3 geriausi 2020 m. „Plex“ VPT – atblokuokite ribojamą turinį

Tai darbo savaitės pabaiga. Nusiauni batus ir atsipalaiduoji ant sofos. Turite omenyje puikų filmą, o savo išmanųjį televizorių įjungiate „Plex“. Jūsų ramioji naktis pasibaigia, kai „Plex“ praneša jums, kad jūsų regione negalima transliuoti.

Kaip greitai išspręsti šią problemą ir sugrąžinti savaitgalį į vėžes? Autorius užsiprenumeravę patikimą VPN tai gali apeiti bet kurį geobloką ir užtikrinti greitą transliaciją. Skaitykite toliau ir sužinokite apie trys geriausi VPN, skirti „Plex“ transliacijai.

Trumpas vadovas: geriausi „Plex“ VPN

 • „NordVPN“ siūlo jums daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje, kad būtų galima greitai ir sklandžiai transliuoti.
 • „ExpressVPN“suteikia ypač greitus serverius 90-yje šalių ir atblokuoja daugiausiai geografiškai riboto turinio.
 • „CyberGhost“yra puikus pasirinkimas, jei esate VPN naujokas ir leidžia vienu metu prijungti iki 6 įrenginių.

Kodėl verta naudoti VPN „Plex“??

Internetas šiandien naudojamas namų pramogoms, bet, deja, tai taip pat kelia susirūpinimą dėl privatumo. Pavyzdžiui, interneto paslaugų teikėjai (IPT) gali teisėtai saugoti jūsų interneto srauto žurnalus.

IPT taip pat gali neleisti jums naudoti daug pralaidumo. Pvz., Jei bandote srautiniu būdu transliuoti filmus, o jūsų interneto ryšys lėtas, IPT gali sumažinti greitį.

Kita iškilusi problema (ir dėl kurios jūs galite patekti į teisinę bėdą) yra autorinių teisių pažeidimas. Dauguma „Plex“ kanalų yra geografiškai riboti. Be VPN galite šnipinėti iš autorių teisių pažeidimų agentūrų. Turėdami patikimą VPN, galite pasivyti Killing Eve, nesijaudindami apie realaus gyvenimo šnipus.

Populiarios transliacijos svetainės kaip „BBC iPlayer“ ir „BeIN Sports“ geoblokas už savo regiono ribų. Jei esate futbolo fanatas, jums reikės aukščiausio lygio VPT, kad užtikrintumėte, jog nepraleidžiate tikslo, kad ir kur būtumėte..

Pagrindinis VPN privalumas yra tas užkoduoja jūsų duomenis ir nukreipia maršrutą per VPN serverį. Tai slepia jūsų informaciją, o tai neleidžia IPT išmokti jūsų žiūrėjimo įpročių. Tai taip pat blokuoja jūsų tikrąją vietą. Dabar jūsų laisva transliacijos laisvė baigta.

Geriausi „Plex Streaming“ VPN 2020 m

Kurie VPN yra geriausi „Plex“? Pasirinkimas gali būti didžiulis. Tačiau mes pateikiame jums nuorodą, rekomenduodami tris geriausius „Plex“ VPT 2020 m.

Kvalifikacija

Mes išbandėme kiekvieną VPN ir išrinko geriausius „Plex“ remiantis:

 • Greitas ryšio greitis
 • Saugumo ir privatumo ypatybės
 • Plex suderinamumas
 • Naudotojų draugiškumas
 • Visuotinių serverių skaičius

Trys VPN mes pasirinkome yra optimalūs aukštos raiškos vaizdo transliacijai. Be to, mūsų pasirinktuose VPN yra populiariausios „Plex“ programos, įskaitant „Amazon Fire TV“ ir „Android TV“.

Žemiau pateiktame vadove mes ne tik pateikiame geriausius „Plex“ VPN, bet ir parodome, kaip nustatyti VPN..

Pasiruošę pradėti? Eime.

