10 geriausių nemokamų nešiojamųjų kompiuterių VPN 2020 m


Turite apsaugoti savo nešiojamąjį kompiuterį, bet nenorite mokėti pinigų už papildomą VPN? Aš visiškai suprantu. Štai kodėl aš nusprendžiau surasti dešimt geriausi nemokami nešiojamųjų kompiuterių VPN.

Turėkite tai omenyje nė vienas „nemokamas VPN“ niekada nebūna nemokamas. Atsisiunčiami keli nemokami VPN kenkėjiška programa į savo prietaisą ir stebėkite savo skaitmeninius pėdsakus.

Štai kodėl aš rekomenduoju naudotis tokiomis aukštos kokybės paslaugomis kaip „NordVPN“. Jis naudoja pažangias saugos funkcijas ir turi griežtą nerašymo politiką, užtikrinančią jūsų anonimiškumą. Be to, jis gali atblokuoti visas populiariausias transliacijos paslaugas, įskaitant „Netflix US“. „NordVPN“ turi 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija kad galėtumėte išbandyti prieš prenumeruodami.

Geros žinios yra tai, kad yra keletas nemokamų VPN, kuriuos galima saugiai naudoti. Aš išbandžiau 33 VPN, norėdamas rasti saugiausi nemokami VPN, skirti apsaugoti jūsų nešiojamąjį kompiuterį. 

Geriausi nemokami nešiojamųjų kompiuterių VPN - greitasis vadovas

 1. „NordVPN“: Neribotas duomenų kiekis, žaibiški serveriai ir patikimos saugos funkcijos, įskaitant apsaugą nuo DNS ir IPv6. Galite išbandyti „NordVPN“ su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 2. Aprašymas: 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį ir galimybė apeiti cenzūrą ir blokus, tačiau tai negali atblokuoti „Netflix“ JAV.
 3. „TunnelBear“: 500 MB nemokamų duomenų per mėnesį ir serveriai daugiau nei 22 šalyse. Tai yra pakankamai duomenų, kad būtų galima patikrinti savo el. Laiškus ir socialinę terpę, tačiau negalite nei torrentuoti, nei transliuoti.
 4. „ZenMate“: Neribotas nemokamas duomenų ir karinio lygio šifravimas, tačiau tai riboja greitį iki 2Mbps. Tai tinkama naršyti, bet nepakankamai greita, kad būtų galima torrent ar transliuoti raiška.
 5. ProtonVPN: Neribotas nemokamų duomenų ir nepriekaištingos informacijos slaptumas, tačiau jūs turite prieigą tik prie trijų serverio vietų.

Peržiūrėkite kitus 5 nemokamus nešiojamųjų kompiuterių VPT

Kas yra sugavimas naudojant nemokamus VPN??

Nemokami VPN teoriškai skamba puikiai, tačiau ilgainiui jie gali jums kainuoti daugiau nei vienkartinis VPN. Pažvelkime į riziką, su kuria galite susidurti, jei nešiojamajame kompiuteryje naudojate nemokamą VPN.

Saugumas

Norint sukurti saugų VPT reikia daug planavimo, o kūrimas yra labai brangus. Nemokami VPT negali investuoti tiek pinigų į savo tinklo kūrimą ir priežiūrą.

Dauguma nemokamų VPT taupo pinigus iškirpdami svarbiausias saugos funkcijas. Jie naudoja mažiau saugius šifravimo protokolus, o kai kurie netgi įrašo jūsų naršymo veiklą, norėdami parduoti reklamuotojams.

Kalbant apie skelbimus, daugybė nemokamų VPN rodo trikdančius iššokančius langus, o kai kurie buvo sugauti atsisiųsdami kenksmingą kenkėjišką programą į vartotojų įrenginius. 

Aukščiausio lygio VPT gali sau leisti investuoti į stipresnes saugumo funkcijas, tokias kaip „užmigdymo jungikliai“ ir karinio lygio šifravimas. Dėl sėkmingos reputacijos jiems pasiseka arba žlunga, todėl nerizikuoja prarasti verslą, perduodami jūsų informaciją trečiosioms šalims.

