5 geriausi Indijos VPT – saugumui, srautiniam perdavimui ir greičiui (2020 m.)


Jei esate interneto vartotojas Indijoje, jums reikia VPN, kad apsaugotumėte savo laisvę ir privatumą.

Indija turi ilgą ir sudėtingą istoriją su interneto apribojimais. Netizens dažnai staiga užblokuokite jų mėgstamas svetaines be paaiškinimo. Vyriausybės pareigūnai Kašmyro slėnyje užblokavo 22 socialinės žiniasklaidos svetaines mėnesį, įskaitant „Facebook“ ir „Twitter“.

Tinkamas VPN leis jums tai padaryti apeiti šiuos turinio filtrus ir pasiekite savo mėgstamas svetaines, jei jos blokuojamos. VPN taip pat įgalina pasiekti geoblokuotas svetaines kitose pasaulio vietose, kaip „Netflix“ JAV ir „Hulu“.

VPT užšifruokite ir anonimizuokite savo interneto srautą. Tai apsaugo jūsų asmeninę informaciją ir neleidžia atsekti jūsų veiklos internete. Taip pat sustabdo šnipus ir stebėjimo agentus nuo jūsų asmeninių pranešimų matymo draugams.

Šiame vadove, mes kalbėsime apie tai, kodėl jums reikia VPN apsaugoti savo laisvę ir privatumą. Mes taip pat padės išsirinkti geriausią VPN savo asmeniniams poreikiams.

Geriausių Indijos VPT santrauka

 1. „CyberGhost“: Puikiai tinka pradedantiesiems. Paprastas sąranka ir iš anksto sukonfigūruoti profiliai, kad būtų galima optimizuoti jūsų ryšį.
 2. „Hotspot“ skydas: Mėgaukitės visišku anonimiškumu ir privatumu ypač greitu greičiu, neribotu pralaidumu ir 256 bitų šifravimu.
 3. „NordVPN“: Dvigubas VPN šifravimas garantuoja jūsų internetinį saugumą ir anonimiškumą.
 4. „ExpressVPN“: Greičiausias galimas VPN. Geriausias šifravimas jūsų klasėje apsaugo jūsų privatumą.
 5. Privatus interneto ryšys: Dėl lengvai naudojamų programų ir ypač greito greičio privatioji interneto prieiga yra populiarus pasirinkimas.

Pradėkite nemokamą „Hotspot Shield“ bandymą DABAR!

Ko reikėtų ieškoti Indijos VPN

Jei esate Indijos gyventojas ar lankytojas, jums reikia aukščiausios kokybės VPN, kad apsaugotumėte savo laisvę ir privatumas.

Tu gali patekti į teisinę problemą dėl jūsų pasakytų dalykų internete Indijoje. Valdžia turi sulaikyti žmonės už turinio platinimą „Facebook“ ir „WhatsApp“, kuriuos vyriausybė laikė įžeidžiančiais. Jie taip pat sulaikytas „WhatsApp“ grupės administratorius net jei jie patys nebuvo paskelbę turinio.

VPT užšifruokite savo duomenis ir anonimizuokite savo buvimą internete. Tai neleidžia atsekti jūsų naršymo veiklos. Vis dėlto atminkite, jei skelbiate socialinėje žiniasklaidoje naudodami tikrąjį vardą, jūsų įrašai vis dar gali būti susieti su jumis.

Norėdami užtikrinti optimalų saugumą, ieškokite naudojamo VPN 256 bitų šifravimas, turi griežta politika be žurnalų, ir funkcijos automatinis užmušimo jungiklis.

Indijos valdžia filtruoti svetainės turinį kontroliuoti piliečių veiklą internete. Sunku stebėti, kurios internetinės svetainės yra blokuojamos Indijoje, nes vyriausybė neišleidžia ataskaitų. Mes tai žinome jie užblokavo mažiausiai 22 socialinės žiniasklaidos tinklalapius kontroliuoti piliečių internetinę kalbą praeityje.

Jei Indijoje staiga užblokuojama jūsų socialinė žiniasklaida, ji gali izoliuokite jus nuo savo draugų ir šeimos narių. Tai gali būti liūdnas ir baisus, nesvarbu, ar esate gyventojas, ar tik atostogaujate.

Laimei, VPT gali apeiti filtrus, kuriuos naudoja Indijos vyriausybė ir pasiekti bet kurias užblokuotas svetaines. Taip pat gali apeiti geoblokus ir cenzūra pasiekti išskirtinį turinį iš viso pasaulio.

Turėtumėte pasirinkti siūlomą VPN paslaugą greitųjų jungčių su neribotas pralaidumas. Nėra nieko blogiau už lėtą ryšį!

Jūsų VPN teikėjas turi veikti pasaulinis serverių tinklask, kad galėtumėte pasiekti geografiškai užblokuotą turinį kitose šalyse. Prisijungimas prie serverių Indijoje duos jums greitaeigė prieiga vietinėms svetainėms ir paslaugoms.