1. „NordVPN“

3 geriausi 2020 m. „Plex“ VPT - atblokuokite ribojamą turinį

„NordVPN“ yra mūsų pasirinkimas Nr. 1 dėl geros priežasties: Panamos bendrovė turi 5000 ir daugiau pasaulio serverių 62 šalyse. Plius, viena prenumerata gali sujungti iki 6 serverių.

Ar norite aukščiausio lygio privatumo?? „NordVPN“ turi automatinį perjungimą iš interneto tuo atveju, jei jūsų įrenginys netyčia atsijungia nuo VPN. Jūsų duomenys išlieka saugūs, net jei VPN sumažėja. Taip pat, „NordVPN“ neleidžia registruoti jūsų veiklos ir tapatybės.

„NordVPN“ „Smart Play“ funkcija įtikina srautinio perdavimo svetaines, kad gyvenate konkrečioje šalyje. Šis dinaminis DNS prisijungia prie bet kurio serverio, taigi leidžia greitai perduoti duomenis. Rezultatas - optimali vaizdo ir garso kokybė, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos.

„NordVPN“ 256 bitų šifravimas yra net patikimas tokiose nedraugiškose srautinėse šalyse kaip Iranas ir Kataras. Tai taip pat aplenkia Didžiąją Kinijos ugniasienę.

„NordVPN“ programų pasirinkimas yra įspūdingas, ir jis puikiai tinka nustatyti su „Plex“. Galite pasirinkti daugybę programų, įskaitant „Amazon Fire TV“, „Nvidia Shield“ ir „Android TV“ ar telefoną.

Čia yra keletas kitų įspūdingų funkcijų:

 • „CyberSec“ rinkinys, skirtas blokuoti
 • Kokybiškas palaikymas visą parą
 • Patogi vartotojui sąsaja
 • „Torrent“ palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

„NordVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, HBO, „Hulu“, „Showtime“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, P2P specialūs serveriai galimi.

„NordVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Tai taip pat suderinama su maršrutizatoriais.

Reikia įtikinamesnio? Patikrinkite, kodėl mes pirmiausia „NordVPN“.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus!

2. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ įrenginiai

„ExpressVPN“ greičio vidurkis yra 52 Mb / s. Jo žaibiškos galimybės yra prieinamos daugiau nei 160 serverių 90 ir daugiau šalių. Tai netgi suteikia Greičio tikrinimo funkcija rasti greičiausią serverį.

„ExpressVPN“ saugumas yra kruopštus. Jis siūlo tokias funkcijas kaip DNS apsauga nuo nuotėkio, „WebRTC“ apsauga nuo nuotėkio, dalijimasis tuneliu ir įmontuotas žudymo jungiklis. Be to, jos 256 bitų karinio lygio šifravimas garantuoja, kad galėsite patys apsispręsti dėl „Sostų žaidimo“ 8 sezono.

Kompanija registruojasi Britanijos Mergelių salose, be nuolaidžių akių 5/9/14 akių aljanso. Jų griežta jokių žurnalų politika reiškia, kad niekas iš jūsų naudojamų duomenų nėra viešai prieinamas.

„ExpressVPN“ turi programas ir „Amazon Appstore“, ir „Google Play Store“. Tai puikiai tinka „Plex“, nes tai leidžia lengvai įdiegti „Fire TV“, „Android TV“ ir „Nvidia Shield“.

Čia yra dar daugiau funkcijų:

 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Aplenkia Didžiąją Kinijos ugniasienę
 • Patogus naudoti „Smart Location“ funkcijos dėka

„ExpressVPN“ gali atblokuoti:

 • „Netflix“, „Hulu“, HBO, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „Sling TV“, „DAZN“ ir „BBC iPlayer“.

Palaiko kankinimą:

 • Taip, visi serveriai palaiko P2P veiklą.

