5 geriausi „Sky Go“ VPN: greitas, patikimas ir paprastas naudoti 2020 m.!

Nuo naujausių sporto šakų iki geriausios Britanijos televizijos, „Sky Go“ yra jūsų internetinis portalas viskam, ką gali pasiūlyti JK žiniasklaidos milžinas. Geriausia yra tai, kad naudodamiesi VPN galite žiūrėti iš bet kurios vietos.

Kol negali.

Teisingai - didžiosios transliacijos platformos gerina savo žaidimą. Buvo imtasi rimtų priemonių, siekiant smarkiai apriboti VPT galimybes atblokuoti svetaines, kurioms taikomi geografiniai apribojimai.

Galutinis rezultatas? Jūsų pasirinktas VPN gali staiga nustoti dirbti su „Sky Go“ - kas, deja, vartotojams, šiandien būdinga įvairioms transliacijos paslaugoms.

„SkyGo_uk“

Jei pastaruoju metu susidūrėte su tokia problema arba ieškote būdo, kaip įsitikinti, kad niekada su ja nesusidūrėte, atėjote į reikiamą vietą.

Po kruopštaus tyrimo ir daugybės bandymų, mes sugalvojome penkis svarbiausius VPN, kuriais galite pasitikėti, kad atblokuotumėte „Sky Go“ - ir kitas srautinio perdavimo svetaines, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos.

5 geriausi „Sky Go“ VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

 • Daugiau nei 540 galimų serverių JK
 • Didžiausią dėmesį skirkite saugos funkcijoms - „Anti DDoS“, dvigubam VPN, svogūnams per VPN ir dar daugiau
 • Patikimas klientų aptarnavimas visą parą
 • Iki 6 jungčių vienu metu

„NordVPN“Dėl savo patikimumo ir gausybės papildomų funkcijų laimi didžiulę minią. Su neribotu pralaidumu ir didžiuliu daugiau nei 5000 serverių tinklu (iš kurių daugiau nei 500 yra JK), šis teikėjas užtikrina puikų greitį - puikiai tinka transliuoti iš „Sky Go“ ir kitų platformų.

„NordVPN“ nuolat atnaujina savo paslaugą, ir visai neseniai dėl didelių greičio patobulinimų ji glaudžiai konkuruoja su „ExpressVPN“, nors pastarasis vis dar linkęs būti šiek tiek greitesnis. Bet kuriuo atveju, Didelės raiškos transliacija nebus puiki „NordVPN“ našumo problema.

Pagalba klientams teikiama tiesioginių pokalbių metu visą parą, taigi, net jei serveris jums kelia problemų, sprendimas yra vos už kelių minučių. Be to, gausite 6 vienalaikius visų įrenginių ryšius, teisėtą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir daugybę papildomų funkcijų, kad galėtumėte naudotis puikia VPN. Perskaitykite mūsų ekspertų apžvalgą ir vartotojų atsiliepimus čia.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Žiūrėk dabar

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

 • Itin greitai - pamirškite apie VPN atsilikimą ir buferio problemas
 • Pasirinkite, koks srautas yra užšifruotas, naudojant jų padalijimo tuneliu funkciją
 • Didelės pralaidumo JK serveriai
 • Klientų palaikymas

Aplink tiek daug VPN, kurie patikimai veikia „Sky GO“, yra optimizuoti JK serveriai, reaguojantis ir žinantis palaikymą, garantuotas privatumas ir teisinga pinigų grąžinimo politika..

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, rasite „ExpressVPN“ - ne tik greitas, bet ir saugus bei beprotiškai paprastas naudoti. Platus JK serverių asortimentas ir puikios savybės, tokios kaip padalintas tunelis ir „MediaStreamer DNS“, šis VPN suteikia jums visus užšifruoto ryšio pranašumus ir praktiškai neturi jokių trūkumų.

Nors „ExpressVPN“ yra labai patikimas, iškilus problemoms, galite pasikliauti kompetentinga palaikymo komanda, kuri padės išspręsti bet kokias problemas - nuo serverių iki pinigų grąžinimo. Agentus galite rasti tiesioginiuose pokalbiuose ir el. Paštu 24 valandas per parą.

Kalbant apie pinigų grąžinimą, jūs turite visą mėnesį susigrąžinti pinigus. „ExpressVPN“ iš esmės suteikia 30 dienų nerizikingam testavimui, todėl pirmyn ir išbandykite! Ir jūs galite sužinoti, ką tikrieji vartotojai galvoja apie „ExpressVPN“.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Žiūrėk dabar

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

 • Remontas - nauji serveriai ir lengvai naudojami profiliai, skirti lengvai pasiekti „Sky Go“
 • Super intuityvi sąsaja
 • Pagalba klientams teikiama visą parą
 • 7 dienų nemokama bandomoji versija, kad galėtumėte išbandyti nerizikingai

Po rimtų patobulinimų, „CyberGhost“yra pasirengęs tapti jūsų artimiausiu „Sky Go“ VPN.

Svarbus dalykas yra paprastas naudojimas - šis teikėjas pasirinko intuityvų požiūrį, siūlydamas vartotojams keletą profilių, pritaikytų jų konkretiems poreikiams. Galite akimirksniu pasirinkti geriausią kanalų, saugaus naršymo internete ir, žinoma, srautinių svetainių atblokavimo nustatymų derinį..

