5 geriausi „Linux“ VPN – išbandyti ir atnaujinti iki 2020 m


Nors „Linux“ yra viena populiariausių operacinių sistemų privatumo mėgėjams, atrodo, kad daugelis VPT tiekėjų deda daug daugiau pastangų, norėdami aptarnauti „Mac“ ir „Windows“ vartotojus.

Surasti tokį VPN, kuris „Linux“ vartotojus nevertina kaip paskesnio požiūrio, yra sudėtinga, bet ne neįmanoma. Mes kruopščiai išbandėme visus geriausius VPN tiekėjus, kad rastume adatas šieno kupetoje, kurios nenuvils „Linux“ vartotojų patikimo VPN teikėjo rinkoje..

Penki šiame sąraše esantys VPN visi „Linux“ vartotojams gali suteikti puiki VPN patirtis kad jie nusipelno.

Trumpas vadovas - geriausi Linux VPN

 1. „NordVPN“
  „NordVPN“ gimtoji „Linux“ VPN klientą lengva nustatyti ir siūlo puikią apsaugą naudojant pažangias saugos funkcijas, kurių „Linux“ vartotojai dažnai praleidžia. Taip pat galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinius, skirtus „Chrome“ ir „Firefox“.
 2. „CyberGhost“
  Išsamūs „CyberGhost“ vadovai, skirti „Linux“ vartotojams, leidžia lengvai konfigūruoti jūsų VPN, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate. Taip pat galite praleisti rankinio nustatymo procesą, įdiegdami vieną iš saugių „CyberGhost“ naršyklės plėtinių.
 3. „Surfshark“
  „Surfshark“ turi „Linux“ VPN klientą, suderinamą su „Ubuntu“ ir „Debian“, kurį paprasta įdiegti ir patogu naudoti. Taip pat galite įdiegti „Surfshark“ naršyklės plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“.
 4. „ExpressVPN“
  Natūralus „ExpressVPN“ „Linux“ VPN klientas yra suderinamas su „Ubuntu“, „Mint“, „Debian“, „Fedora“ ir „CentOS“. Taip pat galite pasinaudoti „ExpressVPN“ naršyklės plėtiniais, skirtais „Chrome“ ir „Firefox“.
 5. Privatus interneto ryšys
  Privačioje interneto prieigoje (PIA) pateikiami išsamūs sąrankos vadovai ir specialus „Linux“ VPN klientas, suderinamas su 64 bitų „Ubuntu“, „Mint“, „Arch“ ir „Debian“ įrenginiais..

Geriausi „Linux“ VPN

1. „NordVPN“

5 geriausi „Linux“ VPN - išbandyti ir atnaujinti iki 2020 m

Mūsų bendras aukščiausio lygio VPN labai palaiko „Linux“ vartotojus su „Linux“ VPN klientas ir išsamius visų įrenginių montavimo vadovus. Paprasta komandų eilutės sąsaja yra lengva naudotis ir joje yra automatinio paieškos funkcija, padedanti įvesti komandas.

Vietinis klientas naudoja „OpenVPN“ protokolus pagal numatytuosius nustatymus, tačiau taip pat galite rankiniu būdu nustatyti kitas konfigūracijas naudodamiesi išsamiais sąrankos vadovais, esančiais „NordVPN“ svetainėje. Jei kyla problemų, tiesiog susisiekite su puikiais „NordVPN“ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas.

Skirtingai nuo daugelio VPN, „NordVPN“ siūlo „Linux“ vartotojams daug tų pačių pažangių funkcijų, kaip ir jų „Mac“ bei „Windows“ kolegos, įskaitant automatinis naikinimo jungiklis, skelbimų blokavimas ir kenkėjiškų programų apsauga su „NordVPN“ „CyberSec“ saugos komplektu. Vietinis klientas taip pat turi greito prisijungimo funkciją ir galimybę lengvai perjungti TCP ir UDP protokolus.

„NordVPN“ žengia dar vieną žingsnį toliau, siūlydamas savo „Linux“ vartotojams išskirtinė „NordLynx“ funkcija. Šios kombinuotos technologijos, sukurtos aplink „Wiregaurd“ VPN protokolą ir pačių sukurtą „NordVPN“ tinklo adresų vertimo sistemą. garantuokite žaibišką greitį nepažeisdami jūsų privatumo.