Suderinamumas

Daugelyje nemokamų VPN, kuriuos išbandžiau, buvo tik „Windows“ programos. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris veikia su „MacOS“, „Linux“ ar „Chrome“ OS, jums nesiseka.

Net jei jūsų nešiojamas kompiuteris veikia su „Windows“, nerasite daug nemokamų VPN su naudojamomis „Windows“ programomis. Nemokamos paslaugos neišleidžia pataisų ir atnaujinimų pakankamai dažnai, todėl programos dažnai vėluoja. Bandymo metu kai kurie net užšaldė mano nešiojamąjį kompiuterį, ir aš turėjau jį paleisti iš naujo, kad vėl veikčiau. 

„Premium VPN“ siūlo programas visoms operacinėms sistemoms. Kai kurie netgi turi žaidimų konsolių ir išmaniųjų televizorių programas. Šios programos yra reguliariai atnaujinamos, todėl jums nereikia jaudintis dėl prasto našumo ar atsilikimo.

Apribojimai

Nemokami VPN riboja pralaidumą, greitį, serverio vietą ir duomenis kad sutaupytumėte pinigų ir skatintumėte atnaujinti „premium“ planą.

Ribotos serverio vietos reiškia nemokami VPN paprastai negali apeiti geoblokų, taigi negalite pasiekti srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „SlingTV“. Net jei galite atblokuoti paslaugą, Dėl sumažėjusio pralaidumo ir duomenų neįmanoma žiūrėti didelės raiškos. 

„Premium VPN“ valdo pasaulinius serverių tinklus, ir daugelis jų turi srautams pritaikytus serverius, galinčius įveikti geografinius apribojimus ir VPN blokus. Jie taip pat siūlo neribotą duomenų kiekį, pralaidumą ir greitį.

Geriausi nemokami nešiojamųjų kompiuterių VPN

Aš išbandžiau 33 nemokamus VPN, norėdamas rasti geriausius nešiojamųjų kompiuterių variantus. Ieškojau paslaugų su naršyklės plėtiniais, aukščiausios klasės sauga, nešiojamųjų kompiuterių funkcijomis.

1. „NordVPN“

„NordVPN“

 • Neribotas duomenų kiekis ir didelis greitis
 • Svogūnai per „Tor“ VPN
 • Iki šešių vienu metu jungčių
 • DNS ir IPv6 apsauga nuo nutekėjimo
 • 5100+ serverių 60 šalių
 • P2P ir srautams optimizuotus serverius
 • Veikia su: „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „HBO GO“, „Amazon Prime Video“, „Showtime“, „SlingTV“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „AndroidTV“, „Chrome“, „Firefox“ ir kelvedžiais

„NordVPN“ yra aukščiausios kokybės paslauga, tačiau turtinga 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija iškelia ją į mano sąrašo viršūnę. Mėnuo yra daug laiko nuspręsti, ar jums patinka ši paslauga, ir jūs ją gausite prieiga prie visų jo geriausių funkcijų kol tai išbandysite.

Jis naudoja 256 bitų AES šifravimą anonimizuoti savo srautą. „NordVPN“ saugo griežta politika be žurnalų, o tai reiškia, kad niekur nėra jūsų naršymo veiklos įrašų. Jis įsikūręs Panamoje, kuriai nėra privatumo, už miesto ribų 5/9/14-AkysJurisdikcija.

IPv6 ir DNS apsauga nuo nutekėjimo stenkitės pašalinti galimas saugumo spragas, išleisiančias jūsų vietą ir naršant trečiosioms šalims, pavyzdžiui, jūsų interneto paslaugų teikėjui (IPT). Jei norite srautiniu būdu, DNS apsauga nuo nutekėjimo yra būtina priemonė apeiti VPN blokus.

Jos tinklą sudaro: 5100+ greitųjų serverių 59 šalyse, įskaitant srautiniu būdu optimizuotus serverius, kurie gali atblokuoti „Netflix US“ ir „Hulu“. „CyberSec“ funkcija blokuoja skelbimus ir stebėjimo priemones kol transliuojate ir naršote. Tai taip pat padeda užkirsti kelią kenkėjiškų programų infekcijoms, blokuodamas įtartinas svetaines prieš jas įkeliant.