Jūs vis dar turite galimybę viską nustatyti rankiniu būdu, bet pradedantiesiems šis išdėstymas yra neįkainojamas. Taip pat įrodyta, kad jis labai patikimas atliekant mūsų našumo testus, akimirksniu atblokuojant „Sky Go“ (ir kitas ieškomas srautinio perdavimo platformas)..

Be nuostabių profilių, gausite viską, ko tikitės iš premium VPN. Naudinga ir atsakinga pagalba visą parą, tinkamas greitis (nors ir ne toks geras kaip „NordVPN“ ar „ExpressVPN“) ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija Padarykite „CyberGhost“ patikimu įrankiu patenkinti visus jūsų atblokavimo poreikius.

„IOS“ ir „Android“ programose yra net nemokamas 7 dienų bandomasis laikotarpis, todėl galite išbandyti visas funkcijas, nemokėdami nei centų! Mes raginame tai padaryti. Taip pat galite sužinoti, ką kiti mano apie „CyberGhost“, spustelėdami čia.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Žiūrėk dabar

4. „PrivateVPN“

5 geriausi „Sky Go“ VPN: greitas, patikimas ir paprastas naudoti 2020 m.!

 • Įspūdingas greitis
 • Kontroliuoja visą savo infrastruktūrą - jokių trečiųjų šalių
 • Puiki šifravimas ir tvirta nulio registravimo politika
 • Geras klientų aptarnavimas, bet ne tiesioginiai pokalbiai

Švedijos tiekėjas „PrivateVPN“galbūt neturi didžiausio serverių tinklo ar visą parą veikiančių tiesioginių pokalbių palaikymo, tačiau dėl mažesnio masto veikimo ir dėmesio detalėms jis pelnė savo vartotojo bazės nesąmoningą lojalumą.

„PrivateVPN“ neleidžia spręsti „Sky Go“ problemų (ir dauguma kitų pagrindinių srautinių platformų). Nors šiuo metu joje yra tik 4 JK serveriai (iš 80 ir daugiau), šis VPT išlaikė žemą profilį ir tai leido jam toliau teikti aukščiausio lygio turinio atblokavimo paslaugas.

„PrivateVPN“ taip pat turi dar vieną svarbų turtą: jis „neperduoda“ savo serverių. Vietoj to, kritinė infrastruktūra yra lengvai pasiekiama. Vartotojams tai reiškia, kad trečiosios šalys nedalyvauja ir dar stipresnis privatumas.

Jei norite išbandyto ir tikro „Sky Go“ VPN, būtinai duokite „PrivateVPN“ kadrą. Jei galų gale nusiviliate, turite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Čia galite perskaityti mūsų ekspertų apžvalgą ir vartotojų atsiliepimus.

„PrivateVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, „HBO“, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą; P2P optimizuotų serverių, pasiekiamų per programą, sąrašas.

„PrivateVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“.

Žiūrėk dabar

5. „Hotspot“ skydas

„Hotspot“ skydo įtaisai

 • Patentuotas „Catapult Hydra“ protokolas dideliam greičiui
 • Intuityvi sąsaja
 • Platus greitaeigių JK serverių asortimentas
 • Atsakinga klientų palaikymo komanda

„Hotspot“ skydasbuvo gana ilgą laiką, tačiau naujausi privatumo politikos ir visos paslaugos patobulinimai pavertė ją iš šiek tiek vidutinio VPN į vieną iš geriausių mūsų našumo ir greičio pasirinkimų.

Mokama versija („Hotspot Shield Elite“) siūlo greitųjų serverių pasirinkimą JK. Naudodamas patentuotą protokolą, pavadintą „Catapult Hydra“, šis VPN suspaudžia jūsų duomenis, kad būtų galima greičiau prisijungti..

Prieiga prie „Sky Go“ garantuojama - jei kyla problemų, nedvejodami susisiekite su klientų palaikymo tarnyba ir per protingą laiką išspręskite problemą..

„Hotspot Shield“ nėra pats pigiausias VPN, tačiau šis teikėjas kainų etiketę pagrindžia patikimu našumu. Negalima tik žadėti. Sužinokite, ką tikrieji vartotojai turi pasakyti apie „Hotspot Shield“. Arba išbandykite „Hotspot Shield“ nerizikingai iki 45 dienų ir gaukite grąžinamąją išmoką, jei esate nepatenkinti.

„Hotspot Shield“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, P2P leidžiama visuose serveriuose.

„Hotspot Shield“ veikia šiuose įrenginiuose

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“.

Žiūrėk dabar

Pasiekite „Sky Go“ iš bet kur - viskas dėka VPN

Pastebėti „Sky Go“ aptikimą tapo aukšta tvarka, tačiau tai nėra neįmanoma. Jums tereikia žinoti, kurie VPN yra geriausiai įrengti, kad galėtumėte gauti patikimą prieigą - ir dabar jūs tai darote.

Ar jums šis straipsnis buvo naudingas? Jei taip, nedvejodami pasidalykite ja!

Ar negali užtekti britų televizijos? Peržiūrėkite geriausius „BBC iPlayer“ VPT.

Jei jums reikia gauti britišką IP adresą - štai, kaip jį gauti.

Norite sužinoti, kas jums geriau - „Express“ ar „Nord“? Perskaitykite mūsų išsamų palyginimą čia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me