10 geriausių „BBC iPlayer“ VPT, kurie tikrai veikia 2020 m


Jei bandysite žiūrėti mėgstamiausias britų laidas iš JK, žinosite, kad „BBC iPlayer“ turi keletą sunkiausi geoblokai bet kokias transliacijos paslaugas. Bet nesijaudink - Aš išbandžiau 37 premium VPN ir sudarykite sąrašą 10 geriausių VPN, skirtų „BBC iPlayer“.

Su viena iš šių geriausių VPN paslaugų („BBC iPlayer“ rekomenduoju „NordVPN“), galėsite mėgautis naujausiais „Doctor Who“ nuotykiais arba prisijungti prie Benedikto Cumberbatcho ir Martino Freemano, kaip Sherlocko ir Johno Watsono, numeriu 221B, Baker gatvėje.

Kaip jūs žinote, kuris iš 10 geriausių „BBC iPlayer“ VPN yra jums geriausias? Aš išbandžiau visas savo geriausias savybes ir pranešiau apie jas geriausiomis savybėmis, kad padėčiau jums apsispręsti.

Trūksta laiko? Čia yra geriausi „BBC iPlayer“ VPN

 1. „NordVPN“ - Geriausias universalus greitis, patikimumas, našumas ir kaina. Naudodamiesi „SmartPlay“ funkcija, lengvai transliuokite „BBC iPlayer“.
 2. „ExpressVPN“ - Lanksti, patikima transliacija, padalinta tuneliu ir dideliu greičiu.
 3. „CyberGhost“ - Geriausiai tinka pradedantiesiems VPN, su optimizuotais srautinio perdavimo serveriais ir greitu sąranka.
 4. „Surfshark“ - Įspūdinga serverio aprėptis JK ir specialūs srautiniai profiliai „BBC iPlayer“.
 5. „SaferVPN“ - Didelis greitis ir patikimos jungtys, leidžiančios saugiai transliuoti „BBC iPlayer“.
 • Ir dar 5 „premium“ VPN, skirti „BBC iPlayer“
 • Kaip mes išbandėme ir įvertinome šiuos VPN
 • Kodėl jums reikia VPN „BBC iPlayer“

Pradėkite naudotis „NordVPN“!

Trumpas vadovas - Kaip žiūrėti BBC iPlayer naudojant VPN

 1. Įsigykite ir įdiekite VPN su daugybe serverių JK. Mano pagrindinė rekomendacija yra „NordVPN“.
 2. Prisijunkite prie JK serverio.
 3. Eikite į „BBC iPlayer“, prisiregistruokite arba prisijunkite ir pradėkite transliuoti mėgstamiausias britų laidas.
 4. PATARIMAS: Kai prisiregistruojate, svetainė gali paprašyti jūsų JK pašto kodo, kuris atrodo panašus į Bekingemo rūmus: SW1A 1AA.

Pradėkite „BBC iPlayer“ transliaciją šiandien!

Geriausi „BBC iPlayer“ VPN 2020 m

Po valandų griežto testavimo aš išrinkau 37 premijos kandidatus iki 10 geriausių VPN, skirtų „BBC iPlayer“. Kiekvienas šio sąrašo VPN leidžia jums srautas patikimai ir nuosekliai, be atsilikimo ar buferio ir jokių pralaidumo ar greičio apribojimų. Jie taip pat užtikrins jūsų apsaugą ir anonimiškumą bei leis jums pasiekti kitas srautinio perdavimo paslaugas, pvz „Netflix“ ir leis jums saugiai kankintis.

PATARIMAS: Jei negalite pasiekti „BBC iPlayer“ viename iš pardavėjo serverių, perjunkite į kitą JK serverį. Kartais būna, kad keli pardavėjo serveriai yra blokuojami, tačiau kiti veiks.

1. „NordVPN“

Geriausias bendras „BBC iPlayer“ VPN

„NordVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „NordVPN“ savybės

 • 5400+ serverių visame pasaulyje ir 580+ serverių JK
 • Žaibiškas greitis
 • „SmartPlay“ funkcija, skirta srautiniam perdavimui
 • Specialūs IP adresai
 • Karinio lygio šifravimas ir įmontuotas skelbimų blokavimas
 • Šeši vienu metu jungiami ryšiai
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Disney +“, „Sky Go“, „Hulu“, „HBO GO“ ir „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „macOS“, „iOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, naršyklėmis ir maršrutizatoriais

„NordVPN“ turi daugiau nei 5400 serverių 55 ir daugiau šalių, ir tai visada prideda daugiau. JK turi 580 ir daugiau serverių, kuri yra aukščiausia JK aprėptis, kokią mačiau.

Jos „SmartPlay“ funkcija iš tikrųjų skirta srautiniam perdavimui, taigi galite pasiekti „BBC iPlayer“ visuose „NordVPN“ JK serveriuose. Ši funkcija sujungia VPN technologiją su išmaniąja DNS, kad ji galėtų lengvai apeiti sunkius geoblokus. Sužinokite daugiau apie „NordVPN“ „SmartPlay“ funkciją mūsų išsami apžvalga.

