10 geriausių pigių VPT 2020 – gaukite aukščiausią saugumą už mažiau nei 3 USD per mėnesį!


Sunku rasti kainos ir kokybės pusiausvyrą.

Daugelis VPT, teigiančių, kad teikia biudžetą tausojančią paslaugą, nesuteikia jūsų pinigų vertės. Kodėl verta mokėti už VPN - net ir pigų VPN -, kuris negarantuoja saugumo, patikimumo ar ryšio greičio, pakankamai greito HD transliacijai??

Jums nereikia mokėti turto už papildomą paslaugą. Paslaptis norint gauti geriausią kainą yra pasirinkti ilgą prenumeratos planą.

Daugelis geriausiai vertinamų VPT siūlo puikius pasiūlymus įgyvendinant ilgesnius planus. Tiesą sakant, jie yra pigesni nei paslaugos, siūlančios jums daug mažiau už pinigus.

Čia yra 8 geriausi geriausi ir pigiausi VPT, siūlantys išskirtinę kokybę už mažiausią kainą rinkoje.

Trumpas vadovas - geriausi pigūs VPN

 1. „Surfshark“ turi pažangias saugos funkcijas ir neriboto skaičiaus vienu metu veikiančių įrenginių palaikymą.
 2. „NordVPN“ siūlo ilgą geriausių funkcijų sąrašą už neįtikėtiną kainą.
 3. „ZenMate“ leidžia lengvai mėgautis transliacija už prieinamą kainą.
 4. „CyberGhost“ siūlo puikų aptarnavimą, derinant pažangias funkcijas su patogia vartotojo sąsaja.
 5. „Hotspot“ skydas turi didelį serverių tinklą, tai reiškia, kad šis VPN gali pasiūlyti puikų greitį ir patikimumą už mažą kainą.
 6. „PrivateVPN“ yra paprastas ir prieinamas VPN, turintis visas aukščiausias funkcijas, užtikrinančias puikų saugumą ir anonimiškumą internete.
 7. HMA siūlo keletą galingų saugos funkcijų ir yra labai paprastas naudoti dėl patogaus iš anksto nustatytų režimų.
 8. Pasitikėk.Zona teikia paprastą, saugią apsaugą už didelę kainą, kai greitis yra pakankamai greitas srautui.
 9. „SaferVPN“ yra prieinamas VPN, žinomas dėl patikimų saugos funkcijų ir puikių klientų aptarnavimo.
 10. VyprVPN nebrangus VPN, kuris gali apeiti griežčiausią interneto cenzūrą.

Pigus VPN arba nemokamas VPN: kas yra geriau?

Saugumas

Nenorite mokėti už tai, ką galite gauti nemokamai. Daugelis populiarių VPT teigia, kad siūlo visiškai nemokamą paslaugą, ir gali kilti pagunda vengti mokėti už VPN iš viso.

Nors kai kurie nemokami VPT yra saugūs, mažai tikėtina, kad žmonės, kuriantys ir valdantys šias nemokamas paslaugas, tai daro iš savo širdies. Klausimas yra, kaip nemokami VPT uždirba pinigus?

Tai paprasta: jūs esate produktas. Didžioji dalis nemokami VPT uždirba pinigus iki duomenų rinkimas ir pardavimas reklamuotojams. Daugelis jų yra įdiegti kenkėjiškų programų ir trečiųjų šalių stebėjimo priemonių, kurios seka viską, ką darote internete. Nors nemokami VPT yra skirti apsaugoti jūsų privatumą, jie gali padaryti jus labiau pažeidžiamus internete.

Kita vertus, geriausi pigūs VPN nepakenkia jūsų saugumui. Jie siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą, tai reiškia, kad jūs galite mėgautis svarbiausiu pramonės saugumu, turėdami biudžetą.

Transliacija ir „Netflix“

Jei tikitės naudoti VPN, kad apeitumėte geoblokus populiariose srautinio perdavimo svetainėse, tokiose kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Prime“, nesitikėkite, kad nemokamas VPN jus pateks. Srautinės svetainės gerai aptinka ir blokuojag VPN, o dauguma nemokamų VPT negali apeiti šių blokų.

„Premium VPN“ gali įveikti tiek geoblokus, tiek VPN blokus, kad suteiktumėte jums neribota prieiga prie mėgstamų laidų ir kanalų. Jie taip pat siūlo didesnius serverių tinklus, todėl daug mažesnė tikimybė, kad jie bus aptikti.

Be to, daug nemokamuose VPN yra duomenų apribojimai ir ribotas ryšio greitis. Tai reiškia, kad net jei jie leis transliuoti, greitai pasieksite duomenų dangtelį ir negalėsite peržiūrėti turinio, kurį jums patinka. Jūs taip pat turėsite kovoti su buferiu.