„NordVPN“ turi specialius P2P serverius. Šie serveriai yra greiti ir optimizuoti kankinimui. Galite lengvai įjungti „Onion over VPN“ funkciją programoje, kad galėtumėte lengvai pasiekti „Tor“ ir „onion“ svetaines.

Yra programų beveik kiekvienai operacinei sistemai ir viena sąskaita galite apsaugoti net šešis įrenginius. Taigi telefoną, televizorių ir planšetinį kompiuterį galite apsaugoti nemokėdami už papildomą prenumeratą.

Palaikymą galima gauti visą parą, per tiesioginį pokalbį „NordVPN“ pagrindiniame puslapyje.

Mes išbandėme „NordVPN“, kad pamatytume, kaip jis palyginamas su kitomis „premium“ ir nemokamomis paslaugomis. Galite perskaityti išsamią mano kolegos visų rezultatų apžvalgą. 

Pradėkite naudotis „NordVPN“ dabar!

2. Aprašymas

„windscribe“ įtaisai

 • 10 GB nemokamų duomenų per mėnesį
 • „WebRTC / IPv6“ / DNS apsauga nuo nutekėjimo
 • Serveriai dešimtyje vietų
 • Palaiko P2P ryšius
 • Veikia su: „HBO GO“, „YouTube“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“, „Opera“, „Amazon Fire TV“, „Nvidia Shield“, „Kodi“ ir maršrutizatoriais.

„Windscribe“ yra a tikrai nemokama VPN paslauga su 10 GB duomenų per mėnesį ir patobulintos saugos funkcijos. To pakanka žiūrėti dešimties valandų vaizdo įrašą, tačiau negalite pasiekti jokių transliacijos paslaugų, nebent naujovinote. Jei jums reikia daugiau duomenų, galite uždirbti papildomus 5 GB, tviterdami įmonę.

Skirtingai nuo daugumos nemokamų VPN, norint užsiregistruoti, nereikia jokios asmeninės informacijos. Turite nurodyti tik savo el. Pašto adresą, tai reiškia, kad jame nėra jokios jūsų identifikuojamos informacijos.

Tai griežta politika be žurnalų ir šifravimas karinio lygio saugokite savo veiklą anonimiškai. Galite naudoti „Windscribe“ slaptą režimą apeiti cenzūrą ir geoblokus net labiausiai ribojančiuose pasaulio regionuose, įskaitant Kiniją ir Rusiją.

„Windscribe“ leidžia kankintis, ir tai yra pakankamai greita, kad greitai atsisiųstumėte didelius failus. Nors ji negali pasiekti „Netflix“ ar „Hulu“, aš sugebėjau sklandžiai transliuoti „YouTube“ ir „Kodi“.

Jūs turite prieigos serverius 10-yje pasaulio vietų. Tai nėra tokia ribojanti kaip dauguma nemokamų VPT, tačiau tai reiškia, kad negalite atblokuoti kitų šalių geografiškai apribotų svetainių..

Programas lengva įdiegti ir įtraukti įmontuota ugniasienė ir kruizo kontrolė, kuris jungia jus prie greičiausio serverio. Tai neteikia jokių iššokančiųjų langų programoje, bet nėra skelbimų blokavimo priemonės, todėl vis tiek matysite skelbimus trečiųjų šalių svetainėse, tokiose kaip „YouTube“.

„Windscribe“ pokalbių programa gali atsakyti į beveik visus klausimus apie funkcijas ir planus. Jei negali, susisiekia su žmonių atstovu, kad gautų tiesioginį pokalbį.

Norite sužinoti daugiau apie „Windscribe“? Peržiūrėkite geriau, kaip tai atlaikė mūsų bandymai.

Pradėkite nuo „Windscribe“ dabar!