„NordVPN“ greitis žaibiškas. Tiesą sakant, prisijungti prie „NordVPN“ galima iš tikrųjų užmegzkite ryšį greičiau, taigi nieko nuostabaus mūsų didžiausias greičio VPNTai garantuoja aukštos kokybės, greitą transliaciją be jokio buferio.

Yra neribotas duomenų kiekis, taigi, nėra jokių apribojimų, kiek galite transliuoti.

Kita puiki transliacijos funkcija yra skirti IP adresai. Tai reiškia, kad galite įsigykite IP adresą, kurį naudojate tik jūs, jūsų prenumeratos viršuje.

Kodėl tai svarbu? Na, skirtas IP adresas reiškia, kad „BBC iPlayer“ mažiau linkusi manyti, kad naudojate VPN, nes tą patį IP adresą naudojate tik jūs - tas pats, kas būtų, jei nenaudotumėte VPN. Tai taip pat reiškia, kad joks kitas vartotojas nebendrauja su jūsų IP adresu, todėl nereikia lėto greičio.

„NordVPN“ turi įmontuotas skelbimų blokatorius, „CyberSec“, kuris sustabdo visus erzinančius iškylančiuosius langus, trukdančius jums transliuoti. Taip pat apsaugo jus nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo apsimetant.

VPN apsaugo jus nuo pažangiausias saugos protokolas, „OpenVPN“, greta 256 bitų AES šifravimas. Tai taip pat siūlo griežta neprisijungimo politika, automatinis užmušimo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

Galite turėti iki šešios vienalaikės jungtys su viena prenumerata, todėl galite naudoti kelis įrenginius ir transliuoti „BBC iPlayer“ bet kur.

Parengta patirti, kodėl aš manau, kad „NordVPN“ yra geriausias? Išbandykite tai be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Ir jei jums reikia pagalbos, palaikymas visada palaikomas naudojant „NordVPN“ 24/7 tiesioginis pokalbis.

Gaukite „NordVPN“ šiandien!

2. „ExpressVPN“

Geriausiai tinka patikimam srautui dideliu greičiu

„ExpressVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „ExpressVPN“ funkcijos

 • 3000 ir daugiau serverių visame pasaulyje, įskaitant 4 JK vietas
 • Liepsnojantis greitis
 • Padalintas tunelis
 • Pramonėje pirmaujanti šifravimo ir nulio registravimo politika
 • Automatinis užmušimo jungiklis
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Netflix“, CBC, NBC, HBO GO, „Hulu“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Android“, „macOS“, „iOS“, „Apple TV“, „Chrome“, „Firefox“

„ExpressVPN“ yra ypač greitas VPN, kuris puikiai tinka srautiniam perdavimui. Tai turi 3000 serverių visame pasaulyje, įskaitant keletą JK.

Tai lengvai apeina „BBC iPlayer“ blokus dideli greičiai reiškia, kad galite transliuoti ultra HD raiška nedelsiant.

Naudokite „ExpressVPN“ įmontuotas greičio testas, siekiant išsiaiškinti, kurie JK serveriai veikia geriausiai atsižvelgiant į delsą ir atsisiuntimo greitį. Tai užtikrina, kad kaskart gausite geriausią greitį.

„ExpressVPN“ turi neribotas duomenų kiekis, taip pat, taigi, jei norite per daug žiūrėti TV laidą po TV laidos, galite.

Norite transliuoti kelyje? „ExpressVPN“ leidžia iki penkių vienu metu jungčių taigi galite tęsti savo mėgstamą britų televizijos laidą ryte važiuodami į darbą ar atgal.

Padalintas tunelis yra viena iš „ExpressVPN“ išsiskiriančių funkcijų. Tu gali valdyti, kurias programas naudojate per VPN, o kurias paliekate nešifruotas. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, galite transliuoti „BBC iPlayer“ naudodami mobilųjį telefoną ir vis tiek naudotis internetinės bankininkystės ir socialinės žiniasklaidos programomis naudodami vietinį IP adresą..

„ExpressVPN“ yra aukščiausio lygio saugumas, įskaitant AES 256 bitų šifravimas, nulio registravimo politika ir automatinis žudymo jungiklis.

Jos DNS ir IP apsauga nuo nutekėjimo sustabdo bet kokius atsitiktinius nutekėjimus tai gali atskleisti tikrąją jūsų buvimo vietą ar veiklą internete. Čia galite perskaityti daugiau apie apsaugą nuo DNS ir IP ir kodėl ji svarbi mūsų „ExpressVPN“ apžvalga.

Pasirengę eiti? Jau atsisiuntėte ir jums reikia pagalbos atliekant kitus veiksmus? Ten yra 24/7 tiesioginis pokalbis jei jums reikia palaikymo, plius vadovėliai ir nuoseklūs vadovai.

