Kaip stebėti 1 sezono sezoną nemokamai internete!


Pasisemkite paslapties ir dramos 1-ojo sezono sezono tiesioginė transliacija Hulu. Stebėkite policijos vadovo Jo bandymą padėti vaikui atsiminti, kas ji yra ir kaip ji pateko į paslaptingos automobilio katastrofos vietą.

„Hulu“ tiesioginės transliacijos kanalai skiriasi Vieta JAV. Taigi, jei „ABC“ nėra jūsų rajone arba keliaujate į užsienį, jums reikės greitasis VPN džiaugtis atsiradimu.

Kitose šalyse ir draudžiamose vietose, geoblokavimas metodai neleis jums žiūrėti Avarijos ir daugiau mėgstamų ABC programų Hulu. VPT leis jums apeiti geografinį blokavimą, užmaskuokite savo IP adresą, ir leis jums žiūrėti turinį iš bet kurios pasaulio vietos.

Trumpas vadovas: Kaip stebėti pasirodymą „Hulu“

 1. Pasirinkite VPN-mes rekomenduojame „NordVPN“ greitam ir sklandžiam srautiniam perdavimui.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite pasirinktą VPN programinė įranga.
 3. Prisijungimas prie serverio teisingas regionas JAV.
 4. Važiuok į Hulu Prisijungti Registracija, ir žiūrėkite mėgstamiausias laidas!

Žiūrėkite su „NordVPN Now“!

Kaip prisiregistruoti Hulu už JAV ribų

Nors „Emergment“ galite stebėti „ABC“ svetainėje ir programoje, „Hulu“ tiesioginė televizija teikia ABC taip pat ir siūlo daugybę kitų kanalų. „Hulu“ reikalauja, kad vartotojai pasirašytų naudodamiesi JAV kredito ar debeto kortele. Jei gyvenate ne JAV, turėsite prisiregistruoti naudodami dovanų kortelę. Tai užtruks ilgai ir leis jums pasiekti „Hulu“ iš bet kurios pasaulio vietos.

Registracija į Hulu už JAV ribų

 1. Pirkite a „Hulu“ dovanų kortelė iš „MyGiftCardSupply“.
 2. Vykdykite instrukcijas pritaikykite dovanų kortelę.
 3. Prisijungti / į Hulu, sėdėti ir mėgautis!

Hulu stebi ir atjungia žinomus VPN IP adresus, dar žinomas kaip tarpinio serverio IP adresai. Vis tiek galite žiūrėti Avariją, jei susidursite su blokavimu. Tiesiog pasirinkite kitą priimtiną serverio vietą ir bandykite dar kartą; paprastai bus išspręsta bet kokia problema.

Kodėl jums reikia VPT, kad galėtumėte stebėti 1-ąjį sezoną

Nors pirmąjį „Emergence“ sezoną galite stebėti naudodamiesi vienu iš dviejų aukščiau aprašytų metodų, turinys vis dar prieinamas tik JAV.

Hulu stebi jūsų IP adresų vietą ir geoblokuotų turinį. Išvykę iš JAV pasiekti VPN negalite. Tai taikoma net žmonėms, kurie jau turi sąskaitą ir keliauja už JAV.

A aukštos kokybės VPN naudoja IP maskavimo būdus, neturi žurnalų strategijų ir naudoja patobulintus šifravimo metodus. Šios savybės padeda neleisti svetainėms sekti jūsų kibernetinių pėdsakų ir nustatyti, ar naudojate VPN.

Kai turėsite slaptą IP adresą, jį turėsite neribota prieiga prie blokuoto turinio iš bet kurios pasaulio vietos.

Tai dar ne viskas, ką gali padaryti VPT

Kai kuriuose VPN siūlomos patobulintos saugos funkcijos, pvz „NordVPN“ neprisijungimo politika, užmušti jungiklius ir karinio lygio šifravimas kurios padeda apsaugoti jūsų konfidencialią informaciją.

Palengvinkite baimę dėl asmeninės ir bankininkystės informacijos įvedimo internete naudodamiesi premium VPN saugo jūsų buvimo vietą ir neskelbtinus duomenis naudojant AES 256 bitų šifravimą.

IP maskavimas neleidžia net IPT atsekti jūsų naršymo įpročių, taigi jūs būkite saugūs nesaugiuose tinkluose.

Tai yra 3 VPN rekomenduojame žiūrėti Avariją ant Hulu.

3 geriausi VPN, skirti stebėti 1-ąjį sezoną

1. „NordVPN“

Kaip stebėti 1 sezono sezoną nemokamai internete!

