5 geriausi 100% NEMOKAMAI VPN, skirti „Apple TV“! | Atnaujinta 2020 m


Norėtumėte naudoti „Apple TV“ be apribojimų, tačiau nenorite mokėti už papildomą VPN. Aš galiu padėti. Aš sudariau sąrašą geriausi nemokami „Apple TV“ VPT pagrįstas greičiu, saugumu, kokybe ir suderinamumu.

Mokėjimas už papildomą VPN paslaugą reiškia, kad jūs turėsite geriausią turimą paketą. Tačiau yra daugybė nemokamų VPN, skirtų „Apple TV“, ir Esu išbandęs daugiau nei 60 iš jų.

Bet niekas niekada nėra tikrai nemokamas. Galbūt sutaupysite šiek tiek pinigų, bet mokėsite kitais būdais ... Pagalvok duomenų nutekėjimas, mažas greitis, ir didžiausia pralaidumo riba ir atsisiuntimas.

Kadangi yra tiek daug nebrangių premium VPN, kodėl verta apsiriboti nemokamu VPN? Aš rekomenduoju „NordVPN“ dėl didelių greičių ir beribių pakuočių. Galite išbandyti visas paslaugas be rizikos ir gauti „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Aš visada rekomenduoju pasirinkti aukščiausios kokybės paslaugą, o ne nemokamą, bet Aš padariau keletą pastangų, norėdamas rasti geriausius nemokamus „Apple TV“ VPT.

Neįmanoma įdiegti VPN „Apple TV“. Taigi, jums reikės nemokamas VPN, kuris veikia su maršrutizatoriais, vietoj to. Diegimas VPN maršrutizatoriuje leidžia jį naudoti bet kuriame prie jūsų namų tinklo prijungtame įrenginyje, įskaitant „Apple TV“.

Geriausi nemokami „Apple TV“ VPT - trumpas vadovas

 1. „NordVPN“: Naudokitės mūsų rekomenduojamu VPN 30 dienų nerizikingai su pinigų grąžinimo garantija! Aukščiausias saugumas, ypač greitas greitis ir jokių duomenų apribojimų.
 2. Aprašymas: Aukščiausios kokybės nemokamos saugos priemonės, turinčios didelę 10 GB duomenų sumą per mėnesį, darančios minimalų poveikį greičiui. 10 GB leidžia transliuoti iki 10 SD filmų, praleisti 500 valandų naršymui, 30 valandų vaizdo pokalbiams arba 64 valandas transliuoti muziką.
 3. paslėpk mane: Patikimas ir saugus VPN, labiausiai tinkamas kankinimui, su 2 GB nemokamų duomenų kiekvieną mėnesį, kurio užtenka 4 valandoms SD TV laidų arba iki 24 valandų naršymo.
 4. „Hotspot“ skydas: Stabilus, greitas ir nusistovėjęs VPN su penkiomis spartiomis vietomis ir 500 MB nemokamų duomenų per dieną - pakanka kasdieniam naršymui, socialiniams atnaujinimams, el. Laiškams ir apsipirkimui.
 5. ProtonVPN: Labai saugus nemokamas VPN su neribotais duomenimis. Geriausiai tinka žiūrėti vaizdo įrašus ir klausytis muzikos.

Kas yra sugavimas naudojant nemokamus VPN??

Kalbant apie VPT, jūs tikrai gaunate tai, už ką mokate. Nemokami VPN turi daugiau trūkumų, nei jūs galite pamanyti.

Srautas

Kadangi nemokami VPN siūlo mažiau serverių vietų, esate dažnai labai ribotas turinio srautas iš. Daugelis nemokamų VPN negali apeiti VPN blokų, kuriuos naudoja pagrindinės srautinio perdavimo paslaugos, tokios kaip „Netflix“ ir „Hulu“. Tai reiškia, kad apskritai negalėsite transliuoti.

Saugumas

Aukščiausio lygio VPN naudoja aukšto lygio šifravimą apsaugoti jus nuo duomenų nutekėjimo, tapatybės vagystės ir duomenų registravimo. Nemokami VPT dažnai riboja savo saugumo funkcijas, todėl nebūsite visiškai saugūs internete.