Ar „ExpressVPN“ yra jums? Išbandykite tai be rizikos 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„BBC iPlayer“ transliacija naudojant „Express VPN“!

3. „CyberGhost“

Geriausias naujokų ir greito transliacijos sąrankos VPN

„cyberhost“ keli įrenginiai

Pagrindinės „CyberGhost“ funkcijos

 • 5700+ serverių visame pasaulyje, daugiau nei 400 JK
 • Optimizuotas transliacijos serveris „BBC iPlayer“
 • Žaibiškas greitis
 • Paprasta naudoti programą
 • 256 bitų AES šifravimas, skelbimų blokavimas ir neprisijungimo politika
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Septyni vienu metu jungiami ryšiai
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Disney +“, NBC, „Hulu“, MTV ir „FOX“
 • Suderinamas su: „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, naršyklėmis ir maršrutizatoriais

Nauji VPN? „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas transliuoti „BBC iPlayer“ su savo qgreitai nustatymus ir vieno paspaudimo veiksmus.

Ji turi platų pasaulinį tinklą daugiau nei 5700 serverių 90 šalių, įskaitant daugiau nei 400 JK. Tai reiškia daugybę prisijungimo galimybių ir mažesnę perpildymo riziką.

„CyberGhost“ pasiūlymai įspūdingas greitis. Atlikdamas testus, aš lengvai pasiekiau „BBC iPlayer“ ir lengvai transliuodavau srautą. Tai taip pat turi neribotas duomenų kiekis, kad galėtumėte žiūrėti visas mėgstamas britų TV laidas vienas po kito.

Kad būtų dar lengviau nustatyti, „CyberGhost“ turi skirti „Streaming“ profiliai „BBC iPlayer“. Prisijunkite prie vieno iš jo optimizuotų serverių, ir jūs garantuojate ypač greitą srautą, kuriame nėra buferio.

Ten yra įmontuotas skelbimų blokatorius, kuris sustabdo erzinančius skelbimus nuo jūsų pertraukimo ir apsaugo jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų ir sukčiavimo bandymų.

Turite draugų ir šeimos narių, kurie taip pat transliuoja? „CyberGhost“ leidžia iki septynių vienu metu jungčių taigi galite apsaugoti ir transliuoti visuose savo įrenginiuose.

„CyberGhost“ saugo jus AES 256 bitų šifravimas ir keli saugos protokolai, įskaitant pramonėje pirmaujantį „OpenVPN“ protokolą.

Jūs taip pat turite automatinis užmušimo jungiklis ir nulio registravimo politika už papildomą privatumą srautiniu būdu.

Jei ieškote ne tik srauto, bet ir srauto, jums patiks ta „CyberGhost“ leidžia P2P dalytis savo serveriuose ir net turi optimizuotus, kad galėtumėte prisijungti. Patikrinkite mūsų „CyberGhost“ apžvalga norėdami daugiau sužinoti apie optimizuotus serverius ir kaip jie veikia.

Su paslauga padalijimo tuneliu funkcija, galite naršyti vietoje naudodamiesi savo tikruoju IP adresu, kol susigaudysite „Strictly“ taip, lyg sėdėtumėte JK.

Jūs nusprendėte, kad „CyberGhost“ jums tinka. Dabar išbandykite tai nerizikingai ir pasinaudokite 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Turite klausimų, kaip pradėti arba ką daryti toliau? Naudokite „CyberGhost“ 24/7 tiesioginis pokalbis. Jos patarėjai yra paslaugūs ir greitai suras jums atsakymą į viską, ko jums reikia.

Gaukite „CyberGhost“ šiandien!

4. „Surfshark“

Pigiausias „BBC iPlayer“ VPN

„SurfsharkVPN“

Pagrindinės „Surfshark“ savybės

 • 1 040 serverių daugiau nei 60 šalių, įskaitant JK
 • Greitas, patikimas greitis
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Integruotas skelbimų blokatorius
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • 256 bitų AES šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis ir nulio registravimo politika
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „HBO GO“, ESPN, „SHOWTIME“ ir „DAZN“
 • Suderinamas su: „Android“, „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Chromebook“, maršrutizatoriais ir „Amazon Fire TV“

Surfshark turi daugiau nei 1 040 serverių 60 ir daugiau šalių, įskaitant JK. Nors jų nėra tiek daug, kaip kitų pirmaujančių pardavėjų, vis dar yra daugybė IP adresų, skirtų patikimam ir greitam srautiniam perdavimui „BBC iPlayer“..

Siūloma neribotas pralaidumas ir duomenys, kad galėtumėte mėgautis visomis mėgstamomis TV laidomis be jokių apribojimų. Testų metu aš galėjau labai greitai ir kokybiškai stebėti epizodą.

Norite „BBC iPlayer“ su jumis, kad ir kur eitumėte? „Surfshark“ suteikia galimybę neribotai jungtis vienu metu. Prijunkite visus savo įrenginius, kad galėtumėte saugiai transliuoti bet kurį savo namų kambarį.

