3 geriausi (tikrai nemokami) VPT, dirbantys su „BBC iPlayer“ 2020 m


Sunku rasti nemokamą VPN, kuris galėtų apeiti „BBC iPlayer“ blokus, kad galėtumėte jį žiūrėti iš JK ribų. Štai aš įeinu. Aš sudariau galutinį sąrašą geriausių nemokamų „VPN“, skirtų „BBC iPlayer“ ir kurie vis dar veikia 2020 m kad galėtumėte nemokamai pradėti žiūrėti Jo tamsiąsias medžiagas, „Drag Race UK“ ir kitą puikų turinį.

Aš išbandžiau 39 nemokamus VPN naudodamas „BBC iPlayer“ ir rado tik tris, kurie yra pakankamai galingi, kad apeitų griežtus svetainės geografinius apribojimus. Kaip tikėtasi, daugelis mano išbandytų nemokamų paslaugų buvo prastai suprojektuotos, lėtos ir nesaugios naudoti.

Bet net ir geriausi nemokami VPN yra su trūkumais. Maži duomenų kiekiai ir ribotos serverio parinktys neleidžia jums transliuoti daugiau nei dviejų ar dviejų epizodų, jei jie iš viso leidžia srautinį perdavimą.

Dar blogiau, kai kurie nemokami VPN iš tikrųjų kelia grėsmę jūsų saugumui ir privatumui su šešėline duomenų rinkimo praktika, reklamine programine įranga ar pavojinga kenkėjiška programine įranga.

Štai kodėl mano pagrindinė rekomendacija yra nebrangi premium VPN paslauga, tokia kaip „NordVPN“ todėl galite saugiai per daug žiūrėti savo mėgstamiausias laidas „BBC iPlayer“ su didžiuliu greičiu ir neribotu duomenų kiekiu.

Geriausi nemokami VPN, skirti „BBC iPlayer“ - trumpa instrukcija

 1. „NordVPN“: Mėgaukitės neribota transliacija ir žaibišku greičiu „BBC iPlayer“ iki mėnesio nerizikuodami, naudodamiesi „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat gausite galingas saugumo, patogioms programoms ir 580+ VPN serverius JK, kad galėtumėte patikimai pasiekti mėgstamą BBC turinį..
 2. Aprašymas: Pasiekite „BBC iPlayer“ naudodamiesi dviem nemokamais JK serveriais „Windscribe“ gerai suplanuotose programose ir saugaus naršyklės plėtiniuose. Per mėnesį gausite 10 GB nemokamų duomenų, kurių pakanka maždaug šešiems filmams perduoti SD formatu.
 3. Paspartinti: JK serveriai, kurie tinkamu greičiu gali patikimai pasiekti „BBC iPlayer“. Turėdami tik 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį, negalėsite transliuoti daugiau nei kelių epizodų SD formatu.

Kas yra gaudymas naudojant nemokamus VPN??

Yra priežastis, kad geriausi VPT yra su kainų etikete. Tinkamo VPN tinklo valdymas yra brangus. Nemokami VPT sumažina išlaidas, apribodami jus gana reikšmingais būdais.

Suderinamumas

Nemokamuose VPT retai būna tiek skirtingų programų, kiek papildomų paslaugų. Geriau naudokitės nebrangia priemone, jei ieškote su maršrutizatoriumi suderinamo VPN ar norite žiūrėti „BBC iPlayer“ savo išmaniojoje televizijoje..

Saugumas

Baisiausias nemokamo VPN naudojimo trūkumas yra tas ne visada galite jais pasitikėti, kad apsaugotumėte jus internete.

Nemokami VPT dažnai riboja jūsų saugos funkcijas, kad įtikintų atnaujinti. Taip pat įprasta, kad nemokami VPT gali pasikliauti trečiųjų šalių reklamuotojų pinigais. Jie naudoja reklaminės ir stebėjimo priemonės kurie renka informaciją apie jus ir kenkia jūsų privatumui.

Aukščiausios kokybės VPT apsaugo jūsų asmeninius duomenis naudodamiesi IP maskavimu, banko lygio šifravimu ir pažangia IP / DNS apsauga nuo nutekėjimo.

Apribojimai

„BBC iPlayer“ turi keletą iš šių griežčiausi geoblokai bet kurios transliacijos svetainės, taigi retai galima rasti nemokamą VPN, kuris galėtų jį atblokuoti. Tai ypač gerai galima aptikti ir blokuoti VPN srautą.

Norint pergudrauti „BBC iPlayer“, reikalinga pažangi nutylėjimo technologija ir didelis serverių tinklas, o daugumai nemokamų VPT trūksta išteklių, kad tai įvyktų..

