5 geriausi Nigerijos VPT – saugumui, srautui ir greičiui 2020 m


Internetinė laisvė Nigerijoje mažėja. Nors svetainės ir platformos, tokios kaip „YouTube“, „Twitter“, „WhatsApp“ ir „Facebook“, vis dar laisvai prieinamos, vis daugėja blokų kitose svetainėse, įskaitant populiarų nepriklausomą naujienų skyrių, „Naij.com“..

Jei jūs gyvenate ar lankotės Nigerijoje, VPN gali suteikti jums prieigą prie užblokuoto turinio, kol taip pat neleidžia Nigerijos vyriausybei stebėti, ką darote internete.

Tavo duomenys bus užšifruoti o tai neleis jo perimti ar įsilaužti net į nesaugius viešuosius „Wi-Fi“ tinklus.

Jei esate Nigerijoje ir ieškote meilės, ją rasite sunku prisijungti prie kai kurių didesnių pasaulinių pažinčių svetainių. Pavyzdžiui, neįmanoma prisijungti prie „Plenty of Fish“ su Nigerijos IP adresu. Iš Nigerijos atvykusių pažinčių sukčiavimų skaičius „Plenty of Fish“ uždraudė šalies vartotojams.

Su VPN galite apeiti šiuos apribojimus užmaskuodami savo IP adresą. VPN taip pat bus naudingas, kai reikia atblokuoti geografiškai ribotą turinį, pvz., „Netflix US“ ir „Hulu“. Turėdami Nigerijos IP adresą, galite pasiekti mažiau nei 20% „Netflix“ turinio. A „premium VPN“ suteiks jums visišką prieigą prie mėgstamiausių transliacijos paslaugų.

Perskaitykite toliau ir sužinokite, kuris Geriausi VPN gyventojai Nigerijos gyventojams ir turistams.

Geriausių Nigerijos VPT santrauka

Tai yra mūsų geriausios VPNS naudojimo Nigerijoje rekomendacijos:

 1. „ExpressVPN“ - Jei norite žaibiško greičio ir žvaigždžių saugumo, „ExpressVPN“ yra jums skirtas VPN. Būsite visiškai apsaugoti transliuodami ar naršydami Nigerijoje, net ir viešojo „Wi-Fi“ ryšio metu.
 2. „NordVPN“ - Pažangios „NordVPN“ siūlomos saugos funkcijos apsaugos jūsų privatumą nuo bet kokio vyriausybės stebėjimo.
 3. „CyberGhost“ - Prieinamas VPN, siūlantis greitį ir saugumą, taip pat galimybę patikimai apeiti geoblokus.
 4. HMA - turi didžiulį serverių tinklą, įskaitant Nigerijoje, skirtą patikimam ryšiui ir greičiui palaikyti.
 5. „Surfshark“ - Puikus universalus VPN, turintis greitą greitį ir stiprų saugumą, visų pagrindinių platformų programas ir neribotą vienalaikį ryšį.

Ko turėtumėte ieškoti VPN Nigerijoje

Įdiegus prieinamus mobiliojo interneto planus, smarkiai padaugėjo žmonių, prisijungusių prie interneto Nigerijoje, ir tai tapo viena didžiausių interneto vartotojų populiacija Afrikoje į pietus nuo Sacharos..

Dėl to Nigerijos vyriausybė stengėsi kontroliuoti, ką jos gyventojai gali bendrinti ir žiūrėti internete.

Dar 2014 m. „WikiLeaks“ tai atskleidė prieštaringai vertinamus dalykus stebėjimas ir filtravimo programinę įrangą „FinFisher“ naudojo Nigerijos vyriausybė. Tada 2017 m. Pabaigoje Nigerijos interneto paslaugų teikėjai patenkino Nigerijos ryšių komisijos (NCC) prašymą blokuoti 21 svetainę, pirmiausia svetainės, palaikančios Biafros, Nigerijos regiono, nepriklausomybę.

Žodžio laisvei internete taip pat kyla grėsmė Nigerijoje. Kibernetinių nusikaltimų įstatymas, kuris į įstatymą buvo priimtas 2015 m., neseniai buvo įpratęs arešto tinklaraštininkų internetinių komentarų tai buvo kritiška vyriausybei.