Suderinamumas

Daugelis nemokamų VPN nesuderinami su maršrutizatoriais, todėl negalite jų naudoti savo „Apple TV“. „Premium VPN“ yra suderinami su platesniu prietaisų asortimentu, o dauguma siūlo maršrutizatoriaus programas.

Apribojimai

Dauguma nemokami VPT uždeda duomenų ribas, paprastai nuo 500 MB iki 2 GB. Jei norite transliuoti filmą, pavyzdžiui, „Netflix“, jūs nepasieksite labai toli, kol baigsis jūsų duomenys. Be to, paprastai yra lėtas atsisiuntimo greitis, tai reiškia daugiau buferizavimas, atsilieka ir žema vaizdo kokybė.

Geriausi nemokami „Apple TV“ VPN (atnaujinta 2019 m. Spalio mėn.)

Atlikau išsamius bandymus, kad pateikčiau jums geriausi nemokami „Apple TV“ VPT. Šie VPN leidžia saugiai transliuoti, klausytis muzikos, žaisti žaidimus ar žiūrėti vaizdo įrašus internete, kad ir kur būtumėte.

1. „NordVPN“

Geriausia bendra VPN paslauga. 

„NordVPN“

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl mėnesį galėsite išbandyti nerizikingai
 • 5400 serverių daugiau nei 60 vietų - susisiekite visur, kur esate
 • Pažangios saugumo priemonės, įskaitant aukščiausio lygio šifravimą, „kill“ jungiklį ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų
 • Srautas bet kurioje platformoje iš „Apple TV“
 • Veikia su: „Apple TV“, „Netflix“, „Amazon Prime“, „BBC iPlayer“, HBO, „Hulu“ ir kt
 • Suderinamas su: „Apple TV“, „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir kelvedžiais

„NordVPN“ iš tikrųjų yra aukščiausios kokybės pardavėjas, tačiau jūs galite ja naudotis 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti tai nerizikinga. Tai puikus pasirinkimas, jei keliaujate ir VPN jums reikia tik trumpam.

„NordVPN“ turi 5400+ serverių daugiau nei 60 vietų, taigi galite naudoti „Apple TV“ bet kur. Be to, joje yra daugybė pažangių saugos priemonių, įskaitant AES 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis, ir apsauga nuo kenkėjiškų programų. Su „NordVPN“ nėra jokios rizikos - esate visiškai saugūs, kad ir kur būtumėte. Net viešajame wi-fi tinkle.

Jei norite transliuoti, „NordVPN“ įspūdingos galimybės atblokuokite „Netflix“, HBO, „Amazon Prime“ ir dar daugiau. Visi mėgstami filmai ir laidos yra po ranka. Taip pat yra neribotas pralaidumas, o tai reiškia, kad nėra jokių apribojimų, kiek galite transliuoti. Norite pažiūrėti tris filmus iš eilės? Jokiu problemu!

Jūs taip pat gausite naudos ypač greitas atsisiuntimo greitis, taigi nėra jokių buferių, vėluojančių ar neaiškių nuotraukų. Tiesą sakant, per „Apple TV“ galėsite transliuoti labai dideliu HD raiška.

„NordVPN“ sugeba apeikite keblius vyriausybės cenzūros įstatymus taip pat. Jei lankotės Kinijoje ir norite patekti į „YouTube“, „NordVPN“ jus įtraukė.

Pagunda? Perskaitykite mūsų peržiūra norėdami sužinoti, kodėl tai yra geriausias universalus VPN naršymui ir srautiniam perdavimui bet kurioje pasaulio vietoje.

Pradėkite naudotis „NordVPN“!

2. Aprašymas

Geriausiai tinka duomenims. 

Vėdinimo prietaisai

 • Gausūs 10 GB duomenys kiekvieną mėnesį ir galimybė gauti dar 5 GB
 • Aukščiausios kokybės nemokamos saugumo priemonės, įskaitant visiškai ne duomenų žurnalus
 • Nemokama versija turi serverius 10-yje šalių
 • Veikia su: „Apple TV“, „BBC iPlayer“, HBO, „YouTube“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Apple TV“, „MacOS“, „iOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“, „Chrome“, „Opera“ ir „Firefox“

Norėdami gauti nemokamą VPN, „Windscribe“ nesulaiko duomenų. Yra daugybė 10 GB pasiūla kiekvieną mėnesį su nemokama versija. Galite lengvai žiūrėti kelis mėgstamos TV laidos epizodus kartu arba transliuoti porą filmų.