3. „TunnelBear“

10 geriausių nemokamų nešiojamųjų kompiuterių VPN 2020 m

 • 500 MB nemokamų duomenų per mėnesį
 • Greitaeigiai serveriai daugiau nei 22 šalyse
 • Atskiras nemokamas „Chrome“ skelbimų blokatorius
 • Dirba su: „HBO GO“, „YouTube“, „Kodi“
 • Suderinamas su: „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“, „Opera“, „Chrome“ ir „Firefox“

„TunnelBear“ suteikia jums 500 MB nemokamų duomenų per mėnesį. Maždaug 30 minučių galite susigaudyti socialinėje žiniasklaidoje ir el. Laiškuose ar žiūrėti vaizdo įrašus, tačiau to nepakanka norint atsisiųsti didelius failus ar torrentus..

Jo mielas, meškos temomis pritaikytas programas lengva atsisiųsti ir naudoti. Aš sugebėjau ją įdiegti ir sukonfigūruoti per mažiau nei penkias minutes. 

„TunnelBear“ naudoja 256 bitų AES šifravimą ir palaiko griežtą be žurnalų politiką. Dėl „GhostBear“ režimo užšifruoti duomenys atrodo kaip įprastas srautas atliekant gilų paketų patikrinimą (DPI). Tai labai svarbu tokiose šalyse kaip Kinija, kur vyriausybė nuolat blokuoja VPN ryšius. Kai įgalinate „GhostBear“ režimą, stebėjimo agentūros nežino, kad apskritai naudojate VPN.

Yra „Chrome“ plėtinys, vadinamas „TunnelBear Blocker“ blokuoja skelbimus, stebėjimo įrankius ir „Flash“. Tačiau ji nėra integruota programoje, todėl turėsite atsisiųsti ją atskirai.

„TunnelBear’s“ Visada įjungtas režimas paleidžia programą ir prijungia jus prie geriausio galimo VPN serverio, kai tik paleidžiate įrenginį, taigi jūs niekada nesate apsaugotas. Budrus režimas iš esmės yra užmušimo jungiklis, neleidžiantis nutekėti duomenims, retais atvejais, kai nutrūksta jūsų VPN ryšys.

Galite naudoti jo artimiausio tunelio nustatymą automatiškai prisijungti prie greičiausio serverio, atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą. Tai tinka pagrindinei apsaugai naršant, tačiau ji nėra naudinga, jei bandote apeiti geografinį bloką..

„TunnelBear“ negali pasiekti srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „BBC iPlayer“. Vis dėlto aš galėjau tai panaudoti „YouTube“ vaizdo įrašų, kuriems taikomi geografiniai apribojimai, ir „Kodi“ priedų atblokavimui.

Nežinote, ar „TunnelBear“ yra skirtas jums? Sužinokite daugiau apie funkcijas visoje pardavėjo apžvalgoje. 

Pradėkite nuo „TunnelBear“ dabar!

4. „ZenMate“

„Zenmate“ įrenginiai - nauji

 • Neribotas nemokamas duomenų kiekis
 • 128 bitų šifravimas
 • Keturios serverio vietos
 • Veikia su: „Netflix US“, „HBO GO“, „Hulu“ ir „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“

Nemokama „ZenMate“ versija siūlo neribotą nemokamų duomenų kiekį, bet jis galimas tik kaip naršyklės plėtinys. Plėtiniai yra lengvi ir lengvai naudojami, tačiau jie tik apsaugo jūsų naršyklės srautą. Programų ir kitų programų duomenys nėra šifruojami.

Naršyklės plėtiniai naudoja 128 bitų šifravimą. Nors jis mažesnis nei 256 bitų, jis vis tiek yra pakankamai stiprus, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją. „ZenMate“ neįrašo jūsų naršymo veiklos, arba.

Tai gali atblokuoti srautinio perdavimo paslaugas, įskaitant „Netflix US“ ir „Hulu“. Tačiau jūsų ryšio greitis yra ribotas iki 2Mbps. Mažiausias greitis, reikalingas „Netflix“ transliacijai standartine raiška, yra 3Mbps. Aš vis dar galėjau transliuoti per savo bandymus, tačiau greičio apribojimas sukėlė buferį ir pablogino mano vaizdo kokybę. 

