5 geriausi „Tinder“ VPN [Gaukite neribotą prieigą 2020 m.]


Daugeliui žmonių „Tinder“ yra vienintelė pažinčių programa, kurią verta naudoti. Jos paprastumas reiškia „Tinder“ kiekvieną dieną susitinka 26 milijonai žmonių. 

Labiausiai stebina, kad turint mintyje „app hook-up“ programos reputaciją, 80% „Tinder“ vartotojų teigia ieškantys rimtų, prasmingų santykių. Ką tai reiškia jums, vienišam žmogui? 

Jūs tikrai turite būti „Tinder“. 

Bet įsivaizduokite, kad staiga prarandate prieigą prie savo paskyros ar esate užblokuotas iš programos. Iš tikrųjų tai nutinka labai daug. Mokyklos, universitetai ir visos šalys užblokavo „Tinder“. Kai kurie dėl moralinių priežasčių, bet dažniausiai nes tai taip blaško. 

Norėdami įsitikinti, kad taip niekada nebus jums, įdiekite VPN į savo telefoną ir niekada neprarasite prieigos į Tinderį. Tai užtrunka keletą minučių ir ateina su daugybe kitų privalumų.

Trumpas vadovas: geriausi „Tinder“ VPN

1.NordVPN:Ne tik populiariausias pasirinkimas tarp mūsų skaitytojų, bet ir „NordVPN“ yra geriausiai vertinamas VPN pasaulyje. 5700+ saugių serverių visame pasaulyje užtikrinsite, kad niekada neprarasite prieigos prie „Tinder“.

2.ExpressVPN:„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN rinkoje, turėdamas greičio optimizavimo serverius daugiau nei 160 vietų. Lengvai naudojamos „iOS“ ir „Android“ programos daro tai populiariu pasirinkimu.

3.CyberGhost:Nemokami bandymai „iOS“ ir „Android“ vartotojams bei lengvas diegimas keliuose įrenginiuose daro „Cyberghost“ idealų „Tinder“.

4.Surfshark: Siūlydamas neįtikėtiną kainą, pritaikydamas funkcijas ir neribotą įrenginių apsaugą, „Surfshark“ ir toliau populiarėja.

5.PrivatusVPN:Biudžetą sąmoningam VPT vartotojui „PrivateVPN“ yra tobulas. Patogus sprendimas pradedantiesiems, jis siūlo paprastas programas ir greitą įdiegimą.

Prisijunkite prie „Tinder“ naudodami „NordVPN“

Kodėl jums reikia VPN norint pasiekti „Tinder“

Kiekvieną dieną visame pasaulyje „Tinder“ yra 1 milijardas perbraukimų. Paprastumas ir lengvumas surasti potencialų partnerį leidžia tai padaryti viena iš labiausiai atitraukiančių programų pasaulyje. 

Dėl šios priežasties, daugelis institucijų ir verslo įmonių uždraudė „Tinder“ savo patalpose. Universitetai, mokyklos, biurai, vyriausybiniai pastatai stengiasi apriboti prieigą prie „Tinder“ ir sumažinti jos sukeliamus sutrikimus. Žinoma, yra taip pat moraliniai ir religiniai rūpesčiai Veda prie to, kad programa yra uždraustas keliose mažose šalyse ir religinėse bendruomenėse. 

Nepriklausomai nuo to, kodėl kažkas riboja „Tinder“, metodas visada yra tas pats: blokuoti programos atsisiuntimą ar naudojimą jų tinkluose. Kiekvieną kartą naudodamiesi internetu tokiame tinkle, prarasite prieigą prie „Tinder“ programos. 

Sidenote, tai taip pat susiję su „Facebook“. Kadangi „Tinder“ pasitiki jūsų „Facebook“ paskyra, kad patikrintų jūsų informaciją, Jei pateksite į šalį ar pastatą, kuriame „Facebook“ uždrausta, taip pat prarasite prieigą prie „Tinder“. 

Tam yra paprastas sprendimas. Naudodamiesi VPN galite paslėpti savo internetinę veiklą naudodamiesi viešuoju tinklu.