Prieiga 5551 VPN serveriai 60 šalių naudodamiesi „NordVPN“ ir atblokuokite visą mėgstamą turinį visame pasaulyje. Jis taip pat naudoja AES 256 bitų karinio lygio šifravimas ir griežta neprisijungimo politika, padėsianti apsaugoti jūsų asmeninę informaciją.

„NordVPN“ „SmartPlay“ parinktis yra vieno paspaudimo sprendimas VPN konfigūravimui keliose platformose. Ji taip pat turi nužudyti jungiklis funkcija kuris atjungia jus, jei VPN nepavyksta.

Be viso to, jis siūlo 24/7 apdovanotas klientų aptarnavimas ir a nemokamas bandymas tai palengvina perjungimą, jei paslauga nėra skirta jums.

„NordVPN“ pranašumai:

 • 6o vietose visame pasaulyje su 5551 prieinamais VPN serveriais.
 • Nėra pralaidumo ar cenzūros apribojimų.
 • Palaiko „Mac“, „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „Linux“.
 • Neregistravimo politika ir AES karinio lygio šifravimas.
 • Palaiko kankinančias ir kitas P2P programas.

Pradėkite srauto atsiradimą naudodamiesi „NordVPN“

2. „ExpressVPN“

Kaip stebėti 1 sezono sezoną nemokamai internete!

Išlaisvink save turinio apribojimai ir cenzūra naudodami „ExpressVPN“, kad galėtumėte mėgautis mėgstamomis srautinio perdavimo paslaugomis iš bet kurios vietos. „ExpressVPN“ serveriai yra išsidėstę 160 vietų 94 šalyse, pasiūlyti klientams platų spektrą.

Su 3000 ir daugiau VPN serverių ir greitaeigė prieiga, jums nereikia jaudintis dėl lėto krovimo laiko ir buferio. „ExpressVPN“ taip pat naudoja karinio lygio šifravimą paslėpti savo IP adresą ir naršymo įpročius.

„ExpressVPN“ pranašumai:

 • Karinio lygio šifravimas ir automatinis žudymo jungiklis.
 • Galimi „Chrome“ ir „Firefox“ plėtiniai.
 • Palaiko P2P veiklą, pavyzdžiui, kankinimą.
 • Panaikinamos tokios populiarios paslaugos kaip „Hulu“, „Spotify“ ir „Netflix“.
 • Palaiko „Mac“, „iOS“, „Android“, „Linux“ ir „Windows“.

Pradėkite srauto atsiradimą naudodami „Express VPN“

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ įrenginiai

„CyberGhost“ siūlo prieigą prie 4800 VPN serverių 61 šalyje, kartu su neribotu pralaidumu ir karinio lygio AES šifravimu. Aplenkite geografinį blokavimą, cenzūrą ir artimus darbus, kol gausite greitaeigė prieiga užkirsti kelią lėtam krovimo laikui ir buferiui.

Kitos funkcijos kaip IP maskavimas padės apsaugoti jus, kai pateksite į viešuosius tinklus. „CyberGhost“ siūlo daugybę pagrįstų variantų, taip pat „a“ 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„CyberGhost“ pranašumai:

 • Neribotas pralaidumas ir greitas srautas.
 • 4800+ VPN serverių visame pasaulyje.
 • Palaiko „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Windows“ ir „Android“.
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija, pagrįsti planai.
 • Palaiko kankinimą.

Pradėkite srauto atsiradimą naudodami „CyberGhost“

Santrauka

„Hulu“ galima tik JAV, jis stebi jūsų IP adresą ir vietą ir naudoja geoblokavimo technologiją, kad uždraustų prieigą, jei esate ne JAV.

Kai naudojate a kokybės VPN, galite apeiti geoblokavimo metodus ir mėgaukitės „Hulu“ atsiradimu bei kitu turiniu bet kur, kur esate.

Be to, naudodamiesi VPN galite tai padaryti išlaikyti saugumą viešuosiuose tinkluose, taigi jūsų asmeninė informacija lieka privati. Papildyti greita prieiga ir neribotas pralaidumas, ir galėsite naršyti be buferio.

Mūsų pagrindinė rekomendacija transliuoti Avariją „Hulu“ yra „NordVPN“ nes siūlo visas šias funkcijas ir dar daugiau.

Papildoma literatūra

Jei kyla problemų renkantis brangesnes parinktis, tokias kaip „Norton Secure VPN“ ir „NordVPN“, perskaitykite mūsų palyginimą tiek padėti jums apsispręsti.

Jei norite sužinoti, kaip pasiekti kitas transliacijos paslaugas, tokias kaip „Sling TV“, taip pat „Hulu“, perskaitykite mūsų vadovą kaip žiūrėti „Sling TV“ už JAV ribų.

Kai nusprendėte naudoti VPN, nepamirškite išsaugoti naudodami pasiūlymai ir kuponų kodai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me