Jei norite daugiau duomenų, tiesiog tweet bendrovę. Jie suteiks jums papildomų 5 GB nemokamai!

Nemokama „Windscribe“ versija negali atblokuoti „Netflix“, tačiau ji gali pasiekti kitas srautinio perdavimo platformas, įskaitant „BBC iPlayer“ ir „HBO GO“. Tai yra, jei jūs neprieštaraujate, kol jis buferis taps nemokamos versijos serveriai gali būti gana lėti.

Nemokama versija leidžia prisijungti prie serveriai 10-yje šalių, įskaitant JAV, JK, Prancūzija, Vokietija, Honkongas. Jei jums reikalingo serverio nėra, galite atnaujinti į nebrangią, aukščiausios kokybės paslaugą. Tai suteiks jums prieigą prie serverių 60 šalių ir 110 miestų, įskaitant „Netflix“ optimizuotus „Windflix“ serverius.

Aprašymas leidžia kankintis jų nemokama versija. Galite įdiegti nemokamą VPN neribotą skaičių kitų įrenginių.

Taip pat yra keletas puikių saugumo priemonių, įskaitant ir pačias įmontuotas skelbimų ir kenkėjiškų programų blokatorius, R.O.B.E.R.T, kuris neleidžia lankytis svetainėse, kuriose yra galimų kenkėjiškų programų. Dar daugiau informacijos apie „Windscribe“ galite sužinoti mūsų tinklalapyje išsami apžvalga.

Kaip ir „premium“ versijoje, vis tiek galite gauti naudos AES 256 bitų šifravimas ir griežta politika be žurnalų.

Gaukite „Windscribe“ nemokamai!

3. slėpti.me

Geriausiai tinka žiūrėti „YouTube“ ir klausytis muzikos per „Apple TV“. 

„hideme“ įrenginiai

 • Kuklus 2 GB duomenų dydis
 • Aukščiausios kokybės saugos funkcijos nemokamai
 • Leidžia kankintis
 • Veikia su: „Apple TV“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, HBO, „Sky GO“, „Kodi“ ir kt
 • Suderinamas su: „Apple TV“, „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir kelvedžiais

„hide.me“ yra dar vienas tvirtas „Apple TV“ pasirinkimas. Turėdami du nemokamus GB, turite pakankamai duomenų klausytis muzikos ar žiūrėti šiek tiek „YouTube“. Nors to nepakanka filmo maratonui, galite jį naudoti norėdami transliuoti naujausią mėgstamos TV laidos seriją..

Jei norite gauti daugiau duomenų, galite apsvarstyti galimybę prisiregistruoti norint gauti papildomą paslaugą ir pasinaudoti „hide.me“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jūs galite mėgautis visais nerizikingais privalumais.

hide.me palaiko P2P ryšius, tačiau nepakanka duomenų, kad būtų galima atsisiųsti didelius failus.

Nemokama versija leidžia jums prisijungti prie serverių 5 vietose: Singapūras, Kanada, Nyderlandai, JAV rytai ir JAV vakarai. Bet jei atnaujinsite, galėsite pasiekti serverius daugiau nei 57 vietose.

paslėpk mane neaplenks jūsų ryšio greičio arba jūs - jums patiks toks pat didelis greitis kaip ir aukščiausios klasės vartotojui.

Kiti nemokami VPT gali nubrėžti pažangias saugumo priemones nemokamiems vartotojams, tačiau hide.me to nedaro. Siūloma nulis informacijos registravimo, IP nuotėkio apsauga, an automatinis užmušimo jungiklis, ir stiprus šifravimas.

Kitas puikus bruožas yra įmontuotas reklamos blokatorius.

Visais įmanomais būdais išbandėme „hide.me“, kad įsitikintume, jog tai tikrai tvirtas ir nemokamas VPN. Peržiūrėkite rezultatus mūsų tinklalapyje nuodugni apžvalga.