Naudojant karinio lygio šifravimą ir pasaulinį saugių serverių tinklą, VPT įvynioja jūsų duomenis, eismą ir net jūsų vietą apsauginiame tunelyje. Tai slepia jus nuo tinklo naudojate prieigą prie interneto ir leidžiate apeiti bet kokius apribojimus padėtas ant jo. 

Tai reiškia, kad bet kuriuo metu prisijungę prie interneto naudodami VPN, bet kurioje programoje galėsite mėgautis nefiltruotu, atviru internetu naudojate, įskaitant „Tinder“.

Prisijunkite prie „Tinder“ naudodami „NordVPN“

Daugybė VPN naudojimo pranašumų

Ta pati VPN technologija, suteikianti neribotą prieigą prie „Tinder“, turi daugybę papildomų privalumų. 

Šifruoti savo duomenis ir naudoti saugius, privačius serverius eksponentiškai padidina jūsų bendrą privatumą ir saugumą internete. Prisijungę prie VPN serverių galite: slėpti savo duomenis, tapatybę ir fizinę vietą. Tai jus išlaiko saugus nuo kenkėjiškų programų, sukčiavimo, stebėtojų, elektroninių nusikaltėlių, reklamuotojų ir vyriausybės priežiūros. 

Kai naudojate VPN, kad prisijungtumėte prie serverio, esančio ne jūsų gimtojoje šalyje, jūs apeiti vyriausybės cenzūrą ir gauti prieigą prie kitaip „Geografiškai ribotas“ turinys tokiose svetainėse kaip „Netflix“. 

Tai tik keletas neįtikėtinų VPN pranašumų. Jei norite sužinoti daugiau, mes parašėme a pilnas vadovas pradedantiesiems. Tuo tarpu patikrinkite 5 geriausi „Tinder“ VPN žemiau.

Prisijunkite prie „Tinder“ naudodami „NordVPN“

5 geriausi „Tinder“ VPN

1.NordVPN

5 geriausi „Tinder“ VPN [Gaukite neribotą prieigą 2020 m.]

„NordVPN“ yra bendras aukščiausio lygio VPN ir nuolat gauna žvaigždžių apžvalgos iš mūsų skaitytojų. Su daugiau 5700 saugių serverių visame pasaulyje, niekada neprarasite prieigos prie „Tinder“.

Viena „NordVPN“ sąskaita gali apsaugokite iki 6 įrenginių vienu metu, duodamas tau karinio lygio privatumo įrankiai visame įrenginyje, ne tik jūsų telefone. Jums bus naudinga AES-256 šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis, griežta nerašymo politika, DNS apsauga nuo nutekėjimo, ir daug daugiau.

Ačiū „NordVPN“ neprilygstami geobloko sutriuškinimo sugebėjimai ir greičio optimizuotus serverius, taip pat galėsite mėgautis beribiu internetu iš bet kurios pasaulio vietos. Išbandykite tai naudodami nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Išbandykite „NordVPN“ dabar nerizikinga!

2.ExpressVPN

„ExpressVPN“ - „vpnMentor“

greičiausias VPN pasaulyje, „ExpressVPN“ užtikrins jūsų ryšį su visomis rungtynėmis ir kiekviena galima data, kad ir kur būtumėte. Daugiau nei tik neįtikėtinu greičiu, šis teikėjas siūlo pasaulinės klasės kiekvieno įrenginio apsauga, taigi ramiai galite perbraukti namuose ar keliaudami.

Su daugiau nei 3000 serverių 90 ir daugiau šalių, „ExpressVPN“ lengvai įvykdo pažadą visiškai anonimiškai internete, neprailgindami savo ryšių. Įdiekite jį savo telefone ir kompiuteriuose, ir jūs būsite 100% saugus nuo bet kokios grėsmės internete. 

Nesunku suprasti, kodėl mūsų skaitytojai mėgsta šį VPN. Pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išsiaiškinti patiems.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Išbandykite „ExpressVPN“ dabar nerizikinga!