Jūs turite prieigą prie serverių Vokietijoje, Honkonge, Rumunijoje ir JAV. Kadangi galite pasiekti tik blokuotą turinį, pasiekiamą šiose šalyse, negalite transliuoti „BBC iPlayer“.

Yra ZenMate, įsikūrusios Vokietijoje, kuri yra „14 akių“ aljansas. Bet tai nėra labai svarbu, nes „ZenMate“ neregistruoja jokių jūsų duomenų. Net jei sąjungininkų vyriausybė paprašytų informacijos apie jus, „ZenMate“ neturėtų nieko jiems duoti.

Kai pirmą kartą užsiregistruosite į nemokamą „ZenMate“ sąskaitą, gausite nemokamą 7 dienų nemokamos jos paslaugos bandomąją versiją. Tai nėra prenumerata ir, pasibaigus bandomosios versijos laikotarpiui, jis jūsų neapmokestins.

Nėra tiesioginių pokalbių, tačiau galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba naudodamiesi kontaktine forma, esančia jos svetainėje. Kai susisiekiau, gavau atsakymą per 24 valandas.

Noriu sužinoti daugiau apie „ZenMate“? Pažiūrėkite, kaip ji susidorojo su išsamiais bandymais mūsų „ZenMate“ apžvalgoje.

Pradėkite naudotis „ZenMate“ dabar!

5. ProtonVPN

protonvpn prietaisai

 • Neribotas nemokamas duomenų ir pralaidumas
 • IKEv2 / IPSec ir OpenVPN protokolai
 • Serveriai Japonijoje, Nyderlanduose ir JAV
 • Veikia su: „YouTube“, „Kodi“, „Netflix“ ir „Hulu“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“

„ProtonVPN“ suteikia neribotą nemokamą duomenų kiekį ir pralaidumą. Tai neregistruoja jokios jūsų naršymo veiklos ir siūlo nepriekaištingą slaptumą.

Tobulas priekinis slaptumas užtikrina, kad turite naują laikiną šifravimo raktą kiekvienai sesijai. Tai reiškia, kad net jei įsilaužėlis sukompromituoja vieną iš jūsų šifravimo raktų, likusios sesijos yra saugios.

Jis taip pat naudoja 256 bitų AES šifravimas, DNS nuotėkio apsauga ir automatinis užmušimo jungiklis. Jis įsikūręs Šveicarijoje, už miesto ribų 5/9/14-Akių jurisdikcija.

Programos Visada įjungta užmezga VPN ryšį, kai tik įsijungia nešiojamasis kompiuteris, todėl jūs visada esate apsaugoti.

„ProtonVPN“ neteikia jūsų skelbimų, bet nėra įmontuoto blokatoriaus. Naršydami ir transliuodami vis tiek matysite trečiųjų šalių skelbimus.

Galėjau transliuoti „Netflix“ ir „Hulu“ standartine raiška su minimaliu buferiu. Kadangi „ProtonVPN“ nemokamus serverius eksploatuoja tik Japonijoje, Nyderlanduose ir JAV, turite atnaujinti prieigą prie prieigos serverių JK ir kitose vietose.. Nemokami serveriai palaiko P2P ryšius. 

Ribotas serverio pasirinkimas sukelia tinklo perkrovą piko metu. Kai tiek daug laisvų vartotojų yra prisijungę tik trijuose serveriuose, serveriai tampa perkrauti ir sulėtėja. Radau, kad lėtais laikotarpiais vis dar buvo pakankamai sunku patikrinti mano el. Laiškus ir „Facebook“, bet negalėjau įkelti „YouTube“ vaizdo įrašo, kol spūstys nepalengvėjo. 

Svetainėje yra daugybė žinių bazės. Jei ten nerandate atsakymo į savo klausimą, galite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba per bilietų pardavimo sistemą pagalbos centre.

Daugiau apie „ProtonVPN“ funkcijas galite perskaityti išsamioje apžvalgoje.

Pradėkite nuo „ProtonVPN“ dabar!

6. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ įrenginiai

 • 7 dienų nemokamas bandymas su neribotais duomenimis
 • „OpenVPN“, PPTP, L2TP, IKEv2 / IPSec protokolai
 • IPv6 apsauga nuo nuotėkio
 • Dirba su: „Netflix“, „BBCiPlayer“, „YouTube“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“

„PrivateVPN“ suteikia jums neribotas duomenų kiekis, greitis ir pralaidumas per 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Taip pat prie vienos paskyros galite prijungti iki šešių savo įrenginių.

Tai apsaugo jūsų duomenis karinio lygio šifravimas ir saugūs VPN protokolai, kaip „OpenVPN“, PPTP, L2TP ir „IKEv2 / IPSec“. „PrivateVPN“ IPv6 apsauga nuo nuotėkio saugo jūsų IP adresą, todėl jums nereikia jaudintis dėl kitų programų, kurios nutekina jūsų vietą.

„PrivateVPN“ yra Švedijoje, kuri yra „14 akių“ aljanso dalis. Bet jums nereikia jaudintis, nes „PrivateVPN“ laikosi griežtos principo „neprisijungti“. Jame nėra įrašų apie jūsų naršymo veiklą, kad nutekėtų.

Jūs turite prieigą prie 150 ir daugiau greitųjų serverių 60 šalių. Tai gali atblokuoti populiariausias transliacijos paslaugas, įskaitant „Netflix US“ ir „BBC iPlayer“. Tu taip pat gali naudokite „PrivateVPN“, kad apeitumėte Didžiąją Kinijos užkardą naudojant L2TP protokolą.

Jei susiduriate su problemomis ir susisiekite su palaikymo komanda, turėsite kalbėti tiesiogiai su kūrėjais, todėl visada gausite atsakymą, kuriuo galite pasitikėti.

Norite sužinoti daugiau apie „PrivateVPN“? Perskaitykite jo našumo testo rezultatus mūsų apžvalgoje. 

Pradėkite nuo „PrivateVPN“ dabar!

7. Opera VPN

operos įrenginio vaizdas

 • Neribotas nemokamas duomenų ir pralaidumas
 • Tarnautojai trijuose regionuose
 • Nereikia registracijos
 • Veikia su: „YouTube“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Linux“ ir „Android“

„Opera VPN“ yra nemokamas „Opera“ ir „OperaGX“ naršyklės plėtinys. Tai suteikia neribotą kiekį duomenų ir pralaidumo, tačiau serveriai skirti tik Azijai, Europai ir Amerikai. Negalite pasirinkti serverio iš tam tikros srities šiuose regionuose, todėl sunku apeiti geoblokus naudojant „Opera VPN“..

Kadangi tai yra naršyklės plėtinys, „Opera VPN“ apsaugo tik „Opera“ srautą. Jo negalima naudoti jokiose kitose naršyklėse.

Jis naudoja 256 bitų šifravimą ir laikosi griežtos principo „neprisijungti“. Bandymo metu sužinojau, kad „Opera VPN“ serveriai veikia lėtai. Galėjau žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašą mažos raiškos, tačiau patyriau didelį buferį. Tai negali atblokuoti „Netflix“ ar kitų transliacijos paslaugų.

Pagrindinėje „Opera“ svetainėje yra trumpas DUK apie VPN skyrių, tačiau naršyklės plėtiniui palaikymo nėra.

Galite sužinoti daugiau apie „Opera VPN“ naudojimo privalumus ir trūkumus perskaičiau kolegos išsamią apžvalgą. 

Pradėkite nuo „OperaVPN“ dabar!

8. slėpti.me

langai hide.me

 • 2 GB nemokamų duomenų per mėnesį
 • Automatinis užmušimo jungiklis ir 256 bitų šifravimas
 • Padalintas tunelis
 • Veikia su: „Hulu“, „Netflix“, „HBO Go“, „Spotify“ ir „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: Windows, macOS, iOS, Android, Amazon Fire OS, Windows Phone, Linux, Blackberry, Chrome, Firefox, maršrutizatoriais ir NAS

Kiekvieną mėnesį gausite 2 GB nemokamų duomenų naudodami „hide.me“. Pakanka patikrinti maždaug dvi valandas jūsų el. Pašto adresą ir atnaujinti „Facebook“ arba srautiniu būdu įprasta raiška.

