5 geriausi Kolumbijos VPN – saugumui, srautui ir greičiui 2020 m


Planuojate kelionę į Kolumbiją? Norite būti tikri, kad galėsite pasiekti dominantį turinį, ir norite žinoti, kad galite tai padaryti saugiai ir saugiai.

Interneto vartotojai Kolumbijoje gali tikėtis daug laisvės internete. Tačiau pagal Kolumbijos įstatymus interneto paslaugų teikėjai privalo prižiūrėti savo vartotojų veiklą.

Geriausias būdas išlaikyti jūsų internetinę veiklą privačią, nevaržomą ir neprižiūrimą yra naudoti virtualų privatų tinklą arba VPN..

Kolumbijoje VPN naudojimas yra visiškai teisėtas ir tai puikus būdas apeiti geografinius blokus ir pasiekti riboto turinio. Ne tik tai, bet ir jūs žinosite, kad jūsų ryšys visada yra privatus ir saugus, kai prisijungiate.

Geriausi Kolumbijos VPN: trumpas vadovas

 1. „NordVPN“
  Patikimas ir prieinamas „NordVPN“ teikia didelius greičius ir gali pasigirti įspūdingu saugos funkcijų sąrašu.
 2. „ExpressVPN“
  „ExpressVPN“ tikrai gyvena pagal savo vardą, nes žaibiškas greitis puikiai tinka transliacijai ir kankinimui.
 3. „CyberGhost“
  Naudodamas intuityvią sąsają, patikimus ryšius ir iš anksto nustatytus profilius privačiam naršymui, „CyberGhost“ yra puikus pradedantiesiems ir profesionalams..
 4. „PrivateVPN“
  Su nuotolinio diegimo pagalba „PrivateVPN“ yra geras pasirinkimas pradedantiesiems.
 5. HMA
  Turėdama aptakią ir stilingą vartotojo sąsają, HMA taip pat siūlo platų serverių tinklą greitam ir saugiam ryšiui palaikyti.

Išbandykite „NordVPN“ dabar nerizikinga!

Ko reikėtų ieškoti iš Kolumbijos VPN

Apskritai, Kolumbija yra viena iš atviresnių šalių kai kalbama apie prieigą prie interneto ir privatumą internete. Dauguma internetinių dienoraščių platformų ir socialinių tinklų yra laisvai prieinamos, o tinklalapių blokavimas yra minimalus - pagal Kolumbijos įstatymus įprastas joks turinys nėra blokuojamas, išskyrus vaikų pornografiją, ir kai kurios suaugusiųjų pramogų svetainės.

Nepaisant to, beveik nėra jokios vyriausybės cenzūros šalyje, savicenzūra yra paplitusi Kolumbijoje. Tai dažniausiai praktikuoja žurnalistai, gavę pranešimų, kad žurnalistai tampa grėsmių, smurto ir net mirties atvejais, pranešdami tokiomis temomis kaip prekyba narkotikais ir korupcija.

Kalbant apie stebėjimą, pagal Kolumbijos įstatymus, Interneto paslaugų teikėjai (IPT) privalo prižiūrėti savo vartotojų veiklą. Jei nustatoma neteisėta veikla, apie tai turi būti informuota vyriausybė.

Taip pat yra griežtos bausmės už autorių teisių pažeidimus šalyje, vienam vartotojui gresia iki aštuonerių metų kalėjimo po to, kai jis paskelbė akademinį straipsnį svetainėje „Scribd“.

Prieš pirkdami VPN Kolumbijai, įsitikinkite, kad ji gali jums pasiūlyti:

 • Serveriai: Kuo didesnis VPN serverių tinklas, tuo geriau. Jei planuojate naudoti savo VPN, kad pasiektumėte geografiškai ribotą turinį kitose šalyse, turite įsitikinti, ar tose šalyse yra pašalinimų (pavyzdžiui, norėdami pasiekti „Netflix USA“, jums reikės serverių JAV).
  Jei norite iš užsienio pasiekti kolumbietišką turinį, jums reikės VPT, turinčio serverius Kolumbijoje.
 • Greitas greitis: VPN šifravimo procesas gali žymiai sulėtinti jūsų ryšį - norite įsitikinti, kad turite VPN, galintį suteikti srautui tinkamą srautą.
 • Pažangios saugos ir privatumo funkcijos: Jei norite būti tikri, kad likote anonimi prisijungę ir niekas negali tęsti jūsų internetinės veiklos skirtukų, ieškokite VPN, siūlančio aukštos kokybės šifravimą, apsaugą nuo DNS nutekėjimo, automatinį užmušimo jungiklį ir neprisijungimo politiką..
 • Įrenginiai: Įsitikinkite, kad jūsų VPN turi programas visuose jūsų įrenginiuose. Geriausi VPT leis sujungti kelis įrenginius su viena sąskaita.
 • Klientų aptarnavimas: Šiomis dienomis geriausi VPT siūlo visą parą veikiančių tiesioginių pokalbių palaikymą. Negalima atsiskaityti už mažiau.
 • Nemokamas bandymas ir (arba) pinigų grąžinimo garantija: Nenorite būti užstrigęs mokėdamas už jums netinkamą VPN. Įsitikinkite, kad jūsų VPT yra suteikta pinigų grąžinimo garantija tuo atveju, jei kažkas negerai.