Geriausi Indijos VPT

1. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ veikia a pasaulinis greitųjų serverių tinklas. Tai apsaugo jūsų asmeninę informaciją karinio lygio šifravimas, griežtas ne žurnalų politika, ir įmontuota nužudyti jungiklius visose programose.

„CyberGhost“ siūlo turtingą 45 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite išbandyti nerizikingai. Tai taip pat siūlo 7 dienų nemokami bandymai „iOS“, „Android“ ir „Windows“ vartotojams. Peržiūrėkite, ką VPN vartotojai sako apie „CyberGhost“.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

2. „Hotspot“ skydas

5 geriausi Indijos VPT - saugumui, srautiniam perdavimui ir greičiui (2020 m.)

Visi „Hotspot Shield“ planai yra siūlomi žaibišku greičiu ir neribotas pralaidumas. Tai gerai transliacijai, naršymas, atsisiuntimas ir viskas, ką darote internete.

Norėdami atrakinti geoblokuotą turinį iš viso pasaulio, galite prisijungti prie bet kurio jo pasaulinio tinklo serverio. Indijos serveriai teikia greitą prieigą prie vietinių svetainių ir paslaugų.

„Hotspot Shield“ aukščiausios klasės saugumo savybės apsaugokite ir anonimizuokite savo interneto srautą naršydami. Siūloma patogios programos visoms pagrindinėms platformoms.

Galite išbandyti „Hotspot Shield“ naudodami: 7 dienų nemokamas bandymas ir a 45 dienų pinigų grąžinimo garantija norėdami sužinoti, kodėl klientai taip vertina.

„Hotspot Shield“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, P2P leidžiama visuose serveriuose.

„Hotspot Shield“ veikia šiuose įrenginiuose

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Chrome“.

Peržiūrėkite „Hotspot Shield“ pasiūlymus

3. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ Dvigubas VPN protokolas du kartus užšifruoja jūsų duomenis prieš palikdami serverį papildomam saugumui. Jos griežta politika be žurnalų užtikrina, kad veikla internete niekada nebus įrašoma, o visose jos programose yra an automatinis užmušimo jungiklis.

Galite prisijungti prie per 5 200 serverių 62 šalyse. Tai suteikia praktiškai neribotą virtualių vietų pasirinkimą. „NordVPN“ eksploatuoja didžiausią visų aukščiausio lygio VPN tinklą, todėl nenuostabu, kad jis yra mėgstamiausias vartotojui.

Galite išbandyti „NordVPN“ naudodami nerizikingą 30 dienų, be jokių klausimų, pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

4. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ yra greičiausias VPN rinkoje. Visi planai pasižymi neribotas pralaidumas ir aukščiausios klasės saugumo protokolus. Jos lengvai naudojamos programos aprūpintos įmontuotu automatiniu žudymo jungikliu.

Jis veikia 148 virtualios vietos 94 šalyse, įskaitant Indiją. Tai leidžia atblokuoti turinį iš visų pasaulio kampelių.

„ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija visose savo VPN paslaugose ir 7 dienų nemokamas bandymas programoms mobiliesiems. Perskaitykite tikrus vartotojų atsiliepimus, kad sužinotumėte, kodėl tai toks populiarus pasirinkimas.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

5. Privatus interneto ryšys

Privatūs interneto prieigos įrenginiai

Privačioje interneto prieigoje (VIP) yra aukštos kokybės funkcijų apsaugoti savo duomenis kol naršote. Šis populiarus VPN gali padidinti ankstesnius geografinius blokus, kad suteiktumėte jums neribotą prieigą prie interneto.

Prisijungus prie PIA, jūsų asmeninę informaciją saugo karinio lygio saugumas protokolus. Jo intuityvios programos taip pat blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir kenkėjiškas programas.

Galite išbandyti nerizikingą priėjimą prie interneto naudodami: 7-dienos pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėti VIP pasiūlymus

Santrauka

Jei naudojatės internetu Indijoje, jums reikia aukščiausios kokybės VPN, kad apsaugotumėte savo laisvę ir privatumą.

Jums padės tinkamas VPN apeiti geoblokus ir vyriausybės filtrus pasiekti visas mėgstamas svetaines. Tai netgi gali atrakinti prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „HBO GO“.

Jei vis dar nesate tikri, kuris VPN jums tinka, kodėl gi nepasiduoti „Hotspot Shield“? Galite išbandyti nemokamai!

Pradėkite nemokamą „Hotspot Shield“ bandymą DABAR!

Papildoma literatūra 

Kaip gauti Indijos IP adresą iš bet kurios vietos

Sutaupykite daugiau sunkiai uždirbtų pinigų naudodami geriausius VPN pasiūlymus ir kuponus.

Kas yra VPN ir kodėl jums jo reikia? Sužinokite viską, ką turite žinoti, naudodami išsamų VPN vadovą.

Sužinokite, kodėl VPT yra vienintelis ginklas prieš interneto cenzūrą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me