„ExpressVPN“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Android TV“, „Linux“, „Chrome“ ir „Firefox“. Ji taip pat siūlo programą, skirtą naudoti su tam tikrais maršrutizatoriais.

„ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas transliuoti vaizdo įrašus ir jam suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus!

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra Privaloma turėti VPN pradedantiesiems. diegimas vienu spustelėjimu ir intuityvios programos skubėdami galėsite patogiai naudotis „CyberGhost“. Taip pat yra „srautinio perdavimo parinktis“, leidžianti pasirinkti serverį, optimalų tokioms svetainėms kaip „BBC iPlayer“ ir „YouTube“..

„CyberGhost“ siūlo daugybę pasirinkimų, kaip apeiti geografiškai užblokuotą turinį nepakenkiant vaizdo ir garso įrašams. Be to, naudodamiesi gausite neribotą pralaidumą 6000 ir daugiau serverių 90 ir daugiau šalių.

Saugumas jums yra labai svarbus, ir „CyberGhost“ į tai žiūri rimtai. Jos 256 bitų šifravimas taip pat ateina su stipriais nulio registravimo politika ir automatinis užmušimo jungiklis. „CyberGhost“ taip pat skelbia metinę skaidrumo ataskaitą apie tai, kaip jie saugo savo vartotojus.

Kaip ir kiti mūsų sąraše esantys VPN, derindami „CyberGhost“ su „Plex“ turite daugybę programų parinkčių. Jame yra „Amazon Fire TV“, „Android TV“, „Android“ telefono ar planšetinio kompiuterio ir „Nvidia Shield“ programos.

Čia yra keletas kitų puikių „CyberGhost“ funkcijų:

 • Adware ir kenkėjiškų programų blokatorius
 • Nebūtina „NoSpy Server“ paketas
 • Specialus kankinimo profilis
 • Įvairios visų rūšių biudžetų prenumeratos

„CyberGhost“ gali atblokuoti:

 • Dedikuotas transliacijos profilis su optimizuotais serveriais: „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Sky Go“, „Hulu“, „Comedy Central“, „Eurosport“, ESPN ir kt..

Palaiko kankinimą:

 • Taip; skirtame profilyje rodomos šalys ir vartotojų skaičius.

„CyberGhost“ veikia šiuose įrenginiuose:

 • „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android TV“, „Linux“ ir „Chrome“.

„CyberGhost“ yra VPN nugalėtoja, ir ji pateikiama kartu su dosnia 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus!

Kaip naudoti VPN su „Plex“ (paprasta sąranka)

Nustatyti savo VPN naudojant „Plex“ yra paprasta. Norėdami sklandžiai transliuoti, atlikite toliau nurodytus veiksmus!

 1. Pasirinkite savo VPN teikėją. „NordVPN“ yra geriausias mūsų pasirinkimas norint transliuoti „Plex“.
 2. Prisijunkite prie norimo serverio, jei jo turinyje nėra blokų. Jei jis yra blokuojamas bloke, pasirinkite serverį toje pačioje šalyje kaip ir transliacijos paslauga. Pvz., Pasirinkite JAV serverį norėdami žiūrėti FX.
 3. Atidarykite „Plex Media“ serverį ir pradėkite tiesioginės TV transliaciją.
 4. Čiupkite televizoriaus dėklą. Tai filmo laikas!

Santrauka

Jūs nusipelnėte atsipalaiduoti ir žiūrėti mėgstamą turinį, nesijaudindami dėl transliacijos nutraukimo. Mūsų trys mėgstamiausi VPT tai užtikrina galite greitai, saugiai ir privačiai transliuoti „Plex“.

Papildoma literatūra

Mūsų ekspertai lygina ir peržiūri geriausias VPN paslaugas.

Sužinokite apie VPN nugalėtojus su mūsų kasmetiniais geriausiais VPN apdovanojimais už 2020 metus.

Nauji VPN? Perskaitykite mūsų 2020 m. VPN vadovą pradedantiesiems.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me