Pagal NCC gaires, IPT Nigerijoje privalo saugoti vartotojo duomenis ir „vartotojo pranešimų ar maršruto duomenų turinys“ mažiausiai 12 mėnesių. IPT taip pat privalo bendradarbiauti su valdžios institucijomis perduodant vartotojo duomenis tiriant elektroninius nusikaltimus ar kitą neteisėtą veiklą.

Nigerija taip pat susiduria su rimtais iššūkiais, susijusiais su elektroniniu sukčiavimu. 2017 m. Dėl sukčiavimo internete Nigerijoje kasmet patiriami 649 mln. USD nuostoliai.

Dėl šių ir kitų nerimą keliančių tendencijų „Freedom House“ paskelbtoje 2018 m. Tinklo „Nigerija“ ataskaitoje Nigerija įvertinta kaip „iš dalies nemokama.Iš esmės labai svarbu naudoti VPN būnant Nigerijoje saugokite savo privatumą ir saugumą bei venkite vyriausybės cenzūros ir priežiūros.

Nemažai VPT teikėjų turi serverius Nigerijoje, dėl patikimo fiksuotojo fiksuotojo interneto trūkumo. Be to, netoliese yra labai mažai VPN serverių vietų.

Laimei, padaugėjus povandeninių optinių kabelių, vis tiek galite mėgautis puikiu VPN su greitais serveriais Europoje našumu.

Kiti dalykai, kurių reikia ieškoti VPN Nigerijoje, yra šie:

 • Griežta nulio žurnalų politika kad jūsų duomenys nebūtų perduoti Nigerijos vyriausybei, jei jos bus paprašyta.
 • Stiprus šifravimas norėdami apsaugoti savo privatumą ir neleisti perimti, stebėti ar pavogti jūsų duomenų.
 • Gebėjimas įveikti geoblokus ir kitus VPN blokus padėti jums pasiekti mėgstamiausias transliacijos paslaugas ir svetaines Nigerijoje.
 • Stabilus tinklas užtikrinti patikimą ryšį ir a „kill switch“ funkcija, kuri sustabdo duomenų perdavimą, jei nutrūksta jūsų ryšys.
 • Programos mobiliesiems apsaugoti savo duomenis nesaugiuose „Wi-Fi“ tinkluose.

Geriausi Nigerijos VPT

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“„ExpressVPN“ yra greičiausi visų mūsų išbandytų VPT serveriai.

Jei esate aistringas streameris, tai jums yra VPN. Jos žaibiški serveriai užkirsti kelią buferiui ir jis gali patikimai atblokuoti visas pagrindines srautinio perdavimo paslaugas.

Su 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse, įskaitant Egiptas ir Kenija, „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas Nigerijai.

„ExpressVPN“ turi karinio lygio šifravimas apsaugoti savo privatumą ir duomenis nuo perėmimo ar vyriausybės stebėjimo.

Įsikūręs Britų Mergelių salose, toli nuo smalsių žvilgsnių į 2014 9 9 „Eyes Alliance“ šalis, „ExpressVPN“ palaiko griežta jokių žurnalų politika.

Tai gali būti brangesni nei kiti VPN, tačiau dėl jo greičio, puikių klientų aptarnavimo ir kokybiškų programų vartotojams verta mokėti už kainą.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Gaukite „ExpressVPN“ šiandien!

„NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ turi platų tinklą su 5400+ serverių daugiau nei 60 šalių, įskaitant Egiptą ir Pietų Afriką.

Įregistruotas Panamoje, šis VPN yra nutolęs nuo 2014-10-09 akių stebėjimo, ty jis vykdo griežtą jokių žurnalų politiką ir saugo jus bei jūsų duomenis.

Į Be didelių greičių, „NordVPN“ yra stiprus saugumas su AES-256 šifravimu ir palaikymu IKEv2 / IPSec protokolams ir OpenVPN.