Tu gali pasiekti penkias serverio vietas naudodamiesi nemokamu planu, tačiau sąskaitoje galite apsaugoti tik vieną įrenginį. „hide.me“ netinka, jei norite sujungti visą savo namų ūkį vienu metu.

Tam naudojamos aukščiausios kokybės saugos funkcijos, įskaitant 256 bitų šifravimas, apsauga nuo IP nuotėkio ir automatinis užmušimo jungiklis. Tai taip pat neregistruoja jokių jūsų duomenų.

Galite naudoti padalijimo tuneliu funkcija tinkinti, kuris srautas eina per jūsų VPN, o kuris naudoja jūsų vietinį IP adresą. Tik keliuose premium VPN siūlomas dalijimasis tuneliais, o nemokamame VPN tai retai galima pamatyti.

Tai gali atblokuoti „Netflix US“, „Amazon Prime Video“ ir „Hulu“. Tai taip pat palaiko kankinimą. Tai nereiškia jūsų ryšio greičio, tai reiškia, kad galite torrent ir transliuoti be atsilikimo.

Sužinokite daugiau apie hide.me mūsų ekspertų apžvalgoje.

Pradėkite nuo „hide.me“ dabar!

9. Paspartinkite

10 geriausių nemokamų nešiojamųjų kompiuterių VPN 2020 m

 • 2 GB nemokamų duomenų kas mėnesį
 • Palaiko P2P ryšius
 • 200 ir daugiau serverių 50 šalių
 • Veikia su: „YouTube“, „HBO GO“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“

„Speedify“ suteikia jums 2 GB nemokamų duomenų kiekvieną mėnesį. Jums nereikia prisiregistruoti ar pateikti slaptos informacijos ir galite pasiekti daugiau nei 200 serverių 50 šalių.

Nors ji turi JAV ir JK serverius, jis negali atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ar „BBC iPlayer“. Bandymų metu galėjau pasiekti „HBO GO“, „YouTube“ ir „Kodi“.

Jis naudoja AES 128-GCM šifravimą. Tai nėra toks stiprus kaip 256 bitų, tačiau jis vis tiek yra labai saugus. Tai neregistruoja jūsų naršymo veiklos, taip pat siūlo apsaugą nuo DNS nutekėjimo.

Paspartinkite pasiūlymus kanalų sujungimo funkcija, teigianti, kad padidėja jūsų ryšio greitis ir patikimumas derinant „Wi-Fi“, mobiliojo ir Ethernet jungtis. Vis dėlto bandymo metu radau, kad kanalų sujungimas nepadėjo. Mano ryšys buvo lėtas, net įjungus šią funkciją. 

Taip pat svarbu tai pažymėti kanalų sujungimas naudoja dvigubai daugiau duomenų. Taigi, jei naudojate ribotą duomenų planą naudodamiesi mobiliuoju telefonu ar „Wi-Fi“, turėtumėte jį išjungti.

Norite sužinoti daugiau apie „Speedify“? Peržiūrėkite mūsų apžvalgoje, kaip ji lyginama su kitomis aukščiausiai įvertintomis paslaugomis. 

Pradėkite nuo „Speedify“ dabar!

10. Betternetas

Betternet chromebook

 • 500 MB nemokamų duomenų per dieną
 • Karinio laipsnio šifravimas
 • Veikia su: „YouTube“ ir „Kodi“
 • Suderinamas su: „Mac“, „Windows“, „iOS“, „Android“ ir „Chrome“

„Betternet“ palaikomame nemokamame plane yra karinio lygio saugumas ir 500 MB duomenų per dieną. To pakanka naršyti maždaug aštuonias valandas arba perduoti 30 minučių. Deja, „Betternet“ negali atblokuoti srautinio perdavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, bet galėjau žiūrėti „YouTube“ ir „Kodi“ standartine raiška.

