5 geriausi Bangladešo VPT – už saugumą, transliaciją ir greitį 2020 m

Saugiai pasiekti internetą Bangladeše nėra lengva, nesvarbu, ar esate gyventojas, ar lankytojas. Vyriausybės vykdoma interneto veiklos priežiūra smurtinis kerštas visiems, kurie viešai kritikuoja nacionalinę konstituciją, yra labai reali grėsmė. Ir todėl, kad tiek daug interneto vartotojų šalyje naudojasi viešuoju belaidžiu internetu, įsilaužimai vyksta dažnai. Net jei kažkaip rasite saugų, saugų ryšį, jūs tai sužinosite daugelis svetainių yra neprieinamos dėl geografinių blokų.

geriausias būdas užtikrinti saugumą naršant internete Bangladeše ir gauti prieigą prie norimo turinio - investuoti į solidų VPN. Leidęs jums pakeisti savo IP adresą ir paslėpti savo buvimo vietą, VPT atblokuoja geografiškai apribotas svetaines ir suteikia galimybę naršyti internete, nesijaudinant dėl ​​jūsų informacijos nutekėjimo ar dėl to, kad kažkas seka jūsų paieškas.

Žinoma, ne visi VPT yra sukurti vienodai, todėl norint išlaikyti jūsų internetinį saugumą labai svarbu žinoti, kaip rasti geriausius Bangladešo VPT..

Geriausių Bangladeše naudojamų VPT santrauka

Čia yra trumpas penkių geriausių VPN paslaugų, teikiamų Bangladeše, sąrašas. Jei esate patyręs VPN vartotojas, tai gali būti visa informacija, kurios jums reikia norint greitai prisiregistruoti, prisijungti ir prisijungti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas šiuos paslaugų teikėjus išskiria iš kitų, skaitykite mūsų išsamiame sąraše žemiau.

 1. „NordVPN“
  Tai yra vienas geriausių VPN visame pasaulyje, pasižymintis puikiu greičiu, įrodytu patikimumu ir pažangiomis saugumo priemonėmis.
 2. „ExpressVPN“
  „ExpressVPN“, įvertintas daugelio ekspertų, taip pat ir mūsų, kaip greičiausias aukščiausios kokybės VPN rinkoje, taip pat labai rimtai vertina jūsų privatumą.
 3. „CyberGhost“
  Šis vis labiau populiarėjantis VPT yra didelė vertė, pasižymintis puikiu greičiu ir griežtu saugumu už prieinamą kainą.
 4. „IPVanish“
  Turėdamas daug puikių funkcijų, tokių kaip neribotas serverio perjungimas, tai yra aukštai įvertintas VPN, skirtas naudoti visoje Azijoje ir pasaulyje.
 5. „SaferVPN“
  Gali būti, kad nesiūlys tiek daug funkcijų, kaip kitos šiame sąraše, tačiau „SaferVPN“ yra labai patikimas VPN su viena patogiausių turimų sąsajų..

Ko turėtumėte ieškoti iš Bangladešo VPT

Jei jūs gyvenate Bangladeše, turite žinoti apie dvi skirtingas saugumo grėsmes, su kuriomis susiduriate kiekvieną kartą naudodamiesi žiniatinkliu: kibernetiniai nusikaltimai ir vyriausybės sekimas.

Žinoma, elektroniniai nusikaltimai egzistuoja visame pasaulyje, tačiau Bangladeše jis vis labiau plinta. Faktiškai iš 100 šalių, apklaustų 2018 m. Paskelbtam Nacionaliniam kibernetinio saugumo indeksui, Bangladešas užėmė 73 vietą pagal interneto vartotojų saugumą.

Be to, pastaraisiais metais priimtais įstatymais tokios agentūros kaip Bangladešo telekomunikacijų reguliavimo komisija ir teisėsauga leidžia stebėti veiklą internete, rinkti asmeninę informaciją apie vartotojus ir blokuoti tam tikrą turinį, susijusį su politika ar religija. Net jei galvojate: „Na, aš vis tiek nedalyvauju šiuose dalykuose“, jums vis tiek gali kilti priežiūros rizika dėl plačios įstatymuose vartojamos kalbos.