Gaukite hide.me nemokamai!

4. „Hotspot“ skydas

Lengviausia įdiegti ir naudoti VPN. 

„Hotspot“ skydo įtaisai

 • Itin greitas ryšio greitis
 • Griežta politika be žurnalų ir šifravimas kariškiams
 • Palaiko kankinimą
 • Veikia su: „Apple TV“, „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Hulu“ ir kt
 • Suderinamas su: „Apple TV“, „MacOS“, „iOS“, „Chrome“, „Firefox“, „Windows“ ir maršrutizatoriais

Su ypač greitas greitis, „Hotspot Shield“ yra vienas greičiausių nemokamų VPN. Su karinio lygio šifravimas, „Hotspot Shield“ yra puikus pasirinkimas saugiam naršymui mobiliesiems.

„Hotspot Shield“ gali atblokuoti „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas, tačiau nemokama versija turi 500 MB per dieną duomenų limitas. Tai tikrai nepakanka srautui.

Jei tu atnaujinti į priemoką, tu turėsi neribotas pralaidumas ir duomenys perpildyti visas norimas laidas.

Tai leidžia kankintis taip pat, tačiau ribojantis duomenų dydis reiškia, kad galbūt ne taip toli bandysite atsisiųsti didelį failą. Tu gali klausytis muzikos ir žiūrėti vaizdo įrašus jūsų „Apple TV“.

Jei norite daugiau duomenų, tu galėtum užsiregistruokite „premium“ versijai ir pasinaudokite jos dosnia 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tokiu būdu galėsite išbandyti nerizikingai iki šešių savaičių.

„Hotspot Shield“ siūlo: griežta politika be žurnalų ir tobula priekinė paslaptis kad nuolat keičia savo šifravimo raktą. Taigi, jei jūsų ryšys kada nors nutrūks, jūsų vieta ir veikla lieka paslėpti. Jei bandai praeiti cenzūros įstatymai tada su savo „Apple TV“ dėžute ši savybė padeda jums likti neatsekiamam.

Deja, yra gana daug apribojimų, susijusių su nemokama „Hotspot Shield“ versija. Patirsite iššokančius skelbimus o transliuoji ir tu gali prisijungti tik prie JAV serverio vietos.

Patys išbandėme „Hotspot Shield“. Skaityti daugiau mūsų išsami apžvalga.

Gaukite „Hotspot Shield“ nemokamai!

5. ProtonVPN

Saugokite nemokamą VPN su neribotais duomenimis. 

5 geriausi 100% NEMOKAMAI VPN, skirti „Apple TV“! | Atnaujinta 2020 m

 • Neribotas pralaidumas ir neribotas duomenų naudojimas visiškai nemokamam naršymui
 • Aukšto lygio sauga, įskaitant neprisijungimo politiką, saugius VPN protokolus ir skelbimų blokavimą
 • Apeiti keblius cenzūros įstatymus
 • Veikia su: „Apple TV“. Nors srautas yra nesuderinamas su srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, nemokamame sraute jis neleidžiamas.
 • Suderinamas su „Apple TV“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“, „Chrome“ ir maršrutizatoriais

„ProtonVPN“ nemokami paskyros pasiūlymai neribotas pralaidumas ir duomenys, bet tai neleis jums sraute ar torrent. Jei norite tiesiog klausytis muzikos, žiūrėti „YouTube“ ar apeiti cenzūros įstatymus, to daugiau nei pakanka.

Nemokami vartotojai gali prisijungti prie serverių JAV, Japonijoje ir Olandijoje. Jei atnaujinsite, galėsite prisijungti prie serverių daugiau nei 36 šalyse.

Galite tik prisijungti vienas prietaisas su laisvu planu. Jei atnaujinsite, galite vienu metu prijungti penkis įrenginius.

Testų metu aš pastebėjau nemokamos versijos greičiai yra sąmoningai mažinami, bet atnaujinimas į „premium“ padidino mano greitį.

Siūlomos abi versijos 256 bitų šifravimas, a politika be registravimo, skelbimų blokatorius, ir saugūs VPN protokolai.