Beveik visi nemokami VPT riboja, kiek duomenų galite naudoti. Tai gali būti nemenka problema, jei jūs tik naršote internete ar atnaujinate savo socialinę žiniasklaidą, bet jūs negalėsite daug transliuoti, net jei jūsų nemokamas VPT gali pasiekti „BBC iPlayer“.

Nuoroda: 1 GB nemokamų duomenų leidžia sraute apie 1,5 valandos SD. Dauguma nemokamų VPN kiekvieną mėnesį suteikia tik keletą GB ar mažiau.

Kaip atblokuoti „BBC iPlayer“

Žiūrėkite, kaip Renny ir Alanas parodys, kaip atblokuoti „BBC iPayer“, kad galėtumėte žiūrėti visas mėgstamiausias britų laidas!

Geriausi nemokami VPN, skirti „BBC iPlayer“, 2020 m

Radau tris nemokamus VPN, kurie gali patikimai apeiti griežtus „BBC iPlayer“ geografinius apribojimus nesukeldami pavojaus jūsų saugai..

1. „NordVPN“

„NordVPN“

 • Gaukite neribotų duomenų mėnesį naudodamiesi „NordVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 580+ VPN serverių JK
 • AES 256 bitų šifravimas, IP maskavimas ir skelbimų blokavimas
 • P2P palaikymas su griežta nerašymo politika
 • Srautas ne daugiau kaip šešiuose įrenginiuose vienu metu
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“ ir daugeliu kitų
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriais

„NordVPN“ siūlo viską, ko reikia geriausiam srautiniam perdavimui naudojant „BBC iPlayer“. Tai yra premium VPN, bet galite bandyti nerizikuodami, naudodami dosnią 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Didelis 5200+ serverių tinklas apima 580+ serverių JK. Serverių išstūmimas nėra problema „NordVPN“ net ir didelio srauto laikotarpiais, todėl jums nereikia susidurti su buferio vėlavimais.

Šis VPN siūlo neribotas duomenų kiekis ir pralaidumas, o tai reiškia, kad „BBC iPlayer“ galite žiūrėti tiek HD raiškos epizodų, kiek norite, niekada neišjungdami.

Su „NordVPN“ srautiniu būdu optimizuota „SmartPlay“ technologija, galite be vargo pasiekti daugiau nei 400 srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „BBC iPlayer“, „Netflix“, HBO ir „Hulu“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įjungti „SmartPlay“ programoje. Jums nereikės nerimauti dėl bet kokios rankinės sąrankos, norint apeiti sunkius „BBC iPlayer“ geoblokus - net jei jį įdiegėte į savo maršrutizatorių.

„NordVPN“ siūlo specializuotus užmaskavimo serverius, kurie užmaskuoja jūsų VPN srautą, kad galėtumėte apeiti cenzūrą ir patekti į ribotas svetaines jūsų mokykloje ar darbo vietoje neužklupus VPN blokų.

Nesvarbu, ar srautuojate, ar kantruojate, ar tikrinate el. Laiškus, „NordVPN“ visada saugo jūsų buvimo vietą ir asmeninius duomenis, naudodamas patikimą šifravimą, IP maskavimą ir automatinį žudymo jungiklį..

„CyberSec“ funkcija blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir kenkėjiškas programas. Tai trukdo įkyriems trečiųjų šalių reklamuotojams rinkti asmeninę informaciją apie jūsų naršymo veiklą. Skelbimų blokavimas taip pat gali pagerinti jūsų naršymo greitį, nes be skelbimų kiekvienoje lankomoje svetainėje yra mažiau duomenų.

Peržiūrėkite mūsų išsamią apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie „NordVPN“ funkcijas ir našumą.

Pradėkite transliaciją naudodami „NordVPN“!

2. Aprašymas

Vėdinimo prietaisai

 • 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį
 • Du nemokami serveriai JK (įskaitant vieną su prieiga prie „BBC iPlayer“)
 • Nėra skelbimų su nemokama sąskaita
 • AES 256 bitų šifravimas ir IP maskavimas
 • Prijunkite neribotą skaičių vienu metu veikiančių įrenginių
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „YouTube“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“

„Windscribe“ suteikia jums dosnumo 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį. Negalite turėti kelių per daug stebimų seansų su 10 GB, tačiau kiekvieną mėnesį galite srautiniu būdu transliuoti apie šešis filmus standartinės raiškos (SD) formatu. Plius, jūs galite gauti papildomą 5 GB nemokamą informaciją tviterio kompanijoje, taip pat papildomą 1 GB kiekvienam naujam vartotojui, kurį nurodote „Windscribe“.