Svarbu atsiminti šias grėsmes, jei keliausite ir į Bangladešą, ypač jei socialinę žiniasklaidą naudojate palaikydami ryšį su draugais ir šeima namuose. Bet Didžiausia problema, su kuria susiduria dauguma Bangladešo lankytojų, yra socialinių tinklų, muzikos ir srautinių vaizdo įrašų svetainių blokavimas jie įpratę naudotis namie.

Norėdami išspręsti visas šias problemas, įsitikinkite, kad VPN, kurį naudojate Bangladeše:

 • turi įrodytą sugebėjimą atblokuoti geografiškai riboto turinio naudojimą
 • naudoja patobulintą šifravimą, todėl jūsų veiklos negalima atsekti
 • siūlo papildomas saugos funkcijas, tokias kaip užmušimo jungiklis

Mes išbandėme visus rekomenduojamus VPT, norėdami įsitikinti, kad jie turi visas šias galimybes ir dar daugiau.

Štai kodėl tai yra geriausi Bangladešo VPT

1. „NordVPN“

„NordVPN“ teikia naudos infografiką

Mūsų ekspertai „NordVPN“ įvertino kaip geriausią bendrą VPN paslaugą 2019 m. Tarp daugelio puikių šio VPN funkcijų yra: didžiulis serverių pasirinkimas, optimizuotas įvairiems tikslams (pvz., naršymas, transliacija ar kankinimas) ir galimybė pasirinkti skirtingus saugos protokolus, įskaitant standartinį, dvigubą šifravimą, užmaskuotus, „Onion over VPN“ ar P2P serverius. Tokioje šalyje kaip Bangladešas, kur intensyviai stebima interneto veikla, vienas iš geriausių būdų, kaip įsitikinti, kad niekas negali sekti to, ką darote internete, yra naudoti užmaskuotą serverį..

Turinti daugiau nei 400 serverių Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, įskaitant 13 Indijoje, „NordVPN“ Bangladeše teikia puikų greitį. Tūkstančiai serverių Europoje ir Šiaurės Amerikoje taip pat garantuoja jums lengva prieiga prie geografiškai užblokuoto turinio iš JAV ir JK. Tačiau nesigilink į tai, skaityk tikrus klientų atsiliepimus ir sužinok, kas daro šį VPN tokį ypatingą.

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pranašumai

Mūsų bandymai įrodė, kad „ExpressVPN“ nusipelno savo kaip greičiausio šiandien saugiausio VPN reputacijos. Galite būti tikri, kad tai užtikrins didžiausią įmanomą greitį Bangladeše nes tai yra vienas iš nedaugelio geriausių VPN, turinčių serverius visoje šalyje.
Griežta politika, netaikoma žurnalui, šifravimas kariškiams ir daugelis kitų saugumo funkcijų tai užtikrina jūsų tikroji vieta ir tapatybė bus kruopščiai užmaskuota.

„ExpressVPN“ taip pat turi patikrintą sugebėjimą praeiti VPN blokuojančią programinę įrangą, garantuojame prieigą prie blokuoto turinio, pvz., JAV „Netflix“. Ar bus visos šios funkcijos, nenuostabu, kad vartotojai „ExpressVPN“ vertina kaip vieną geriausių VPN žemėje.

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

3. „CyberGhost“

„cyberhost“ keli įrenginiai

„CyberGhost“ yra vienas iš greičiausiai populiarėjančių VPN, pagrįstų tiek pasauliniu mastu, tiek populiarumu. Nors šiuo metu šis VPN neturi serverių Bangladeše, tai rodo spėjama sparčioji plėtra per pastaruosius kelerius metus vietiniai serveriai gali būti greitai. Šiuo metu „CyberGhost“ turi 14 serverių Indijoje ir naujas vietas Azijoje, pavyzdžiui, Indonezijoje ir Singapūre daugiau nei pakankamai pralaidumo regione, kad galėtumėte greitai ir patikimai susisiekti Bangladeše.