Tam naudojamas 256 bitų šifravimas, bet automatinio žudymo jungiklio nėra. Jo „Catapult Hydra“ protokolas yra sukurtas maksimaliai padidinti jūsų ryšio greitį.

Įsikūrusi JAV, „Betternet“ patenka į 5/9/14-Akių jurisdikcija. Tikrindamas jos privatumo politiką sužinojau tai tai neregistruoja jūsų naršymo veiklos, tačiau saugo tam tikrus jūsų ryšio įrašus, įskaitant jūsų įrenginio ir tinklo informaciją. Jis renka ir užšifruoja jūsų tikrąjį IP adresą, tačiau šią informaciją ji ištrina atsijungus.

Čia yra platus DUK skyrius, kuriame galima atsakyti į beveik visus klausimus. Taip pat galite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba naudodamiesi kontaktine forma, esančia jos svetainėje.

Peržiūrėkite mūsų išsamią „Betternet“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie jo saugos funkcijas. 

Pradėkite nuo „Betternet“ dabar!

DUK

Kodėl šifravimas yra svarbus nešiojamųjų kompiuterių vartotojams?

Naršydami internete be VPN, bet kas gali šnipinėti jūsų naršymo veiklą. Tai apima visus jūsų siunčiamus pranešimus ir slaptažodžius, kuriuos įvedate svetainėse

Šifravimas užrakina jūsų interneto srautą, kad įsilaužėliai ir šnipai negalėtų jo pasiekti. Jei įsilaužėlis perima jūsų ryšį ir jūsų duomenys yra užšifruoti, jie vietoje jūsų asmeninės informacijos mato atsitiktinių raidžių ir skaičių seriją..

Nešiojamųjų kompiuterių vartotojai susiduria su unikalia rizika, nes naudojasi viešaisiais wi-fi tinklais. Kiekvienas gali valdyti viešąjį „wi-fi“ tinklą, įskaitant kibernetinius nusikaltėlius. Galite prisijungti prie pavojingo tinklo net nežinodami, todėl labai svarbu, kad jūsų asmeninė informacija būtų užšifruota.

Ar VPT yra legalūs?

Taip. Daugelyje šalių VPT yra visiškai legalūs. Tik keli regionai riboja arba draudžia naudoti VPN.

Nesijaudinkite, nė vienas turistas niekada nebuvo areštuotas už tai, kad atostogaudamas naudoja VPT.

Kokia yra nemokamo VPN naudojimo nešiojamajame kompiuteryje rizika?

Man buvo sunku rasti dešimt saugių nemokamų VPN šiam sąrašui. Daugelis mano išbandytų paslaugų naudoja mažai šifravimo, registruoja vartotojų duomenis arba turi neveikiančias programas.

Aš sužinojau, kad dauguma nemokamų VPT išpjauna kampus, kai kalbama apie saugos funkcijas. Naudodamiesi mažiau saugiu VPN, rizikuojate asmenine informacija. Tai apima jūsų banko slaptažodžius, kredito kortelės duomenis ir prisijungimus.

Santrauka

Rasti tikrai nemokamą VPN yra beveik neįmanoma. Net geriausios nemokamos paslaugos riboja duomenis, spartą ir srautinį perdavimą. Kai kurie netgi riboja apsaugos funkcijas, todėl niekada negali žinoti, ar tavo duomenys yra tikrai saugūs.

Dėl to nereikia jaudintis, jei naudojate premium VPN. Dauguma aukščiausios kokybės paslaugų, pvz „NordVPN“, pasiūlyti nemokamus bandymus ir pinigų grąžinimo garantijas, kad galėtumėte išbandyti juos nemokamai. Nereikia rizikuoti savo saugumu ar apsiriboti nemokamu VPN.

Daugiau apie kitų jūsų prietaisų VPN galite sužinoti mano kolegos vadove geriausi VPN kelioms jungtimsArba sutaupykite šiek tiek pinigų už papildomą paslaugą naudodamiesi mūsų pasiūlymai ir kuponai.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me