Galite pasirinkti iš 10 nemokamų serverių vietų, įskaitant du serverius JK. Pirmasis mano išbandytas serveris negalėjo pasiekti „BBC iPlayer“, tačiau aš galėjau nuosekliai transliuoti „BBC iPlayer“, būdamas prisijungę prie Londono arbatos serverio..

Šie nemokami serveriai siūlo padorus greitis. Tikrindamas VPN intensyvaus srauto laikotarpiais patyriau trumpą buferio vėlavimą, tačiau iš esmės „Windscribe“ siūlo daug daugiau patikimos jungtys nei dauguma nemokamų VPN.

Taip pat galite naudoti „Windscribe“, kad užtikrintumėte savo privatumą, kol torrensite. Ji turi griežtą neprisijungimo politiką ir siūlo P2P palaikymą keliuose serveriuose.

Nemokama „Windscribe“ versija aprūpinta tomis pačiomis patikimomis saugos funkcijomis kaip ir „premium“ versija. IP maskavimas ir saugus šifravimas apsaugo jūsų privatumą ir saugumą. Tai netgi apsaugo jus nuo kenkėjiškų programų, stebėjimo priemonių, reklaminių programų ir kitų kibernetinių grėsmių.

„Windscribe“ pokalbių programa „Garry“ gali atsakyti į daugumą klausimų, tačiau taip pat galite kalbėtis su tiesioginiu klientų aptarnavimo atstovu, jei jūsų užklausa yra sudėtingesnė. „Windscribe“ taip pat turi internetinę palaikymo bilietų sistemą.

Sužinokite daugiau apie „Windscribe“ perskaitydami mūsų išsamią apžvalgą.

Gaukite „Windscribe“ nemokamai!

3. Paspartinkite

pagreitinti prietaisą

 • 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį
 • Šeši nemokami serveriai JK (įskaitant du su prieiga prie „BBC iPlayer“)
 • Norėdami pasirinkti greičio ir saugumo pusiausvyrą, rinkitės AES arba „ChaCha“ pagrindu sukurtą šifravimą
 • Nėra skelbimų su nemokama sąskaita
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „YouTube“, „HBO GO“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Windows“, „macOS iOS“, „Android“ ir „Linux“

Paspartinkite pasiūlymus 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį, kurio pakanka srautui SD maždaug trims valandoms. Vis dėlto tai yra patikimas pasirinkimas, jei norite tiesiog žiūrėti sporto varžybas ar konkretų filmą, kurį galima rasti tik „BBC iPlayer“.

Jis turi VPN serverius daugiau nei 200 vietų visame pasaulyje, įskaitant šešis nemokamus JK serverius. Du iš šių serverių mano bandymų metu sėkmingai atblokavo „BBC iPlayer“. Aš galėjau transliuoti naudodamas minimalų buferį, bet jis nebuvo pakankamai greitas, kad galėčiau žiūrėti ką nors didelės raiškos.

„Speedify“ kanalo sujungimo technologija siunčia jūsų duomenis dviem ar daugiau interneto jungčių vienu metu, kad pagerintumėte ryšio greitį. Neigiama yra tai jis gali sunaudoti iki dvigubai daugiau „wi-fi“ ir korinio ryšio duomenų.

„Speedify“ naudoja AES 128-GSM šifravimąn apsaugoti moderniausius įrenginius. Jei turite senesnį įrenginį, „Speedify“ „ChaCha“ šifravimo šifras gali žymiai pagerinti jūsų greitį nepakenkiant saugumui.

Veiksmingas VPN IP maskavimas slepia jūsų buvimo vietą iš jūsų lankomų svetainių, kol griežta politika be žurnalų užtikrina, kad jūsų veikla liks privati.

Norėdami efektyviai naudoti „Speedify“ apeiti cenzūrą ir internete galite pasiekti platų geografiškai riboto turinio asortimentą.

Paspartinkite palaiko kankinimą Amsterdamo serveryje, kurį galima nemokamai gauti ir kuris yra optimizuotas „BitTorrent“. Tačiau negalėsite atsisiųsti didelių failų, turinčių tik 2 GB.

Sužinokite, kaip „Speedify“ veikė kitose srityse, perskaitykite mūsų išsamią ekspertų apžvalgą.

Gaukite „Speedify“ nemokamai!