Jis turi savo įmontuotas skelbimų blokatorius, kurį ji vadina savo „CleanWeb“ funkcija. Tai apsaugo jus nuo sukčiavimo bandymų, kenkėjiškų programų ir stebėjimo priemonių, tačiau taip pat garantuoja nepertraukiamą srautinį perdavimą.

„Surfshark“ taip pat turi Baltojo sąrašo padalijimo tuneliu funkcija. Tai naudingas įrankis, jei norite lankstumo transliuodami. Galite pasirinkti „BBC iPlayer“ arba savo naršyklę, norėdami pereiti per užšifruotą VPN, o visa kita naudoti su vietiniu IP adresu.

Ar visiškas anonimiškumas ir saugumas transliuojant yra jums svarbus? Jūs gausite tai naudodami „Surfshark“ karinio lygio šifravimas, nulio registravimo politika ir automatinis žudymo jungiklis. 

Tai turi Apsauga nuo DNS ir IP už dar didesnį privatumą, plius „MultiHop“ funkcija, jungianti jus su serveriais keliose vietose. Tai reiškia, kad sunkiau atsekti vieną tiesioginį srautą, todėl esate dar labiau nematomi internete. Skamba įdomiai? Patikrinkite, kaip veikia „MultiHop“ funkcija mūsų išsami apžvalga.

Palaikydamas „Surfshark“ turi: 24/7 tiesioginis pokalbis. Reikia pagalbos diegiant? Norite sužinoti daugiau apie tai, ką dar gali atblokuoti paslauga? Tikėkitės pokalbių, kad gautumėte greitus atsakymus. Naudodamiesi jo teikiamais privalumais, nerizikinga išbandyti „Surfshark“ turtingus paketus 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pradėkite nuo „Surfshark“ šiandien!

5. „SaferVPN“

Specialūs srautiniai profiliai, kad būtų patogiau naudotis

„SaferVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „SaferVPN“ funkcijos

 • 700+ serverių visame pasaulyje ir daugybė JK IP adresų
 • Serveriai, skirti srautiniam perdavimui
 • Lengvas sąranka ir konfigūracija
 • Keli saugos protokolai ir AES 256 bitų šifravimas
 • Nulio registravimo politika
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „Sling TV“, „Amazon Prime Video“, ESPN ir „HBO Now“.
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriais, naršyklėmis ir „Linux“

„SaferVPN“ turi 700 ir daugiau serverių daugiau nei 30 šalių, įskaitant serveriai, specialiai sukurti srautiniam perdavimui. 

JK serverių pasirinkimas reiškia daugybė skirtingų IP adresų, iš kurių galima pasirinkti. Kiekvienas iš jų yra patikimas, jei norite atblokuoti „BBC iPlayer“.

Spartus transliavimas ir „SaferVPN“ yra paketas. Tu turi neribotas pralaidumas ir duomenys, o žaibo greičiai garantuojami.

Sąranka yra lengva ir jūs galite prisijungti prie serverio per kelias sekundes. Aš sugebėjau paleisti VPN ir greitai perduoti „BBC iPlayer“; taigi, jei skubate, tai puiki galimybė greitai susisiekti.

„SaferVPN“ palaiko iki penkių įrenginių vienu metu, taigi galite transliuoti „BBC iPlayer“ keliuose savo namų įrenginiuose.

Jos „Chrome“ naršyklės tarpinio serverio plėtinys dar labiau palengvina prisijungimą. Norėdami užšifruoti srautą, tiesiog spustelėkite priedą, o ne paleiskite visą VPN. Ši savybė tik užšifruoja naršyklės srautą, todėl galite srautiniu būdu transliuoti „BBC iPlayer“, tačiau naudokite kitas programas kaip įprasta.

Galite pasirinkti iš daugybė saugos protokolų, įskaitant mėgstamiausią pramonėje, „OpenVPN“. Tai taip pat palaiko „IKEv2“, kuris siūlo dar geresnį greitį.

„SaferVPN“ turi griežta neprisijungimo politika ir automatinis užmušimo jungiklis, išlaikyti privatumą ir anonimiškumą internete. Tai taip pat siūlo 256 bitų AES šifravimas maksimaliam saugumui.

Nenori, kad kas nors žinotų, ką darai? Tu gali užsiregistruokite „SaferVPN“ naudodami „Bitcoin“, kad iš tikrųjų nuslėptumėte savo tapatybę.

Jei jums reikia pagalbos, tiesioginiai palaikymo agentai dirba visą parą. Šią paslaugą galite pasiekti dar prieš prisijungę. Taip pat yra nuoseklūs vadovai, nors sąranka taip paprasta, jums tikriausiai jų neprireiks.

Ar arti įsipareigojimo? „SaferVPN“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija leidžia išbandyti nerizikingai, todėl galite būti tikri, kad teisingai pasirenkate.Ar norite skaityti daugiau apie „SaferVPN“? Mes išbandėme jo savybes mūsų išsami apžvalga.

