiantis jokių apribojimų parsisiunčiant ar praleidžiant pralaidumą; idealiai tinka geografiškai blokuoto turinio srautui ir kankinimui. Jos serveris Ukrainoje palaiko „OpenVPN“, „IPSec“, PPTP ir kt. „ExpressVPN“ padalinta tuneliavimo funkcija suteikia galimybę saugiai pasiekti socialinės žiniasklaidos svetaines per Ukrainos serverį, tuo pačiu metu pasiekti JAV serverius, kad būtų galima srautuoti JAV „Netflix“. „ExpressVPN“ taip pat teikia 256 bitų AES šifravimą, DNS / IPv6 apsaugą nuo nutekėjimo, naršyklės plėtinius ir nužudymo jungiklį tolimesnei naršymo saugai..

 • 1 500 ir daugiau serverių 148 šalyse, įskaitant vieną vietą Ukrainoje
 • Greitas ir stabilus ryšys
 • Griežta neprisijungimo politika
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėti pasiūlymus

3. „CyberGhost“

5 geriausi Ukrainos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2020 m

Daugiausia serverių Ukrainoje

„CyberGhost“ siūlo lengvai naudojamą sąsają, prieigą prie riboto geografinio turinio ir septynis vienu metu vykstančius ryšius.  Jos 60 serverių Ukrainoje yra daugiau nei 5700 serverių tinklo, apimančio 89 ir daugiau šalių, tinklo dalis. Kartu su savo 256 bitų šifravimu, DNS ir IP apsauga nuo nutekėjimo, automatiniu žudymo jungikliu ir „OpenVPN“ protokolu. „CyberGhost“ yra efektyvus ir praktiškas VPN pasirinkimas, užtikrinantis, kad jūsų ryšys būtų privatus ir saugus.

 • 60 serverių Ukrainoje
 • Specialūs torrenting ir failų mainų serveriai
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir 7 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis

Peržiūrėti pasiūlymus

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

Tvirtas, pagrindinis VPN, tenkinantis visus jūsų poreikius

Nors „PrivateVPN“ gali neturėti tiek serverių, kiek kiti VPN tiekėjai, ji turi serverių vietas, apimančias didžiąją pasaulio dalį, įskaitant Ukrainą. Tai reiškia, kad jis gali greitai ir be atsisiuntimo ar pralaidumo apribojimų atblokuoti ir srautiniu būdu apribotą turinį, įskaitant Ukrainos srautinio perdavimo paslaugas. „PrivateVPN“ sukuria saugius ryšius, naudodamas įvairius protokolus, įskaitant „OpenVPN“, pvzPatikrinkite savo duomenis, nesvarbu, ar atsisiunčiate srautus Ukrainoje, ar bendraujate su vartotojais labiau cenzūruotose šalyse, tokiose kaip Rusija.

 • Nėra pralaidumo ar naudojimo apribojimų
 • Prieinamas klientų aptarnavimo palaikymas ir lengvai skaitomi sąrankos vadovai
 • 56 serveriai visame pasaulyje, įskaitant 2 Ukrainos vietas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėti pasiūlymus

5. Pasitikėjimas.Zona

pasitikėjimo zonos įrenginiai

Paprastas naudoti VPN, palaikantis P2P

„Trust.Zone“ yra vienas iš mažesnių VPT, turintis vos 130 serverių 32 šalyse. Vis dėlto, ji turi serverį, esantį Ukrainoje ir vis dar gali apeiti griežtus geografinius blokus, išdėstytus JAV „Netflix“ ir kitose transliavimo paslaugose. Pasitikėjimas.Zona yra vienas iš labiausiai prieinamų VPN ir jos šiuolaikiškos šifravimo bei griežtos netaikymo strategijos yra daugiau nei mažesnis serverių skaičius. Pasirinkus L2TP per IPSec arba OpenVPN protokolus, 256 bitų AES šifravimą ir nužudymo jungiklį užtikrinsite, kad jūsų ryšys yra saugus ir privatus. „Trust.Zone“ palaiko „torrenting“ ir „P2P“ ryšius per savo serverius ir siūlo anonimines mokėjimo parinktis, pvz., „Bitcoin“, kad būtų užtikrintas jūsų privatumas nuo prisiregistravimo momento..

 • Palaiko „torrenting“ ir P2P savo serveriuose
 • Geba apeiti geografinius blokus
 • Paprasta sąsaja su išsamesnėmis galimybėmis patyrusiems vartotojams
 • 3 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis ir 10 dienų pinigų grąžinimo garantija

Peržiūrėti pasiūlymus

Renkantis VPN naudoti Ukrainoje, saugumas ir privatumas turėtų būti pagrindiniai jūsų reikalavimai. Visi mūsų sąraše esantys VPN, kaip ir daugelis kitų, yra standartiniai. Visus penkis VPT nesunku nustatyti ir naudoti, jie siūlo pinigų grąžinimo garantijas, todėl galite juos kruopščiai išbandyti patys. Jei vis dar nesate tikri, ar turėtumėte investuoti į VPN jungdamiesi iš Ukrainos ar kitur, tada perskaitykite mūsų VPN vadovą, kad sužinotumėte daugiau. Nesate tikri dėl mūsų nurodytų penkių? Naršykite kitas puikias VPN parinktis spustelėdami čia.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me