Panamoje esantis „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas anoniminiams kankinimams dėl jo griežta politika be žurnalų ir greiti, skirti P2P serveriai.

Naudodamiesi savo „Linux“ klientu ir „NordVPN“ saugiais naršyklės plėtiniais „Firefox“ ir „Chrome“, galite prisijungti prie bet kurio „NordVPN“ 5000 serverių daugiau nei 60 šalių ir mėgaukitės greitais, patikimais ryšiais ir galimybe apeiti geografinius apribojimus populiariose transliacijos svetainėse.

Taip pat galite prisijungti prie 6 įrenginiai vienu metu ir pasinaudokite „NordVPN“ pranašumais 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti VPN be jokios rizikos.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

„NordVPN“

2. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

Nors „CyberGhost“ neturi vietinio „Linux“ kliento, akivaizdu, kad šis teikėjas nepamiršo „Linux“ vartotojų. „CyberGhost“ turi išsamūs „OpenVPN“ nustatyti „Ubuntu“, „Debian“ ir „Mint“ vadovai, taip pat „PPTP“ nustatyti „Ubuntu“ ir „Chakra“ vadovai.

Be pasirinkimo „OpenVPN“ ir „PPTP“ protokolų, „Linux Ubuntu“ vartotojai taip pat gali pasirinkti tarp vadovų, kaip konfigūruoti „OpenVPN“ naudodamas terminalą arba „NetworkManager“. Parengti vadovai padės sužinoti apie kiekvieną proceso žingsnį ir pateiks paveikslėlius, kurie jums padės.

Jei nenorėtumėte praleisti rankinio nustatymo, taip pat galite įdiegti „CyberGhost“ patogus naršyklės plėtinys, skirtas „Chrome“ ar „Firefox“. Naršyklės plėtinys leidžia lengvai perjungti saugius protokolus arba pasirinkti iš bet kurio „CyberGhost“ 5700 ir daugiau serverių 90 šalių.

Rumunijoje įsikūręs „CyberGhost“ yra privatumą užtikrinantis VPN su griežta politika be žurnalų ir a tvirtas įsipareigojimas skaidrumui kad „Linux“ vartotojai įvertins. Taip pat galite sumokėti už „CyberGhost“ naudodami „Bitcoin“ už geriausią įmanomą anonimiškumą.

Naudodamiesi „CyberGhost“, jūs taip pat galite tuo pasinaudoti 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas ir iki 7 vienu metu jungiami įrenginiai. „CyberGhost“ siūlo 1 dienos nemokamas bandymas ir dosni 45 dienų pinigų grąžinimo garantija taigi galite išbandyti paslaugą nerizikuodami. Jei vis dar nesate tikri, pažvelkite į teigiamus dalykus, kuriuos tikri vartotojai gali pasakyti apie „CyberGhost“.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

„CyberGhost“ VPN

3. „Surfshark“

5 geriausi „Linux“ VPN - išbandyti ir atnaujinti iki 2020 m

„Surfshark“ yra vienas iš nedaugelio VPT teikėjų, siūlančių „Linux“ VPN klientas. Skirta programa yra suderinamas su „Ubuntu“ ir „Debian“ įrenginiais. „Surfshark“ turi lengvai sekamą vadovą, kuriame pateikiamas diegimo procesas, pateikiant kiekvieno žingsnio paveikslėlius.

Vietinis klientas naudoja saugų šifravimą ir „OpenVPN“ protokolus, o „Linux“ vartotojai programos sąsajoje gali pasirinkti tarp UDP ir TCP. Nors nėra grafinės vartotojo sąsajos (GUI), komandų eilutės sąsają lengva naršyti naudojant paprastas komandas.

„Surfshark“ „Linux“ klientas leidžia lengvai pasirinkti bet kurį iš „Surfshark“ 1041+ serverių 61 ir daugiau šalių aplink pasauli. Teikėjas yra įsikūręs privatumui palankiose Britų Mergelių salose ir turi griežta politika be žurnalų, Taigi tai yra VPN, kuris yra mėgstamiausias minios už anonimiškumą ir privatumą. Tu taip pat gali mokėti anonimiškai už paslaugą su kriptovaliuta.

Galite susisiekti su „Surfshark“ 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas jei jums reikia pagalbos diegiant. VPN taip pat pateikiamas su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir palaiko neribotas vienalaikių jungčių skaičius su viena prenumerata.