Išbandykite „SaferVPN“ šiandien!

6. „PrivateVPN“

Geriausiai tinka greitai nustatyti ir greitai, saugiai transliuoti

„PrivateVPN“ įrenginiai

Pagrindinės „PrivateVPN“ funkcijos

 • 150+ serverių visame pasaulyje ir 6 JK serveriai
 • Greitas greitis
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Šeši vienu metu jungiami ryšiai
 • Karinio lygio šifravimas, be žurnalų ir automatinis žudymo jungiklis
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Hulu“, „SHOWTIME“, „HBO GO“ ir ESPN
 • Suderinamas su: „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Android“, „Kodi“, naršyklėmis ir maršrutizatoriais

„PrivateVPN“ turi gana mažą serverių tinklą 150 ir daugiau serverių 60 šalių, tačiau neleiskite, kad kvailys galvotų, jog šis VPN nebus vykdomas.

Tai turi šeši serveriai JK, ir visi jie yra patikimi, norint atblokuoti „BBC iPlayer“. Paprastai tai nutinka kai kurių kitų pardavėjų serveriuose, bet jūs garantuojate srautą naudodami „PrivateVPN“.

Tai turi neribotas pralaidumas ir duomenys, o jo greitis yra įspūdingas. Galite žiūrėti visus savo mėgstamus TV serialus be erzinančio buferio ar atsilikimo.

Dar viena išskirtinė savybė? „PrivateVPN“ leidžia iki šešių vienu metu jungčių. Tai reiškia, kad galite transliuoti autobuse, kol kažkas kitas stebi namuose, bibliotekoje ir biure.

Jis naudoja 2048 bitų ir 256 bitų AES šifravimas saugoti jus ir jūsų duomenis, plius griežta politika be žurnalų ir kad viskas labai svarbu automatinis užmušimo jungiklis, apsaugantis nuo ryšio nutraukimo.

Ten yra tiesioginis pokalbis prieinamas visą parą ir sąrankos vadovų bankas, jei jums reikia pagalbos.

Tai turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite tai išbandyti ilgai. Reikia to skrendant? Peržiūrėkite nemokamą 7 dienų bandomąją versiją. Bet kuriuo atveju patirsite neprilygstamas jo ypatybes.

Jei norite sužinoti daugiau apie „PrivateVPN“ prieš pasirinkdami, Peržiūrėkite mūsų apžvalgąMes aprašėme viską, ką turite žinoti.

Transliuokite „BBC iPlayer“ su „PrivateVPN“!

7. „Hotspot“ skydas

Patikimos, greitos ir saugios jungtys „BBC iPlayer“ transliacijai

„Hotspot“ skydo įtaisai

Pagrindinės „Hotspot Shield“ funkcijos

 • Daugiau nei 3200 serverių 70 ir daugiau šalių
 • Liepsnojantis greitis
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • Aukščiausios klasės saugumas
 • 24/7 tiesioginis pokalbis
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „YouTube“, „HBO GO“, „HBO Now“ ir „DAZN“
 • Suderinamas su: „Windows“, „Android“, „iOS“, „MacOS“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Chromebook“

„Hotspot Shield“ pasiūlymai žaibišku greičiu visuose serveriuose, kad būtų galima greitai ir patikimai transliuoti. Iš tikrųjų tai padarė trečioji vieta mūsų greičiausių VPT peržiūra.

Jis taip pat turi įspūdingą pasaulinį tinklą 3200 ir daugiau serverių 70 ir daugiau šalių su daugybe prieinamų IP adresų JK.

„Hotspot Shield“ serveriai yra optimizuoti srautiniam perdavimui. Su neribotas pralaidumas ir duomenys, Aš galėjau transliuoti „BBC iPlayer“, naudodamas HD kokybę, be buferio.

Visi nori lengvo gyvenimo, ar ne? „Hotspot Shield“ siūlo būtent tai lengva naršyti ir paprasta sąsaja.

Penki vienu metu jungiami ryšiai ir nėra skelbimų reiškia, kad visi namuose gali įsikurti nepertraukiamai žiūrėdami.

„Hotspot Shield“ pasiūlymai karinio lygio šifravimas, įmontuota apsauga nuo kenkėjiškų programų ir nulio registravimas. Tai reiškia, kad jūsų duomenys yra saugūs nuo įsilaužėlių, IPT ir net vyriausybės.

Ten yra 24/7 tiesioginis pokalbis jeigu turite klausimų. Aš lažinuosi, kad į daugumą jų galime atsakyti, taigi Peržiūrėkite visą apžvalgą iš „Hotspot Shield“.

Pasiruošę bandomajam važiavimui? Pasinaudokite turtinga „Hotspot Shield“ galimybe 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išbandykite „Hotspot Shield“ šiandien! 