3.CyberGhost

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ yra daugybė priežasčių idealus „Tinder“ VPN. Pirma, ji siūlo vartotojams hermetiškos, šiuolaikiškos saugumo ir privatumo priemonės, greta pagreitintas naršymo greitis daugiau nei 3900 seversų. 

Antra, „CyberGhost“ daro neapsakomai lengva apsaugoti daugybę įrenginių. Įdiegę jį bet kuriame įrenginyje, sukuriate profilį, kuris automatiškai bendrina individualius nustatymus iš viso iki 7 įrenginių. 

Pagaliau „CyberGhost“ turi dosniausius bandymo laikotarpius šiame sąraše. Nauji „iOS“ vartotojai gauna 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, o „Android“ vartotojai gauna 1 nemokamą dieną. Visiems „Cyberghost“ vartotojams taikoma a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Sužinokite daugiau apie šį galingą VPN mūsų išsamioje apžvalgoje. 

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Išbandykite „CyberGhost“ dabar nerizikinga!

4.Surfshark

„Surfshark“ prietaisai

VPN „Kylanti žvaigždė“, „Surfshark“ yra naujas VPN, kuris greitai įvertino mūsų reitingą. Siūlymas neribota vienalaikė įrenginio apsauga vienoje sąskaitoje, jei norite užsisakyti fiksuotą prenumeratą, nesunku suprasti, kodėl.

„Surfshark“ gali pasigirti išskirtinių, lengvai pritaikomų privatumo ir saugos priemonių rinkinį šalia standartinių funkcijų, tokių kaip AES-256 šifravimas, apsauga nuo DNS nuotėkio, automatinis užmušimo jungiklis, ir daug daugiau.

Mažesnis nei patikimiausias, aukščiausios kokybės VPN, „Surfshark“ gali skristi po radaru ir lengvai apeiti geoblokus, cenzūrą ir visus „Tinder“ apribojimus. Išbandykite tai be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Išbandykite „Surfshark“ nerizikinga dabar!

5.PrivatusVPN

„PrivateVPN“ įrenginiai

Jei dar nesate prisijungę prie VPN ir tiesiog norite tai išbandyti „Tinder“, „PrivateVPN“ gali būti jums tinkamas. Šis teikėjas sukūrė pradedančiajam draugiškas, biudžetinis VPT, kuris vis dar suteikia patikimą saugumą ir greitą naršymą. 

Kiekviename žingsnyje „PrivateVPN“ siūlo nuostabus 24/7 lygis, tiesioginis klientų palaikymas. Tai taip pat gali pasigirti a 60 sekundžių įdiegimas ir lengvai vykdomi vadovai kiekvienam įrenginiui. Įdiegus, tai paprastas ir efektyvus VPN leis jums prisijungti ir perbraukti bet kurioje pasaulio vietoje.

Išbandykite tai be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, ir perskaitykite visą apžvalgą, jei norite gauti daugiau informacijos.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Išbandykite „PrivateVPN“ dabar nerizikinga!

Santrauka

Nerizikuokite staiga prarasti prieigą prie savo „Tinder“ ir praleisti 100 potencialių rungtynių. Arba dar blogiau: įsilaužęs į telefoną ir pavogęs visus jūsų asmeninius duomenis.

Įdiekite VPN savo įrenginyje būkite saugūs ir prisijungę prie bet kurios pasaulio vietos, apeikite net griežčiausius apribojimus ir įsitikinkite, kad jūsų pasimatymai netapatina.. Jei vis dar nesate tikri,„NordVPN“ kiekvienam naujam vartotojui siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Išbandykite „NordVPN“ dabar nerizikinga!

Papildoma literatūra

Ieškai meilės „OkCupid“? Jūs patirsite tuos pačius apribojimus, kaip ir „Tinder“, todėl mes taip pat pasirinkome geriausius „OkCupid“ VPT.

Peržiūrėkite geriausius „Android“ ir „iOS“ VPT VPN. 

Kai būsite pasirengę investuoti į VPN, peržiūrėkite absoliučius geriausius pasiūlymus ir kuponų pasiūlymus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me