5 geriausi Graikijos VPT – už saugumą, transliaciją ir greitį 2020 m


Turėtume tikėtis, kad Vakarų demokratijos gimtinė puoselės saviraiškos laisvę, o Graikija didžiąja dalimi išgyvena. Vyriausybė blokuoja ar filtruoja interneto turinį retai šalyje.

Tačiau Graikija turi kovos su šmeižtu įstatymai, dėl kurių gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn žiniatinklio įrašams, kurie laikomi žalingais, įskaitant turinį, puolantį religiją, prezidentą ar bet kurią tautą, taikiai su Graikija.

Nuo 2006 m. Visi Graikijos interneto vartotojai turi žinoti apie šią riziką Graikijos teismai neseniai nutarė, kad internetinę komunikaciją neapsaugo privatumo įstatymai, nutarimas, suteikiantis valdžios institucijoms galią savo noru stebėti interneto veiklą.

Nesvarbu, ar esate Graikijos gyventojas, ar tik lankotės, jūs taip pat turi kovoti su galvos skausmu geoblokai, neleidžiantys pasiekti vaizdo įrašų ir kitas turinys iš viso pasaulio.

Šių problemų sprendimas yra a geras VPT, kuris maskuoja jūsų internetinę tapatybę, atrakina geografiškai ribotas svetaines, ir sumažina kibernetinių nusikaltimų poveikį, užtikrinant saugią prieigą prie viso norimo turinio.

VPT skiriasi greičiu, saugumu, ir galimybė apeiti VPN blokuojančią programinę įrangą. Norėdami gauti geriausios internetinės patirties Graikijoje, norėsite tokios, kuri yra aukštai įvertinta visose trijose kategorijose.

Geriausi VPN, kuriuos galima naudoti Graikijoje - trumpasis sąrašas

 1. „NordVPN“
  „NordVPN“ gali pasigirti griežčiausias saugumas pramonėje, ginkluota dviguba VPN technologija, kuri šifruoja jūsų interneto srautą du kartus - viena iš daugelio priežasčių, kodėl „NordVPN“ yra vienas geriausių VPN Graikijoje.
 2. „ExpressVPN“
  Siūlymas neribotas serverio jungiklis ir žaibiškas greitis tinkle, apimančiame 94 šalis, „ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas vartotojams, norintiems privačiai naršyti ir apeiti Graikijos IP adresų apribojimus.
 3. „CyberGhost“
  Rekomenduojamas pradedantiesiems ir profesionalams dėl jo ypač patogi sąsaja, „CyberGhost“ turi 6000 ir daugiau serverių 90 ir daugiau šalių, įskaitant 10 Graikijoje.
 4. VyprVPN
  Tai greitas ir patikimas VPN išimtinai valdo savo serverių tinklą ir dėl jo ypač gerai tinka atblokuoti apribotą turinį unikali „Chameleon“ technologija.
 5. „IPVanish“
  Turėdama 60 šalių serverių ir įspūdingą 40 000 IP adresų, „IPVanish“ siūlo patikimas savybes užtikrinančias paslaugas neribotas pralaidumas ir 10 vienu metu jungčių.

Gaukite „NordVPN“ dabar

Ko reikėtų ieškoti Graikijos VPN?

Jei lankotės Graikijoje, norėsite VPN, kuris patikimai praeina geografinius blokus taigi galite pasiekti visą mėgstamą turinį savo gimtojoje šalyje, įskaitant socialinės žiniasklaidos grupes ir geografiškai ribotas transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“.

Šalinti geografinius apribojimus norint pasiekti visuotinį turinį taip pat svarbu, jei gyvenate Graikijoje, bet Graikijos gyventojai turi dar daugiau priežasčių naudoti VPT, įskaitant stebėjimo ir bausmės grėsmę už tam tikrų nuomonių reiškimą.