8. Nevalia 

Dedikuoti IP adresai garantuotam srautiniam perdavimui

neteisėtumo prietaisai

Pagrindinės neveiklumo savybės

 • 58 serveriai JK ir daugiau nei 1 000 visame pasaulyje
 • Greitas greitis
 • Specialūs IP adresai
 • Padalintas tunelis
 • Karinio lygio šifravimas ir automatinis žudymo jungiklis
 • DDoS ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, ESPN, „HBO GO“, „HBO Now“ ir „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „iOS“, „Android“, „Windows“, „Linux“, „Kodi“, „Raspberry Pi“ ir „Smart TV“

Ivacy yra artėjantis VPN su daugiau nei 1000 serverių 100 ir daugiau vietų, įskaitant 58 serverius vien JK.

Kiekvienas serveris turi neribotas pralaidumas, kad galėtum džiaugtis svaiginantis greitis nesustodami „Top Gear“ ar „Killing Eve“.

Nekaltybė skirti IP adresai palengvins naršymą internete. Pvz., Jei naudojate banką internetu, mažiau tikėtina, kad būsite užblokuotas iš savo sąskaitos, jei kiekvieną kartą naudosite vieną, skirtą IP, palyginti su nauju. Statiniai IP taip pat reiškia, kad tokios paslaugos, kaip „BBC iPlayer“, rečiau aptinka ir blokuoja jūsų VPN.

Padalintas tunelis yra dar viena paslėpta savybė, suteikianti daugiau lankstumo naršant ir transliuojant. Naudodami šį komponentą jūs kontroliuojate, kurios programos praeina per VPN, o kurios naudoja įprastą jūsų ryšį.

Kaip ir visi kiti šiame sąraše esantys VPN, „Ivacy“ palaiko kelis įrenginių ryšius. Tu gali naudoti „Neteisėtą“ ne daugiau kaip penkiuose įrenginiuose vienu metu.

Jūs esate saugus internete naudodamasis 256 bitų AES šifravimas, automatinis užmušimo jungiklis ir DDoS apsauga. 

Taip pat yra IPv6 apsauga nuo nuotėkio kad jūsų fizinė vieta būtų nematoma ir apsauga nuo kenkėjiškų programų užkirsti kelią virusams užkrėsti jūsų įrenginį.

Jei reikia palaikymo ar bendrų klausimų, galite naudoti „Ivacy“ 24/7 tiesioginis pokalbis.

Galvojate, kad tai gali būti tas, su kuriuo norite eiti? Ivacy siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija kad galėtum išbandyti.

Jei reikia įtikinamesnio, Peržiūrėkite mūsų apžvalgą Norėdami daugiau sužinoti apie „Ivacy“ funkcijas ir našumą.

Išbandykite „Ivacy Today“!

9. VyprVPN 

Patogi vartotojui sąsaja ir greitas nustatymas, kad būtų lengva naudotis „BBC iPlayer“

vyprvpn prietaisas

Pagrindinės „VyprVPN“ savybės

 • 200 000 IP adresų visame pasaulyje
 • Patikimos jungtys
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • 24/7 palaikymas
 • Aukščiausios klasės šifravimas
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „Vudu“, „Amazon Prime Video“, „HBO GO“ ir „SHOWTIME“
 • Suderinamas su: „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Linux“, „Blackphone“ ir išmaniaisiais televizoriais

VyprVPN turi Daugiau nei 700 serverių visame pasaulyje, su daugiau nei 200 000 IP adresų visame pasaulyje. Jos JK serveris yra Londone ir gali lengvai apeiti „BBC iPlayer“ blokus.

Siūloma patikimas greitis ir jungtys, nors tai yra ne taip greitai kaip kiti pardavėjai. Mano srauto įkėlimas užtruko keletą minučių, bet kai aš paspaudžiau groti, aš galėjau žiūrėti su minimaliu buferiu.

VyprVPN’s Programa turi patogią vartotojo sąsają ir ja paprasta naudotis. Prisijungimas prie JK serverio yra paprastas, ir jūs tuoj pat turite prieigą prie „BBC iPlayer“.

Tu turi penki vienu metu jungiami ryšiai su viena prenumerata. Įsitikinkite, kad visi namo nariai yra prisijungę, kad asmeninė informacija ir naršymo įpročiai išliktų privatūs.

„VyprDNS“ funkcija apsaugo jūsų DNS užklausas ir apsaugo nuo bet kokio nutekėjimo. Yra automatinis užmušimo jungiklis kuris sumažina srautą internete po VPN sutrikimo ir AES 256 bitų šifravimas, taip pat.

VyprVPN’s „Chameleon“ internetinė funkcija apeina griežtą skaitmeninę cenzūrą, pramušdamas geoblokus. Patikrinkite mūsų „VyprVPN“ apžvalga Norėdami perskaityti daugiau apie šią funkciją ir kodėl jums jos gali prireikti.

Jei esate ant tvoros apie „VyprVPN“, pagalvokite, ar ji turi 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija todėl galite tai išbandyti nerizikingai.

