5 geriausi Nepalo VPN – saugumui, srautui ir greičiui 2020 m


Su vyriausybės vykdomais filtrais tokiose svetainėse kaip „Google“ ir „Netflix“, jums reikalingas VPN, norint reguliariai naudotis internetu Nepale.

Geras VPN taip pat yra gyvybiškai svarbus saugokite savo duomenis nuo įsilaužėlių, išvenkite geografinių blokų ir užtikrinkite, kad jūsų ryšys būtų kuo privatesnis. Tačiau ne visi VPT gali atlikti darbą - svarbu pasirinkti aukštos kokybės VPT, kuriais galite pasitikėti.

Nesvarbu, ar jūs gyvenate Nepale, ar norite pasiekti nefiltruotą turinį, tu nori Nepalo turinį galite pasiekti iš užsienio, ar keliaujate į Nepalą ir norite grįžkite į savo mėgstamus srautinio perdavimo kanalus namo, VPN yra visiškai nesąžiningas.

Trumpas vadovas: geriausi Nepale esantys VPN

 1. „NordVPN“
  Turi aukščiausio lygio saugumą su neištrinamu šifravimu ir daugiau nei 5000 serverių daugiau nei 60 šalių.
 2. „ExpressVPN“
  Tai puikus universalus VPN su neribotu spartiu srautiniu perdavimu.
 3. „IPVanish“
  Turi absoliučio privatumo neregistruojamą politiką ir jokių kankinančių apribojimų.
 4. HMA VPN
  Turi daugiau serverio vietų nei bet kuris kitas VPN ir yra optimizuotas srautiniam perdavimui.
 5. Buferinis VPN
  Dėl intuityvios sąsajos yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir profesionalams.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

Ko turėtumėte ieškoti Nepalo VPN

Prieiga prie užblokuotų svetainių

2018 m. Baudžiamųjų kodeksų įstatymas įtvirtino privatumo įstatymus, kurie lėmė spaudos cenzūrą ir uždrausti iki 25 000 svetainių, labai kontroliuodami, kokį turinį galite vartoti Nepale.

Kankinimasis taip pat yra neteisėtas, todėl torrentų svetaines nėra lengva rasti.

Šių apribojimų galite išvengti naudojantis VPN paslauga Nepale - tai, kas vis dar yra visiškai teisėta.

Būtinai rinkitės VPN, kuris gali apeiti griežčiausias cenzūros priemones.

Duomenų saugumas

VPN yra gyvybiškai svarbus norint apsaugoti jūsų privatumą. VPT bus užšifruokite ir apsaugokite savo duomenis, įskaitant el. laiškus, slaptažodžius, nuotraukas ir kredito kortelės duomenis.

Prisijungę liksite anonimiški, taigi niekas, įskaitant valdžios institucijas, negali sekti jūsų internetinės veiklos.

Visada rinkitės VPN naudodami aiški privatumo politika taigi jūs žinote, kas vyksta su jūsų duomenimis.

Aplenkite geoblokus

Daugelis svetainių pasiekiamos tik tam tikrose vietose, todėl jei keliaujate ir norite pasidomėti vietinėmis naujienomis ar laidomis iš namų, pvz., „Netflix USA“ arba „BBC iPlayer“, galite prisijungti prie savo šalies serverio, kad gautumėte prieigą.

Tačiau ne visi VPT gali pasiekti šias paslaugas - jums reikia jų su įrodytas sugebėjimas apeiti VPN blokus.

Didelis greitis

Naudojant VPN sulėtės jūsų ryšys, tačiau, jei pasirinksite aukštos kokybės VPN su optimizuotais serveriais, jūs vos pastebėsite skirtumą.

Patikimas aptarnavimas

Rinkoje yra daug nemokamų VPN, tačiau jie pateikiami su pralaidumo ir greičio apribojimais ir netgi gali būti kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų ar stebėjimo priemonių.

Geriau mokėti už premium VPN paslauga - Šios paslaugos paprastai teikiamos su: pinigų gražinimo garantija, todėl galite juos išbandyti ir pažiūrėti, ar jie jums tinka.

Geriausi Nepalo VPN

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ yra nelaidus vandeniui, karinio lygio šifravimas. Su 5000 ir daugiau serverių daugiau nei 60 šalių, jis siūlo didelius greičius, puikiai tinka transliacijai ir kankinimui.

Pažangios saugos funkcijos, pvz., dvigubas VPN, DNS nuotėkio aptikimas ir sunaikinimo jungiklis daro „NordVPN“ puikų naudoti Nepale. Kitos unikalios funkcijos yra „Adblocker“ ir užšifruoti tarpinių serverių plėtiniai, skirti „Chrome“ ir „Firefox“.

Sužinokite, kodėl „NordVPN“ yra populiariausias tarp vartotojų, arba išbandykite tai be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ turi 2 000 serverių daugiau nei 145 šalyse visame pasaulyje - įskaitant patį Nepalą.