5 geriausi VPN Kolumbijai:

1. „NordVPN“

5 geriausi Kolumbijos VPN - saugumui, srautui ir greičiui 2020 m

Nuosekliai laikydamiesi geriausių VPN realių vartotojų ir apžvalgininkų, „NordVPN“ pateisina savo reputaciją įspūdingu patobulintos saugos funkcijos - Be standartinių saugumo priemonių, tokių kaip 2048 bitų šifravimas ir sunaikinimo jungiklis, taip pat siūlo „NordVPN“ dvigubas šifravimas.

„NordVPN“ tinklas yra įspūdingas 4000 ir daugiau serverių daugiau nei 60 šalių. Kolumbijoje nėra serverio, tačiau kai kurie serveriai yra kaimyninėse šalyse.

„NordVPN“ pasiūlymai 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Gaukite „NordVPN“ dabar!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

Nenuostabu, kad vartotojai mėgsta „ExpressVPN“ - tai vienas greičiausių VPN rinkoje. puikiai tinka kankinti ir transliuoti, ir jis neturi problemų atblokuodamas tokias sunkiai pasiekiamas svetaines kaip JAV „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“.

Su 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse, įskaitant Kolumbiją, Dėl griežtų „ExpressVPN“ šifravimo metodų ir visų pagrindinių įrenginių bei operacinių sistemų palaikymo jis tampa vienu geriausių pasirinkimų, kurį galite padaryti ieškodami įsigyti Kolumbijos IP adresą.

„ExpressVPN“ yra su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija politika, į kurią nekilo klausimų.

Gaukite „ExpressVPN“ dabar!

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Šis VPN yra žinomas dėl savo protingai suprojektuota sąsaja. Iš anksto sukonfigūruoti profiliai, leidžiantys akimirksniu prisijungti prie geriausio serverio, yra populiarus įvairaus amžiaus ir techninių galimybių vartotojams.

Su didžiuliu tinklu daugiau nei 5700 serverių visame pasaulyje, iš jų 4 Kolumbijoje, „CyberGhost“ gali užtikrinti greitą vietinį naršymą.

Tai yra vartotojo mėgstamiausias vartotojas saugumas ir privatumas taip pat, nes „CyberGhost“ nelaiko jokių internetinės veiklos žurnalų, todėl jūsų veikla tampa visiškai anoniminė.

Yra labai dosnus 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite patys įsitikinti, ar tai jums tinkamas VPN.

Gaukite „CyberGhost“ dabar!

4. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

Puikus pradedantiesiems, „PrivateVPN“ siūlo nuotolinę pagalbą naujiems vartotojams per „TeamViewer“. Jūs pastebėsite, kad „PrivateVPN“ turi galią atblokuoti daugybę srautinių svetainių, tokių kaip „Netflix“.

Su daugiau nei 100 serverių 57 šalyse, Jo tinklas yra žymiai mažesnis nei kitų 5 populiariausių, tačiau jame yra 1 serveris Kolumbijoje. Jis taip pat turi geras pozicijas, kad užtikrintų saugų ir anoniminį naršymą, naudodamas karinio lygio 2048 bitų šifravimą, kuris yra pats saugiausias tokio tipo šifravimas..

Sužinokite, kodėl „PrivateVPN“ yra mėgstamas vartotojų ir apžvalgininkų, arba išbandykite patys naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „PrivateVPN“ dabar!

5. HMA

„hidemyass“ įrenginys

HMA turi platų serverių tinklą su 890 ir daugiau serverių 280 ir daugiau vietų, iš jų 2 Kolumbijoje, reiškia, kad galite tikėtis greito, saugaus ir patikimo aptarnavimo - ir jo gerbėjai tai vertina.

HMA suteikia minimalistinę vartotojo patirtį, o tai daro jį tikrai unikaliu iš anksto nustatytus ryšio režimus, integruotus programose. Galite perjungti momentinį režimą, kuris sujungs jus su greičiausiai pasiekiamu serveriu; Vietos režimas, kuris suteikia jums galimybę pasirinkti savo serverį; ir „Freedom Mode“, kuris jungia jus prie artimiausio šalies serverio, kuriame kalbama laisvai.

Ten yra 7 dienų nemokamas bandymas, kad galėtumėte pamatyti patys - ir net nusprendę užsisakyti mokamą planą gausite a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite HMA dabar!

Santrauka

Tinkamo Kolumbijos VPN parinkimas nebūtinai turi būti sudėtingas. Nesvarbu, ar norite transliuoti mėgstamiausias laidas, ar tiesiog anonimiškai naršyti internete, visi mūsų rekomenduojami VPN suteiks jums norimą prieigą ir privatumą, kurio jums reikia.

Norite sutaupyti rimtų pinigų savo VPN plane? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymų ir kuponų puslapį.

Gaukite „NordVPN“ nerizikingą dabar!

Tau taip pat gali patikti:

 • Kaip gauti Kolumbijos IP adresą iš bet kurios vietos
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me