Išbandykite „VyprVPN“ šiandien!

10. Zenmate

Geriausiai kankina kartu su transliacija, kartu su P2P dalijantis visuose JK serveriuose

„zenmate“ chromebook

Pagrindinės „Zenmate“ savybės

 • 1 400 serverių visame pasaulyje ir 200 ir daugiau JK
 • Greitas greitis
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • P2P dalijimasis visais JK serveriais
 • Karinio lygio šifravimas, automatinis žudymo jungiklis ir NAT ugniasienė
 • Veikia su: „BBC iPlayer“, „Netflix“, „Hulu“, „YouTube“, „SHOWTIME“, „HBO GO“ ir „Amazon Prime Video“
 • Suderinamas su: „macOS“, „iOS“, „Windows“, „Android“, „Firefox“, „Chrome“ ir „OpenVPN“

Zenmate turi daugiau nei 1 400 serverių 35 ir daugiau šalių, daugiau nei 200 serverių dviejuose didžiuosiuose JK miestuose.

Tai yra patikimas greitai apeinant BBC iPlayer geografinius apribojimus ir srautiniu būdu perduodant HD formatu, naudojant minimalų buferį ir atsilikimą.

Planuokite naudoti VPN, kad galėtumėte torrent kartu su transliacija? Visi JK „Zenmate“ serveriai leidžia bendrinti P2P.

Tu turi neribotas pralaidumas ir duomenys žiūrėti kiek norite, dideliu greičiu. Be to, jūs turite penki vienu metu jungiami ryšiai srautu visuose namų ūkio prietaisuose.

„Zenmate“ saugumas yra aukščiausios klasės, su tokiomis apsaugomis AES 256 bitų šifravimas, griežta neprisijungimo politika ir automatinis užmušimo jungiklis. 

Taip pat yra DNS apsauga nuo nutekėjimo ir NAT ugniasienė kad būtumėte apsaugoti nuo kibernetinių išpuolių ir įsilaužėlių.

Pagunda, ką turi pasiūlyti „Zenmate“? Galite išbandyti rizikingai 14 dienų pinigų grąžinimo garantija arba 7 dienų nemokamas bandymas.

Galbūt jūs norite perskaityti daugiau prieš užsiregistruodami. Nesijaudinkite, jums nereikia ieškoti niekur kitur. Tiesiog Peržiūrėkite išsamią apžvalgą, ir rasite visą jums reikalingą informaciją.

Išbandykite „Zenmate“ šiandien!

Žiūrėkite „BBC iPlayer“ užsienyje naudodami VPN

Kodėl jums reikia VPN „BBC iPlayer“

Įsivaizduokite: jūs esate pasiruošęs per daug žiūrėti Jo tamsiąsias medžiagas nuo pradžios iki pabaigos, tik eikite į „BBC iPlayer“ ir turėsite susidurti su tuo klaidos pranešimu. Išskyrus, jums nereikia to įsivaizduoti, nes tai kažkas, ką jūs visi gerai pažįstate, tiesa?

10 geriausių „BBC iPlayer“ VPT, kurie tikrai veikia 2020 m

Jūs matote šį pranešimą dėl to, kad „BBC iPlayer“ naudoja jūsų buvimo vietos nustatymo technologiją. Kai esate ne JK, geografiniai blokai neleidžia jums transliuoti jokio turinio.

Net jei gyvenate JK ir jau turite „BBC iPlayer“ paskyrą ir tik keliaujate į kitą šalį, vis tiek negalite transliuoti.

Tačiau VPN padeda apeiti šiuos geografinius apribojimus.

Tai jungia jūsų įrenginį su serveriu JK kad ir kur būtumėte, ir jis perduoda jūsų internetinę veiklą saugiu tuneliu. Tai tunelis yra atskiras nuo visų kitų interneto srautų ir laiko jūsų duomenis užrakintus, kad niekas negalėtų atsekti jūsų, įskaitant galimus įsilaužėlius ar privatumo vagis.

Kai esate prisijungę, VPN slepia tikrąją jūsų vietą ir iš tikrųjų suteikia jums naują, laikiną JK IP adresą. Tai reiškia, kad kai lankotės „BBC iPlayer“, jis mano, kad esate JK, taigi galite tiesiog paspausti grojimą mėgstamam turiniui be jokių kliūčių..

Pradėkite „BBC iPlayer“ transliaciją dabar!

Kaip mes išbandėme geriausius „BBC iPlayer“ VPN

Surasti „BBC iPlayer“ VPN nėra vien tik apeiti geoblokus. Žinoma, jums reikia VPN, kuris iš tikrųjų gali suteikti jums prieigą prie srautinio perdavimo platformos, tačiau tai yra daug daugiau nei tai.