Aukščiausios kokybės pigūs VPN neapsaugo jūsų duomenų ir gali pasigirti žaibišku greičiu. 

Geriausi pigūs „Netflix“ ir transliacijos VPN

 • „Surfshark“
 • „NordVPN“
 • „ZenMate“
 • „CyberGhost“
 • „Hotspot“ skydas
 • „PrivateVPN“
 • „SaferVPN“

Torrenting ir P2P

Nemokami VPN gali pakenkti jūsų saugumui, todėl turėtumėte vengti jų kankintis. Tiesą sakant, daugelis net nepalaiko P2P veiklos savo serveriuose.

Palaikydami kankinimus, siūlo daugybę aukščiausios kokybės VPN - net ir pigių skirti P2P serveriai. Tai garantuoja jūsų saugumą, todėl galite saugiai kankintis.

Geriausi pigūs „Torrenting“ VPN

 • „Surfshark“
 • „NordVPN“
 • „ZenMate“
 • „CyberGhost“
 • „PrivateVPN“
 • HMA (skirti serveriai JAV ir JK)
 • „SaferVPN“
 • Pasitikėk.Zona

Kiek kainuoja VPN?

Nors malonu gauti daiktus nemokamai, neturėtumėte lošti, kai kalbame apie kibernetinį saugumą. Plius, neturėtumėte daryti kompromisų dėl jūsų transliuojamos ar kankinančios informacijos.

Investavimas į aukštos kokybės VPT nebūtinai turi daug kainuoti. Tiesą sakant, mūsų svarbiausios žemiau pateiktos rekomendacijos reiškia, kad galite Mėgaukitės papildomu saugumu už mažiau nei 3 USD / mėn!

Norėdami mėgautis geriausiomis kainomis geriausiais VPN, paprastai turite užsiregistruoti ilgiausią galimą planą. Čia rasite geriausias nuolaidas ir mokėti net 85% mažiau nei mėnesio planai iš to paties teikėjo.

Visi šiame sąraše esantys VPT siūlo ilgalaikius planus, ne didesnius kaip 3 USD / mėn. Planai paprastai trunka nuo 18 iki 36 mėnesių. Teikėjai yra įsteigtus VPT, turinčius keletą geriausių saugos ir atblokavimo funkcijų rinkoje, todėl esame įsitikinę, kad ilgalaikis planas yra gera investicija.

Geriausi pigūs VPT

1. „Surfshark“

„Surfshark“ prietaisai

„Surfshark“ pasiūlymai ypač greitas greitis ir aukščiausios klasės saugumas už mažą kainą. Šios patobulintos VPN funkcijos ir saugūs protokolai apsaugo jūsų saugumą ir privatumą kankinant ar naršant internete.

Surfshark turi 1041+ serverių 61 ir daugiau šalių ir gali apeiti geoblokus „Netflix“ ir kitas populiarias srautinio perdavimo svetaines. Britų Mergelių salų paslaugų teikėjo griežtas reikalavimas ne žurnalų politika ir įsipareigojimas skaidrumui daro jį populiariu privatumo pasirinkimu.

Šis VPN taip pat puikiai tinka namų ūkiams, kuriuose yra daug įrenginių, nes „Surfshark“ leidžia prisijungti neribotas vienalaikių įrenginių skaičius vienoje prenumeratoje.

Galite pasinaudoti „Surfshark“ teikiamomis galimybėmis 30 dienų pinigų grąžinimo garantija išbandyti paslaugą be rizikos.

Gaukite „Surfshark“ šiandien!

2. „NordVPN“

„NordVPN“ įrenginiai

„NordVPN“ yra ne tik vienas iš geriausiai vertinamų VPT, kurį gali nusipirkti pinigai, bet ir vienas pigiausių premium VPN rinkoje..

Su tinklu daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje, pramonėje pirmaujančios saugos funkcijos ir ypač greitas greitis viskas supakuota į aptakią, patogią sąsają, „NordVPN“ siūlo nuostabią kainą.

Panamos „NordVPN“ leidžia kankintis tam skirtuose P2P serveriuose ir saugo jūsų privatumą laikydamasi griežtos principo neprisijungti.

Šis VPN apsaugo jus saugiu šifravimu, visais pagrindiniais protokolais, DNS / IP apsauga nuo nutekėjimo ir automatinis užmušimo jungiklis. Nuosekliai greitas greitis ir galimybė apeiti geoblokus didelėse srautinio perdavimo svetainėse, tokiose kaip „Netflix“, daro šį VPN puikus pasirinkimas transliacijai.

Taip pat visą savo namų ūkį galite laikyti palaikydami iki šešių įrenginių. Galite pasinaudoti puikia „NordVPN“ kaina, nerizikuodami, naudodami 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „NordVPN“ šiandien!