Žmonės retai kada nors eina į kalėjimą Graikijoje dėl interneto cenzūros, bet Graikijos interneto vartotojų prietaisai buvo konfiskuoti ir jie turėjo atvykti į teismą dėl tariamų šmeižto nusikaltimų pavyzdžiui, „šventvagystė prieš religiją“.

Be to, buvęs Graikijos aukščiausiojo teismo prokuroras 2009 m. Paskelbė interneto komunikacijai Graikijoje netaikomi privatumo įstatymai, leidžianti policijai stebėti visą jūsų veiklą internete. Nors už šmeižto įstatymų pažeidimą yra maža griežtų bausmių rizika, kur kas geriau naršyti anonimiškai, kad niekada nekiltų problema.

Rinkdamiesi Graikijoje naudojamą VPN, atkreipkite dėmesį į:

 • Didelis greitis ir patikimas sujungimas, ypač jei transliuojate vaizdo įrašą
 • Tarnautojai Graikijoje saugiai ir spartiai pasiekti vietines svetaines ir turinį (tolimojo serverio naudojimas vietiniam naršymui gali žymiai sulėtinti jūsų ryšį)
 • Serveriai šalyse, kurių turinį norite pasiekti (gauti praeities geoblokus)
 • Stiprus šifravimas ir kitas saugos funkcijas, tokias kaip žudikio jungiklis
 • Griežtos privatumo apsaugos priemonės tokias kaip politika neprisijungti

Geriausi Graikijos VPT

1. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

Didelis greitis ir galimybė apeiti sunkius geoblokus yra tik dvi priežastys, kodėl „NordVPN“ yra geriausias VPN vartotojų pasirinkimas visame pasaulyje. Rasite programų, kuriomis lengva naudotis visose platformose, tačiau iškilus klausimų palaikymo komanda yra prieinama ir noriai pagalba per tiesioginį pokalbį, visą parą.

„NordVPN“ turi daugiau nei 5000 serverių, esančių 60 šalių, iš jų 5 - Graikijoje. Galite patikėti šio VPT 2048 bitų karinio lygio duomenų šifravimu ir keliais saugumo protokolais, įskaitant „OpenVPN“ ir „IKEv2 / IPsec“. saugokite savo privatumą kiekvieną kartą naršydami internete Graikijoje.

Ilgalaikės „NordVPN“ prenumeratos yra žymiai pigesnės nei mėnesio planas, o kadangi visi planai apima a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, tikrai nėra jokios rizikos prisiregistruoti visiems metams.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ teigia esąs greičio lydere VPN pramonėje, ir mūsų testai tai patvirtina. Šis VPN, turintis ypač greitus serverius visame pasaulyje, įskaitant vieną Graikijoje, yra mėgstamas vartotojų srautinės transliacijos ir kankina.

Galima atsisiųsti, lengvai naudojamos programos visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms, „ExpressVPN“ apsaugo jūsų duomenis naudodamas karinio lygio 256 bitų AES šifravimą ir apsaugą nuo DNS / IPv6. Tai taip pat yra čempionas sunkiai pasiekiamų svetainių atblokavime kaip JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer.

Žiniatinklio žinutės ir draugiškas visą parą veikiantis klientų palaikymas padeda pradedantiesiems sužinoti visas pažangias šio VPN galimybes. Pažiūrėkite patys su 7 dienų nemokamas bandymas programoms mobiliesiems ir a 30 dienų garantija visuose prenumeratos planuose.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

Ginkluotosios su visomis pagrindinėmis VPN funkcijomis ir a unikalus slaptas režimas, „CyberGhost“ yra gerai aprūpinta jums prieiga prie blokuoto turinio. Be abejo, esate apdraustas ir dėl privatumo griežta neprisijungimo politika kad jūsų veikla tampa visiškai anoniminė.

„CyberGhost“ taip pat yra labai lengva naudoti su intuityvia sąsaja ir iš anksto sukonfigūruotais profiliais, todėl tai yra populiarus VPN pasirinkimas bet kokio amžiaus ir įvairaus lygio vartotojams. „CyberGhost“ taip pat siūlo keletą iš prieinamiausi ilgalaikiai planai tarp visų „premium VPN“.