Testuodamas kiekvieną VPN, ieškojau didelio greičio ir patikimumo. Galų gale, kas erzina, nei bandyti žiūrėti mėgstamą laidą, kai ji lėta, miglota ir pilna buferio? Naudodamas šiuos 10 VPN, aš kiekvieną kartą galėjau transliuoti aukštos kokybės, naudodamas patikimą ir greitą ryšį.

Ir atminkite, kad jums reikia neribotų duomenų, kad galėtumėte transliuoti tiek, kiek norite, be jokių apribojimų. Tai buvo būtina kiekvienam mano išbandytam VPT.

Aš taip pat ieškojau įspūdingo serverio aprėptis JK. Kuo daugiau serverių tikslinėje šalyje turi VPN, tuo didesnė tikimybė, kad turėsite geresnę transliacijos patirtį.

Mažas serverių skaičius reiškia, kad „BBC iPlayer“ yra mažiau IP adresų, kuriuos galima aptikti ir blokuoti, todėl labiau tikėtina, kad ilgainiui susidursite su geografiniais blokais. Tai taip pat reiškia, kad serveriai tampa perpildyti, nes prie jų prisijungia daugiau vartotojų, o tai gali sukelti mažesnį greitį.

Žinoma, jums taip pat reikia VPN, kuris užtikrins jūsų saugumą internete. Atidžiai pažvelgiau į kiekvieno pardavėjo saugumo priemones, įskaitant jų neprisijungimo strategijas, šifravimą ir saugos protokolus.

Taip pat ieškojau papildomų funkcijų, tokių kaip automatiniai užmušimo jungikliai ir skelbimų blokatoriai, kurie puikiai tinka papildyti dar vieną privatumo apsaugos sluoksnį. Jei jums įdomu, kas yra žudymo jungiklis ir kodėl jums to gali prireikti, Peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą.

DUK

Ar „BBC iPlayer“ nemokama?

Taip, „BBC iPlayer“ yra nemokama naudoti. Norėdami pradėti transliaciją, tiesiog turite susikurti sąskaitą ir pasirinkti JK pašto kodą.

Kodėl ne visi VPN veikia kartu su „BBC iPlayer“?

BBC iPlayer yra žinomas dėl savo sunkių blokų. Tai lengvai nustato VPN technologiją, o tai reiškia, kad daugelis VPN IP adresų yra blokuojami.

Tačiau garantuojama, kad visi šiame sąraše esantys VPN transliuoja „BBC iPlayer“. Tačiau atminkite, kad kai kurie serveriai gali neveikti, jei jie jau buvo aptikti ir užblokuoti. Jei taip atsitiks, perjunkite kitą ir bandykite dar kartą.

Ar galiu žiūrėti „BBC iPlayer“ JAV?

Taip! Jei norite žiūrėti „BBC iPlayer“ JAV, jums reikės VPT. Naudodamiesi VPN galite prisijungti prie JK serverio, nustatyti „BBC iPlayer“ paskyrą ir pradėti transliuoti visas savo mėgstamas britų TV laidas..

„NordVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas, dėl savo pažangių funkcijų, didelio greičio ir patikimumo, kad srautiniai srautai gali būti perduodami ultra-HD.

Kodėl mano TV laidos buferizuojamos naudojant VPN?

VPN jungia jus prie serverio JK, kad galėtumėte žiūrėti „BBC iPlayer“. Jei esate netoliese, pavyzdžiui, Europoje, greičiu greičiai bus geresni nei tuo atveju, jei esate kitoje pasaulio pusėje JAV ar Australijoje. Kuo daugiau atstumo yra duomenų važiavimui, tuo lėtesnis jūsų greitis paprastai būna. Tai gali sukelti buferizavimas, atsilikimas ir miglotos nuotraukos, kai transliuojate.

Tačiau patikimas, labai efektyvus VPN patinka „NordVPN“ siūlo nepaprastą greitį nesvarbu, kur esate.

Santrauka

Nelengva rasti VPN, kuris gali apeiti „BBC iPlayer“ geografinės vietos nustatymo technologiją ir garantuoti aukštos kokybės, greitą srautinį perdavimą..

Aš daug valandų tyrinėjau geriausius VPN, kurie gali pasiūlyti jums abiems. Šie 10 geriausių VPN siūlo greitą greitį, patikimą ryšį ir aukščiausios klasės saugumą, kad būtų užtikrinta geriausia transliacijos patirtis.

Iš jų visų, „NordVPN“ yra mano pagrindinė rekomendacija. Dėl žaibiško greičio, lengvo srautinio nustatymo ir nuoseklaus geobloko apėjimo jis tampa mano numeris vienas.

Ar „Netflix“ yra jūsų sąraše? Esame išbandę daugybę VPN, kad surastume pačius geriausius, skirtus ir „Netflix“. Peržiūrėkite mūsų geriausius pasirinkimus.

Ar žinojai, kad su VPN galite nuveikti ne tik srautiniu būdu? Jei esate aistringas žaidėjas, peržiūrėkite mūsų apžvalgą geriausi žaidimų atlikimo VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me