„Surfshark“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, CBS, ESPN, „Amazon Prime Video“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„Surfshark“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „FireTV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“.

„Surfshark“

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ vietinis „Linux“ klientas turi paprastą komandinės eilutės sąsają ir yra suderinamas su Ubuntu, Mint, Debian, Fedora ir CentOS. Teikėjas taip pat siūlo rankinius OpenVPN ir PPTP konfigūravimo vadovus, jei norite šio maršruto.

Šis privatumui palankus VPN yra įsikūręs Britanijos Mergelių salose ir turi griežta politika be žurnalų, taip pat gebėjimas mokėti anonimiškai su „Bitcoin“, todėl tai puikus pasirinkimas privatumui ir saugiam kankinimui.

Be saugaus šifravimo, a Išmanioji vieta funkcija ir galimybė lengvai perjungti TCP ir UDP protokolus, taip pat apima „ExpressVPN“ „Linux“ klientą įmontuota DNS nuotėkio apsauga, kurių „Linux“ vartotojai dažnai praleidžia.

„ExpressVPN“ jų svetainėje pateikia išsamius nustatymo vadovus, kurie padės atlikti diegimo procesą. Vadovas taip pat paaiškina, kaip rankiniu būdu pasirinkti bet kurį iš „ExpressVPN“ 3000 ir daugiau serverių 160 ir daugiau vietų aplink pasauli.

Vartotojai giria „ExpressVPN“ serverių tinklą už jo sugebėjimą apeiti griežtus populiaraus srautinio turinio blokus.

Atsižvelgiant į jūsų VPN poreikius, „ExpressVPN“ saugūs naršyklės plėtiniai, skirti „Chrome“ ir „Firefox“, taip pat gali būti puiki galimybė.

Nesvarbu, kurį maršrutą pasirinksite, galite pasinaudoti „ExpressVPN“ teikiamomis galimybėmis žaibišku greičiu, palaikymą tiesioginiu pokalbiu visą parą ir visą parą bei 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Taip pat galite prisijungti prie 5 vienu metu veikiantys įrenginiai.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

„ExpressVPN“

5. Privatus interneto ryšys

Privatūs interneto prieigos įrenginiai

Privačią interneto prieigą (VIP) turi: vartotojui patogus vietinis „Linux“ klientas dėl savo GUI yra nepaprastai paprasta naršyti. Kitaip nei dauguma jo konkurentų, PIA nereikalauja, kad jūs rašytumėte komandas, norėdami įdiegti ar naudoti VPN.

Galite pasinaudoti PIA greito prisijungimo funkcija arba rankiniu būdu pasirinkti iš sąrašo 3000 ir daugiau serverių 33 ir daugiau šalių aplink pasauli. Natūralus klientas turi įmontuotą apsaugą nuo DNS nuotėkio ir leidžia lengvai perjungti „OpenVPN“, „IPsec / L2TP“ ir PPTP protokolus..

Nepaisant didelio greičio, PIA nėra puikus srautui pritaikyti, nes negali pasiekti populiarių srautinio perdavimo svetainių, tokių kaip „Netflix“. Tačiau teikėjo stiprus P2P palaikymas ir ne žurnalų politika kad tai būtų populiarus kankinimas. Taip pat už paslaugą galite mokėti anonimiškai naudodamiesi „Bitcoin“.

PIA leidžia prisijungti iki 5 įrenginiai vienu metu su viena prenumerata. Nėra nemokamo bandomojo laikotarpio, tačiau VIP siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Privatus interneto ryšys

Išvada

Tai gali nuvilti, kai nepavyksta palaikyti „VPN“ „Linux“ palaikymo, o „Windows“ ir „MacOS“ vartotojams patinka patikimos, patogios naudoti vietinės programos. Laimei, turint bet kurį iš šiame sąraše esančių VPN, jūs galite mėgautis visais aukščiausio lygio VPN saugumais, privatumu ir geografine apgaulės galimybe savo „Linux“ įrenginyje.

Jei vis tiek negalite nuspręsti, koks VPN jums labiausiai tinka, peržiūrėkite mūsų dabartinį VPN pasiūlymų ir kuponų sąrašą, kad gautumėte puikių biudžetą palaikančių variantų.

Papildoma literatūra

Geriausi VPN

VPN pasiūlymai ir kuponai

Pagrindinis privatumo internete vadovas

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me