3.ZenMate

„Zenmate-devices-1024x768_optimized“

„ZenMate“ iš anksto sukonfigūruoti srautiniai ir torrentiniai profiliai padarykite jį vienu iš patogiausių VPN. Nereikia naršyti po tūkstančius serverių, kad rastumėte veikiantį serverį. „ZenMate“ padarė visą darbą už jus. Jos pranašumus tik padidina jo transliacijos garantija. Jei negalite atblokuoti konkrečios platformos, „ZenMate“ jums suteiks nuolaida kitai jūsų prenumeratai, tai dar labiau įperka.

Kainos taškas neatspindi funkcijų, kurias „ZenMate“ siūlo savo vartotojams. Jūs rasite aukšto lygio šifravimas, „OpenVPN“ protokolas ir nužudymo jungiklis. Visa tai užtikrina, kad jūsų ryšys išliks privatus ir saugus. „ZenMate“ veikia 300 ir daugiau serverių daugiau nei 30 šalių, kuris padės pasiekti georestricted turinį visame pasaulyje.

Paprastumas ir kaina daro „ZenMate“ populiarų variantą tarp VPN vartotojų. Tačiau jūs neprivalote už tai tarti jų žodžio. „ZenMate“ siūlo: 7 dienų nemokamas bandymas už savo aukščiausios kokybės paslaugą. Ji taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „ZenMate“ šiandien!

4. „CyberGhost“

„CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“ yra mėgstamiausia minia, kuri gali pasiūlyti daug už puikią kainą. Be jo saugus šifravimas, DNS / IP apsauga nuo nutekėjimo ir automatinis užmušimo jungiklis, Iš anksto nustatyti „CyberGhost“ režimai suteikia galimybę naudotis jaudrumu, kankinti ir maksimaliai padidinti privatumą.

greitas greitis ir patikimos jungtys „CyberGhost“ 5700+ serverių yra idealios HD transliacijai, ir jums nebus problemų patekti į tokias populiarias srautinio perdavimo svetaines kaip „Netflix“.

„CyberGhost“ taip pat yra įsikūrusi Rumunijoje, kuriai palanki privatumas, ir turi: griežta politika be žurnalų. Šio VPN prenumerata leidžia prisijungti iki septynių vienu metu veikiančių įrenginių.

Be to, kad dosnus „CyberGhost“ 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, taip pat galite išbandyti paslaugą naudodamiesi a 24 valandų nemokamas bandymas.

Gaukite „CyberGhost“ šiandien!

5. „Hotspot“ skydas

10 geriausių pigių VPT 2020 - gaukite aukščiausią saugumą už mažiau nei 3 USD per mėnesį!

„Hotspot Shield“ yra populiarus VPN, siūlantis greitas ir patikimas ryšys su 2500 ir daugiau serverių 25 šalyse aplink pasauli. Šis VPN yra žinomas dėl savo unikalaus būdo pasiekti didelį greitį suspaudžiant duomenis su savo patentuotu „Catapult Hydra“ protokolu..

Su šiuo VPN jūs gaunate neribotas pralaidumas ir galimybė apeiti geoblokus geriausiose transliavimo svetainėse, tokiose kaip „Netflix“ ir BBC iPlayer.

„Hotspot Shield“ apsaugo jūsų saugumą ir privatumą 256 bitų šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis, nors kankinimas nepalaikomas.

Galite prisijungti iki penki vienu metu veikiantys prietaisai su „Hotspot Shield“ ir a 7 dienų nemokamas bandymas ir 45 dienų pinigų grąžinimo garantija palengvinkite paslaugos gavimą.

Gaukite „Hotspot Shield“ šiandien!

6. „PrivateVPN“

„privatevpn“ įrenginiai

„PrivateVPN“ turi palyginti nedidelį tinklą, kuriame yra mažiau nei 100 serverių, tačiau su serveriai daugiau nei 40 šalių, neribotas pralaidumas ir galimybė apeiti „Netflix“ geografinius apribojimus, „PrivateVPN“ vis dar yra geras pasirinkimas transliacijai.

Vartotojai mėgsta „PrivateVPN“ patogią sąsają ir palaikymą. Šis VPN saugo jūsų saugumą ir anonimiškumą iki šeši vienu metu veikiantys įrenginiai su saugiu šifravimu ir a griežta politika be žurnalų.

Jei nesate tikri, ar „PrivateVPN“ yra teisingas pasirinkimas, galite tai išbandyti nerizikuodami 7 dienų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „PrivateVPN“ šiandien!

7. HMA VPN

„HideMyAss“ VPN!