Srautinis perdavimas Nigerijoje nebus problema, nes šis VPT patikimai aplenkia geoblokus iš „Netflix“, „HBO GO“, „Hulu“, „Amazon Prime“ vaizdo įrašų, be kita ko.

Sužinokite daugiau apie puikias „NordVPN“ funkcijas skaitydami vartotojų atsiliepimus.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Gaukite „NordVPN“ šiandien!

„CyberGhost“

„CyberGhost“

Ieškai lengvai naudojamo VPN? „CyberGhost“ galėtų būti tobula jums, su ja intuityvi sąsaja ir puikus klientų aptarnavimas.

Nors ne taip greitai, kaip „NordVPN“ ar „ExpressVPN“, „CyberGhost“ turi 6000 ir daugiau serverių 90 ir daugiau šalių ir automatiškai prisijungia prie greičiausio sklandus srautas ir kankinantis srautas.

Didelis greitis nereiškia saugumo sąskaita. „CyberGhost“ siūlo jums patikimas šifravimas, nulio žurnalų politika, nepralaidžios programos, žudymo jungiklio funkcija, ir daug kitų galingų funkcijų, saugančių jūsų privatumą ir duomenis.

Vartotojai sutinka, kad „CyberGhost“ yra puikus universalus VPN.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Gaukite „CyberGhost“ šiandien!

HMA VPN

„HideMyAss“ VPN!

Jei jums reikia pasiekti vietinį Nigerijos turinį, HMA yra jūsų VPN turi serverį Nigerijoje. Faktiškai, HMA! turi serverius 190 šalių beveik 100% visame pasaulyje. Deja, HMA turi problemų atjungiant „Netflix“, tačiau „iPlayer“ ir „Hulu“ veiks puikiai.

Ryšio žurnalai saugomi 30 dienų ir HMA! veikia Jungtinėje Karalystėje, todėl ji privalo laikytis kai kurių blogiausių duomenų saugojimo įstatymų Europoje. Todėl, šis VPN nėra skirtas jums, jei norite tobulo privatumo.

Teigiamai, HMA! yra lengvai naudojamas ir turi puikios stalinių kompiuterių ir mobiliųjų programų programos daugeliui platformų.

Nekreipkite į tai žodžio, pažiūrėkite, ką mano tikrieji vartotojai.

HMA gali atblokuoti:

 • BBC iPlayer, Hulu

Palaiko kankinimą:

 • Ne

HMA veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai

Gaukite HMA šiandien!

„Surfshark“

„Surfshark“ Peru

„Surfshark“ yra puikus biudžetas VPN, siūlo išskirtinę kainos ir kokybės santykį bei neribotą vienalaikį ryšį. Jame yra visos saugos funkcijos, kurių reikia jūsų duomenims saugoti, įskaitant stiprų šifravimą, išjungimo jungiklį, apsaugą nuo nuotėkio ir įmontuotą kenkėjišką programą, skelbimą ir stebėjimo blokatorių..

Programos yra prieinamos visoms pagrindinėms platformoms o mobiliesiems įrenginiams - privatumo apsaugai naudojant viešąjį „Wi-Fi“.

„Surfshark“ vartotojai mėgsta dėl greičio ir patikimumo.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

Gaukite „Surfshark“ šiandien!

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Nesvarbu, ar lankotės Nigerijoje, ar esate nuolatinis gyventojas turėtų naudoti VPN kiekvieną kartą prisijungę prie interneto. Kiekvienas iš mūsų atrinktų geriausių Nigerijos VPT apsaugos jus nuo vyriausybės stebėjimo ir kibernetinių nusikaltimų bei suteiks prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio..

Ar labai svarbu saugoti savo privatumą? Sužinokite apie geriausius VPN, kurių nėra žurnaluose, rinkoje.

Norite paslėpti savo IP adresą? Perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kaip tai padaryti.

Tvirtas VPN leis jums naudotis viešaisiais „wi-fi“ tinklais, saugu žinoti, kad jūsų tapatybė ir duomenys yra užšifruoti. Jei vis dar kyla sunkumų pasirenkant VPN Nigerijai, rekomenduojame „ExpressVPN“.

  Išbandykite „ExpressVPN“

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me