Mes atlikome kiekvieną „ProtonVPN“ įsivaizduojamą testą, norėdami įsitikinti, kad jis išsiskiria kaip nemokamas nemokamas VPN. Peržiūrėkite rezultatus mūsų išsami apžvalga.

Gaukite „ProtonVPN“ nemokamai!

Mūsų „Premium TV“ VPN rekomendacijos

Rangovo teikėjas Kaina Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas Nuo: 3,49 USD/ mėn 5.0
Perskaitykite apžvalgą
Nuvesti mane ten! Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 Nuo: 6,67 USD/ mėn 4.9
Perskaitykite apžvalgą
Nuvesti mane ten! Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 Nuo: 2,75 USD/ mėn 4.8
Perskaitykite apžvalgą
Nuvesti mane ten! Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 Nuo: 1,99 USD/ mėn 4.8
Perskaitykite apžvalgą
Nuvesti mane ten! Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 Nuo: 1,89 USD/ mėn 4.7
Perskaitykite apžvalgą
Nuvesti mane ten! Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

DUK

Ar VPT yra teisėtas?

Taip ir ne. Jie yra legalūs daugelyje pasaulio šalių, bet ne visur. VPT gali būti naudojami neteisėtai veiklai, todėl kai kurios šalys juos uždraudžia. Skaitykite daugiau apie VPN teisėtumą mūsų vadovas.

Kaip nustatyti „Apple TV“ VPN??

„Apple TV“ nepalaiko integruotų VPN. Norėdami įdiegti VPN „Apple TV“, turėsite sukonfigūruoti maršrutizatorių. Daugelis VPT teikėjų siūlo vadovus, kurie padės jums tai padaryti. Taip pat galite naudoti mūsų vadovas padėti tau.

Ar mano „Apple TV“ VPN veiks su kitais mano įrenginiais?

Tai priklauso nuo to, kurį VPN pasirinksite. Turėsite patikrinti, kurie įrenginiai yra suderinami su jūsų VPN. Prie kiekvieno pardavėjo įtraukiau suderinamų įrenginių sąrašą. Skirtingai nuo „premium“ paslaugų, dauguma nemokamų VPN leidžia prisijungti tik prie vieno įrenginio prie vienos paskyros. Tai reiškia, kad jūs negalėsite apsaugoti visų savo įrenginių vienu metu.

Kokios yra pagrindinės savybės, kurių turėčiau ieškoti „Apple TV“ VPN?

Norėdami išnaudoti visas „Apple TV“ galimybes, ieškokite VPT, siūlančių greitą greitį, neribotą pralaidumą ir maksimalų saugumą. Jūsų pasirinktas VPN turėtų turėti didelį serverių tinklą ir sugebėti atblokuoti populiarias srautinio perdavimo paslaugas ir svetaines.

Santrauka

Nors a nemokamas VPT gali pasirodyti įtikinamesnis pasirinkimas iš pradžių rizika ir apribojimai reiškia, kad jie ne visada to verti.

Norite kokybiško VPN su neribotas, aukštos kokybės ir greitas srautas ir naršymas.

Daug nemokami VPT išlaikys tam tikros formos duomenų seką taip pat, todėl negalite būti tikri, kad jūsų veikla ar asmeniniai duomenys nebus atsitiktinai pasidalyti, net tik rinkodaros tikslais. Tačiau šiame sąraše esantys VPN yra saugūs ir patikimi.

Ribotas nemokamas VPN gali būti geras pasirinkimas, jei jūs tik trumpam reikia VPT. Apsvarstykite galimybę pasirinkti premium VPN ir pasinaudojant nemokamais bandymais bei pinigų grąžinimo garantijomis. Turėsite prieigą prie geriausių „Apple TV“ funkcijų, nerizikuodami.

Norėtum pasiekti aukščiausios klasės VPN? Pažvelkite į mūsų kuponai ir pasiūlymai prieš užsiregistruodami gausite geriausias kainas.

Jei esate sąmoningas saugumo atžvilgiu ir norite naudoti VPN, kuris apsaugo jus nuo privataus ir anoniminio, perskaitykite mūsų vadovą 5 geriausi VPN be žurnalo.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me