Tai yra vienas greičiausių VPT ir nėra daugybės svetainių, kurių negalima atblokuoti - ar tai „Netflix“, ar „Amazon Prime“, galite tikėtis nefiltruoto, greito srautinio perdavimo.

Tai įrodyta, naudojant tą patį šifravimo standartą, kurį naudoja JAV vyriausybė apsaugoti net labiausiai įslaptintą informaciją.

Tai sakė, kad yra paprasta naudoti - Puiku, jei dar nesate prisijungę prie VPN! Tai yra torrent draugiškas ir kiekvienas serveris palaiko tarpusavio keitimąsi. Pridėta nauda apima įvairius saugumo protokolai ir a nužudyti jungiklį.

Nors „ExpressVPN“ gali būti brangesnis nei kiti rinkos variantai, tai tikrai verta investicijų. Be to, pinigų gražinimo garantija reiškia, kad mėnesį turite nerizikinga! Štai kodėl vartotojai pasirenka „ExpressVPN“.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

„IPVanish“ turi daugiau nei 1000 serverių 60-yje šalių pasaulis. Mes mėgstame tai nulio registravimo politika, tai reiškia, kad jūsų veikla internete, buvimo vieta ir tapatybė visada yra privati.

Tai leidžia keistis vieniems su kitais ir šiuo tikslu netgi turi SOCKS5 tarpinį serverį. Kiti dideli šio VPN pliusai yra šie: nužudyti jungiklį ir sugebėjimas vienu metu prijunkite iki 10 įrenginių. Tačiau vienas neigiamas aspektas yra tas, kad jis negali pasiekti „Netflix“. Perskaitykite, kodėl mūsų vartotojams vis tiek patinka „IPVanish“.

„IPVanish“ siūlo: 7 dienų pinigų grąžinimo garantija - ne tiek ilgai, kaip siūlo jo konkurentai, tačiau vis tiek suteiksite šiek tiek laiko patikrinti, ar jis jums tinka.

„IPVanish“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„IPVanish“ veikia šiuose įrenginiuose: 

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „FireTV“, „Windows Phone“, „Linux“, „Chromebook“, Maršrutizatoriai.

Gaukite „IPVanish“ dabar!

4. HMA VPN

„hidemyass“ įrenginys

HMA turi daugiau serverių daugiau šalių nei bet kuris kitas VPN teikėjas - daugiau nei 190 šalių visame pasaulyje, įskaitant 2 serverius Nepale.

HMA taip pat siūlo greitas susisiekimas ir prieiga prie daugelio ribojamų svetainių. Be to, kadangi jis yra optimizuotas tiesioginiam srautiniam perdavimui, tai yra puiki VPN paslauga, kurią galima naudoti, jei norite žiūrėti ir bendrinti mėgstamus filmus internete. Pažiūrėkite, ką kiti vartotojai sako apie HMA

Ten yra 7 dienų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taigi, jūs visada galite nemokamai pasiimti HMA bandymui.

HMA gali atblokuoti: 

 • „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 •  Taip, P2P specialūs serveriai galimi

HMA veikia šiuose įrenginiuose:

 •  „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai.

Gaukite HMA dabar!

5. Buferinis VPN

5 geriausi Nepalo VPN - saugumui, srautui ir greičiui 2020 m

Intuityvios buferio VPN programos leidžia tai padaryti: puikus pasirinkimas pradedantiesiems, bet patyrę vartotojai tai įvertins aukščiausios klasės saugumo protokolus. Jis veikia greitųjų serverių 37 šalyse, įskaitant Nepalą.

Yra programų visoms pagrindinėms platformoms, ir tu gali prie vienos paskyros prijunkite iki 5 įrenginių. Jei turite klausimų apie savo sąskaitą, jos draugiškas klientų aptarnavimas galima naudotis visą parą, per tiesioginius pokalbius.

Tai tik kelios funkcijos, dėl kurių buferinis VPN yra populiarus pasirinkimas..

Buferinis VPN siūlo 30-dienos pinigų grąžinimo garantija. 

Gaukite VPN dabar!

Išvada

Ieškodami geriausio Nepalo VPN, visada patikrinkite privatumo politiką ir įsitikinkite, kad žinote, ką paslauga daro su jūsų asmeniniais duomenimis ir naršymo istorija.

Jums visada geriau sekasi teikti aukštos kokybės, aukščiausios kokybės paslaugas, tačiau užsisakydami galite lengvai sutaupyti šiek tiek pinigų. Apsilankykite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapyje, kad sužinotumėte, kaip.

Tinkamiems VPT paprastai suteikiama nemokama bandomoji versija arba pinigų grąžinimo garantija, todėl visada galite juos išbandyti, prieš įsipareigodami ilgalaikiam planui..

Gaukite „NordVPN“ dabar!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me