Neprisijungimo garantija ir 256 bitų AES šifravimas užtikrina, kad jūs esate apsaugoti ir nuo elektroninių nusikaltėlių, ir nuo valdžios sekimo, net kai naudojate viešą „WiFi“. Visos šios savybės ir prieinama kaina paaiškina, kodėl tiek daug klientų „CyberGhost“ vertina kaip geriausią vertę tarp aukščiausios klasės VPN.

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, BBC iPlayer, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. „IPVanish“

„ipVanish“ įrenginiai

Nesunku suprasti, kodėl ekspertai labai rekomenduoja „IPVanish“ naudoti šalyse, kur pagrindinės problemos yra stebėjimas ir elektroniniai nusikaltimai. Privatumo apsaugos funkcijos, tokios kaip neribotas serverio perjungimas, keli VPN ryšio tipai, tokie kaip OpenVPN ir L2TP / IPsec VPN saugiai paslėpkite nuo visų, bandančių stebėti jūsų veiklą.

Nors „IPVanish“ neturi serverių Bangladeše, Azijoje yra 47 serveriai, todėl galite būti tikri, kad gausite greitą ir patikimą ryšį. „IPVanish“ gali pasiūlyti išsirinkti iš neįtikėtinų 40 000 galimų IP adresų. Tai gali padėti atblokuoti geografiškai riboto turinio bet kurioje pasaulio vietoje. Ir su vienu metu jungiama iki 10 įrenginių, šis VPT yra idealus, jei norite apsaugoti visą savo šeimą. Tai tik kelios priežastys, kodėl vartotojai IPVanish paskelbė vienu iš geriausiai vertinamų VPN rinkoje.

„IPVanish“ gali atblokuoti:

 •  „Netflix“, „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„IPVanish“ veikia šiuose įrenginiuose: 

 • „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „FireTV“, „Windows Phone“, „Linux“, „Chromebook“, Maršrutizatoriai.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

5. „SaferVPN“

5 geriausi Bangladešo VPT - už saugumą, transliaciją ir greitį 2020 m

Iš visų šiame sąraše esančių VPN „SaferVPN“ gali būti labiausiai patogus, naudojant jungtį vienu paspaudimu iš bet kurio įrenginio, kuriame yra beveik bet kuri operacinė sistema. Plius, nėra jokių atsisiuntimo apribojimų ar pralaidumo apribojimų, svarbi savybė, jei darote daug transliacijų.

„SaferVPN“ turi patikimus saugumo protokolus ir neturi jokių veiklos žurnalų, tačiau jame saugomi kai kurie sesijos duomenys, o tai gali kelti susirūpinimą tokioje šalyje kaip Bangladešas, kur privatumo pažeidimas ir informacijos vagystė yra pagrindinė rizika. Nepaisant to, „SaferVPN“ yra patikimas, visas paslaugas teikiantis VPN, pelnęs daugelio patenkintų vartotojų pagyrimus.

SaferVPN gali atblokuoti:

 • HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „BBC iPlayer“ ir kt.

Palaiko kankinimą:

 • Taip.

„SaferVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriai.

Peržiūrėkite „SaferVPN“ pasiūlymus

Santrauka

Tikimės, kad šis geriausių Bangladešo VPT vadovas padėjo jums pasirinkti VPN, atitinkantį visus jūsų poreikius ir dar daugiau. Visus rekomenduojamus VPN turime didelis greitis, didelis saugumas, patikimumo reputacija ir įrodytas sugebėjimas praeiti geoblokus taigi galite saugiai pasiekti norimą turinį bet kur ir bet kada.

Jei vis dar nežinote, koks VPN jums tinka, nesijaudinkite, pateikėme daug daugiau naudingos informacijos 10 geriausių VPN vadove. Jums taip pat bus malonu žinoti, kad dauguma geriausių VPT siūlo pinigų grąžinimo garantiją arba nemokamą bandomąjį laikotarpį, todėl galite išbandyti juos nemokamai. Prisiregistruokite gauti VPN šiandien ir pradėkite mėgautis viskuo, ką siūlo internetas Bangladeše ir visur, žinodami, kad jūs ir jūsų šeima esate saugūs.!

Gaukite 49% nuolaidą „NordVPN“ DABAR!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me