„Windows“, „Android“ ir „iOS“ įrenginių vartotojai gali pasinaudoti a nemokamas 7 dienų „CyberGhost“ bandymas, ir visi klientai gali patikinti: 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

 4. VyprVPN

5 geriausi Graikijos VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2020 m

Priešingai nei dauguma pagrindinių VPN, „VyprVPN“ priklauso ir prižiūri savo serverių tinklą, pašalinant bet kokią trečiųjų šalių kišimosi galimybę. 700 serverių 65 šalyse tinklas apima patikimą Graikijos serverį, užtikrinantį greitą ir saugią prieigą prie vietos.

Apsaugos priemonės apima: 256 bitų šifravimas ir NAT ugniasienė, skirta blokuoti kenkėjiškas programas. Tai, kad įmonė veikia pagal griežtus Šveicarijos privatumo įstatymus, yra 100% garantija, kad nebus duomenų iš jūsų sesijų niekada nebus dalijamasi su niekuo.

Jei prieiga prie geografiškai užblokuotų vaizdo paslaugų, tokių kaip „US Netflix“, yra jūsų prioritetas, jums patiks „VyprVPN“ „Chameleon“ technologija, kuri užmaskuoja VPN šifravimą, kad padėtų jums paslėpti praeities ugniasienes ir VPN aptikimo programinė įranga. Vartotojai taip pat mėgsta šį greitą VPN srautinį našumą.

Pažiūrėkite, ar „VyprVPN“ jums tinka su a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„VyperVPN“ gali atblokuoti: 

 • „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą: 

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„VyperVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, maršrutizatoriai, „Android TV“, QNAP, „Blackphone“, „Anonabox“.

Peržiūrėkite „VyprVPN“ pasiūlymus

5. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

Dideliame „IPVanish“ tinkle yra 2 greiti serveriai Graikijoje ir pasiūlymai stabilus ryšio greitis, puikūs saugumo protokolai ir patogios programos, kurios iš vartotojų sulaukė daug teigiamų atsiliepimų.

„IPVanish“ apsaugo ryšius naudodamas 256 bitų AES šifravimą ir siūlo „SOCKS5“ žiniatinklio tarpinį serverį, kuris apsunkina jūsų VPN ryšio aptikimą kai bandai apeiti geografinius blokus. Joje nėra nulio srauto žurnalų ir siūlomos anoniminės kankinimosi galimybės su neribotu P2P srautu.

Su iki 10 vienalaikių įrenginių jungčių per sąskaitą, visa šeima gali išlikti saugi, nesvarbu, ar jūs įsitraukiate į vietinius renginius, planuojate kitą kelionės etapą ar transliuojate mėgstamas laidas ir filmus.

„IPVanish“ siūlo klientų aptarnavimą visą parą, per tiesioginius pokalbius ir 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„IPVanish“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„IPVanish“ veikia šiuose įrenginiuose: 

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „FireTV“, „Windows Phone“, „Linux“, „Chromebook“, Maršrutizatoriai.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Santrauka

Graikijoje turėtų būti suteikta laisvė saugiai naršyti internete, tačiau, deja, stebėjimas ir geografiniai blokai yra tikrovė. Prisiregistruokite prie VPN, kuris Graikijoje teikia puikių rezultatų prieiga prie turinio iš viso pasaulio, slepiant jūsų veiklą ir asmeninius duomenis nuo smalsių akių.

Jei vis dar nežinote, kodėl VPN naudoti Graikijoje yra taip svarbu, mes turime daug puikios informacijos apie tai, kaip VPN saugo jus ir kaip patobulina jūsų internetinę patirtį. Ir jei jūs ieškote specialių pasiūlymų dėl geriausių VPN, mes juos taip pat turime!

Gaukite 70% nuolaidą „NordVPN“ dabar!

Tau taip pat gali patikti:

 • Kaip iš bet kur gauti Graikijos IP adresą
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me