Mūsų geriausios VPN rekomendacijos „BBC iPlayer“

Visos mano nemokamos VPN rekomendacijos yra saugios ir gali pasiekti BBC iPlayer, tačiau jos negali padaryti tiek, kiek premium VPN. Gaila, kad prieš pat įdomų sezono finalą pritrūks nemokamų duomenų. Jei norite neriboto duomenų kiekio, greitesnio greičio ir geresnio saugumo, rekomenduoju šiuos aukščiausius (ir prieinamus!) VPT.

Rangovo teikėjas Kaina Mūsų balas Vartotojo įvertinimas
Redaktoriaus pasirinkimas Nuo: 3,49 USD/ mėn 5.0
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
2 Nuo: 6,67 USD/ mėn 4.9
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
3 Nuo: 2,75 USD/ mėn 4.8
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
4 Nuo: 1,99 USD/ mėn 4.8
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje
5 Nuo: 1,89 USD/ mėn 4.7
Perskaitykite apžvalgą
Sužinoti daugiau Pradėti >> Apsilankykite svetainėje

DUK

Kokių funkcijų turėčiau ieškoti „BBC iPlayer“ VPN?

Jūsų VPN tinklas turėtų būti keli serveriai JK padidinti galimybę rasti serverį, kuris galėtų atblokuoti „BBC iPlayer“. Didesnis serverių tinklas taip pat pagerina jūsų VPN ryšio greitį sumažindamas srautą ir serverių išstūmimą.

Be greito greičio, jums reikia neribotas duomenų kiekis ir pralaidumas kad epizodo viduryje nepatektų duomenų.

Kitos naudingos funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį, yra įrenginių suderinamumas kad galėtumėte žiūrėti BBC iPlayer savo mėgstamiausiose platformose ir atsakingas klientų aptarnavimas padėti pašalinti triktis, jei kyla problemų transliuojant turinį „BBC iPlayer“.

Kaip aš galiu žiūrėti BBC iPlayer su VPN?

Patogu žiūrėti „BBC iPlayer“ su aukštos kokybės VPN. Atsisiuntę VPN į savo prietaisą, atidarykite VPN programą ir prisijunkite prie serverio JK. Dabar turėtumėte galėti žiūrėti BBC iPlayer be jokių papildomų veiksmų.

Jei vis tiek negalite pasiekti BBC iPlayer, pabandykite prisijungti prie skirtingų JK serverių savo VPN tinkle kol rasite tai, kas veikia.

Įsitikinkite, kad jums atnaujinti „BBC iPlayer“ prisijungus prie naujo serverio. Priklausomai nuo naršyklės nustatymų, taip pat gali padėti iš naujo paleidus naršyklę.

Ar taip pat galiu naudoti šiame sąraše esančius VPN norėdamas žiūrėti „Netflix“?

Jei ieškote VPN, veikiančio su keliomis srautinio perdavimo svetainėmis, įskaitant „BBC iPlayer“ ir „Netflix“, aukščiausios kokybės VPN, pavyzdžiui, „NordVPN“, yra geriausias jūsų pasirinkimas. „Windscribe“ taip pat veikia su „Netflix“, bet tik tuo atveju, jei naujovinote į „premium“ sąskaitą. „Speedify“ šiuo metu neveikia su „Netflix“.

Ar VPT yra teisėtas?

Paprastai taip, bet tai priklauso nuo to, kur gyveni. Daugelyje šalių VPN yra legalūs, tačiau keli iš jų apriboja arba visiškai uždraudžia naudoti VPN. Norėdami patikrinti, ar VPN yra legalūs ten, kur gyvenate, galite perskaitykite visą mūsų vadovą čia.

Santrauka:

Šiame sąraše esantys nemokami VPN gali pasiekti „BBC iPlayer“, tačiau srautą galite transliuoti tik ribotą kiekį dėl jų duomenų ribos.

„BBC iPlayer“ ir toliau kovoja dėl nemokamų VPT naudojimo. Negarantuojame, kad bet koks nemokamas VPN ateityje visada galės pasiekti norimą turinį.

Pigiausias priemokos VPN yra geriausias pasirinkimas norint patikimai ir ilgai naudotis „BBC iPlayer“. Aš rekomenduoju „NordVPN“ už biudžetą tausojančias kainas, didelį serverių tinklą, greitą greitį, aukščiausio lygio saugumą ir patogią srautinio perdavimo funkcijas.

Naudodami „NordVPN“, galite atblokuoti turinį šimtuose populiarių srautinių transliacijų svetainių, įskaitant „BBC iPlayer“, „Netflix“, HBO ir daugelyje kitų. Galite išbandyti „NordVPN“ nerizikingai su savo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Pažiūrėk į mūsų VPN pasiūlymų puslapis (atnaujinama kas savaitę), norint gauti dideles nuolaidas geriausiems VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me