HMA yra biudžetą palaikantis VPN su patrauklia sąsaja, supakuota su patogiomis funkcijomis. Su 280 serverių vietų pasirinkti iš galimybės ir prieigą prie „Netflix“ bei kitų populiarių svetainių su griežtais geografiniais apribojimais, HMA yra puikus HD transliacijos pasirinkimas.

Šis VPN palaiko kankinimus ir saugo jus saugus šifravimas ir automatinis užmušimo jungiklis. Naudotojai taip pat turi daug ką pasakyti apie efektyvius ir patogius HMA iš anksto nustatytus režimus.

Galite prisijungti iki penki prietaisai vienu metu su viena prenumerata. HMA taip pat siūlo 7 dienų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija visuose planuose.

Gaukite HMA šiandien!

8. Pasitikėjimas.Zona

10 geriausių pigių VPT 2020 - gaukite aukščiausią saugumą už mažiau nei 3 USD per mėnesį!

„Trust.Zone“ paslauga suteikia didelę jūsų pinigų vertę. Šis VPN yra pagrįstas už 5/9/14-Eyes aljanso jurisdikcijos ribų Seišeliuose, o vartotojai vertina jos atsidavimą privatumui.

Geografiškai ribotą „Netflix“ turinį galite pasiekti naudodamiesi „Trust.Zone“ tinklu 160 ir daugiau serverių 80 ir daugiau vietų aplink pasauli. Pasitikėk.Zona taip pat palaiko kankinimus ir siūlo patikimus, greitus ryšius kurios puikiai tinka srautui.

Nesunku išbandyti „Trust.Zone“ su 3 dienų nemokamas bandymas ir 10 dienų pinigų grąžinimo garantija. Taip pat galite prisijungti prie trys prietaisai iškart su šiuo VPN.

Pasitikėkite. Zone šiandien!

9. SaferVPN

safervpn-prietaisai

„SaferVPN“ yra populiarus tiekėjas, žinomas dėl savo greitas ryšio greitis, stiprus šifravimas ir puikus klientų aptarnavimas.

Šis pigus VPN yra puikus pasirinkimas transliacijai dėl savo didelio tinklo 700 ir daugiau serverių ir galimybė apeiti geoblokus „Netflix“ ir kitose populiariose svetainėse. „SaferVPN“ palaiko kankinimą keliuose serveriuose.

„SaferVPN“ taip pat palaiko iki penki vienu metu jungiami ryšiai ir siūlo stiprų saugumą su 256 bitų šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis ir išmanioji „Wi-Fi“ apsauga.

Galite išbandyti paslaugą be rizikos naudodami: 24 valandų nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „SaferVPN“ jau šiandien!

10.VyprVPN

„VyprVPN“ įrenginys

„VyprVPN“ suteikia vartotojams aukštos kokybės saugos funkcijas nedidelėje pakuotėje. Tai yra vienas geriausių VPN apeiti griežtą interneto cenzūrą. „VyprVPN“ „Chameleon“ protokolas yra galingas įrankis, leidžiantis prisijungti prie saugių serverių, net Kinijoje.

Taip pat gausite tokį VPN, kuris gali pasiekite daugybę JAV transliuojamo turinio, pvz., „Netflix“ ir „Amazon Prime Video“. Tai yra griežta jokių žurnalų politika taip pat padėjo „VyprVPN“ tapti populiariu kankinimo pasirinkimu. „VyprVPN“ nekelia kompromiso dėl greičio ir yra naudingas saugumui. Jo serveriai naudoja AES 256 bitų šifravimas nepablogindamas jūsų ryšio.

„VyprVPN“ vartotojams siūlo du skirtingus planus, ribotas pagrindinis planas ir priemokų planas. Jei norite paprastos 3 ar mažiau įrenginių apsaugos, „VyprVPN“ pagrindinis planas yra puiki vertė. Tu gali išbandykite bet kurį nerizikingą planą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Gaukite „VyprVPN“ šiandien!

Išvada

Šiame sąraše esantys VPN suteiks jums aukščiausios kokybės VPN ypatybes už mažiau nei kavos puodelio kainą.

Nors gali kilti pagunda naudotis nemokamu VPN, paprastai jie turi tiek daug apribojimų, saugumo trūkumų ir tokių prastų funkcijų, kad jie yra labiau vargo, nei naudingi..

Jei nerimaujate dėl įsipareigojimo laikytis ilgesnio plano, atminkite tai šie VPT siūlo nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas. Tai reiškia, kad galite pasinaudoti šiais puikiais pasiūlymais nerizikuodami.

Gaukite „Surfshark“ šiandien!

Papildoma literatūra

Geriausi VPN pasiūlymai ir kuponų kodai

Nemokamas VPN prieš mokamą VPN - kuris jums tinka?

Paslėpti nemokamų VPN naudojimo pavojai

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me